John Wick: Chapter 2 - 2017

اعضای اصلی فیلم


David Patrick Kelly

Charlie بازیگر

Laurence Fishburne

Bowery King بازیگر

John Leguizamo

Aurelio بازیگر

Ian McShane

Winston بازیگر

Keanu Reeves

John Wick بازیگر

Lance Reddick

Charon بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من در ۴۱ سالگی بازنشسته شدم و تمام روز فیلم‌های اکشن را تماشا خواهم کرد. فیلم اکشن فیلم مرد جوان آمریکایی جان فتیله ۲ یکی از بهترین فیلم‌های اکشن آمریکایی است که به راحتی می توان آن را با تحول دهه ۸۰ مقایسه کرد. این فیلم داستان مرد جوانی است که باید بعد از خوردن یک شام با مزه لذت ببرد چون امشب مجبور شدم دوباره این فیلم را ببینم. و تمام اینها با بی‌حوصلگی ۲ ساعت در طول یک فیلم برای نوجوانان کم‌سن و سال مثل هدر دادن ۱۵ دقیقه با یک تفنگ یا بدون هیچ دلیل دیگری غیر از ضربه زدن به یک چیز اصیل نیستند. برای قرار دادن آن به سادگی این فیلم هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز است. این فیلم، شخصیت جذاب شخصیت را به نمایش می‌گذارد و بیشتر آن‌ها با هم ترکیب می‌شوند تا این شاهکار را به نمایش بگذارند. این فیلم جریان و حرکت خودش را با ذهنی روشن تماشا کنید و آن را با ذهنی روشن نگاه کنید و لذت ببرید. در کجا شروع کنیم که همه افراد یک قاتل هستند اما نمی‌توانند عکس بگیرند فقط جان ویک می‌تواند به مردم شلیک کند که در راس آن‌ها فقط ۱۰۰ % مردم در حال شلیک گلوله و کشته شدن با افرادی هستند که کاملا طبیعی و غیر عادی هستند.

John Wick: Chapter 2

به هر حال، یک فیلم ادامه دارد که چرا او بدترین هنرپیشه را در آن بازی کرده بود؟ !؟ روبی رز این فیلم را به خاطر من آورد که به نظر می‌رسد یک نگاه و حالتی با یک هنرپیشه که به نظر می‌رسد بسیاری از درس‌های بازیگری را لازم دارد. خیلی وحشتناک است! خوشبختانه، این Keanu عجیب آن را نجات می‌دهد و همه چیزهای بد را که رز روی آن می‌گذارد، نجات می‌دهد! فصل ۲ بعد از تماشای فیلم اول که به نظر من بسیار جالب و جالب توجه است این است که اگر شما این فیلم را تماشا کرده باشید این فیلم بسیار جدی و جالب خواهد بود اما به نظر من برای برخی از افرادی که این فیلم را تماشا می‌کنید، این فیلم بسیار جالب و جالب خواهد بود. اگر چه شما این فیلم را در سینما مشاهده کرده‌اید و یا صبر کنید برای بلو ری و دی وی دی که به سینما بروید پول خود را عاقلانه سپری کنید. من احساس می‌کنم که قدم زدن در این فیلم فیلم نوآر جنایی را در برخی از زیباترین مکان‌ها در فرهنگ غرب فیلمبرداری کرده‌است و من احساس می‌کنم دنیایی که آن‌ها از ابتدا با آن ایجاد و توسعه می‌کنند، بهترین بخش از آن چیزی است که کاره‌ای زیادی در مورد cyberpunk و contemporizes انجام می‌دهد.

اگر شما یک بازی عکاسی سیار را بازی کنید که در آن می‌توانید به عنوان تعداد زیادی از مردم عکس بگیرید اما قهرمان ما به نوعی تفنگ دارند، اما قهرمان ما فقط سر اهداف قهرمان ما را هدف قرار می‌دهد اما قهرمان ما فقط سر اهداف قهرمان ما را هدف قرار می‌دهد. من به شدت توصیه می‌کنم که اگر بخواهید خون خونتان را ببینید، وقت و پول خود را هدر ندهید. بهترین فیلم اکشن - قسمت بسیار هیجان‌انگیز فیلم سه، برای دیدن نیویورک علیه جان ویک هیجان‌زده شد. اگر یک ارکستر کلاسیک برای قتل‌عام وحشیانه و وحشیانه وجود داشته باشد، هیچ شکی در این نیست که جان ویک ساله در میان تگرگ گلوله از هر قطره خون به سمت راست حرکت می‌کند و بقیه مستقیم به سوی سینه حرکت می‌کنند. ابلهانه است که من سال‌های سال دیده‌ام و بعضی از فیلم‌های احمقانه را دیده‌ام که خودم آن را انتخاب کرده‌ام و یک فیلم می‌بینم که این قدر ابلهانه است که من باید آن را مرور کنم و این کار را خودم انجام دهم، اما این یک توهین واقعی است. من قصد ندارم که این داستان را خراب کنم یا هیچ کدام از هیجان‌انگیزترین صحنه‌های فیلم که این فیلم را به تصویر می‌کشد که جهان را به شما نشان می‌دهد و باعث می‌شود که جهان واقعا جالب باشد و ری وز، که طبق معمول خود ۱۰۰ % به ترتیب عمل می‌کند، فیلم‌های آموزشی خود را در مورد احترام دیوانه‌وار یوتیوب نسبت به این فرد تماشا کند! من معتقدم که تلاش‌های واقعی برای سرگرم کردن شما باید در جهانی از cashgrab بی‌ارزش و shitty مثل بگویند ۵۰ Shades تیره‌تر از همان روز منتشر می‌شوند. ۹۱۰

باور نکنید که داستان جان فتیله ۲ تقریبا به همان اندازه خوب نیست که تقریبا همه آن را به تصویر می‌کشد که یک فیلم عمومی با یک خط داستانی گنگ است که می‌تواند هر گونه احساسات دیگری غیر از تمایل برای کشتن را نمایش دهد. یک دنیای رویایی بین هر نوجوان به غیر از تمایل برای کشتن این فیلم را نمایش می‌دهد و چرا همه مکان‌های مختلف شبیه یک معبد pagan هستند؟ چرا همه خصوصیات اخلاقی مثل یک کشیش pagan شده شستشوی مغزی شده هستند؟ موسیقی متن به آن کمک نمی‌کند؛ باعث می‌شود هر چیزی احساس غیر طبیعی بیشتری داشته باشد. این یک فیلم با امتیاز است که برای ۱۰ سال ساخته شده‌است. اگر قبلا آن را دیدید، چیزی را که پیش از این دیدید نخواهید دید، اگر آن را ندیده باشید و بخش اصلی را ببینید. این فیلم آنقدر تکراری و خسته‌کننده بود اما حداقل باعث شد که من درک کنم که آی ام بی ام و RT قطعا توسط برخی از شرکت‌های هالیوودی خریداری شده‌اند و هرگز به این فیلم‌ها اعتماد نمی‌کنند چون آن‌ها به طور حتم یک مشت حساب‌های جعلی هستند چون آن‌ها فروم های بسیار ناراحت‌کننده را کنار گذاشته‌اند چرا که آن‌ها فروم ها را حذف کرده‌اند چه راه خوبی برای درمان پایه کاربر خود دارند.

فیلم John Wick: Chapter 2 2017 با کیفیت بالا

این فیلم بسیار جالب و جالب توجه است اما در طراحی مجموعه و کاره‌ای دوربین این فیلم بسیار جالب و جالب توجه است. این فیلم داستان بسیار جالبی دارد و اگر شما اولین کسی را که بخواهید به جای استفاده از مسلسل به کار ببرد بسیار جالب و جالب خواهد بود. اگر شما اولین کسی را دوست داشته باشید که شما اولین کسی هستید که احتمالا این فیلم را دوست دارید، این یک ضربه مستقیم به دیوار است که به قیمت پذیرش ارزش دارد.


دانلود فیلم john wick chapter 4
دانلود فیلم john wick 4
دانلود فیلم john wick با زیرنویس چسبیده
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 بدون سانسور
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 با کیفیت 720
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 سانسور شده
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 با زیر نویس
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 دوبله فارسی
زیر نویس فارسی فیلم John Wick: Chapter 2 2017
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس فیلم John Wick: Chapter 2 2017
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 با لینک مستقیم
فیلم John Wick: Chapter 2 2017 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها