Kung Fu Panda 3 - 2016

ادامه کاره‌ای افسانه‌ای او، ماجراهای افسانه‌ای of & quot؛ پو باید با دو حماسه بسیار حماسی ولی متفاوت که یک مافوق طبیعی و دیگری کمی نزدیک‌تر به خانه بود روبرو شود.

اعضای اصلی فیلم


Jackie Chan

Monkey بازیگر

Jack Black

Po بازیگر

James Hong

Mr. Ping بازیگر

Angelina Jolie

Tigress بازیگر

Seth Rogen

Mantis بازیگر

Bryan Cranston

Li بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016

من یکی از طرفداران پروپا قرص این فیلم هستم و من خیلی ناامید از این بخش هستم. این فیلم هیچ خط داستانی قطعی ندارد و هیچ نقشه محکمی برای پو بر سر چگونگی یادگیری دو قسمت اول ندارد. من امیدوارم که سازندگان بتوانند سر خود را ترک کنند و فیلم کامل تری به ما بدهند که در آن پو به سطح بعدی برسد و چند حقه جدید به دنیا بدهد. پاندا در حالی که هر یک از ما به شدت مهم است و مثل یک پیاز هر یک از ما این پیام را برای زندگی خودشان استفاده می‌کنند، بعد از این که این فیلم انیمیشن به نظر می‌رسد و به دیگران اجازه می‌دهد که فراتر از جنبه‌های فیزیکی طبیعی خط داستانی به حوزه روح بروند. بخش سوم به اندازه دو فیلم اول که خط داستانی و علاقه را در فیلم سوم به نمایش می‌گذارد بسیار مشکل است اما به بهترین نحو می‌توانید به همه طرفداران پو بگوییم که شیوه زندگی او برای نجات دنیا و تبدیل شدن به یک جنگجوی اژدها دوباره با شکوه و ابهت انجام خواهد شد.

لینک مستقیم انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016

انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با زیرنویس چسبیده

انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با زیر نویس

انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با زیر نویس

دانلود زیر نویس انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016

چیزهای خوب به ترتیب awesomeness ۱ Superb انیمیشن و سبک‌های مختلف هنرهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند ۳ تکرار با صدای بلند تکرار می‌شوند ۳ - طرح و گام زدن به خوبی برای مخاطبان جوان مفید است ۳ - ۹۹ % از شخصیت‌های پاندا به طور کامل قابل دیدن هستند. spoilers Kung پاندا ۳ یک فیلم خانوادگی عاطفی با طنز جالب و انیمیشن فوق‌العاده است، هرچند برخی از آن‌ها خیلی سریع با مشکلات و معضلات پیش رو مواجه هستند، هرچند برخی از آن‌ها بسیار سریع عمل می‌کنند، شخصیت کای می‌تواند بسیار عمیق باشد و احساسی شبیه به اینکه چرا هر واقعه دیگری خیانت او و وسواس به قدرت را ارضا کند. رابطه بین Oogway و کای نیاز به اکتشاف عمیق و عمق بیشتری دارد. در کل این فیلم ارزش دیدن فیلم اکشن و انیمیشن خوب را داشت، هرچند که با داستان پیچیده‌تر و شخصیت‌های عمیق‌تر مورد علاقه من قرار گرفته بود، اما در نهایت علاقه من به این فیلم بیشتر از آن است که شما کاری را که می‌توانید انجام دهید، هرگز بیش از آنچه که می‌توانید انجام دهید.

انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با کیفیت 1080

When پاندا ۲ یک فیلم انیمیشن ساز آمریکایی است که در سال ۲۰۱۶ میلادی توسط جاناتان Yuh و تهیه‌کنندگی فیلم ۲۰th پاندا ۲ و تهیه‌کنندگی Guillermo پاندا ۲ و Glenn kung پاندا که توسط ملیسا Cobb ۲ و third masters تولید شده بود، ساخته شد. این فیلم داستان فیلم کمدی Kung پاندا ۲ و the Berger پاندا است که به تهیه‌کنندگی Kai پاندا در سال ۲۰۱۱ میلادی ساخته شد.

به همین دلیل است که انسان احساس راحتی بیشتری نسبت به دنیای فانی دارد و به همین دلیل است که انسان احساس راحتی بیشتری نسبت به دنیای فانی دارد. اما حالا می‌فهمم که این تنها چیزی است که در تمام این سه فیلم وجود دارد این است که انسان احساس راحتی بیشتری نسبت به دنیای فانی دارد. در حالی که در نیمه دوم داستان فیلم بسیار خوب به نظر می‌رسد و یک ترکیب موفق از اکشن و کمدی را تجربه می‌کند، اما در نهایت بهتر و قوی‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد این فیلم یک فیلم اکشن دوستانه خانوادگی است که به راحتی برای کودکان و خانواده‌ها مفید است و پیام‌های فلسفی که ارائه می‌دهد آسان نیست فراموش نکنید که زمانی که این فیلم به پایان رسید، کاملا راضی شدم.


دانلود انیمیشن kung fu panda 3 2016
دانلود انیمیشن kung fu panda 3 2016 با دوبله فارسی
دانلود فیلم kung fu panda 3 2016
دانلود فیلم kung fu panda 3 2016 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم kung fu panda 3 2016
دانلود زیرنویس فارسی فیلم kung fu panda 3 2016
دانلود مستقیم انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016
انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با لینک مستقیم
انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 بدون سانسور
زیر نویس انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016
انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016
انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 سانسور شده
انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با کیفیت 1080
دانلود زیر نویس انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016
انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با زیر نویس
انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016 با زیرنویس چسبیده
لینک مستقیم انیمیشن Kung Fu Panda 3 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها