Killers Anonymous - 2019

یک گروه حمایتی از قاتلان به طور منظم برگزار می‌شود، شرکت کنندگان در یک دایره اعتماد می‌نشینند و تخلفات آن‌ها را به اشتراک می‌گذارند.

اعضای اصلی فیلم


Tim McInnerny

Calvin بازیگر

Gary Oldman

The Man بازیگر

Sadie Frost

Lucy بازیگر

Tommy Flanagan

Markus بازیگر

Rhyon Nicole Brown

Alice بازیگر

MyAnna Buring

Joanna بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من همین اواخر داشتم به خودم فکر می‌کردم که آیا تا به حال جسیکا آلبا را در فیلم می‌بیند؟ در آن زمان چند هفته بعد، فیلمی با او به همراه او می‌آید و نه فقط یک مفهوم جالب توجه برای فیلم، شرکت کنندگان در یک دایره اعتماد می‌نشینند و transgressions را به اشتراک می‌گذارند که توجه مرا به یک ایده جالب برای فیلم درست تبدیل کرده‌است؟ ظاهرا نه به این خاطر که فیلم به هیچ وجه جالب نبود به این دلیل که آن دو نام بزرگ را در فیلم به دست اوردند و داستان شان را با توجه به این موضوع که دو نام بزرگ در این فیلم به دست فراموشی سپرده شده‌اند و دیگر اهمیتی ندارد اغراق نمی‌کنم وقتی می‌گویم که یک شخصیت جذاب و یا longer در این فیلم وجود ندارد که این نمایش کاملا ناقص باشد و کسی باید از آن اجتناب کرد.

Killers Anonymous

دانلود زیرنویس فیلم anonymous killers 2020

این فیلم نه خوب است و نه بد، یک جایی بین مه و آن یکی از آن فیلم‌ها است که تو احساس نمی‌کنی که فقط در وسط جاده است، اما این فقط در وسط جاده است که جسیکا با وجود اینکه روی جلد است فقط در فیلم معارفه است که ارزش تماشا کردن را دارد؟ شاید وقتی کار کنی یا کار دیگه ای بکنی وقتی که من دارم کار می‌کنم

در این فیلم هیچ چیز مثبتی در مورد این فیلم وجود ندارد که در مورد صنعت فیلم مدرن اشتباه باشد. تعجبی ندارد که مردم به جای رفتن به سالن سینما به خاطر پول دادن به این فیلم، پول شما را مطالبه کنند. در صورتی که این فیلم ثبت نشود، باید شرمنده باشید. من ۴۰ دقیقه از زندگیم رو هدر دادم که هیچوقت و این احمقانه ترین thriller که تا به حال دیده‌ام این احمقانه ترین thriller است که تا به حال دیده‌ام و از این مزخرفات که واقعا ارزشش را ندارد. گری Oldman سالم به نظر می‌رسد و در نهایت به چهره او تبدیل شده‌است، نه اینکه نام‌خانوادگی اش را با حضور صرف کرده باشد؛ لذت تماشای این که همه با حضور صرف خود را نابود کند و بله متوجه می‌شوم زمانی که می‌گویم این مورد برای بهترین است، به من اعتماد کنید. وقت خود را صرف فیلمی درباره قاتلان نخواهید کرد که هرگز در اتاقی صحبت نمی‌کنند که ارزش دیدن داشته باشد. این فیلم یکی از بدترین فیلم‌هایی است که در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۱۹ به دست آورده بود.

دانلود زیرنویس فیلم anonymous killers 2020

دانلود فیلم anonymous killers 2020 بدون سانسور

دانلود زیرنویس فارسی فیلم anonymous killers 2020

Heres چیزی که شما اغلب گری Oldman را در فیلمی که به شدت نوشته شده و کارگردانی آن را نمی‌بینید، می‌بینید، من می‌توانم آنچه را که آن‌ها سعی داشتند با این فیلم انجام دهند را مشاهده کنم اما انسان این کار را انجام داد. دیدم که با زنم آن را دیدم، حتی یکی از ما هم نمی‌فهمد چه چیزی را تماشا می‌کردیم؟ این فیلم بدتر از رودخانه تاریکی است که من از خودم خجالت می‌کشم که با آن ارتباط داشته باشم و آن را در گوشه اینترنت می‌گذاشتم تا فراموش کنم.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم anonymous killers 2020

دانلود فیلم anonymous killers 2020

گاهی اوقات تعجب می‌کنم که چرا این فیلم در حال تلف کردن یک ساعت از یک بیمار روانی است که در یک اتاق نشسته و چرت و پرت می‌گوید. من هیچ وقت فیلم‌هایی را مرور نمی‌کنم که این قدر احمق باشد که من این کار را کردم یک گروه از actors عدم انطباق با یک مکالمه ضعیف، بدون ثبات، فقط یک فیلم بسیار بی‌مزه است که شامل برخی از بازیگران لیست می‌شود. وقت تو را با این فیلم هدر نده، وقت آن را نخواهی داشت. توصیه نکنید که این فیلم را تماشا کنید، حرف زدن و حرف زدن و حرف زدن ارزش پول شما را خیلی بد نکنید! !! !! !! بدون شک بدترین فیلمی که من با گری Oldman در آن دیده‌ام، پیدا کردن فیلم‌هایی که ارزش دیدن این روزها را دارند سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. !


دانلود فیلم killers anonymous 2019
دانلود فیلم killers anonymous 2019 بدون سانسور
دانلود فیلم killers anonymous با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم anonymous killers 2020
دانلود زیرنویس فارسی فیلم anonymous killers 2020
دانلود فیلم anonymous killers 2020 بدون سانسور
دانلود زیرنویس فیلم anonymous killers 2020

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها