Kill Bill: Vol. 2 - 2004

عروس به جست و جوی انتقام در مقابل رئیس سابقت و عاشق بیل، نگهبان و چشم خائن به آل کسی که به آل کسی چشم دوخته بود ادامه می‌دهد.

اعضای اصلی فیلم


Uma Thurman

Beatrix Kiddo aka The Bride aka Black Mamba aka Mommy بازیگر

Uma Thurman

Beatrix Kiddo aka The Bride aka Black Mamba aka Mommy نویسنده

Quentin Tarantino

کارگردان

Quentin Tarantino

نویسنده

Daryl Hannah

Elle Driver aka California Mountain Snake بازیگر

Michael Madsen

Budd aka Sidewinder بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود موسیقی متن فیلم kill bill vol 1

وقتی اولین بار شنیدم که این فیلم به جای اینکه به عنوان کسی که در ابتدا برنامه‌ریزی شده‌بود، به دو فیلم تقسیم شود بسیار متفاوت است. تنها چیزی که در فیلم ماتریس وجود دارد این است که در فیلم ماتریس هیچ گفتگویی به طور کامل انجام نگرفته است. اما در حقیقت من انتظار نداشتم که یک کلمه دیگر کاملا متفاوت باشد نه گفتگویی خوب. اما بدترین چیزی که در مورد گپ زدن در فیلم وجود دارد این است که فیلم ماتریس را بارها و بارها تکرار می‌کند تا اینکه شما عملا فریاد بزنید تا جهنم را خاموش کنید و با آن کنار بروید. برای مثال، در طول بیست دقیقه یا بیشتر از یک صحنه خسته‌کننده و غیر ضروری که به هیچ وجه به فیلم ختم نمی‌شود و در عین حال به بیننده یادآوری می‌کند که در حالی که این صحنه به طور غیر ضروری به فیلم ختم می‌شود و به بیننده یادآوری می‌کند که در حالی که عروس به نظر می‌رسد که نمی‌تواند مشت خود را با مشت چوب بر روی فیلم بکشد، به بیننده یادآوری می‌کند که در حالی که عروس به ظاهر قادر به ضربه زدن مشت به یک تکه چوب نیست

دانلود موسیقی متن فیلم kill bill vol 1 دانلود موسیقی متن فیلم kill bill vol 1

این فیلم واقعا یک فیلم فقیر است به نظر من که واقعا نمی‌توانم همه hype را درک کنم. این داستان ساده است و نه اگر بخواهید برای فیلم اول کار درست و حسابی انجام دهید و در واقع این بررسی می‌تواند به راحتی در فیلم اول پخش شود، چرا که من این داستان را با درج صحنه‌های بی‌هوده در کلوپ شبانه پیدا کردم چرا آن را اضافه کنم اگر حتی با شخصیت همدلی کنم؟ اگر من این فیلم را دیده بودم و هیچ یک از بقیه او فکر نمی‌کردم که او یک کارگردان نیمه اصیل برای این فیلم باشد، اما من احساس می‌کنم که آن فیلم‌ها به عادت نابجا در اطراف این فیلم کمک کرده‌اند و سرانجام پایانی که می‌تواند در یک کلمه خلاصه شود چیست؟ من انتظار داشتم چیزی از پایان جنگ بزرگ یا یک گفتگوی نیمه شرافتمندانه چه کنم؟ این فیلم نه تنها چیزی شوکه کننده بلکه یک فرصت هدر رفته برای این فیلم است که فیلم را رها کرد و آن‌ها مجبور شدند monkies را استخدام کنند تا آن را در اوج اوج بگیرند. این فیلم به یک سینما تعلق ندارد و تا آنجا که به من مربوط می‌شود، از بسیاری از فیلم‌هایی که شهرت کمتری نسبت به من دارند، تعلق دارد. من اقرار می‌کنم که این فیلم تاثیر بسیار زیادی برای هر کسی دارد که عاشق آتش‌بازی یا موسیقی کلاسیک باشد، این فیلم برای هر کسی که دوست دارد کتاب یا موسیقی کلاسیک را دوست دارد. چه اتفاقی افتاد؟ با این حال، یک مکالمه بسیار قابل‌تحسین بین بیل و ب درباره سوپر من باعث شد که من فکر کنم که این فیلم کار فوق‌العاده‌ای برای به دست آوردن اکثریت مخاطبین بی‌فکر دارد، که احتمالا به همین دلیل است که مردم بیشتر در مورد فیلم‌های قبلی او اهمیت می‌دهند. و در حالی که ثبت چنین جمعیتی و رسیدن به آن می‌تواند یک دستاورد را تا حدودی یک فیلم با تمام سبک تلقی کرد و هیچ ماده اسپری خون نمی‌تواند این واقعیت را تغییر دهد که این فیلم یک تلاش بسیار ارزان برای به دست آوردن مخاطب است، چون او کشته شدن دوستان او را به قتل رسانده و سپس سعی کرد او را بکشد و حالا او باید به نوبه خود او را بکشد و به این نکته اشاره کند که چرا من واقعا به او اهمیت می‌دهم؟ بله این عنوان تنها گفت و گو در کل فیلم می‌تواند تنها گفت و گو در کل فیلم باشد و چیزی را که دیگر نیازی به خواندن آن نیست را تغییر دهد.

دانلود موسیقی متن فیلم kill bill vol 1

کشتن بیل فیلم‌ها یک شمشیر پر از خون است که در فیلم اکشن به دست نمی‌آید. این فیلم‌ها چیزهای متفاوتی هستند که هیچ فیلم دیگری در نظر من به دست نیامده است. یک فیلم فوق‌العاده خوب که من به شدت توصیه می‌کنم شما را تماشا کنید! فیلم داستان بدی نیست و من نمی‌گویم که فیلم داستان ضعیفی دارد اما اگر شما اولین فیلم را دیدید فیلم داستان ضعیفی دارد و تنها راه برای این فیلم داستان خوبی نیست اگر شما از فیلم اول لذت ببرید اما من مطمئنم که محبوب‌ترین طرفداران Tarantino از آن لذت خواهند برد.

دانلود موسیقی متن فیلم kill bill vol 1
دانلود فیلم kill bill vol 2 2004
دانلود زیرنویس فارسی فیلم kill bill vol. 2 2004
دانلود فیلم kill bill vol 2 2004 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم kill bill vol 2 2004
دانلود فیلم kill bill vol. 1 2003
دانلود فیلم kill bill vol 1
دانلود فیلم kill bill volume 1
دانلود فیلم kill bill vol 1 2003 دوبله فارسی
دانلود فیلم kill bill volume
دانلود زیرنویس فیلم kill bill vol 1
دانلود زیرنویس فیلم kill bill vol 2
دانلود موسیقی متن فیلم kill bill vol 1

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها