Jungle Emperor Leo - 1997

دانلود انیمیشن Janguru taitei 1997

داستان لیو، امپراتور و خانواده او و تلاش‌های آن‌ها برای محافظت از جنگل برابر intruders که روی سنگ‌های گران بها خم شده بودند

اعضای اصلی فیلم


Chieko Baishô

Lyre بازیگر

Masane Tsukayama

Leo بازیگر

Tomoko Ishimura

Rune بازیگر

Hekiru Shiina

Rukkio بازیگر

Kaneta Kimotsuki

Coco بازیگر

Naoki Tatsuta

Tommy بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

برای کسانی که از لذت بردن لذت می‌برند، یک سری عکس برای پیدا کردن مفید است که شرایط زندگی شما به شما این امکان را می‌دهد که زمینه را درک کنید. نمایش داستان خدمه را هدایت می‌کند و بقیه به همان خوبی که ۴ عضو دارد، خوب هستند. دی وی دی در آمریکای شمالی در دو رده سنی رتبه یک رتبه را از the و رتبه ۷ و بالاتر از Blasters مدیا دارد. JUNGLE TAITEI معروف به JUNGLE EMPEROR در سال ۱۹۸۹ به عنوان یک منبع انرژی بالقوه که در سال ۲۰۰۱ به عنوان یک منبع انرژی پتانسیل برای حفظ جان انسان‌ها به عنوان یک منبع انرژی پتانسیل در نظر گرفته شد و به همسرش کمک می‌کند تا به او کمک کند تا انسان بدی را زنده نگه دارد به عنوان یک منبع انرژی بالقوه در سال ۲۰۰۱ به عنوان منبع انرژی پتانسیل برای حفظ جان انسان‌ها تلاش می‌کند. امپراطور جنگل به پیش لیو! در سال ۱۹۶۶ یک قطعه موسیقی به زبان انگلیسی به او داده شد و یک جعبه موسیقی را پیدا کرد که به طور پیوسته برای او جالب توجه است و بعد از اینکه رون یک گروه موسیقی را که پدرش در جنگل دارد و مری برای او ترتیب می‌دهد تا در یک کشتی به مقصد آفریقا پیدا کند.

لینک مستقیم انیمیشن Janguru taitei 1997

اگر از سال ۱۹۶۶ با شیر سفید دوست داشتید، این فیلم را خیلی دوست خواهید داشت. !! کار انیمیشن حتی بهتر از نسخه اصلی است وقتی که شما این فیلم را می‌بینید، شگفت‌زده خواهید شد که سریال‌های تلویزیونی چگونه به یک بودجه بزرگ شبیه خواهند شد! با توجه به برخی از خطوط داستانی سال ۱۹۶۶ و برخی از آن‌هایی که در این فیلم بازی کردید خیلی بهتر از هر یک از فیلم‌های KIMBA KNOCK هستند. این فیلم داستان خوبی برای معرفی شما به شخصیت‌های اصلی این فیلم است اما شخصیت آن‌ها شبیه هم باقی می‌ماند و همان طور که قهرمان اصلی همیشه برنده نمی‌شود!


انیمیشن Janguru taitei 1997 با زیر نویس
زیر نویس انیمیشن Janguru taitei 1997
انیمیشن Janguru taitei 1997 با کیفیت 1080
انیمیشن Janguru taitei 1997 با کیفیت 720
انیمیشن Janguru taitei 1997 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی انیمیشن Janguru taitei 1997
انیمیشن Janguru taitei 1997 دوبله فارسی
انیمیشن Janguru taitei 1997 با لینک مستقیم
انیمیشن Janguru taitei 1997 با زیرنویس چسبیده
لینک مستقیم انیمیشن Janguru taitei 1997

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها