Kundo: Age of the Rampant - 2014

دانلود فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014

یک فیلم اکشن حول یک گروه شبه‌نظامی متمرکز است که علیه یک نجابت ناعادلانه رفتار می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Ha Jung-woo

Dolmuchi بازیگر

Ma Dong-seok

Chun-bo بازیگر

Dong-won Gang

Jo-yoon بازیگر

Lee Sung-min

Dae-ho بازیگر

Cho Jin-woong

Lee Tae-ki بازیگر

Ji-hye Yun

Ma-hyang بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014

لینک مستقیم فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014

فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 سانسور شده

این فیلم داستانی است که در سال ۱۸۵۹ به من یاد داد. این فیلم داستان یک گروه از افراد را به یاد می‌آورد که در سال ۱۸۵۹ ما را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان یک گروه از افراد را به یاد می‌آورد که در سال ۱۸۵۹ ما را به تصویر می‌کشد. در واقع برای کشتن برادر بزرگ‌تر، خوب است، اما نمی‌توانم به پشت ساختمان دزدی نگاه کنم. بگذارید اول بگویم که هر زمان که بنشینم تا سینمای کره‌ای را تماشا کنم، باید انتظار غیر منتظره‌ای را داشته باشم که هر کسی که فیلم کره‌ای را تماشا کند باید بداند که این فیلم‌ها هیچ فرمول خاصی مانند یک فیلم هالیوودی را دنبال نمی‌کنند. به دنبال بادبزن دیگر بگردید و به همین دلیل است که سینمای کره برای من جذاب و جذاب است و همیشه غیرقابل‌پیش‌بینی است. اگر کسی که خانواده خود را به قتل می‌رساند و به نفع افرادی است که به خاطر توانایی اجتماعی و تحقیر کردن کسانی که به آن‌ها احترام می‌گذارند به اندازه کافی بد است، اما برخی از این عمل بسیار عالی است، اما برخی از این اعمال به نفع افرادی است که به آن‌ها احترام می‌گذارند و آن‌ها را تحقیر می‌کنند و به همین دلیل است که یک جنگجوی مونث می‌گوید آن‌هایی که عطش مالی برای مقامات دولتی و مقامات دولتی قائل هستند، بدترین چیزهایی هستند که به نظر می‌رسد در واقع فراگیر شده‌اند.

epics ۱۵ رتبه‌بندی Period Movie ۵۵ نشان‌دهنده لذت و برخورد با تماشا تا حد زیادی به خاطر مقیاس تولید و تاثیرات دیداری باشکوه فیلمبرداری و تعداد زیادی از فک در کره‌جنوبی است که می‌توانم با خوشحالی بگویم که من تمام اینها و بیشتر از همه اینها را در عصر KUNDO حماسی کره‌جنوبی پیدا کردم تا بتوانم دوباره و دوباره آن را تماشا کنم! Yoon جونگ اون یکی از بازیگران مورد علاقه من است و عملکرد او بسیار عالی است زیرا فیلم بسیار عالی است و بهترین چیز این است که تمام بازیگران در نقش خود برای او مناسب هستند.

فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 با کیفیت 1080

بعد از مرگ برادر بزرگ‌ترش، جو Good به دنبال انتقام از فاحشه‌خانه به دنیا آمد و بعد از مرگ برادر بزرگ‌ترش، جو Hood به دنبال انتقام از فاحشه‌خانه به دنیا آمد و بعد از مرگ برادر بزرگ‌ترش به قدرت رسید. wei ممکن است این داستان خاص Kundo را نداند اما ما این داستان شکست‌خورده را قبل از اینکه در مقابل فیلم برگزار شود و افراد کوچک در برابر ظلم و ستم که در اینجا اتفاق می‌افتد در مقایسه با برخی از فیلم‌های کلاسیک ژاپنی انجام دهیم. اما اگر موافق نیستید، شما فقط باید داستان را دوست داشته باشید تا به آن وارد شوید و از فیلم لذت ببرید. این فیلم یک فیلم اکشن و کمدی بسیار سرگرم‌کننده است که با توجه به صحنه‌های مهیج و هیجان‌انگیز فیلم در طول دوران متاخر حیاتش تبدیل به یک فیلم اکشن و کمدی می‌شود. این فیلم داستان یک فیلم اکشن و کمدی بسیار سرگرم‌کننده است. این فیلم داستان خود را تغییر داده و به عنوان یک قاتل شرور عمل می‌کند. این فیلم داستان یک فیلم اکشن و کمدی است که به مردم فقیر کمک می‌کند تا به عنوان یک آدمکش حرفه‌ای مبارزه کنند. یک حماسه هنرهای رزمی جدید که من نمی‌توانم به اندازه کافی به اندازه کافی قوی باشم و طرفداران این نوع فیلم را به بردگی سوق دهند، به همین دلیل است که این فیلم در طول سال‌های اخیر از مردم گرفته می‌شود و آن‌ها را به بردگی می‌کشد. این فیلم نه تنها در زمره these و locusts است بلکه یک جنگجوی باور نکردنی است و بیش از یک مسابقه برای هر یک از این راهزنان شرور و ارتشی که این راهزنان در برابر چنین disease چه خوب می‌توانند انجام دهند؟ قهرمانان معروف ایتالیایی این فیلم را فقط یک فرد دیوانه ساز می‌کنند و این فیلم را فقط یک فرد دیوانه ساز می‌کند که به آن‌ها اجازه می‌دهد فیلم دیگری برای آن‌ها تماشا کند و این فیلم را تماشا کند که وقتی بچه‌های کوچک به طور واضح در حال خواب هستند این فیلم را تماشا می‌کنند.

این چهارمین هم‌کاری جونگ بن Yun و جونگ وو و سه عنوان دیگر عبارتند از: Yongserbadji Mothan Biseuti Boijeu و Bumchoiwaui Junjaeng Nabbeunnom من شخصا فکر کردم که این فیلم بسیار خوب است و چه چیزی در مورد این فیلم برجسته است. به جز در صحنه‌ای که هیچ علاقه عاشقانه‌ای بین شخصیت و شخصیت او وجود ندارد. این فیلم یکی از بهترین صحنه‌های فیلم است. این فیلم داستان یک فیلم شورش است که به طور کلی از آن لذت می‌برد. این فیلم داستان جالبی است که گاهی اوقات داستان ساده می‌تواند کارساز باشد اما در این مورد من واقعا به ۶ تا از آن‌ها اهمیت نمی‌دهم.

فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 با کیفیت 1080


دانلود مستقیم فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014
فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 با کیفیت 720
فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 دوبله فارسی
زیر نویس فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014
زیر نویس فارسی فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014
فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 بدون سانسور
فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014
فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 با کیفیت 1080
فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 سانسور شده
لینک مستقیم فیلم Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها