Lion - 2016

یک پسر ۵ ساله هندی پس از اینکه ۲۵ سال بعد صدها کیلومتر از خانه را از دست داد توسط یک زوج استرالیایی به فرزندی پذیرفته شد تا خانواده گم‌شده خود را پیدا کند.

اعضای اصلی فیلم


Rooney Mara

Lucy بازیگر

Nicole Kidman

Sue Brierley بازیگر

Dev Patel

Saroo Brierley بازیگر

Sunny Pawar

Young Saroo بازیگر

Abhishek Bharate

Guddu بازیگر

Priyanka Bose

Kamla بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم لیون lion 2016 با دوبله فارسی

من خودم را خیلی سفت می‌بینم اما من نمی‌توانم فیلمی را با the تماشا کنم، اما من نمی‌توانم فیلمی را با subtitles تماشا کنم، اما این داستان به گونه‌ای بود که من نمی‌توانستم نگاهم را از آن فیلم تماشا کنم، فیلم از مردی بسیار با تجربه بسیار عالی بود که چطور ممکن است کسی از این فیلم لذت ببرد، واقعیت داستان واقعی اش! داستان غم‌انگیز پسران جوان برای کشف ریشه‌های خود من فکر کردم که دو پاتل کار فوق‌العاده‌ای در بازی کردن Saroo در زندگی بعد انجام داد و این اولین فیلم بود که نشان داد اینترنت به عنوان یک نیروی برای خوب و بدون شک مثبت است. برای قرار دادن آن در کلمات ساده، شیر سفری است که شما را به طور کامل ثبت می‌کند؛ چه بخواهید و چه نه شما بخشی از هر صحنه‌ای هستید که شما می‌توانید از آن استفاده کنید تا کتاب‌های بیشماری را که در ذهنتان دارید را به پایان برسانید و برای اجراهای نمایشی که در سر دارید، امتیاز موسیقی و لایه عاطفی که اجازه نمی‌دهد حتی بعد از پایان فیلم برداری کنید را ببینید.

دانلود فیلم لیون lion 2016 با دوبله فارسی

دانلود زیرنویس فیلم lion 2016 بدون سانسور

در سال ۱۹۸۶ در Khandwa هند پسربچه ۵ ساله با poor بوز برادر بزرگ‌ترش Guddu Abhishek Kamla و خواهر کوچک‌ترش، لوسی رونی He، در شب در ایستگاه مرکزی زندگی می‌کند و از او می‌خواهد تا پیش از بازگشت به یک مهمانی هندی که توسط یک خانواده استرالیایی به همراه دوست دخترش لوسی رونی به او منتقل می‌شود در آنجا بماند. او در جستجوی یافتن برادرش Kamla و خواهر و برادرش است که در جستجوی او موفق خواهد شد؟ این فیلم داستان یک داستان واقعی است که در آن پسر ۵ ساله در شهر بزرگ کلکته زندگی می‌کند و فیلم داستان شخصیت‌های واقعی در هند بسیار پایین‌تر از داستان دوران کودکی اش در خیابان‌های شهر کلکته است. فیلم داستان شخصیت‌های واقعی در هند را پر از اشک می‌کند. رای من هشت عنوان در خانه Lion Lion در خانه Journey است.

این فیلم به طور باور نکردنی به طور باور نکردنی و ضعیف عمل می‌کند، اما این بار من می‌توانم به وضوح تمام جمعیت را در پرده سینما ببینم، اما این بار من می‌توانستم به وضوح تمام مردم را در صحنه نمایش تماشا کنم که برای اولین بار بازی را با یک موسیقی متن عالی و مهیج انجام می‌دهد. این فیلم داستان فیلم بسیار خوبی است که در نیمه اول فیلم توصیه می‌شود و یک میانگین دموکراتیک بین نیمه اول و دوم فیلم است.

دانلود زیرنویس فیلم lion 2016 بدون سانسور

دانلود فیلم lion 2016 سانسور شده

- ه - - - - - - - چه فیلم حماسی و زندگی واقعی برای راه‌اندازی این که چگونه این فیلم هیچ اسکار را برنده نشد، چیزی فراتر از من نیست که تمام بازیگران تصویر کشیدن قلب را در دسترس داشته باشند؛ شما چند بار در طول فیلم به آن‌ها نیاز خواهید داشت، پس این پایان چیزی به عنوان یک مشت قلب شاد وجود دارد؟ در طول این اعتبارات، ویدئو زندگی واقعی و تصاویری از خانواده به تصویر کشیده می‌شود که در فیلم شگفت‌انگیز با احساسات و مناظر حماسی به تصویر کشیده شده‌است و نمی‌توانم صبر کنم تا کتابی را که فیلم براساس آن بود بخوانم.

این یک فیلم زیبا با یک خط داستانی ساده است بدون هیچ گونه frills پسر جوان هندی برای انجام کاری در یکی از این مشاغل که او از دست می‌دهد و نمی‌تواند از کسی فرار کند که واقعا از دست همه بچه‌های کوچک هندی که به طور واضح در حال تبدیل شدن به یک عمل طبقه بالا است و دوست‌داشتنی است و لمس کردن نقش and ها واقعا دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی است.

دانلود فیلم lion 2016 سانسور شده

دانلود فیلم lion 2016 بدون سانسور زیرنویس چسبیده

من در ۴۵ دقیقه اول متوجه شدم که چطور از این فیلم لذت بردم، اما در صورتی که این فیلم داستان واقعی فوق‌العاده‌ای داشته باشد، اما در صورتی که شما این فیلم را به طور احساسی از دست داده باشم، اما در صورتی که شما این کار را انجام دهید، من حتی برای لحظه‌ای که از اهمیت فیلم لذت بردم، آن را با استفاده از ۲ کلمه مورد استفاده در هنگام مرور شیر از دست خواهم داد. این فیلم فقط برای من عالی است که باید از پنج خط استفاده کنیم که به آی ام دی بی نیاز دارد با استفاده از صفاتی که به این شاهکار احترام نمی‌گذارند من به سادگی گفتم بی‌نقص است؟ سانی جوان Saroo جوان برای اسکار دوباره بعد از slum بدون کلمه‌ای که شما فقط باید آن را ببینید، برای اسکار عالی است. اما او به اندازه کافی شانس و غریزه برای زنده ماندن در فیلم را دارد، اما او به اندازه کافی شانس و غریزه برای زنده ماندن در فیلم را ندارد، اما او به اندازه کافی شانس و غریزه برای زنده ماندن دارد. جستجو می‌توانست به روش متفاوتی به تصویر کشیده شود مگر اینکه او در یتیم‌خانه از او بپرسد که او به عنوان یک ch آورده شده‌است.

دانلود فیلم lion 2016 شیر با دوبله فارسی

این فیلم برای من یکی از جذاب‌ترین و compelling فیلم‌هایی است که من تا به حال شاهد آن بوده‌ام تا ابد ادامه پیدا کند و با خواهرم در طول جشنواره فیلم BFI که به نظر من آن جنبه احساسی را بیشتر کرده بود، برای همیشه در حال نواختن بود و باعث می‌شود که شما قدر شانس را داشته باشید که اگر از این فیلم خوب قدردانی کنید این فیلم یک اجبار است.

دانلود فیلم lion 2016 شیر با دوبله فارسی

من از آن بخش از دنیایی که در آن بزرگ شدم، در خیابان‌های هند و پاکستان زندگی کردم و وقتی به آن‌ها نگاه کردم، در خیابان‌های هند زندگی کردم و هزاران کودک در خیابان‌های هند و پاکستان زندگی کردند و در خیابان شلوغ در یک شهر بزرگ به سر بردم و نمی‌دانم چطور به خانه خود باز گردم. او در حالی که به بچه‌هایش نگاه می‌کند با نشان دادن رابطه زیبایی بین دو برادر که در حال دویدن در ایستگاه قطار تاریک هستند و سپس به من یادآوری می‌کند که مادر من چگونه قلب خود را از عشق پاک می‌کند به من یادآوری می‌کند که او می‌داند چگونه مادری به دنبال گودو در ایستگاه قطار تاریک به اطراف نگاه می‌کند و سپس به دنبال گودو در هر کجا که نگاه می‌کند برای بقیه عمر نگاه می‌کند. در این فیلم نمایش‌های واقعی در این فیلم وجود داشتند که نقش‌های کوچکی در فیلم بازی می‌کردند اما آن‌ها علامت خود را رها کردند و به من دست دادند. من می‌خواهم اشاره کنم به Garth Davis که شخصیت او را می‌شناسند و با تنها دو صحنه آشنا هستند. من همیشه نیکول کیدمن را در نقش‌های بزرگ و بزرگ دیده‌ام اما شوکه شدم

دانلود فیلم lion 2016 شیر با دوبله فارسی

دانلود فیلم lion 2016 زیرنویس فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم lion 2016 زیرنویس فارسی بدون سانسور

در این صفحه عنوان شده‌است که یکی از نویسندگان کتاب او Saroo Brierly است که کتاب او یک کتاب رمان است که در آن پسری به نام Saroo Brierly در حال شستن فنجان‌های قهوه برای زندگی در یک اسنک در کنار جاده on است که در آن زندگی یک پسر محلی به قلب بسیاری دست یافته‌است. در واقع داستان او موضوع سخنرانی در کلیسای کوچک ما در حیدرآباد بوده‌است. ممکن است این فیلم را با گفتن اینکه فیلم در حال حاضر به حد متوسط بسیار فراتر از حد عالی می‌رسد، با اشاره به اینکه فیلم در حال حاضر به اوج هیجان خود رسیده‌است و داستان آن چنان در حال تکان خوردن و حرکت است که در تمام مدت ۲ ساعت در بهترین حالت ممکن یک راز عاشقانه برای سیلی از احساسات وجود ندارد.

دانلود فیلم lion 2016 دوبله فارسی سانسور شده

شیر براساس یک داستان واقعی است که هر دو به طور باور نکردنی قوی و مایه دل شکستگی است که هر نوع تریلر فیلم را تماشا کند. این فیلم باید ببیند در حالی که این فیلم داستان واقعی را به عنوان یک بازیگر جوان از دست داده و به عنوان یک فرد بالغ در یک روستای دورافتاده هندی به همراه برادر و خواهر کوچک‌ترش، دیوید Davis و نیکول کیدمن، بیست و پنج سال بعد به عنوان یک فرد بالغ در یک روستای دورافتاده هندی زندگی می‌کند، اما این اولین بار است که او به عنوان یک مرد بزرگ‌سال در یک روستای دورافتاده هندی زندگی می‌کند. این فیلم داستان باور نکردنی ای است که در اینجا زندگی او را به عنوان یک فرد جوان به عنوان یک بزرگ‌سال در نظر می‌گیرد. این فیلم نشان می‌دهد که اگر ما به اندازه کافی عمیقا مورد استفاده قرار بگیریم و یا حتی رابطه harrowing با یک زن جوان که به طور قطع رابطه شان را به عنوان یک کودک در نظر بگیریم و احساس هویت مان را در دنیایی که به عنوان یک فرد بزرگ و هم به خاطر تکنولوژی بسیار کوچک‌تر از آنچه که ما به شدت توصیه می‌کنیم، به تصویر می‌کشد.

دانلود فیلم lion 2016 دوبله فارسی بدون سانسور

این فیلم فوق‌العاده الهام‌بخش او برای نشان دادن این واقعیت است که او در هند یک کشور بیش از یک میلیارد نفر را به تصویر می‌کشد و این فیلم فوق‌العاده جذاب است و این فیلم فوق‌العاده جذاب به نظر می‌رسد و این واقعیت که او واقعا دوست‌داشتنی به نظر می‌رسد و اینکه این فیلم داستان جالبی را برای کودکان گم‌شده در کشورهای در حال توسعه پیدا می‌کند، دشوار است. شهروندان فقیر نشین کشور چگونه به یافتن کودکان گم‌شده خود که به آن‌ها کمک می‌کند، می‌روند؟ خطرات این کودکان از دست رفته چیست؟ چرا بعضی افراد تصمیم به قبول آن می‌گیرند؟ کودکان چگونه با محیط خود سازگار می‌شوند؟ به خصوص وقتی که خیلی از مایل‌ها دورتر از خانه زندگی می‌کنند، جایی که آن‌ها حتی زبان صحبت نمی‌کنند، کودکان به طور کامل از تجربیات دوران کودکی آسیب می‌بینند؟ آیا کسی خانواده اصیل خود را فراموش می‌کند اگر آن‌ها بعد از سن ۵ سالگی دوباره آن‌ها را نبینند؟ آیا به عنوان یک کودک پذیرفته‌شده به طور کامل احساس می‌کنید که با زندگی جدید خود سازگار هستید؟ رابطه با والدین اختیاری شما چه شکلی است؟ فیلم همه این موضوعات را لمس می‌کند، در حالی که در ابتدا در مورد سفر فیزیکی و احساسی یک مرد جوان به خانه با چند نکته برای کار با من صحبت می‌کند، نه من می‌توانستم تمام تئاتر را بشنوم که در طول چندین بخش از فیلم گریه می‌کند و بسیاری از مردم در حال آماده شدن هستند. نقش رهبری و همچنین حمایت از اعضای حامی همگی کار فوق‌العاده‌ای انجام دادند شما ناامید نخواهید شد.

دانلود فیلم lion 2016 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم lion 2016 بدون سانسور
دانلود فیلم lion 2016 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم lion 2016 دوبله فارسی سانسور شده
دانلود فیلم lion 2016 زیرنویس فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم lion 2016 شیر با دوبله فارسی
دانلود فیلم lion 2016 بدون سانسور زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم lion 2016 سانسور شده
دانلود زیرنویس فیلم lion 2016 بدون سانسور
دانلود فیلم لیون lion 2016 با دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان