Lo and Behold: Reveries of the Connected World - 2016

  • ژانر: مدرن
  • کشور: آمریکا
  • زبان: انگلیسی
  • مدت زمان: 1 ساعت و 38 دقیقه
  • رده سنی: PG-13
  • سال انتشار: 2016
  • رتبه در سایت: 0 از 5 از 0 رای

(ورنر Herzog & apos)، اکتشاف اینترنت و جهان متصل

اعضای اصلی فیلم


Werner Herzog

Self - Interviewer and Narrator بازیگر

Werner Herzog

Self - Interviewer and Narrator بازیگر

Werner Herzog

Self - Interviewer and Narrator بازیگر

Elon Musk

Self - Entrepreneur بازیگر

Lawrence Krauss

Self - Cosmologist, Arizona State University بازیگر

Lucianne Walkowicz

Self - Astronomer بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

Herzog یک شخصیت مضحک است و نمی‌تواند او را دوست داشته باشد اما نه لزوما به خاطر سپردن این فیلم به سوالات مختلف از اینکه چگونه آن‌ها را تماشا می‌کند برای پاسخ دادن به سوالات مختلف و جالب توجه به اینکه او در مصاحبه با آن‌ها صحبت می‌کند، اما نه لزوما به عنوان یک تصویر واقعی عکس از دنیای اینترنت و دنیای متصل به آن‌ها پاسخ می‌دهد اما مانند هر مقاله دیگر به هیچ سوالی پاسخ نمی‌دهد.

دانلود فیلم lo chiamavano jeeg robot

درست مانند اینترنت، این مستند در مورد همه چیز صحبت می‌کند، اما به جای اینکه در حدود ده دقیقه با یک ارتباط آشکار که در آن زمان به عنوان یک روش اجباری برای ارتباط با یک مجموعه از نمونه‌های تصادفی از مفاهیم اینترنت در جهان ما گفته می‌شود، به یک دیدگاه عمیق‌تر نگاه می‌کند و همچنین به این نتیجه نمی‌رسد که راوی تلفظ عجیب و غریبی دارد که به سرعت بر اعصاب من وارد می‌شود. این فیلم داستان بسیار مضحکی دارد اما بیشتر اوقات مردم به او نگاه می‌کنند به جای اینکه در مورد اینکه چرا مردم چنین چیزهایی را درک نمی‌کنند بلکه بیشتر اوقات مردم به او نگاه می‌کنند به این دلیل که داستان آن‌ها به قدری کم است که به نظر می‌رسد این فیلم داستان جالب توجهی ندارد بلکه بیشتر اوقات مردم به او نگاه می‌کنند و فیلم را از باز کردن تمام آن‌ها لذت می‌برند اما نه برای استانداردهای دیگر فیلم‌های Herzog

دانلود فیلم lo chiamavano jeeg robot

به نظر می‌رسد که این فیلم به دلیل کمبود کلی دانش و احساس این فیلم است که به نظر می‌رسد به دلیل کمبود کلی دانش و احساس است و بعد سعی کرد فیلمی را در اینترنت به نمایش بگذارد که مطمئن هستم او موفق شده‌است اما وانمود می‌کند که این فیلم تاریخچه اینترنت و تاثیر اجتماعی آن را نشان می‌دهد. شرم بر تو (ورنر هایزنبرگ)! این فیلم نشان می‌دهد که در تمام عمر من در زمینه اطلاعاتی که در زمینه امنیت اطلاعات به نمایش گذاشته می‌شوند و به طور قابل‌توجهی از طریق اینترنت پخش شده‌اند، به خصوص بعد از برخی حوادث اخیر در زمینه امنیت اطلاعات، هیچ استثنایی وجود ندارد. ~ ~ ~ به این ترتیب، این فیلم به طور قابل‌توجهی به عنوان یک صحنه در ابتدای فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلم داستان خود را به طور کامل کنار گذاشته و در عین حال به خاطر هدر دادن یک فیلم کوتاه و جالب توجه به این فیلم که به نظر من برای بیننده بسیار جالب و جالب توجه به نظر می‌رسد، به نظر می‌رسد که به خاطر هدر دادن یک فیلم کوتاه بدون هیچ عمقی به نظر می‌رسد، اما این فیلم بسیار زیبا و پر زرق و برق است و شما دوست دارید که یک هنرمند و متفکر با صلاحیت را ببینید که این موضوع عالی را در یک کلمه به نمایش می‌گذارد.

(ورنر Herzogs)اکتشاف در اینترنت و دنیای متصل به جهان انتظار من این بود که این فیلم به بررسی توسعه اینترنت و اطلاعات فراوانی در مورد دنیای محاسبات به خصوص شنود مکالمات اینترنتی می‌پردازد و همچنین با افرادی که ادعا می‌کنند که اینترنت یک دیدگاه ضد مسیح است که به وضوح نشان می‌دهد که او از نظر روانی بی‌ثبات است، کمک می‌کند. من اسم Werners را دیدم و روی آن پریدم. پس از لحظه‌ای، پس از یک دقیقه تمرین در جهل و تجلیل از حماقت که در اواخر دهه ۱۹۷۰ اتفاق افتاد، احساس درد بیشتری کرد. با این وجود، مدیر و جمعیت نادان اینترنت را در سال ۱۹۶۹ پیدا کردند. چه چیز عالی! وقتی همه عمر شما از قلم و کاغذ استفاده کردید، یک نفر به شما نشان می‌دهد که چگونه به سادگی می‌توانند ایمیل بزنند و وانمود کنند که به سادگی نمی‌توانند ایمیل بزنند به این دلیل که آن‌هایی که اینترنت را به اشتراک می‌گذارند به سادگی می‌توانند ایمیل بزنند به این دلیل که هیچ‌کس منابع کافی برای شروع یک پروژه دوم ندارد و همه آن‌ها در حال رقابت هستند که یک ماژول فضایی با ماژول دیگری در ایستگاه فضایی از طریق اینترنت ارتباط دارد؟ مردم داخل ممکن است خفه شوند چرا که برخی از دوربین‌های امنیتی سعی در دانلود آخرین فیلم Xmen (Lawrence کراس)متخصص در اصل یک دلقک متخصص در صحبت با مبالغ هنگفتی پول دارند؟ آیا او چیزی برای اینترنت برنامه‌ریزی کرده‌است؟ او یک فیزیکدان است؟ اینترنت در آزمایشگاه دانشگاه او آغاز شد؟ اصلا چیزی نیست که درباره اراده خودش حرف بزند؟ او هیچ نظری ندارد اما طرفداران کافی دارد که برای کمک به اداره جعبه به من کمک کند تا با سوالات سوالات و پیشنهادها به من تماس پیدا کند.

جالب است که (ورنر World)آخرین فیلم مستند خود را تماشا کند و نگاه فوق‌العاده‌ای به اینترنت داشته باشد، این فیلم داستان جالب و جالب تری را برای هر دو فیلم منتشر می‌کند. این فیلم داستان بسیار جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان بسیار جالبی است که برای هر دوی آن‌ها جالب و جالب است. این فیلم برخلاف فیلم‌های دیگر است که در سال جاری منتشر می‌شوند و ذهن شما را منفجر خواهد کرد. این مستند به ما قول می‌دهد که تاریخ اینترنت را به خصوص زمان قبل از اختراع شبکه جهانی اینترنت در دهه ۱۹۹۰ روشن کنیم. در عوض بیننده احساس می‌کند یک مزاحم به دنیای بیرون از یک سری از the که اینترنت از مدت‌ها پیش پشت سر گذاشته و زندگی خود را در دست گرفته و این موضوع به طور دردناکی در نظر گرفته شده‌است، زمانی که سوال، رویای اینترنتی خودش را انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد که او در اینترنت در فهرست افرادی قرار دارد که به طور عجیبی در مورد دخترشان و مصاحبه با آن‌ها صحبت کرده بودند و به آن‌ها گفته می‌شد که اگر یک ذره به طور متفاوت به آن‌ها ایمیل شده باشد، این موضوع بیشتر از چیزی است که به آن‌ها ایمیل شده بود. در حالی که این موضوع چیزی فراتر از سرک کشیدن یک تکه چوب در دره سیلیکون با یک تکه چوب و دیدن آن چه که آن‌ها انجام می‌دهند گرفته می‌شود.

دانلود فیلم lo island

این فیلم مستند درباره اینکه چگونه اینترنت دنیای مدرن را شکل داده‌است و نه یکی از بهترین آثار او، بلکه به جای آن، از یک جنبه از دنیای دیجیتال به عنوان نمونه جالب توجه می‌کند، اما بدون شک یکی از بهترین آثار او چیست و به جای آن، از یک جنبه از این فیلم تاثیر می‌گذارد، اما نه یکی از بهترین آثار او بلکه به جای آن بازتاب آن از یک جنبه از این فیلم است. شاید اگر شما واقعا می‌خواهید چیزی از تاریخ اینترنت را درک کنید و اینکه چگونه بر تمدن بشری تاثیر گذاشته‌است، این مستند بیش از یک بررسی عمیق در مورد این موضوع صادق نیست، اما اگر هر یک از این ده بخش یک ساعت وقت داده شود، اگر هر یک از این ده بخش یک شکست عظیم داشته باشد، آیا رویای اینترنتی آن شکست می‌خورد؟ سوال احمقانه بعدی چیست؟ و چه چیزی من یا تکنولوژی رباتیک باید با اینترنت انجام دهیم؟ در مجموع، مسایل مرتبط با امنیت سایبری یک موضوع بسیار مهم در بخش مربوط به خانواده کالیفرنیا که از گشت بزرگراه به خاطر ارسال عکس از دخترانشان به قتل رسیدند عجیب است. اما اینترنت یک تصویر محض از بشریت است که بر مردمش تحمیل شده‌است. من ۷ دلار را به تماشای این موضوع در سایت آمازون فرستادم و پیشنهاد می‌کنم که پول شما از آیفون من ارسال شود.

دانلود فیلم lo island

دانلود فیلم lo spietato 2019

من فقط این فیلم را در جشنواره فیلم SF دیدم که فکر می‌کردم خیلی بهتر از آن چیزی است که انتظار داشتم این فیلم را ببیند چون من معمولا از فیلم‌های Herzog لذت می‌بردم و فکر می‌کردم که او در مواجهه با برخی مشکلات بسیار جدی که اینترنت در دنیای ما ایجاد کرده بود و نه تنها بر روی جنبه‌های شگفت‌انگیز این فیلم تمرکز کرده بود که آیا شما اینترنت را دوست دارید یا از آن نفرت دارید.

دانلود فیلم lo straniero

با استفاده از اینترنت برای برنامه‌های کاربردی عالی مثل آوردن مردم به یکدیگر و درک بهتر آن‌ها در مورد پیشرفت‌های اخیر در زمینه هوش مصنوعی و همچنین این که به نظر من پیشرفت بیشتری در مورد پیشرفت‌های اخیر در اینترنت وجود دارد و باعث می‌شود که شما به دنبال آن‌ها بگردید و آن‌ها را درک کنید، بسیار بهتر است که این مستند را مورد انتقاد قرار دهید چون شما واقعا نمی‌توانید این موضوع عظیم را در مورد هر گونه عدالت در این مدت کوتاه انجام دهید. Kudos به آقای Herzog برای مقابله با چنین وظیفه‌ای و ماندن در تمام طول راه برای تمام افرادی که از اثرات منفی رنج می‌برند قوی هستند و انرژی خود را احساس می‌کنند و از طریق اینترنت حقیقت خود را بیان می‌کنند. بدترین بخش درباره این مستند disjointed عجیب که هیچ بینش جدیدی ارائه نمی‌دهد، مصاحبه‌کننده به عنوان مثال مصاحبه مشک الون را در نظر می‌گیرد وقتی که مصاحبه‌کننده مثل یک کودک ۵ ساله حرف او را قطع می‌کند تا به او چیزی مانند این را بگوید که شما هم مرا همراهی می‌کنید؟ منظورم این است که کل مصاحبه به سرعت بعد از آن خیلی سریع از تپه سرازیر شد و این یک مستند خوب نیست.

دانلود فیلم lo straniero

دانلود فیلم lo chiamavano bulldozer 1978

به عنوان یک منتقد دیگر، یک منتقد دیگر اشاره کرد که این مستند تا حدودی به دلیل تعداد زیادی از موضوعات مورد توجه قرار گرفته‌است، به همین دلیل در طول مصاحبه با متخصصین در زمینه‌های مختلف، برای من بسیار جالب و دوست‌داشتنی بود. به نظر می‌رسد که افراد در این مستند، ذهن خود را به عنوان گونه‌ای توصیف می‌کنند که می‌تواند منجر به نتایج جالبی در این مورد شود، اما بعد شما یک قطعه دیگر از humans مبهم و مبهم را در نظر بگیرید. در این مورد، شما یک قطعه دیگر از jumbo مبهم mumbo و want را به یاد می‌آورید که به این معنی است که شما تنها سبک پیش‌فرض خود را تجربه می‌کنید و این سوال می‌تواند رویای اینترنتی خودش را نیز به ارمغان بیاورد؟ به نظر می‌رسد که این فیلم غیر عادی و غیر عادی به نظر می‌رسد در حال حاضر تنها چیزی که ما می‌خواهیم ببینیم این است که آیا این فیلم غیر عادی و غیر عادی به نظر می‌رسد، نه شیطان یا هر دو قدرت بزرگ که این فیلم را در نظر گرفته و به یک نقطه اوج بین اشتیاق ما برای نوآوری تکنولوژیکی و ظهور of AI تبدیل شده‌است.

من خوش‌شانس بودم که این را در Sundance با یکی از بهترین مخاطبان اش ببینم، حتی بعد از این که این فیلم به دقت در مورد تاریخچه و اصول اولیه آن صحبت کرد، اما این فیلم درک عمیقی از گذشته و اصول آن نمی‌کند در حالی که (ورنر very)به دوست خود برای ایجاد چنین دستاورد در فیلم سازی مستند افتخار می‌کند. اگرچه این فیلم قطعا جالب است و داستان به این معنا است که من فقط باید یک بررسی بنویسم تا به مردم اطلاع دهم که این باید the سبک مصاحبه با افرادی باشد که نظرات متفاوتی از اینترنت دارند و نه تنها به جنبه‌های فنی آن نگاه می‌کنند، من هنوز به مردم توصیه می‌کنم که آن را همان طور که اطلاعات نمایش‌داده‌شده با ارزش است تماشا کنند. مجموعه‌ای از مصاحبه‌ها با طیف گسترده‌ای از افرادی که زندگی آن‌ها عمیقا به رشد تکنولوژی کامپیوتر و کارآفرینان اینترنت و حتی افرادی که در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند، به دلیل حساسیت آن‌ها به امواج الکترومغناطیسی و یا چیزی شبیه به این که در عرض چند ساعت به طور موثر پوشش داده نشود، اما بسیار جالب است که تماشا کنید و در نظر بگیرید.

چیزی که بیش از همه مرا آزار می‌داد این بود که به نظر می‌رسید piece herzog از شهرت خود برای گرفتن افراد مشهور در مقابل دوربین استفاده کرده‌است و فقط تصمیم گرفته‌است که با یک فقدان کامل راهنما مصاحبه کند و نمی‌تواند آن‌ها را متقاعد کند که افراد مشهور و مشهور در مقابل دوربین این کار را انجام دهند اما هیچ چیز آن خلا را وقتی که داستانی برای گفتن در اولین مکان ندارید را پر می‌کند. سوالات بسیار مهمی وجود دارند که باید از آن‌ها پرسیده شود که تکنولوژی در کجا منجر به رویای اینترنتی خودش می‌شود؟ یکی از آن‌ها نیست که این تلاش برای فیلم Herzog یک ناامیدی بزرگ است، اما نه تا حدی به این دلیل که او به عنوان یک ویدئوی تبلیغاتی شرکت شروع به کار می‌کند، بلکه آن‌ها را جذاب می‌کند. به جز سوالات سخت آیا اینترنت حتی یک چیز مثبت است؟ چرا به مریخ نروید؟ سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود تا به علم و یا جامعه کمک کند، بنابراین برای ما چه معنایی دارد؟ به زودی ربات‌های به اندازه کافی مسی را در فوتبال شکست خواهند داد، کسی می‌خواهد آن را تماشا کند؟ این سوالات پرسیده نمی‌شوند و این ها آن‌هایی هستند که به هر حال برای Herzog که یک فرد غیر تکنولوژیکی شناخته‌شده به نظر جاهل و بی‌اعتنا به تکنولوژی نیست و ما به او نیاز داریم تا به زور به مشکلات اخلاقی تبدیل شود این است که (ورنر هایزنبرگ)تنها مردی نیست که این کار را انجام می‌دهد بنابراین او به چیزی بیشتر از alley منتقل شده‌است.

دانلود فیلم lo chiamavano bulldozer 1978

دانلود فیلم lo impossible دوبله فارسی

این فیلم مستند یک فیلم مستند تخیلی درباره اینترنت است که به مردم اجازه می‌دهد تا با استفاده از اینترنت در مورد چگونگی استفاده از اینترنت برای افرادی که به طور فیزیکی قادر به یادگیری نحوه استفاده از اینترنت هستند برای افرادی که به طور فیزیکی قادر به یادگیری نحوه استفاده از اینترنت هستند، استفاده کند. com httpcinemagardens


دانلود مستند lo and behold reveries of the connected world 2016
دانلود مستند lo and behold reveries of the connected world
دانلود فیلم lo and behold reveries of the connected world
دانلود فیلم lo and behold
دانلود مستند lo and behold
دانلود فیلم lo straniero 1967
دانلود فیلم lo impossible دوبله فارسی
دانلود فیلم lo chiamavano bulldozer 1978
دانلود فیلم lo straniero
دانلود فیلم lo spietato 2019
دانلود فیلم lo island
دانلود فیلم lo chiamavano jeeg robot

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها