Kingsman: The Golden Circle - 2017

پس از اینکه دفتر مرکزی Kingsman & نابود شد و جهان گروگان یک سازمان جاسوسی متحد در ایالات‌متحده به گروگان گرفته شد، کشف شد که این دو سازمان مخفی ویژه باید با هم متحد شوند تا یک دشمن مشترک را شکست دهند.

اعضای اصلی فیلم


Taron Egerton

Eggsy بازیگر

Julianne Moore

Poppy بازیگر

Michael Gambon

Arthur بازیگر

Keith Allen

Charles بازیگر

Channing Tatum

Tequila بازیگر

Colin Firth

Harry Hart بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

شما می‌خواهید یک فرد را ببینید که می‌گوید: شما می‌خواهید یک فرد را ببینید که در حال خوردن همبرگر از گوشت انسان است. شما می‌خواهید یک مرد را ببینید که به طور مداوم می‌گوید: شما می‌خواهید یک مرد را ببینید که در حال لذت بردن از روی یک ویروس مرگبار است. در اینجا در آی بی آی اتفاق‌نظر وجود دارد که این فیلم وحشتناک است و هیچ ارتباطی با نسخه اصلی ندارد و تنها یک فیلم اکشن و غیر عادی است که احتمالا باید در تلویزیون سال آینده در تلویزیون تماشا کند. من اولین فیلم Kingsman را دوست داشتم که پر از شوخی و شوخی بود و بازیگران کار فوق‌العاده‌ای انجام دادند که به محض این که اولین صحنه فیلمبرداری شد من فهمیدم که فریب‌خورده بودم و بعد از ۲ ساعت در فیلم‌های من که تاریخ را تماشا می‌کردند به پایان می‌رسید! من درست فکر می‌کردم که این فیلم ممکن است کارهایی داشته باشد اما هر لحظه طولانی به شما تلفن می‌شود. آرزو می‌کنم که درخواست بازپرداخت کامل زمانی که یک فیلم آنقدر بد است و هر refund به طرف کل آن حساب شود اینطور نیست که این گزینه ممکن است در نهایت برخی کاره‌ای جدی که در صنعت فیلم انجام می‌شود را ببینیم!

فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با کیفیت بالا

این فیلم در ۲ ساعت و ۲۱ دقیقه به نمایش گذاشته می‌شود، به خصوص در حالی که تعداد زیادی از آن‌ها در فیلم اول به نمایش گذاشته می‌شوند، به خصوص در حالی که تعداد زیادی از آن‌ها در فیلم اول نمایش داده می‌شوند. اولین فیلم بسیار خوب بود و بخش دوم نه آن را ناامید کرد و نه اثرات آن قابل‌مقایسه با فیلم اول بود، اما تصور کنید داستان فیلم دوم خوب بود و فیلم بازی اول بسیار خوب بود اما فکر کنید این فیلم فاقد چنین کسی بود خوب، فیلم قبلی مردی بود که برای لباس رسمی به دنیا آمد، مردی است که هیچ ایده‌ای ندارد که چطور کت و شلوار رسمی بپوشد، اما صاحب کسی است که انتظار داشته باشد بدن انسان به همبرگر تبدیل شود و سپس خورده شود که واقعا در فیلم رخ می‌دهد! !! بعد برو، اما در غیر این صورت خیلی بزرگ به نظر می‌رسد. این افتضاح احمقانه فرض می‌کند که کل دنیا به داروهای سرگرمی نیاز دارد، به نظر می‌رسد که این فیلم به اندازه دو ساعت و نیم بعد از ظهر آن قدرها هم جالب نیست. تقریبا هیچ وقت نیاز شدید به نوشتن یک بررسی ندارم، اما این بار از زمانی که من صادقانه ناامید شدم نمی‌توانم خودم را کنترل کنم.

فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با کیفیت 480

من از دیدن چنین بازیگران بزرگی که در یک فیلم خیلی بد با هم می‌آمدند متنفر بودم. این فیلم برای اولین صحنه بسیار خوب بود و بعد از یک فیلم خوب اول خیلی کارها درست انجام شد. من مجبور بودم خودم را مجبور کنم تا آن را از طریق دایره طلایی که نویسنده خط داستانی است و هر ۱۰ ثانیه که نیاز دارید یک زندگی را با مقیاس ۱ تا ۱۰ بر پایه f * cks به دست آورید.

فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با کیفیت 480

در حالی که من و بسیاری از طرفداران به جای کار کردن با شخصیت‌های بهتر که به نظر می‌رسد تنها به عنوان یک عکس مایع در نظر گرفته شوند و به جای کار کردن با شخصیت‌های بهتر که به نظر می‌رسد تنها برای امتیاز پایین تری در نظر گرفته شوند، به جای آن که آن‌ها را تنها برای امتیاز پایین تری در نظر بگیریم، به جای این که آن‌ها را تنها برای امتیاز کمی که شاید تنها برای یک امتیاز رو به کاهش باشد و نه برای چیزی که زمانی بزرگ‌ترین ویژگی جدید در سال ۵۱۰ هالیوودی باشد، توجیه کنیم. در واقع این فیلم جالب است اما هیچ گزینه‌ای برای یک درجه‌بندی منفی وجود ندارد بنابراین من به همان اندازه‌ای که می‌توانستم به سادگی گفتم که هیچ یک از استعدادی که برای بازی کردن با این فیلم بکار گرفته شد کاملا کثیف است، مگر اینکه از فیلم‌های awful لذت ببرید و زمانی که یک نمایش سینمایی هستید، زمان من بهتر خواهد بود.

فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با کیفیت 480
دانلود زیرنویس فارسی فیلم kingsman the golden circle 2017
دانلود فیلم kingsman the golden circle 2017 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود فیلم kingsman the secret service
دانلود فیلم kingsman the secret service بدون سانسور
دانلود فیلم kingsman the secret service دوبله فارسی
دانلود فیلم kingsman the secret service 2017
فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با لینک مستقیم
فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با زیرنویس چسبیده
فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 سانسور شده
فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با زیر نویس
زیر نویس فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017
زیر نویس فارسی فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017
دانلود زیر نویس فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017
فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با کیفیت 480
فیلم Kingsman: The Golden Circle 2017 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها