Maestro - 2021

یک نوازنده پیانو که وانمود می‌کند که دچار اختلال بینایی شده، در تعدادی از مشکلات درگیر می‌شود و او به قتل یک بازیگر سابق فیلم می‌پردازد.

اعضای اصلی فیلم


Nithiin

Arun بازیگر

Tamannaah Bhatia

Simran بازیگر

Nabha Natesh

Sophie بازیگر

V.K. Naresh

Mohan بازیگر

Jisshu Sengupta

CI Ravinder بازیگر

Harshavardhan

Dr. Swamy بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Maestro 2021

یک ستاره به این دلیل که آن‌ها یک فیلم خوب را برای بازسازی آن انتخاب کرده‌اند متاسفانه به نظر نمی‌آید که چرا این نقش را انتخاب کرده‌اند. بعد از اینکه من به این نتیجه رسیدم که آن بازسازی Andhadhun است که هیجان‌زده شدم در حالی که بازیگران هدایت واقعا خوب عمل کردند و عملکرد فیلم توسط فعالان مختلف خراب شد، آن‌ها واقعا بد عمل کردند. تقریبا یک صحنه‌ای از نسخه بازسازی‌شده از نسخه اصلی که من فقط تصویر دکتر را به نسخه هندی آن ترجیح می‌دادم، جایی نبود که در آن نزدیکی به Ayushman Tamanna خوب بود و Nabha Natesh به سختی خوب بود، غیر از این نبود که رستوران به نظر برسد که این رستوران از کسب‌وکار خارج شده‌باشد. و همچنین شبیه جایی نبود که هنرمندان مستقل مانند یک فیلم tollywood معمولی عمل کنند، چیزی که واقعا به من ضربه زد زمانی بود که فروشنده بلیط لاتاری از قهرمان Girlfriend Boyfriend پرسید: در فیلمی که حتی بوسه بر روی صفحه اصلی را هم نداشت، در حالی که من عاشق گنجاندن آن نبودم واقعا احساسی شبیه چیزی شبیه به یک فروشنده کنار جاده نداشت. اگر این فیلم در صفحه نمایش بزرگ پخش می‌شد، تماشاچیان زمانی که آهنگ om deepam زمان شگفت انگیزی را بازی می‌کرد، از هم جدا می‌شدند!

بازی عالی از nithin و استاد و پایان فیلم فوق‌العاده است. این یک فیلم عالی است بدون انتظار، مهمانی خوبی خواهد بود. این فیلم داستان یک فاجعه بزرگ بود که به نظر بیننده نمی‌توانست در تولید خود عمل کند، اما (تمنا)تلاش می‌کرد همه چیز را بدون توضیح رها کند و به بیننده بقبولاند که چرا این شخصیت‌ها به هیچ وجه نباید در تولید خود عمل کنند، اما (تمنا)نتوانست به هیچ جایی نزدیک شود. این فیلم داستان دیگری است که به نظر می‌رسد برای دور ماندن از این کلاس B کافی نباشد و در نهایت، Nabha نمک را به زخم maestros اضافه می‌کند. یک فیلم بی‌فایده است و شما هرگز نمی‌دانید پایان فیلم هدر دادن زمان است و شما می‌توانید به راحتی پیش‌بینی کنید که داستان بعدی چه چیزی خواهد بود ۹ از ۱۰ و ۱ برای آن ترانه تبلیغاتی است که مانند ادامه پخش فیلم شروع می‌شود اما پخش این آهنگ در زمان آغاز بازی بهتر نیست. merlapaka گاندی، مدیر گاندی، طعم andhadhun را از دست نداده است و فاسد کردن the Nithin با ayushman که به طور قطع رابطه عاشقانه‌ای با acting دارند قابل‌مقایسه نیست. عالیه تو باید این فیلم رو ببینی که ازش لذت می‌بری

لینک مستقیم فیلم Maestro 2021

در حالی که موسیقی پس‌زمینه من را به عنوان یک تجربه نمایشی به یاد می‌آورم، هنگامی که موسیقی به عنوان یک تجربه نمایش بزرگ ساخته شد، به ویژه هنگامی که نمایشنامه به عنوان یک تجربه نمایش بزرگ ساخته شد، به ویژه هنگامی که فیلم داستان خود را به اصل عرضه می‌کند و وقتی آن‌ها کار خود را به محصول اصلی تفسیر می‌کنند، به هیجان می‌آید و وقتی که آن‌ها به آسانی نمی‌توانند کارگردان را سرزنش کنند، مرور کامل مجله فیلم را مطالعه می‌کنند.

لینک مستقیم فیلم Maestro 2021

جالب بود ولی من هم از این شخصیت قشنگ خوشم نمی‌آید! به هر حال چه خوب می شه تماشا کرد. این فیلم فقط با بازی کردن producers به خاطر نقش یک حریف چندان بد نیست، و این بزرگ‌ترین ضعف است که فضای منفی حریف را حذف می‌کند و این بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف است که در واقع جو بد حریف را حذف می‌کند و این بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف است که در واقع جو بد حریف را حذف می‌کند.


فیلم Maestro 2021 سانسور شده
فیلم Maestro 2021 با کیفیت 1080
فیلم Maestro 2021 با کیفیت 720
فیلم Maestro 2021 با کیفیت بالا
زیر نویس فیلم Maestro 2021
زیر نویس فارسی فیلم Maestro 2021
دانلود زیر نویس فیلم Maestro 2021
فیلم Maestro 2021 با زیر نویس
لینک مستقیم فیلم Maestro 2021

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها