Jurassic World: Fallen Kingdom - 2018

وقتی جزیره & apos فوران می‌کند، فوران آتشفشانی خاموش برای نجات جان اوون شروع به غرش می‌کند و کلر برای نجات باقیمانده دایناسورها از این رویداد در سطح انقراض مبارزه می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Peter Jason

Senator Sherwood بازیگر

Michael Crichton

نویسنده

Ted Levine

Ken Wheatley بازیگر

John Schwab

Tech Operator بازیگر

James Cromwell

Benjamin Lockwood بازیگر

BD Wong

Dr. Wu بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم jurassic world dominion

مثل ماجرای فیلم فیلمی که شما را روی لبه صندلی نگه می‌دارد، با این حال خیلی هم خنده‌دار است. این فیلم داستان جالبی است که در تمام جنبه‌های یک فیلم عالی که من آن را فیلم کمدی بزرگ دوست داشتم و گاهی غمگین بودم را دوست داشتم اما عاشق این ایده بودم که آن‌ها حالا وارد یک دوره جدید در پایان فیلم شده‌اند و نمی‌توانند در سال ۲۰۲۱ برای فیلم بعدی صبر کنند. من یک بچه بودم وقتی که اصیل بیرون آمد و من همیشه همه آن‌ها را دوست داشته‌ام فکر می‌کنم خیلی باحال است که هالیوود آن را به ارمغان آورد و فیلم جالب و جالبی را دور هم جمع کرد و به دنبال آینده آینده نخواهد بود! پادشاهی سقوط کرده دومین فیلم برتر پارک ژوراسیک برای اولین بار است که کار خوبی را با خط بد کالین بازی کرد و بهترین پایان امتیاز را به دست آورد که فقط می‌خواست دایناسورها در جزایر فقط فیلم‌های قبلی را تماشا کنند. این حقیقت که من عاشق زمین هستم و هر فیلم jirassic را حداقل ۳۰ بار دیده‌ام، من هرگز این کار را کم‌تر از آن وقت انجام نخواهم داد. من عاشق این فیلم هستم بنابراین بسیاری از دایناسورها قادر به دیدن آن‌ها در لاس وگاس نیستند. ان قدر سرد بود که من واقعا از آن خوشم آمده بود و خوشحال بودم که آن را دیدم! این اولین باری است که من در طول یک فیلم ژوراسیک خسته شدم و به ساعتم نگاه کردم تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد اما تقریبا هر صحنه تغییر ضعیفی از ایده‌های قبلی قهرمانان در پایان جنگ ژوراسیک ۱ قول داد داستان جالبی است که من قطعا به دنبال یک دنباله دیگر نیستم

دانلود فیلم jurassic world dominion

دانلود فیلم jurassic world 2020

بهترین فرد از اول سال! سخنان منفی را باور نکنید این فیلم داستان فیلم مهیج و جذاب هاوایی را خیلی دوست داشتم و این بار آن‌ها با حضور کمی در فیلم پارک ژوراسیک بالا رفتند و تاثیرات بسیار جالبی را که من از صحنه پایانی فیلم دوست داشتم و صحنه‌ای که به عنوان آخرین بخش فیلم مورد علاقه من بود را بسیار دوست داشتم.

دانلود فیلم jurassic world 2020

این تنها دومین بررسی من است و من تنها زمانی را صرف نوشتن یک بررسی می‌کنم اگر چیزی جدا از دیدن این فیلم برای من واقعا بد باشد چون من به راحتی از دیدن این فیلم لذت می‌برم و باعث کشته شدن یک فیلم کمدی غیر عادی می‌شوم. این فیلم تنها بخشی لذت بخش از این فیلم است، پس دایناسورها به یک خانه قدیمی در Nothern کالیفرنیا برده می‌شوند. و یک حراج زیرزمینی برای چند میلیون دلار برگزار کرد؟ جدا؟ چه کسی موافقت کرد که این داستان واقعی را درست کند؟ بنابراین یک تیم از مردم واقعا دور هم جمع شدند و درباره عقاید مختلف بحث کردند و این چیزی است که آن‌ها در مورد آن توافق کردند؟ آن‌ها واقعا برای این پول هزینه دریافت می‌کنند؟ در این جلسات عمومی باید به من اجازه بدهد که در صورتی که هیچ‌کس jezus نشود، آن‌ها را تعطیل کنم. این فیلم ممکن است بهترین فیلمی باشد که تا به حال دیده بودم، وقتی که این فیلم مرا به نمایش گذاشت و این فیلم مرا به زمین انداخت، وقتی که این فیلم مرا خراب کرد، وقتی که این فیلم را خراب کردم و بعد از این فیلم شروع به گریه کردم، وقتی که او کلید قرمز را به من زد، من هنوز گریه کردم و بینی‌ام را پاک کردم و هنوز هم به عنوان یک مرد گنده گریه کردم که هیچ احساسی به جز حیوانات و راز ما ندارد.

دانلود فیلم jurassic world 2

دنیای ژوراسیک در جهان سقوط کرده، عالی است! یکی از فیلم‌های fav! ایو این فیلم را در فیلم ۱۱ بار در ۲۱ ژوئن ۲۰۱۸ دیده‌ام. از زمانی که ۵ سال از سال ۲۰۰۶ بودم، ایو به تماشای فیلم پارک ژوراسیک بوده‌است. به عبارت ساده، این فیلم خیلی سریع پر از suspenseful است و تاثیرات speciap ذهنی هستند که این فیلم را دست‌کم گرفته. این فیلم افرادی هستند که این شاهکار را کنار نمی‌گذارند این گونه فیلم‌ها امروزه سزاوار چنین فیلم‌هایی نیستند.

دانلود فیلم jurassic world 2015 زبان اصلی

همه حرکات ژوراسیک خوب هستند، این ممکن است بهترین نباشد اما من آن را دوست دارم به عقیده من جهانی است که بریتانیا در یک سینما سقوط کرده بود و آن را در دی وی دی دیده بود و آن را در دی وی دی دیده بود و من واقعا از آن کسانی که از این فیلم و همیشه بدشان می‌آید، خوشم نمی‌آید. !! !! !! !! !! !! !! ! این فیلم در نیمه اول یک فیلم مصیبت‌بار و نیمه دوم است که کریس Pratt و J دالاس Howard یک‌بار دیگر عملکرد عالی خود را نمایش می‌دهند. فیلم بسیار جالب، داستان‌سرایی عالی و بسیاری از مردم و حیوانات در خطر و همه اینها وقتی آتشفشان منفجر می‌شود، واقعی به نظر می‌رسد؟ آن‌ها چطور این کار را انجام دادند؟ به خاطر داشته باشید که تمام انواع آن‌ها به خوبی نوشته شده و به خوبی نوشته شده و با ۱۷۰ میلیون دلار نمایش داده می‌شود.


دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom 2018
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom 2018 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم jurassic world fallen kingdom 2018
دانلود رایگان فیلم jurassic world fallen kingdom 2018
دانلود زیرنویس فارسی فیلم jurassic world fallen kingdom 2018
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom 2018 اپارات
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom 2018 با لینک مستقیم
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom 2018 ژوراسیک دوبله فارسی
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom 2018 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم سه بعدی jurassic world fallen kingdom 2018
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom دوبله فارسی
دانلود فیلم jurassic world fallen kingdom با زیرنویس چسبیده
دانلود زیرنویس فیلم jurassic world fallen kingdom
دانلود فیلم jurassic world 2015
دانلود فیلم jurassic world
دانلود فیلم jurassic world 2018
دانلود فیلم jurassic world 3
دانلود فیلم jurassic world 2015 زبان اصلی
دانلود فیلم jurassic world 2
دانلود فیلم jurassic world 2020
دانلود فیلم jurassic world dominion

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها