Kubo and the Two Strings - 2016

یک پسر جوان به نام kubo باید کت و شلوار magical را که پدر مرحومش به تن کرده بود پیدا کند تا روح vengeful را از گذشته شکست دهد.

اعضای اصلی فیلم


Matthew McConaughey

Beetle بازیگر

Rooney Mara

The Sisters بازیگر

Travis Knight

کارگردان

Art Parkinson

Kubo بازیگر

Charlize Theron

Mother بازیگر

Ralph Fiennes

Moon King بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن kubo and the two strings

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن kubo and the two strings

دانلود کارتون kubo and the two strings

دانلود کارتون kubo and the two strings

آیا کسی لطفا به من بگویید که این فیلم درباره چه بود؟ چه نوع تصاویری عالی بودند و بازیگران هم اما پایان فیلم مرا scratching و در نهایت فرو رفت که چه طور این اتفاق می‌افتد که این شیطان و همه پدربزرگش چطور تبدیل به یک مرد نیمه کور و ضعیف می‌شوند که هیچ خاطره‌ای ندارند؟ ۲ aunts کجا رفتند؟ و چرا تمام این مدت ماسک به تن کرده بودند؟ یک چیزی باید در واقع همان طور که پدر و مادرش مرده بود اتفاق‌افتاده باشد، بنابراین این داستان فقط یک توهم نبود که پسر داشت درباره پدربزرگ his داشت؟ پدربزرگش چرا چشم پسرها را جدا کرده و می‌خواهد آن یکی را هم ببرد؟ دوستم و من فقط به هم نگاه کردیم وقتی که فیلم تمام شد و مطمئن نبودم چطور فکر کنم یک ماجراجویی زیبا را تجربه کرده بودم که در نهایت به هیچ یک از ما معنا نداد، اگر می‌دانستم که این فیلم ۹۹ % در مورد هنر و ۱ % در رابطه با نقشه من بوده‌است.

دانلود کارتون kubo and the two strings

در حالی که kubo در یک مراسم مرسوم برای استقبال از روح پدر و مادرش با استفاده از یک داستان مهیج به نمایش می‌گذارد، اما او باید خود را قربانی کند تا به او اجازه دهد یک سفر حماسی را با استفاده از یک monkey عجیب و غریب به نمایش بگذارد، اما در طول روز با دو جادوگر قدرتمند برخورد می‌کند که به نظر می‌رسد در حال استفاده از انیمیشن حرکت استاپ و a عظیم است که قبلا به عنوان عروس مرده و عروس مرده در میان دیگران به کار برده شده بود. یک پسر جوان به نام kubo باید یک کت جادویی پوشیده باشد که توسط پدر مرحومش به بهترین فیلم انیمیشنی شده‌است. اما در این مورد، من عاشق این هستم که برنده جایزه اسکار بهترین فیلم انیمیشن باشم. اما در این مورد علاقه من به بهترین فیلم انیمیشن که به نظر من بهترین فیلم انیمیشن است، نیست. این فیلم داستانی است که در تمام طول عمر خود به نمایش گذاشته و آن را به عنوان بهترین شخصیت در نظر می‌گیرد و این چیزی است که بسیاری از مردم آن را به عنوان بهترین شخصیت در نظر می‌گیرند. این فیلم بیشتر از آن چیزی است که شما در طول زندگی خود تجربه می‌کنید.

این فیلم داستان زندگی خانوادگی خود را به نمایش می‌گذارد و به کمک مارک Haimes و کریس باتلر که نامزد جایزه اسکار و کریس باتلر است و به وسیله مارک Parkinson و کریس باتلر که توسط نامزد جایزه اسکار و کریس باتلر برگزار می‌شود، تلاش می‌کند تا به زندگی خود ادامه دهد. این فیلم داستان خود را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان خود را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان خود را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان خود را به نمایش می‌گذارد.

این یک فیلم انیمیشن خوب است که کودک با آن مواجه است با این حال خوب است که این فیلم به اندازه کافی خوب نیست اما بسیار خوب است برای ارتقا دادن این فیلم به اندازه کافی جالب نیست اما این فیلم به خاطر بچه‌هایی که فکر می‌کنم برای بچه‌هایی که فکر می‌کنم برای کودکان خیلی خوب نیست تعجب می‌کنم اما من می‌توانم به یک دوجین از فیلم‌های خانوادگی بهتر فکر کنم. من خودم را سخت هل دادم تا تماشای این فیلم را تمام کنم و در آخر به آن نگاه کردم، دلیل اصلی آن این است که شخصیت یک شخصیت حتی یک شخصیت مجرد در این فیلم وجود ندارد و من شک دارم اگر بچه‌ها درک کنند هیچ چیز خوبی در مورد این داستان وجود ندارد و انیمیشن می‌تواند بهتر باشد سال ۲۰۱۲ را به عنوان یک معیار حفظ کند.

دانلود فیلم kubo and the two strings دوبله فارسی

تو می‌دانی که من در kubo و دو Strings در میان چند چیز دیگر چه هستم؟ این فیلم داستان پسری است که داستان داستان‌سرایی و داستان نویسان را دوست دارد و بعد از اینکه به مادر خود اجازه می‌دهد تا وقتی که میمون از خواب بیدار می‌شود به او بگوید که چه اتفاقی دارد می‌افتد و بعد از این که میمون از خواب بیدار شد و بعد از بیدار شدن میمون از خواب بیدار شد و به او گفت که این فیلم می‌تواند به او کمک کند تا چیزهایی پیدا کند که به او کمک کند تا با عمه بزرگش و پدربزرگش و نگهبان Beetle روبرو شود. من یکی از طرفداران پروپا قرص لایکا به عنوان یک استودیو است که ترکیبی از حرکات توقف و انیمیشن را در جریان اصلی قرار داده‌است و همچنین ایده‌های آن‌ها بسیار پر مخاطره تر از انیمیشن زیبا و سبک زیبا به نظر می‌رسد. با این حال، انیمیشن زیبا یک داستان فیلم خوب نیست، قلب یک فیلم است و اگر شما نمی‌دانید که چطور داستان را تعریف کنید جالب است اما آنچه واقعا این فیلم را می‌کشد هیچ کدام از آن‌ها مناسب نیستند، اما هیچ کدام از آن‌ها مناسب نیستند یا منسجم هستند برای مثال انگیزه Kubos چیست؟ زنده بودن؟ مامانم رو نجات بده؟ به پدر بزرگش زنگ زد؟ بعد از یک ثانیه دیگر او می‌خواهد به خداوند کمک کند تا او را بکشد، اما به نظر می‌رسد که انگیزه‌ای دیگر برای کشتن او وجود دارد و این دلیل آن است که او فکر می‌کند این تهمت بزرگی است که هم شرور و هم شرور و هم شرور و هم شرور و هم شرور و هم شرور و هم شرور و هم شرور و هم شرور و هم شرور.

دانلود فیلم kubo and the two strings

نکته جالب این است که استودیو ان آ نه تنها فیلم خود را کپی می‌کند بلکه گاهی اوقات در نظر گرفته می‌شود که استودیو ان آ بیش از بهترین فیلم آن‌ها را کپی می‌کند اما چارلیز ترون در واقع فیلم را از بین می‌برد و آن را به سطح جدیدی منتقل می‌کند که باعث می‌شود که شما همه چیز را در مورد ماهی قرمز که در ابتدا گرایش ستاره را به عنوان یک عملکرد باور نکردنی آغاز کرده بودند، فراموش کنید. من عاشق ایده این فیلم هستم که سعی دارد با استفاده از اریگامی به چاپ برسد و با استفاده از اریگامی حروف و عبارات زیادی را در مورد فرهنگ ژاپنی به نمایش بگذارد. اما بچه‌ها نیازی نیست چیزهایی زیادی برای گفتن داشته باشند که ما در مورد فرهنگ ژاپنی به آن‌ها می‌گوییم وقتی که همه را در این فیلم بازی می‌کنیم شبیه یک شخصیت کانال دیزنی است؟ فرهنگ ظریف و ساده و زیبای ژاپنی در این شخصیت‌ها به کجا می‌رود؟ اگر آن‌ها بدون آن که سعی کنند ژاپنی باشند همان داستان را تکرار کردند و این فیلم را بسیار بالا برد و طبیعت حواس‌پرت کننده صداهای آمریکا را کنار گذاشت و این فیلم را به این شکل از دست داد که این فیلم را به این شکل از دست داده بود.

kubo اولین فیلم کاملی است که من دارم و دیدن اینکه من طرفدار پروپا قرص سبک هنری هستم و خیلی بیشتر از آن لذت می‌برم در طول پرده سوم که سبک هنری را به تنهایی برای تماشا کردن کند می‌کند و من هر چیزی را که این فیلم کار و استعداد هنری را در نمایش بزرگ در سال‌های آتی به دست آورده‌است را خواهم دید. در یک زمینه دیگر این موضوع مهم است اما در اینجا ما در یک دنیای کاغذی با استفاده از یک دوربین نسبتا ثابت که به نظر می‌رسد حتی در یک بافت ژاپنی عکاسی بسیار نادر به نظر می‌رسد نیاز دارد. در یک زمینه دیگر این موضوع در یک چشم به هم زدن عالی است؛ به نحوی که همه چیز به طور غیر منتظره‌ای پدیدار می‌شود و در لانه داستان آشیانه سازی هم پوشانی دارد! ما داستان‌هایی در این مورد داریم که داستان‌هایی را بازگو می‌کنیم و داستان‌هایی را اختراع کرده‌ایم که آن را با استفاده از کامپیوترها و بازیگران نمایش می‌دهند. در حالی که فیلم در بخش انیمیشن و انیمیشن برتری دارد، گفتگوها هیچ تاثیری بر مکالمات بین میمون و the ندارند، اما این بهترین کلمه‌ای است که به نظر می‌رسد این بهترین کلمه برای توصیف آن‌ها است. این داستان یک جنگ بین خوب و بد است اما یک موضوع قطعی را که شیطان بعد از آن است ندارد. در این مورد خاص چه فایده دارد؟ به نظر می‌رسد که تمام منابع فیلم به انیمیشن با کمی اضافی برای داستان و dialogues اختصاص داده شده‌اند. بدترین چیز این است که کمی برای کودکان بالغ است اما نه به اندازه کافی برای درگیر کردن یک فرد بالغ که پتانسیل زیادی هدر می‌رود.

دانلود انیمیشن kubo and the age of wonderbeasts

در یکی از the confessions سینمایی سال گذشته که به دلیل ناتوانی او برای رسیدن به Darth Vader در قسمت هفتم رمان هیجان‌انگیز اما جالب توجه به شخصیت اصلی اش که به اندازه کافی مضحک اما جالب توجه به نظر می‌رسد اما برای بچه‌های کوچک‌تر خیلی جالب است اما اگر بخواهید ماجراجویی جدید برای کودکان کوچک به مدت ۷ سال در نظر گرفته شود بسیار جالب خواهد بود. انیمیشن خیلی خوب انجام شده‌است اما شخصیت و طراحی‌های محیطی با وجود تمرکز بر توانایی Kubos برای انیمیشن سازی از این توانایی استفاده می‌کنند اما همه آن‌ها بعد از اولین پرده از داستان ناپدید می‌شوند اما همه آن‌ها بعد از اولین پرده از داستان ناپدید می‌شوند. به خصوص وقتی که شما انتظار دارید تاثیر ژاپنی به خصوص به شکل اوه من یک SHAMISEN را بداند؟ به نظر می‌رسد که شخصیت بازیگران ژاپنی به شکلی غیر منطقی به نظر می‌رسد، اما بیشتر اوقات این فیلم نشان می‌دهد که شخصیت یک شخصیت جالب توجه را به خود جلب نمی‌کند و این واقعیت که شخصیت او به طور غیر ممکنی خیلی کوچک است، به نظر می‌رسد که شخصیت او به طور غیر ممکنی خیلی کوچک باشد و به نظر می‌رسد که شخصیت یک قهرمان جالب توجهی به نظر نمی‌رسد و به نظر می‌رسد که هیچ چیز دیگری غیر از اصرار و پافشاری دیگران به نظر نمی‌رسد.

دانلود انیمیشن kubo and the two strings زبان اصلی

من انتظار داشتم که با وجود تهدید شوم مادری و پسر شرور خود در یک طوفان سهمگین که آن‌ها را بر ضد صخره‌ها پرتاب کند و هر دو در ساحل به گونه‌ای عمل کند که هیچ حس واقعی وجود نداشته باشد، اما با وجود تهدید شوم او برای یافتن ۳ قطعه افسانه‌ای که در آن انسان نمی‌تواند به راحتی در آنجا بماند و تلاش می‌کند انیمیشن را برای یک داستان عمومی ساختگی که نتوانست هیچ وزن عاطفی را تحویل دهد احساس کند.


دانلود انیمیشن kubo and the two strings 2016
دانلود انیمیشن kubo and the two strings 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم kubo and the two strings 2016
دانلود فیلم kubo and the two strings 2016 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن kubo and the two strings 2016
دانلود زیرنویس انیمیشن kubo and the two strings 2016
دانلود انیمیشن kubo and the two strings
دانلود انیمیشن kubo and the two strings زبان اصلی
دانلود انیمیشن kubo and the age of wonderbeasts
دانلود فیلم kubo and the two strings
دانلود فیلم kubo and the two strings دوبله فارسی
دانلود کارتون kubo and the two strings
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن kubo and the two strings

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها