Joker - 2019

در شهر Gotham، کمدین mentally، آرتور فلک، نادیده گرفته می‌شود و با جامعه مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد. او سپس مسیر رو به پایین انقلاب و جنایت خونین را آغاز می‌کند. این مسیر او را با alter در the مواجه می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Brett Cullen

Thomas Wayne بازیگر

Joaquin Phoenix

Arthur Fleck بازیگر

Robert De Niro

Murray Franklin بازیگر

Josh Pais

Hoyt Vaughn بازیگر

Bill Camp

Detective Garrity بازیگر

Zazie Beetz

Sophie Dumond بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.
Joker

دانلود فیلم joker 2019 بدون سانسور زیرنویس

من فکر می‌کردم که این فیلم بسیار خوب بوده‌است اما به نظر من این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای داشت اما من فکر می‌کنم که این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای دارد اما من فکر می‌کنم که این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای دارد و مردم می‌خواهند که این فیلم را بیشتر مورد تحسین قرار دهد. این فیلم داستان فیلم داستان فیلم کمدی سیاه است و این فیلم داستان فیلم کمدی سیاه است و این فیلم داستان فیلم کمدی سیاه است. این فیلم داستان فیلم کمدی سیاه است و این فیلم داستان فیلم کمدی سیاه است. هنگامی که از سینما خارج شدم، به من اجازه دهید بگویم که این فیلم سال است و نه یک شاهکار واقعی که فیلم به شدت بر روی plot تکیه می‌کند و فیلم آنقدر خشن است که واقعا روی صورتش نقش بسته‌است. فونیکس فوق‌العاده است و امتیاز عکاسی بسیار عالی است، اما داستان اصلا آن قدرها هم عالی نیست، حتی داستان و صحنه‌ها و صحنه‌هایی را که من را به عنوان فیلم خالی از سال ترک کرده، ترسیم می‌کند؟ نچ این فیلم به گونه‌ای شما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد که آن را به طور فیزیکی برای تجربه دردناک می‌کند اما به روش خوب

دانلود فیلم joker 2019 بدون سانسور زیرنویس

دانلود فیلم joker 2019 با کیفیت 4k

آیا واقعا تمام ده‌ها نفر را به عنوان یک فیلم خوب فیلم خوب درک نمی‌کنم اما این داستان گاهی اوقات بسیار جالب و خسته‌کننده است من نیاز به چک کردن ژانر را بیشتر از آن دارم که این فیلم داستان جالبی باشد یا داستان جنایی که بعدها می‌خواهد همه چیز را نابود کند، اما من فکر می‌کنم این داستان جذاب و توطئه و گفتگو کافی است تا این ده مورد شایسته تماشای آری را بدهد اما شگفت‌انگیز نیست. این فیلم باعث می‌شود که مخاطبان زیادی درباره اخلاقیات صحبت کنند، به خصوص انتخاب‌های ضعیف که در این فیلم وجود دارد. این فیلم تنها برای بزرگسالان مناسب است که دوست دارند این فیلم را جدا کنند و به طور انتقادی در مورد آن فکر کنند. این فیلم اگر شما قادر به فکر کردن درباره موضوعات مربوط به خودتان نیست و باید تمام افکار خود را به شما تحویل دهید، این بهترین فیلم برای شما نیست.

دانلود فیلم joker 2019 زیرنویس فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم joker 2019 زیرنویس فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم joker 2019 با زیرنویس چسبیده

این فقط عقیده من است، اما من عاشق performances که به سبک کارگردانی فیلم ساخته شده‌بود خوشم آمد و نمایش از فونیکس بسیار باور نکردنی بود که او با رها کردن وزن خود برای ایجاد خنده، وزن خود را از دست داده بود. هر بار در یک فیلم، یک فیلم به نمایش در می‌آید که واقعا تاثیر گذار بر عملکرد و scenography در همه درخشش آن می‌گذارد، بلکه با وجود لحظه‌های احساسی بسیار مضحک و گاهی اوقات با احساسات متعدد و گاهی اوقات با احساسات چندگانه که در حال حاضر با بهترین پیشرفت شخصیتی که من تا به حال دیده‌ام، فاصله دارد.

این یک فیلم است که تنها کسانی که احساس تنهایی و انزوا دارند می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند و فکر کنند که این فیلم خشونت را تشویق می‌کند اما واقعا این فیلم باید هر یک از ما را تشویق کند که هر یک از ما به جای اینکه احساس انزوا کنند، به این دنیا تعلق داشته باشند.

دانلود فیلم joker 2019 با زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم joker 2019 زیرنویس چسبیده

من به این فیلم رفتم و انتظار یک فیلم کلاسیک را داشتم که براساس آن چه چیزی را تماشا می‌کردم، فقط یک فیلم معمولی بود که در ۲ ساعت زمان اجرا را تماشا می‌کردم. اما احساس می‌کنم که این فیلم خیلی بیشتر از یک فیلم سینمایی است که به نظر من خیلی بیشتر از یک فیلم سینمایی است. این فیلم داستان این فیلم است که اگر شما در یک جعبه کوچک ایمن که در آن همه شما تماشا می‌کنید به اندازه کافی باهوش و باهوش‌تر از آن نیست که این فیلم برای اولین بار به نظرتان جالب و پر زرق و برق باشد برای شما جالب خواهد بود. اگر شما در یک جعبه کوچک زندگی کنید که به نظر شما بهتر از آن است که شما در این فیلم بازی کنید، این فیلم داستان جالبی برای شما خواهد بود. اما بعد از آن هیچ بینشی واقعی به آن‌ها ارائه نمی‌دهد، چرا که بیش از حد درگیر کردن منابع بتمن (بتمن)به جای محدود کردن ارتباط غیر ضروری اش با دنیای بتمن است، اگر به جای محدود کردن ارتباط غیر ضروری اش با دنیای بتمن ساخته شده‌باشد، ممکن است چیزی جالب‌تر از این باشد که به من اشتباه نکنید، من هیچ مشکلی با ابر قهرمان ندارم.


دانلود فیلم joker 2019 بدون سانسور
دانلود فیلم joker 2019
دانلود فیلم joker 2019 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم joker 2019 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم joker 2019 4k
دانلود فیلم joker 2019 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم joker 2019 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم joker 2019 زیرنویس فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم joker 2019 با کیفیت 4k
دانلود فیلم joker 2019 بدون سانسور زیرنویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها