La strada - 1954

یک دختر بدون توجه به یک هنرمند دوره‌گرد فروخته می‌شود و در نتیجه درده‌ای جسمی و عاطفی را در طول مسیر تحمل می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Anthony Quinn

Zampanò بازیگر

Giulietta Masina

Gelsomina بازیگر

Richard Basehart

The Fool بازیگر

Aldo Silvani

Giraffa بازیگر

Marcella Rovena

Widow بازیگر

Livia Venturini

Nun بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فیلم la strada

اگر این فیلم بیشتر از یک دهه پس از جنگ جهانی دوم در طول یک دهه بعد از جنگ جهانی دوم اتفاق بیفتد، اما من به عنوان یک کودک معصوم که زندگی را به عنوان یک فرد بزرگ‌سال تحت‌تاثیر قرار داده و به عنوان یک فرد بالغ که زندگی را به عنوان یک فرد بزرگ‌سال تجربه کرده باشد، بیشتر به نظر می‌رسد. چه کس دیگری می‌توانست تصویر او را به عنوان the ساده و pitiful از خود براند؟ او بسیار عالی است چون آنتونی کویین و ریچارد Basehart در سه نمایش برجسته که تاثیر عاطفی قوی آن‌ها در بیش از شش دهه از بین نرفته است، تحت‌تاثیر این واقعیت قرار گرفته‌ام که کلمات انگلیسی کوین و Basehart در ایتالیایی شکل می‌گیرند، چطور ممکن است؟ اما در بسیاری از تراژدی‌های Shakespeares، این احمق است که by که تمسخر انسانی را در کنار خود در امتداد خیابان زندگی می‌کند، اغلب نامهربان است و ما فقط انسان نیستیم.

دانلود زیرنویس فیلم la strada دانلود زیرنویس فیلم la strada

دانلود زیرنویس فارسی فیلم la strada

نوشتن یک بررسی انتقادی از یک فیلم مورد احترام که بیش از ۵۰ سال قدمت دارد یا این روزها بیش از ۵ سال است. اما من در مورد La در چهره آن فیلمی که ما را به محتوای درونی فقر و امید تبدیل می‌کند، شگفت‌زده می‌شوم، اما از این فاصله به نظر نمی‌رسد که همه چیز ساختگی به نظر برسد؟ این دو شخصیت اصلی به قدری متضاد هستند که هرگز به این شکل به روابط خود نزدیک نمی‌شوند؟ همانطور که دیوید تامسون در مقاله کوتاه خود در مورد این فیلم می‌گوید، به نظر می‌رسد که شخصیت اصلی در فیلم فرد بسیار جالب‌تر از شخصیت کویین یا Masina باشد، شخصیت اصلی فیلم او یک فرد ساده‌لوح ساده است که نیازی به همدردی با ما ندارد. حتی در پایان دهه ۱۹۵۰ هم می‌توانم ببینم که این یک زمین جدید است و همین طور است که امروز برگزار می‌شود؟ من شک دارم که با توجه به مواضع افراطی و مشخص این دو شخصیت اصلی

آنتونی کویین، که فرزند Cecil بی Milles بود، داستان نمایش La Strada را به پدرش در قانون نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که این فیلم داستان دل شکستگی در ایتالیا را به فراموشی سپرده و یک برنده جایزه اسکار بود، و برنده جایزه اسکار، ظاهرا بعد از این که فیلم تمام شد، Cecil B د Mille بلند شد و بدون گفتن کلمه‌ای از اتاق خارج شد. او به طرز غم انگیزی به دنبال عشق به فردی است که به ندرت بر روی پرده سینما دیده می‌شود و نشان می‌دهد که او به هیچ وجه نمی‌تواند به او صدمه بزند، اما او به طرز غم انگیزی به دنبال عشق به یک مرد قدرتمند است که به هیچ وجه نمی‌تواند به او صدمه بزند. غم و اندوه بر چهره Masinas باور نکردنی است او برای دلسوزی و زنده ماندن فریاد می‌زند که سرنوشت او به عنوان یک مرد کاملا شکسته در سال ۱۹۵۴ پس از یک سال غیبت به عنوان یک مرد کاملا شکسته انتخاب شده‌است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم la strada

دانلود فیلم la strada با دوبله فارسی

این فیلم جنبه‌های قابل ترحم انگیزی را به نمایش می‌گذارد نه تنها به خاطر چیزهایی که در مورد شرایط انسان اتفاق می‌افتد، بلکه در ترکیبات غیر منتظره‌ای که گاهی اوقات در حال ایجاد فضایی جالب و جالب توجه به شخصیت انسان است، اما در مواقعی که آن کاملا جدید است، شخصیت برجسته شخصیت او را به تصویر می‌کشد، نه به خاطر اینکه کارگردان او و گروهش همگی با هم‌کار می‌کنند تا زندگی برخی از انسان‌های عادی را به یک نگاه ارزشمند و دلسوز به انسانیت تبدیل کنند.

دانلود فیلم la strada با دوبله فارسی

وقتی که او در حال لرزیدن است و در حالی که زمین را لمس می‌کند، به نظر می‌رسد که در آن صحنه‌های مربوط به مناظر و مناظر طبیعی که به طور تصادفی با آن برخورد می‌کنند، صحنه‌های مهیج را در نظر بگیرید. این فیلم داستان فیلم ایست که در آن the ها به طور تصادفی با حرکات عجیب و غریب برخورد می‌کنند. این فیلم داستان فیلم ایست که در آن the به طور تصادفی در حال حرکت به سمت اقیانوس هستند. این فیلم قسمتی از شخصیت شما می‌شود و شما نمی‌توانید بدون آن کار را بدون آن انجام دهید تا مدت زیادی به ستایش بیشتر فکر نکنم. کوین Basehart یکی از بهترین اجراهای خود را به عنوان یک دلقک سیرک بازی می‌کند که زندگی او را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و به نوبه خود او را دوست دارد تا زمانی که یک تراژدی مهم هم به عنوان یک دلقک سیرک که بر زندگی او تاثیر می‌گذارد نقش بازی کند، اما در تصویر symbiotic ۲ افرادی که به دلایل اشتباه به یکدیگر نیاز دارند به کمال نزدیک می‌شود.

دانلود فیلم la strada زیرنویس چسبیده

این فیلم داستان عشق او را به طور فیزیکی و احساسی نسبت به عشق به او نشان می‌دهد، اما این چیزی فراتر از یک داستان عاشقانه است که در نهایت منجر به ایجاد بینش و آگاهی در رابطه با عشق می‌شود، اما این چیزی نیست که انسان را دوست داشته باشد. این فیلم داستان واقعی زندگی انسان را بیان نمی‌کند و این فیلم داستان واقعی زندگی انسان را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان واقعی زندگی انسان را درک نمی‌کند. این فیلم داستان واقعی زندگی انسان را درک نمی‌کند. این فیلم داستان واقعی زندگی انسان را درک نمی‌کند. این فیلم داستان واقعی زندگی انسان را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد برای مدتی طولانی در ذهن ما وجود داشته باشد، اما در عین حال، به نظر می‌رسد که تنها چیزی که در ذهن ما وجود دارد این است که به نظر می‌رسد که آن را به عنوان یک قطعه کوچک عجیب و غریب برای همیشه در ذهن نگه می‌دارد، اما در عین حال، به نظر می‌رسد که این فیلم به عنوان یک قطعه کوچک عجیب و غریب باشد و شاید برای کسی که بی‌تفاوت باشد، این فیلم را به عنوان یک قطعه کوچک عجیب و غریب بر می‌دارد.

این فیلم که به او اجازه می‌دهد تا بعد از آزاد شدن با یک چاقو به او کمک کند، به او اجازه می‌دهد تا به او اجازه دهد که به او ملحق شود، اما قبل از اینکه به او اجازه دهد که به او ملحق شود، به او اجازه می‌دهد تا به او ملحق شود. در حالی که Gelsomina در حال سرگرم کردن یک فیلم تماشایی با نسبت‌های حماسی و احساسی عمیق درباره زندگی است و در عین حال به نظر من فدریکو کویین به عنوان یک دلقک لذت واقعی اش را از دست می‌دهد و در عین حال برای پنهان کردن اشک خود از راهبه‌ها به عنوان یک دلقک لذت می‌برد، و در عین حال، او از زیباترین فیلم‌ها در ۵۰ سالگی دست می‌کشد و با خام خام برای عناصر زمین از رده زندگی روزمره به دست می‌آورد.

دانلود فیلم la strada با زیرنویس فارسی

این فیلم فیلمی است که در طول جنگ جهانی دوم به عنوان یک برده به نمایش گذاشته شد. این فیلم فیلمی است که در زمان جنگ جهانی دوم به عنوان یک برده به نمایش گذاشته شد. این فیلم نشان می‌دهد که او به عنوان یک برده در حال مبارزه با واقعیت جدید است. این فیلم نشان می‌دهد که او به عنوان یک برده در حال سقوط است. این فیلم نشان می‌دهد که او در حال سقوط از یک سقوط مارپیچی به جهنم است زیرا وجدانش به او اجازه نمی‌دهد که آرامش داشته باشد و به نوبه خود به او نشان می‌دهد که او می‌داند که او می‌داند


دانلود فیلم la strada 1954 دوبله فارسی
دانلود فیلم la strada 1954
دانلود زیرنویس فیلم la strada 1954
دانلود زیرنویس فارسی فیلم la strada 1954
دانلود دوبله فارسی فیلم جاده la strada 1954
دانلود فیلم دوبله la strada 1954
دانلود فیلم la strada
دانلود فیلم la strada دوبله فارسی
دانلود فیلم la strada با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم la strada زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم la strada با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم la strada
دانلود زیرنویس فیلم la strada