The Light Between Oceans - 2016

یک نگهبان فانوس‌دریایی و همسرش که در ساحل استرالیای غربی زندگی می‌کنند، کودکی را که از قایق پارو می‌زند نجات می‌دهند.

اعضای اصلی فیلم


Michael Fassbender

Tom Sherbourne بازیگر

Rachel Weisz

Hannah Roennfeldt بازیگر

Alicia Vikander

Isabel Graysmark بازیگر

Florence Clery

Lucy-Grace بازیگر

Jack Thompson

Ralph Addicott بازیگر

Thomas Unger

Bluey Smart بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

وقتی که تام هنوز زنده است و او فقط به لوسی می‌گوید که اگر تا بیست سال دیگر هنوز زنده نبود و او فقط به این نتیجه رسیده بود که نمی‌تواند آن چه را که در طول ۲۰ سال داشت انجام می‌داد، انجام نداده بود؟ فیلم بلند مدت که به نظر طولانی‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد بیشتر از آن است که احساساتی است که در این بیت از عکاسی بسیار ضعیف است و یک نمره خوب نمی‌تواند این فیلم را از خود نگه دارد. بازیگران بسیار عالی هستند به خصوص آلیشیا Vikander که مناظر در حال بازسازی واقعیت را بسیار خوب می‌دانند و واقعیت واقعی آن چیزی نیست که در ۱۵ سال پرش به دهه ۱۹۵۰ اتفاق افتاد این نشان‌دهنده ارزش‌هایی بود که ما در زمان خود فراموش کرده بودم که آرزو می‌کنم فیلم‌های بیشتری مثل این تماشا کنند که من آن را دوست داشتم.

وقتی شما به عقب می‌روید و فیلم دیگری را به کارگردانی درک می‌کنید، به جای داستانی که در طول مدت بسیار طولانی به آن نگاه می‌کنید، به جای داستانی که در مدت دو دقیقه بر روی آن تمرکز کرده‌اید، برای این فیلم و بخش‌هایی که آن قدر وقت صرف این فیلم کرده بودند که واقعا هیچ چیزی به فیلم کلی اضافه نکرده بودند، تاثیر زیادی بر آن گذاشتند. کتاب‌هایی که می‌خوانم کتاب می‌خوانم، تنها کتابی که در کتاب‌ها خوانده‌ام، Comics که نشان می‌دهند از people که نشان می‌دهد مثل آن‌هایی هستند که پست و پست را نشان می‌دهند. کتاب را باز کردم اوه! کتاب خیلی بهتره - اوه - شما باید کتاب را بخوانید! اوه! من می‌توانم کتاب بخوانم و بله می‌دانم که این فیلم خیلی بیشتر از هر فیلم دیگری است که من فکر می‌کنم که این فیلم از بهترین بازیگران است که در طول دهه اخیر دیده می‌شود و این فیلم شایسته یک ترانه حماسی است که اگر گریه نکنی، این فیلم است که من گفتم اگر گریه نکنی، این فیلم را عجیب و غریب می‌بینم. شما بهتر است یک جعبه دستمال‌کاغذی بردارید و با فیلم برداری از # TheLightBetweenOceans به شما اعتماد کنید چون شما نیاز دارید به من اعتماد کنید. این فیلم با بازی مایکل فاسبندر، the راشل Brown و همسر او با مادر واقعی آن کودک مواجه می‌شوند و آیا آن‌ها به دروغ می‌گویند و برای همیشه او را از دست می‌دهند؟ من هیچ وقت پدر و مادری نبوده‌ام، چون فقط می‌توانم تصور کنم که ترس یا اضطراب امکان از دست دادن فرزند شما در هر موقعیتی باعث می‌شود که او به بدترین کابوس تبدیل شود. این فیلم اگر شما دیدید که او می‌خواهد بازیگران او را به بدترین کابوس تبدیل کند چه چیزی ممکن است باعث شود که بازیگران او به شدت خشم خود را رها کنند تا زمانی که تعارض بین شخصیت Vikanders ایجاد شود.

The Light Between Oceans

این فیلم سه بار تلاش کرد تا این همه راه را از طریق اولین بار که من از خط داستانی سر تا سر راه دور نگه دارم، حس کنم. این فیلم داستان بسیار جالبی است و با اینکه من در حال حاضر یک طرفدار پروپا قرص هستم و شیفته توانایی فاسبندر هستم و امیدوارم که خیلی بیشتر از آن را در تمام طول راه مشاهده کنم. این فیلم داستان زنی است که به شدت با غم و اندوه زندگی می‌کند، اما من هرگز او را ندیده‌ام که بتواند آن‌ها را تبدیل به یک انسان کند، اما در عین حال که در آستانه یک تصمیم بد قرار دارد، من هرگز نمی‌توانم بگویم که او می‌تواند یک مادر باشد.

The Light Between Oceans

اگر شما کتاب را بخوانید برای من خیلی جالب است که چطور ممکن است کسی گریه کند یا احساسات دیگری داشته باشد به طوری که اگر شما کتاب را مطالعه کنید متوجه باشید که چطور ممکن است کسی گریه کند یا احساسات دیگری داشته باشد. به همین دلیل آن‌ها تصمیم گرفتند که بدون اضافه کردن چیزی به آن، احساس دلسوزی کنند. این فیلم با نوید بخش جدا شدن از هنجار مطرح می‌شود و از آن جا که شخصیت‌های اصلی از داشتن یک زندگی شاد شاد با یک حرکت احمقانه لذت می‌برند، اما چرا کسی می‌تواند به احساس گناه از مادر ژنتیکی خود ارتباط داشته باشد، به این دلیل که آن‌ها در تشکیل پیوند هر کودکی اهمیت زیادی دارند. به ندرت یک فیلم انقدر مسحور کننده به من می‌شود که یک فیلم چنان در این روزها برای بسیاری از goers سینما تنگ و مسحور کننده است. من اعتقاد دارم نور بین اقیانوس‌های یک چنین فیلمی است! من انتظار نداشتم که آن قدر جذاب باشم که آن را تماشا کنم در حالی که یک روز مرخصی گرفتم، فقط به خاطر زیبایی و قدرت نامحدود آن به جایم میخکوب شدم، کاملا به خاطر این که شما احساس می‌کنید که این آلیشیا به این دنیا آمده‌است تا ما را به این اندازه با مسحور کننده خود بسازد! یکی از بهترین صحنه‌هایی که با بیش‌ترین استعداد بازیگری به نمایش گذاشته شده بود صحنه‌ای بود که تام با آن موافقت کرد تا بچه را به صورت مخفی نگه دارد و زبان بدن هر دو زبان تام و ایزابلا خیلی طبیعی و فشرده باشد. همانطور که در طول پنج یا ده دقیقه بعد، وقتی که ایزابل با استعداد بسیار جذابی به دنیا می‌آید و در طول پنج یا ده دقیقه تصویر زیبایی را از دست می‌دهد، اما من معتقدم که شخصیت او به یک بازیگر کوچک‌تر تعلق دارد و در طول مدت پنج یا ده دقیقه به یک مادر تبدیل می‌شود، اما وقتی که لوسی یک مادر است و بعد از ۲۵ سال او را ملاقات می‌کند واقعا نا امید کننده است. با این حال، همه اینها تجربه سینمایی خود را به شما نشان می‌دهند که کیفیت ساخت فیلم را برایتان می‌آورد و شما هرگز پشیمان نخواهید شد.

The Light Between Oceans

دانلود فیلم the light in your eyes

با اجرای جایزه بهترین بازیگر سینما جایزه بهترین فیلم را به نمایش می‌گذارد و برای انتقال مشکل به نظر عجیب می‌رسد که تنها زمانی است که فرد و کودک در یک قایق پارویی گذاشتند و با یک معمای اخلاقی بزرگ مواجه شدند. این فیلم یک مشکل اخلاقی بزرگ است و فیلم کوچکی است که روی صفحه بزرگ بسیار بزرگ به نظر می‌رسد.

دانلود فیلم the light in your eyes

فیلم بین اقیانوس‌ها شروع به بازی مایکل فاسبندر، آلیشیا Vikander و راشل Weisz می‌کند و داستان یک زوج که در یک فانوس‌دریایی زندگی می‌کنند خیلی کند است اما فیلمی است که تقریبا همه چیز در آن است و هرگز به مسیری نمی‌رود که در آن فیلم من به طور خوشایندی شگفت‌زده شدم! من عاشق این فیلم هستم! این فیلم نه تنها در مورد رابطه بین تام و ایزابل بلکه همچنین در مورد احساس گناه و غیره بسیار عالی است. اما این فیلم تنها در مورد رابطه بین تام و ایزابل بزرگ است، اما بعد از ۵ دقیقه زمان زیادی با این فیلم فاصله دارد و من آن را به همه توصیه می‌کنم که می‌خواهند داستان شکستن قلب را تجربه کنند که واقعا واقع گرایانه و معتبر است. و به همین دلیل است که اغلب منتقدان یک fetish پیچیده برای دختران ۱۴ ساله دارند و به همین دلیل است که او به عنوان یک کودک از عمق خود فراتر می‌رود و وانمود می‌کند که عمل می‌کند، اما به جای آن به خودش آویزان شده و کاریکاتوری از آنچه می‌خواهد باشد و در نهایت هدر دادن زمان است. اگر شما سعی کنید بفهمید که چرا مایکل فاسبندر احساسات خود را به عنوان مردی به نمایش می‌گذارد که به شما کمک می‌کند به عنوان یک مرد عمل کند، این فیلم ساده و بسیار پیچیده است، اما فکر می‌کنم ما باید آن فیلم‌ها را در آغوش بگیریم که شما را به چالش می‌کشد، اما فکر می‌کنم ما باید آن فیلم‌ها را در آغوش بگیریم که شما را به چالش می‌کشد. این فیلم بخشی از شخصیت ما است.

دانلود فیلم the light in your eyes

نور بین اقیانوس‌ها همه عناصر درست را دارد تا برنده جایزه اسکار شود، یک جایزه بزرگ و یک داستان چسبیده، اما در تلاش خود برای به دست آوردن یک واکنش عاطفی از بین حضار و در انجام این کار، از زمان اجرای آن در حدود بیست و پنج دقیقه که می‌تواند یک درام دوران سخت در مورد این موضوع اضطراب‌آور باشد اما به جای آن یک سرخوردگی بسیار بزرگ است. این فیلم داستان زوج ازدواج‌کرده در یک فانوس‌دریایی از راه دور را نشان می‌دهد که با یک نوزاد سالم و یک مرد مرده در درون دریا زندگی می‌کنند. وقتی با وضعیتی مواجه می‌شویم که در آن هیچ مسیر صحیح و قطعی برای عمل وجود ندارد، چه کار باید بکنیم؟ آیا انگیزه خود را به دست می‌آورید؟ بسیاری از ما به اندازه کافی خوش‌شانس هستیم که هرگز نمی‌توانیم در این روش تست کنیم تا وقتی که هر کدام از آن‌ها با چنین تصمیماتی دست و پنجه نرم می‌کنند. من این را به طور کامل درک می‌کنم چون شما از لحاظ عاطفی آنقدر کامل هستید که بتوانید در مقابل یک بررسی عمیق از روح خود مقاومت کنید و سپس این فیلم را به چالش بکشید و آن را به چالش بکشید.

دانلود فیلم the light in your eyes
دانلود فیلم the light between oceans 2016
دانلود فیلم the light between oceans 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم the light between oceans 2016 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the light between oceans 2016 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم the light between oceans 2016
دانلود فیلم the light between oceans
دانلود فیلم the light between oceans بدون سانسور
دانلود فیلم the light between oceans با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم the light between oceans با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the light between oceans زبان اصلی
دانلود فیلم the light between oceans زیرنویس
دانلود رایگان فیلم the light between oceans
دانلود فیلم the lighthouse زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the lighthouse با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم the light of my life
دانلود فیلم the light in your eyes

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها