The Command - 2019

دانلود فیلم Kursk 2019

این فیلم به دنبال فاجعه زیر دریایی سال ۲۰۰۰ کورسک و سهل‌انگاری دولتی ای است که پس از آن که ملوانان برای بقا مبارزه می‌کنند با موانع سیاسی مبارزه می‌کنند و احتمالات غیر ممکن برای نجات آن‌ها

اعضای اصلی فیلم


Max von Sydow

Vladimir Petrenko بازیگر

August Diehl

Anton Markov بازیگر

Pernilla August

Oksana بازیگر

Colin Firth

Commodore David Russell بازیگر

Matthias Schoenaerts

Mikhail Averin بازیگر

Léa Seydoux

Tanya Averina بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اگر شما هرگز احساس ترس نداشته باشید در یک تور زیر دریایی ممکن است دیدن افسردگی و رنجی که متحمل شده‌اند باعث شگفتی شما شود، شگفت‌زده شوید که چرا هر کسی به طور داوطلبانه در زیر تصویر واقعی کورسک به عنوان یک کارگردان معروف روسی زندگی می‌کند که می‌تواند آن‌ها را از نظر همسر باردار که به نظر ارزش یک ساعت دارد، حفظ کند. این حرکت در نظر من عالی است، باید به زبان روسی باشد. این فیلم در تاریخ ۱۲ اوت ۲۰۰۰ که منجر به کشته شدن بیش از شش هزار تن از کارکنان کشتی شد که منجر به کشته شدن بیش از شش تن از خدمه کشتی شد و منجر به کشته شدن بیش از شش ملوان شد، اما هیچ یک از آن‌ها برای نجات جان خود و خانواده‌های Russian که تلاش می‌کردند تا از دولت روسیه جان سالم به در ببرند و چه اتفاقی برای نجات آن‌ها رخ خواهد داد و چه اتفاقی برای نجات آن‌ها رخ خواهد داد و چه اتفاقی برای نجات آن‌ها رخ خواهد داد. چرا؟ چرا که این یک داستان واقعی است که چرا از بازیگران روسی استفاده نکنید؟ اگر چنین کلمه‌ای وجود داشته باشد به این دلیل از دست می‌رود که برای من از بازیگران انگلیسی‌زبان استفاده می‌کنند اگر شما این فیلم را تماشا کنید به طور جدی به شما توصیه می‌کنند که از هر نوع حواس‌پرتی ای خلاص شوید زیرا ترس از ملوانان و خانواده‌های آن‌ها سزاوار توجه کامل شما به چیزی است که به خاطر غرور their ۸ از ۱۰ به دست می‌آید.

Kursk

فیلم The Command 2019 با زیر نویس

بیشتر مردم در مورد حادثه کورسک غیر از یک حادثه وحشتناک جنگ سرد که در آن یکی از جاشو ان روسیه به دلیل انفجار داخلی با بازماندگان غرق شد آگاه بودند و توسط روس‌ها تشخیص داده شد که برای کمک حیاتی در پنجره‌های کوتاه نجات یافتگان که هنوز زنده مانده‌اند کمک چندانی نخواهند کرد؟ این داستانی است که به نظر می‌رسد هزینه انسانی این فیلم را به تصویر می‌کشد و مانند مبالغه با ادای احترام محترمانه ای که به سرنشینان می‌دهد نمی‌تواند سرگرم‌کننده باشد و فیلمی است که به راحتی می توان آن را توصیه کرد. این فیلم تنها با استفاده از یک تراژدی انسانی واقعی برای فیلمی که موفق به گفتن حقیقت در مورد این حادثه نشد شگفت‌انگیز بود، متاسفانه موفق به زندگی در برابر پتانسیل مطلوب آن نشد.

فیلم Kursk 2019 با زیر نویس

مهم‌تر از همه این فیلم به نظر می‌رسد که در حال حاضر بهترین آثار ادبی روسیه در رابطه با غرب چیست اما در عین حال به نظر می‌رسد که در حال حاضر بهترین یا بهترین آثار کلاسیک روسیه در رابطه با این فیلم وجود داشته باشد. این فیلم در بالای ایستگاه قرار دارد و باعث می‌شود تعجب کنم که لوک Besson چه تاثیری داشته‌است؟ من توانستم فیلم تماشای فیلم را تماشا کنم، اما مطمئن نیستم که آن‌ها امیدوار بودند بدانند که بازماندگان زیردریایی چگونه در زیر دریایی زندگی می‌کنند، اما مطمئن نیستم که آن‌ها امید زیادی به نجات یافتگان از زیردریایی داشتند، اما مطمئن نیستم که آن‌ها امیدوار بودند بدانند که بازماندگان زیردریایی چطور این کار را انجام دادند، اما من امیدوارم که نیروهای دریایی دنیا به این موضوع توجه کنند که این اتفاق دوباره رخ دهد. مثل همیشه نمی‌دانند که خط سیر داستان چه قدر سست است، بلکه یک فیلم با کیفیت بالا در هر لحاظ است.

فیلم Kursk 2019 با زیر نویس

زمانی که در ارتش روسیه بودم به یاد می‌آورم که در زمان واقعی در ارتش روسیه بودم که در BBC بودم و به خاطر ندارم که رسانه‌های روسی این داستان را به صورت عینی پوشش می‌دهند. فیلم لذت بخش است. این فیلم در هر زمینه‌ای که توسط توماس Vinterberg کارگردانی شد بسیار عالی بود، به جز برای حاشیه‌های سیاه آزار دهنده در آغاز و پایان فیلم. بهترین انتقاد من این است که بهترین انتقاد من این است که طول تقریبا ۲ ساعت به خاطر برخی مسائل آهسته گام زدن در غیر این صورت فیلم عالی است که احساس ناخوشایندی را در معده شما احساس می‌کند و می‌داند که این فیلم براساس رویداده‌ای واقعی است که سزاوار ۹۱۰ (۹۱۰)بود

فیلم Kursk 2019 با زیر نویس

لینک مستقیم فیلم Kursk 2019

نمی‌توانم به این احساس کمک کنم که این تلاشی برای اجرای داستانی در یک تراژدی است، آیا ما حتی می‌دانیم که واقعا چه اتفاقی در آنجا رخ داده‌است؟ آیا آمریکا یا هر کشور اتحادیه اروپا به روسیه اجازه می‌دهد زیردریایی را نجات دهد که رازهای دولتی را بر روی عرشه دارد؟ به عنوان یک فیلم داستان بد نیست و اگر این موضوع در مورد یک حادثه تخیلی کلی باشد، من آن را ۶ یا ۷ می‌دهم، اما به عنوان یک تلاش آشکار برای ارائه یک روایت به عنوان تاریخ عینی یک ملت که هیچ تفاوتی با بقیه نداشته باشد، این یک داستان ۲ از من می‌شود.

لینک مستقیم فیلم Kursk 2019

دانلود زیر نویس فیلم Kursk 2019

من عاشق فیلم‌های زیر دریایی هستم، بنابراین کورسک با توجه به جزئیات واقعی سانحه ۱۰۰ % هزینه صرف می‌کند و از آن جا که جزئیات واقعی فاجعه ۱۰۰ % است، هیچ‌کس نمی‌تواند آنچه را که مسبب این حادثه است را تایید کند. کورسک به دلیل تلاش زیاد برای نجات آن‌ها با موانع سیاسی و شرایط غیرممکن برای نجات آن‌ها تلاش می‌کند، اما توجه قابل‌توجهی به باز کردن و بستن صحنه‌هایی که در رابطه با ادعاهای معاصر در ارتباط با موانع سیاسی و موانع غیر ممکن برای نجات آن‌ها وجود دارد، اما یک عنصر تراژیک در یک توطئه مکرر در رابطه با timepieces وجود دارد که در نتیجه این وسیله به یک فراخوانی آشکار برای مقاومت تبدیل شده‌است. این پدیده به عنوان یک نشانه هشدار دهنده برای پذیرش سیاست‌های سیاسی the کورتز و ساندرز و احتمالا چپ گرایان مانند وارن و پلوسی به عنوان یک متحد بالقوه به تصویر کشیده می‌شود که به نظر می‌رسد که ما باید روسیه را به عنوان متحد احتمالی به جای دشمن طبیعی خود در نظر بگیریم.

دانلود زیر نویس فیلم Kursk 2019

من هیچ سر نخی ندارم اگر این داستان درست باشد یا نه وقتی که شما یک نفر از کارکنان روس را تماشا می‌کنم که به جای اینکه یک فیلم کامل انگلیسی‌زبان را پخش کنند، واقعا مهم نیست چرا که بسیاری از مردم در این فیلم زندگی خود را از دست داده‌اند. داستان ۲۳ نفر از بازماندگان زیردریایی روسی و اینکه چگونه ماموریت نجات از سوی دولت اداره می‌شود داستانی غم‌انگیز است که باعث می‌شود بیشتر درگیر آن شویم و بعد از ناامیدی تکرار می‌شود و اشک در چشمان بیننده فرو می‌ریزد. تراژدی کورسک در سال ۲۰۰۰ رخ داد و روس‌ها از کمک غرب برای حفظ چهره و غرور خود امتناع کردند اما همانطور که این فیلم داستان بزرگ‌ترین تراژدی را به تصویر می‌کشد این فیلم داستان تخیلی است اما بسیاری از آن از ۲ نامه نوشته شده و بعد از آن یک فیلم ساخته‌شده و به ارزش یک ساعت در نظر گرفته شده‌است.

دانلود زیر نویس فیلم Kursk 2019

به عنوان یک درام در مورد یک زیردریایی و تلاش برای نجات خدمه آن یک فیلم است، با این حال اگر واقعا علاقه‌مند به یادگیری درون کورسک و اتفاقات آگوست ۲۰۰۰ هستید این کتاب را بخوانید که فیلم می‌گوید این فیلم براساس یک زمان برای مردن است و واقعیت بسیار جالب‌تر از این داستان است سوژه و بازیگران، انتظارات از یک فیلم تاثیر بالا را با دیالوگ‌های بسیار خوب و غیره ایجاد کرده بودند، اما هیچ چیز بیشتر از این چیزی نیست؛ کالین فرث به طور کامل تحت استثمار قرار نمی‌گیرد، به علاوه لهجه خدمه روسی خیلی عجیب به نظر می‌رسد که کمکی نکرد. به عنوان فیلمی که این اولین سرگرمی است، من باور نمی‌کنم هیچ تلاشی برای دستگیری این افراد در اعماق دریا رخ داده باشد و سپس گسترش پیدا کند که رنج واقعی این خدمه زیردریایی هرگز شناخته‌نشده و قربانی یک سیستم سیاسی منحرف شده‌اند.


فیلم Kursk 2019 سانسور شده
زیر نویس فیلم Kursk 2019
فیلم Kursk 2019 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Kursk 2019
فیلم Kursk 2019 با کیفیت 720
دانلود زیر نویس فیلم Kursk 2019
لینک مستقیم فیلم Kursk 2019
فیلم Kursk 2019 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها