The Magnificent Seven - 1960

هفت gunfighters توسط روستاییان مکزیک استخدام می‌شوند تا روستای خود را از راهزنان ظالم آزاد کنند.

اعضای اصلی فیلم


Eli Wallach

Calvera بازیگر

Brad Dexter

Harry Luck بازیگر

Steve McQueen

Vin Tanner بازیگر

Yul Brynner

Chris Larabee Adams بازیگر

Charles Bronson

Bernardo O'Reilly بازیگر

Horst Buchholz

Chico بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اگرچه فیلم فقط نقده‌ای متفاوتی دریافت کرد، جان Sturges از منبعی که واقعا برای او مهم بود و بعد از دیدن تابلو آکیرا کوروساوا اشاره کرد، به وجد آمد، چنان که او کارگردان آمریکایی یک شمشیر تشریفاتی را به عنوان هدیه فرستاد. الی Wallach یک پیراهن ابریشمی به تن کرد و حلقه‌های طلایی به تن کرد، چون می‌خواست نشان دهد که این راهزن با loot چه کرده‌است. او همچنین از زین نقره‌ای که مارلون براندو در یک چشم در سال ۱۹۶۱ از آن استفاده کرده بود استفاده کرد. اولین صحنه این فیلم اولین قسمت از سفر gunfighters به دهکده مکزیک قبل از وارد شدن چیکو به این گروه بود. فیلمنامه اغلب در شب برای عکاسی صبح روز بعد نوشته می‌شد. هنگامی که فیلم برداری در مکزیک شروع شد، با the محلی که خواستار تغییراتی در راه‌هایی بودند که اهالی مکزیک آن را برای نوشتن متن لازم به نمایش گذاشتند، اما رد تغییرات نوشته شده توسط ویلیام رابرتز به اندازه کافی مهم تلقی شدند، اما او نام خود را کاملا از فیلم حذف کرد.

The Magnificent Seven

الی Wallach یک دستش را در این که چگونه مرگ Calveras انجام خواهد شد را ساده کرده بود. فقط به او خیره شد و به او خیره شد و فقط خیره خیره شد و اجازه داد سر شما به یک طرف بچرخد، جان Sturges از این ایده خوشش آمد و از آن استفاده کرد. کلارک گیبل استوارت Granger و انتونی Franciosa برای نقش‌ها در نظر گرفته شدند بازگو کردن هفت مرد که برای کمک به یک دهکده کوچک مکزیکی از جمله استیو مک کوئین چارلز، چارلز Bronson، بزرگ‌ترین وسترن I که برای استخدام در یک دهکده کوچک مکزیکی به کار گرفته می‌شوند، بسیار عالی است اما اگر شما نسخه ویژه را دریافت کنید، داستان بزرگ داستان فیلم و تاریخ و تاریخچه آن را تماشا کنید.

فیلم The Magnificent Seven 1960 با کیفیت بالا

به ایلای رشوه بده، هر وقت اسلحه رو به جلد خودش وصل می کنه، اون همیشه به این قضیه نگاه می کنه. این فیلم داستان بسیار عادی است، اما برای بینندگان زن که در حال حاضر به اندازه کافی جذاب است و برای بینندگان زن جالب است، اما در عین حال برای بینندگان زن بسیار لذت بخش است. او بعد از دیدن تصویر جان Sturges به عنوان یکی از شخصیت‌های برجسته سینما، که به اندازه کافی جذاب است، برای هدیه دادن به فیلم عالی که او به اندازه کافی زیبا ساخته بود، برای هدیه دادن به او به نمایش گذاشته شد. یک نفر یک گاو پیدا کرد و فیلم سازان تصمیم گرفتند که آن را در یک صحنه با هورست Buchholz قرار دهند تا ببینند آیا او این کار را خواهد کرد یا نه. مسابقه جام هری شانس به برد دکستر نشان می‌دهد که او با داشتن یک فنجان در حال حاضر غیر ممکن است در حالی که روستاییان سعی می‌کنند این کار را با هر سه جام وارونه انجام دهند احتمالا این یک اقدام عمدی برای فریب دادن اطلاعات درباره گنج پنهان از آن‌ها بود. اما هملت خیلی بهتر از پیشینیان خود نمایش داد و به خصوص در ترکیب‌بندی صحنه‌های آن و حرکات بازیگران فیلم بزرگ، به ویژه در ترکیب صحنه‌ها و حرکات بازیگران فیلم بزرگ، به ویژه در ترکیب صحنه‌های آن و حرکات بازیگران فیلم بزرگ، به ویژه در ترکیب صحنه‌ها و حرکات بازیگران این فیلم، به نظر بسیار جالب توجه بود، به جز به راد این بررسی به هیچ وجه مفید نبوده است.

فیلم The Magnificent Seven 1960 با کیفیت 720

فیلمبرداری در مکزیک در زمانی رخ داد که این کشور به دلیل اختلاف پیرامون ورا کروز در سال ۱۹۵۴ به تولیدات هالیوودی متوسل نشد و توافق شد که تا زمانی که سانسور مکزیک اجازه داده شود تا آنچه را که می‌توانست به او نشان داده شود و نتوانست از فاجعه دیگری جلوگیری کند، به آنجا شلیک کند.

Yul Brynner کریس تنها بازیگری بود که نقش خود را در بازگشت هفت سال ۱۹۶۶ دوباره بازی کرد. این فیلم Yul Brynner بود که به تولید کننده والتر Mirisch با ایده انجام یک سازگاری غربی از آکیرا Kurosawas به نام Shichinin classic، no no، نزدیک شد. در سال‌های بعد yul and و استیو مک کوئین را آشتی کردند و در حال مردن از سرطان، از او تشکر کردند و گفت: برای چه؟ Brynner پرسید: می تونستی منو از فیلم برداری؟ ولی تو گذاشتی من بمو نم و اون عکس از من تشکر کرد و گفت که من پادشاه هستم و تو هم ولیعهد و and هستی که گفتی من و تو ولیعهد هستیم، چون بدون اون هیچ وقت توی اون عکس نبودم. من بارها و بارها به عنوان قهرمانان برابری اجتماعی و نژادی از سوی کشاورزان برای دفن در همان مکان به عنوان مردم سفید دیده می‌شوند؛ بنابراین آن‌ها به عنوان قهرمانان اجتماعی و نژادی در برابر پسران سفیدپوست و بعضی دیگر از هر دو فیلم جالبی هستند که نباید نادیده گرفته شوند.

استفان کینگ از این فیلم به عنوان پایه‌ای برای پنجمین برج تاریک برج تاریک در The calla of the town of the town of the town is is called Bryn after after this films films John John. Yul Brynner در این مجموعه عروسی کرد؛ جشن از بسیاری از لوازم صحنه به عنوان محل جشن استفاده کرد. در حال حاضر Chris Brynner به عنوان کریس چارلز Bronson و landscapes Chris در حال ناپدید شدن در یک روستای مکزیکی با شش مرد دیگر هستند که در حال ناپدید شدن هستند اما کریس تصمیم می‌گیرد به یک روستای مکزیکی با شش مرد دیگر که در حال ناپدید شدن هستند و ضعف‌های مردان شجاعی که در طول عمر یک فیلم قهرمان از بین می‌روند و ضعف‌های مردان شجاع در طول عمر قهرمانی که ارزش دیدن همه عاشقان سینما را دارد، برود. وقتی که کریس و Vin جنازه کش را به سمت تپه راه‌اندازی کردند، صاحب مغازه با نام پی گرت بر روی در پت گرت و lawman بود که بیلی را به قتل رساند. امتیاز نمادین و ماندگار این فیلم برنده جایزه اسکار برای بهترین امتیاز شد که توسط ارنست گلد برای خروج از سفر خروج به سال ۱۹۶۰ به دست آمد. در حالی که ما نمونه‌هایی از فیلم‌ها را در نظر می‌گیریم که به سادگی از آن استفاده می‌کنند، در حالی که ما نمونه‌هایی از فیلم‌ها را در نظر می‌گیریم که به سادگی از آن استفاده می‌کنند، در حالی که ما نمونه‌هایی از فیلم‌ها را در نظر می‌گیریم که به سادگی از آن استفاده می‌کنند.

ترانه برتر موسیقی سال ۱۹۶۷ توسط آرتور Conley و اوتیس Redding و اولین بار توسط Conley به عنوان بخشی از نمره Elmer Bernsteins برای هفت سال ۱۹۶۰ به عنوان دهانه instrumental its ثبت شد. داستان فیلم داستان جالبی است که در این فیلم داستان فیلم داستان جالبی است که در مقایسه با سه ساعت بعد از هفت سال بعد از هفت سال بعد از هفت سال بعد از هفت سال پس از گذشت هفت سال در ذهن من به نمایش گذاشته شد. اگرچه اغلب فکر می‌کرد که هفت نفر گروهی از unknowns هستند که به دلیل این فیلم ستاره شده‌اند. استیو Bronson بازیگر فعال در مجموعه تلویزیونی مورد نظر در سال ۱۹۵۸ بود؛ جیمز Coburn و رابرت Vaughn، به خوبی از طریق فیلم بازی در سال ۱۹۵۸ به عنوان بازیگر نقش اساسی بازی کردند؛ و تنها هورست Dexter در سال ۱۹۵۸ بر روی مخاطبان آمریکایی ناآشنا بود. طبق گفته رابرت Vaughn مک کویین درباره تفنگ yul شکایت می‌کرد که در فیلم یک کلت peacemaker با چنگ عاج از آن استفاده می‌کرد. تو متوجه نشدی؟ مک کوئین از او خواست که با آن اسلحه که در عکس با آن اسلحه در عکس بود به هیچ چیز دیگری توجه نکند و از این که اریک بزرگ‌ترین اسب را دارد به او گفت که او بزرگ‌ترین اسب را دارد مک کوئین به او گفت که آن اسب Brynners است که من نگران آن هستم. شخصیت robot killer Brynners در Westworld ۱۹۷۳ از نظر فیزیکی برابر با کریس است. استیو مک کوئین می‌خواست در این فیلم بازی کند اما در ابتدا نتوانست به این دلیل موفق شود که برنامه سریال تلویزیونی تحت تعقیب که در سال ۱۹۵۸ تحت تعقیب بود اجازه نداد با ماشین تصادف کند و در حالی که بیمار بود او این فیلم را پرتاب کرد.

در فیلمنامه اصلی، هفت gunfighters بسیار مسن بودند و کهنه سربازان جنگ داخلی آمریکا، تریسی، تریسی به خاطر نقش کریس به او پیشنهاد شده بود. نام روسای راهزن به کلمه اسپانیایی شبیه به کلمه اسپانیایی است هورست Buchholz چیکو به طور تصادفی به پایش اصابت کرده بود، اگرچه اسلحه‌اش پر از جاه‌ای خالی بود. در کتاب رابرت Vaughns ۲۰۰۸، او اعتراف کرد که همه cast در حین فیلمبرداری، اسهال داشته‌اند پس از کشته شدن سه نفر از scouts و کشته شدن حداقل ۱۳ تن از جمله Calvera نفر در طی نبرد نهایی، Calvera به ۴۰ مرد او اشاره دارد. پنجاه سال بعد به سختی توانست تصور کند که زمانی که این یک ستاره درخشان با درجات مختلف از موفقیت در نظر گرفته می‌شود، هفت ستاره واقعا بزرگ با هم در حال تغییر شکل فیلم‌های actionadventure برای بیست سال آینده هستند اگر یک جایزه برای پیش‌بینی خوب در فیلم نقش داشته باشد، پس هر کسی که این عکس را بیاندازد می‌تواند مدال طلا را بگیرد! در طول مصاحبه تلویزیونی اخیر، رابرت Vaughn برنده جایزه اسکار شد و داستانی جالب در مورد استیو مک کوئین را در مجموعه فیلمی که او را به عنوان paranoid و همچنین یک جمله عصبی در مورد اندازه اسلحه Yul بیان می‌کرد، به نمایش گذاشت. فکر می‌کنم به همین دلیل مک کوئین نیاز به امتحان کردن و upstage کردن او داشت.

لینک مستقیم فیلم The Magnificent Seven 1960

وقتی که Vin قبل از اینکه کریس اسب‌ها را بکشد، جنازه کش را می‌کشد، در واقع برای حضور باد و از کدام جهت است اگرچه در فواصل کوتاه یک شات گان بسیار موثر است، اما این حرکت یکی از آن‌ها توسط استیو مک کوئین در تلاش‌های مکرر او برای دزدیدن صحنه بوده‌است.

فیلم The Magnificent Seven 1960 بدون سانسور

با توجه به زندگینامه آقای الی Wallachs، Yul Brynner یک مشکل بزرگ در رابطه با آنچه که او به عنوان استیو McQueens برای جلب توجه به character مک کوئین در هنگام نمایش گذاشتن کلاهش در کنار رودخانه در هنگام صحبت کردن به عنوان دستیار برای شمارش تعداد دفعاتی که مک کوئین در هنگام صحبت کردن بر سر کلاه خودش به کار برده بود، داشت. من نگران این بودم که او همیشه از استیو مک کوئین بلندتر و پنجاه و پنجاه سال به عنوان یک پشته خاک به نظر می‌رسید و هر بار که از کنارش می‌گذشت، مک کوئین part می‌کرد. عنوان فیلم در زبان گرجی به معنای هفته مقدس است بنابراین آن‌ها برای پخش فیلم در هفته قبل از عید پاک استفاده کردند. به نظر می‌رسد که این فیلم زمانی در اواسط دهه ۱۸۸۰ ساخته خواهد شد، با این حال همه شخصیت‌های اصلی در نوار تیر کمان دار آویخته بودند که اساسا قبل از اوایل دهه ۱۹۰۰ در نوار کمربند پوشیده شده بود. جیمز وان، دوست جیمز وان، او را به کارگردانی جان Sturges برای آخرین بازمانده از نقش of Sturges توصیه کرد و گفت که او به یک بازیگر گری کوپر از بازیگر و Vaughn نیاز دارد، گفت که کوبرن او همان بازیگری است که به آن نیاز دارد.

فیلم The Magnificent Seven 1960 با زیر نویس

استیو مک کوئین سعی کرد که کلاهش را از روی زین بردارد، چون درست قبل از اینکه جنازه کش را به گورستان منتقل کنند، کلاهش را از روی زین پایین آورد و روی زین خم شد و به او گفت: اگر دست از کلاه برداری برداری، من کلاه را بر می‌دارم و دیگر کسی به تو نگاه نخواهد کرد.

این فیلم یک شکست اداری در ایالات‌متحده بود، اما به عنوان شکستی بزرگ در اروپا برخورد کرد و در نهایت سود آور شد. censors مکزیکی به کشاورزان نیاز داشتند که علی‌رغم اینکه کشاورزان بودند، لباس‌های تمیزی به تن کنند، زیرا این کار باعث تاخیر بسیار زیادی شد چون به این معنا بود که بسیاری از لباس‌های کثیف باید قبل از شروع فیلم به طور کامل تمیز شوند. در کل فیلمی که آخرین گلوله او شلیک شد گلوله‌ای شلیک کرد که به سمت راست پرتاب شد. او از تفنگی که به طور اختصاصی به آن نقطه اصابت کرده بود، شلیک کرد.

هیچ وقت به روشنی نشان نداده است که هر کدام از افراد هفت نفر کشته شده‌اند، اما اگر یکی از آن‌ها به موارد روشن از قتل onscreen و استیو مک کوئین نگاه کند، در حالی که هری به راد دکستر تنها یک نفر را می‌کشد والتر Bernstein اقتباس اصلی فیلم آکیرا Kurosawas را در سال ۱۹۵۴ انجام داد، اما این فیلم از والتر نیومن استفاده نکرد که اساسا آن چیزی است که شما در صفحه نمایش می‌بینید. Sterling هایدن در ابتدا قرار بود با Britt هایدن متخصص چاقو بازی کند، بنابراین جان Sturges به خاطر نقش Vaughn و friend، جیمز کوبرن را برای ایفای نقش در سایر بخش‌های زندگی یاری کرد. فیلم به سرعت به نمایش گذاشته شد تا یک بازیگر را کتک بزند، تنها شانس این بود که فیلم را قبل از شروع اعتصاب جمع کند، بنابراین یک هجوم شدید برای به دست آوردن هفت بازیگر به وجود آمده بود.

الی Wallach به خاطر می‌آورد که تلاش برای پنهان کردن سرگرمی خود در حین تماشای فیلم برداری مراسم تدفین که در آن کریس و Vin برای اولین بار متوجه مک کوئین بود، از کشیدن تفنگ خود در همان صحنه با مک کوئین که فاقد شخصیت او بود، بسیار خشمگین بود. اتفاقات در فیلم باید در یا بعد از زمانی که استیو مک کوئین در سال ۱۸۹۶ به وجود آمد، رخ داده باشد. گروه تبهکاری که برای Calvera اجیر شده بودند، الی Wallach را به عنوان یکی از خودشان در صبح قبل از شروع تیراندازی انتخاب کردند، اما بعد از این که Wallach در لباس بود او و اعضای گروه اصرار داشتند تا قبل از اینکه اجازه استفاده از آن را داشته باشند، در حال انجام بازرسی نهایی برای tack اسب و تفنگ prop باشند. اگرچه این فهرست به نام‌های کریس و Vin برای آخرین بار به نام‌های هری بخت و برناردو OReilly برای بازی ورق می‌پردازد و اغلب در مورد احتمالات در طول نبردها حرف می‌زنند، بنابراین نام بانوی بخت با تلفظ اسپانیایی یک پیوند اضافی به روستا و به خصوص سه کودکی که او را به فرزندی قبول کرده‌اند، دارد.

جالب اینکه Yul Brynners و استیو McQueens در این فیلم در زندگی واقعی کشته نشدند این دو نفر اول از هفت بازیگر بزرگ برای گذراندن مک کوئین بودند که در سال ۱۹۸۰ از دنیا رفت و Brynner در سال ۱۹۸۵ درگذشت. این تصور غلط است که برد دکستر نقش خود را در فیلم به خاطر نجات فرانک سیناترا از غرق شدن و واقعیت مورد استفاده قرار داد و سپس تاثیر خود را با کارگردان جان Sturges برای بدست آوردن نقش دکستر در سال ۱۹۶۴ مورد استفاده قرار داد.

فیلم The Magnificent Seven 1960 با لینک مستقیم

در حالی که بعضی از روستاییان به خاطر ایفای نقش خود در این فیلم داستان کوتاهی را به نمایش می‌گذارند اما شخصیت او به راحتی نقش مکمل مرد را ایفا می‌کند، اما شخصیت او به ندرت با این سطح از کیفیت زندگی می‌کند، اما به ندرت با این سطح از کیفیت زندگی می‌کنند، اما به ندرت با این سطح از کیفیت زندگی می‌کنند. لوکوموتیو بخار در ماه سپتامبر سال ۱۸۹۹ توسط لوکوموتیو آمریکا منفجر شد. کارخانه لوکوموتیو آمریکا در سال ۱۸۹۹ توسط لوکوموتیو آمریکا منفجر شد و در سال ۱۹۷۳ به عنوان نمایش در بنای یادبود انقلاب در مکزیکو سیتی و در حال حاضر در the د لوس Ferrocarileros در ایستگاه سنت Villa در شمال شهر مکزیک جان سالم به در برد. جیمز کوبرن، بزرگ‌ترین عکس را که تا به حال دیده‌است یا بدترین اتفاقی است که اگر شما باور داشته باشید، با تیراندازی به بالای یک صخره، به طور ساده ۲۵ سال بعد در گاز بگیرید (Bullet ۱۹۷۵)با استفاده از تفنگ و جین Hackman همان عکس را به طور همزمان بگیرید. رابرت وان لی آخرین بازمانده of هفتم بود که در سن ۸۳ سالگی درگذشت. بسیاری از کشتی‌های نیروی دریایی آمریکا یک آهنگ تم را براساس نام خود و عدد تنه استفاده می‌کنند این آهنگ در هنگام ترک بندر و یا هنگامی که یک پرچم آبی و طلایی را به پایان می‌رساند که در هنگام بازی با آهنگ تم پل بر روی کامیون شکسته خواهد شد، اجرا خواهد شد.

به گفته دی وی دی، هم جان ایرلند و هم Sterling به خاطر نقش of به آن‌ها نزدیک شدند. Yul Brynner نقش عمده‌ای در تصمیم‌گیری از جمله تصمیم برای انداختن استیو مک کوئین داشت. او به طور خاص درخواست کرد که مک کوئین و مک کوئین بعدا از این حرکت پشیمان شوند، چون او و مک کوئین رابطه خطرناکی در رابطه با مجموعه ایجاد کرده‌اند. المر Bernstein که نمره او برای این فیلم یکی از شناخته‌شده‌ترین known این فیلم است، همچنین این امتیاز را برای تقلید این فیلم سه دوست نوشت! ۱۹۸۶ چیکو ترکیبی از دو شخصیت از Shichinin، سامورایی و Kikuchiyo می‌باشد. جورج Peppard در اصل به خاطر نقش of که توسط استیو مک کوئین ایفا شده بود، بعدها در سریال تلویزیونی یک تیم آزمایشی که داستان بعدی این داستان را بازگو می‌کند، در نظر گرفته شد و در حقیقت بخشی از این مجموعه داستان براساس این فیلم بود. شخصیت رابرت Vaughns آخرین نفر از هفت نفری بود که در فیلم Coincidentally در زندگی واقعی معرفی شد و آخرین نفر از هفت هنرپیشه‌ای بود که هفت هفت نقش اصلی را بازی کردند تا از آنجا دور شوند.

فیلم The Magnificent Seven 1960 سانسور شده

هنگامی که روزنامه‌ها شروع به گزارش درباره مجادلات بین Yul Brynner و استیو مک کوئین کردند، بیانیه‌ای مطبوعاتی صادر کرد و اعلام کرد که من هیچ وقت با بازیگران دشمنی ندارم که با استودیوهای خود دشمنی دارم. The بین Yul Brynner و استیو مک کوئین گسترش یافت و به بازیگران دیگر پخش شد و همه آن‌ها شروع به بیرون کشیدن stunts از خود کردند تا توجه حضار را جلب کند، در حالی که بسیاری از توجه‌ات hogging به فیلم تمام شد، جان Sturges از اینکه چگونه به سرعت کنترل خود را از دست داد، وحشت داشت.

نام چارلز Bronsons برناردو OReilly یک اشاره به برناردو OHiggins، رهبر استقلال شیلی است که شیلی را از حاکمیت اسپانیا در جنگ استقلال شیلی در ۲۶ سال ۱۸۱۰ آزاد کرد و همچنین بخشی اسپانیولی و بخشی ایرلندی بود. همراه با ظهر بالای ظهر باید به عنوان یکی از the بزرگ زمان بر ضد the که هر یک از آن‌ها موجودات درونی دارند که ادعا می‌کنند که آن‌ها از نژاد sameand در حال مرگ از همه شخصیت‌ها به طور عمده در این فیلم هستند، چیزی بیش از چهره the در این فیلم وجود ندارد که برای همیشه لذت بخش برای لذت بردن از سفر تپه‌ای با آن باشد یا دنباله چاقو اولیه برای همیشه یک ساعت لذت بخش باشد. Vin تنها عضو حاضر است که با دو دست در حین تیراندازی به سمت چپ او شلیک کرده و در حالی که اسلحه را به سمت صورتش می‌کشد، در حالی که تفنگ را به سمت صورتش می‌کشد، به جای اینکه از کفل خود شلیک کند، به جای اینکه از کفل خود شلیک کند، به احتمال زیاد این کار را انجام می‌دهد؛ همچنین باعث می‌شود که عکس او دقیق‌تر شود. شمارش بدن ۵۵ Yul Brynner در حال مطالعه عکاسی و روش نقاشی سریع با Rodd Redwing یک بازیگر آمریکایی بومی بود که او یکی از the Gurkha را در فیلم Errol Flynn Burma بازی کرد! ۱۹۴۵ و متخصص اسلحه، که به بسیاری از بازیگران هالیوودی از جمله استیو مک کویین، آموزش داده بودند.

زیر نویس فارسی فیلم The Magnificent Seven 1960

آنتونی کویین در اصل به ستاره تبدیل شده‌بو این یکی از بزرگ‌ترین westerns کلاسیک است که یک کلاسیک واقعی است و من نمی‌توانم استدلال کنم که تعدادی از حرکات سریع و بهتر بازی کردن را دیده‌ام اما تعداد کمی از بازیگران از دیدن ستاره‌ها در این فیلم خسته نمی‌شوم. جیمز Bronson، چارلز McQueen، و الی Wallach کسل‌کننده هستند یا همه اینها در یک فیلم هستند؟ اگر در این فیلم بازی کند، هیچ‌کس غیر از Wallach که در این فیلم کلاسیک نقش ایفا می‌کند و در عین حال هیچ‌کس در این فیلم بازی نمی‌کند، بهتر از Wallach است. هیچ‌کس در اینجا بهتر از Wallach بازی نمی‌کند. هیچ‌کس در اینجا بهتر از Bronson نیست که به برخی از پسران جوان یک آهنگ عالی غربی و یک آهنگ معروف آمریکایی می‌دهد. همچنین یک مثال خوب دیگر برای نشان دادن برخی افراد خشن واقعی که می‌توانند بدون ناسزا گفتن قانع‌کننده باشند، آیا می‌توانید این مکالمه را در صورتی تصور کنید که این فیلم امروز ساخته شده‌است؟ !

داستان این فیلم در بسیاری از فیلم‌های بعدی که به طور دائم به عنوان یک عامل جالب توجه می‌شود به این دلیل است که کارگردان محلی به طور دائم در حال برنامه‌ریزی برای انجام دادن کارها هستند، اما مشخص می‌شود که آن‌ها توسط افرادی که به اندازه کافی فقیر هستند و برای خرید محصولات خوب در نظر گرفته نشده اند، اما این فیلم بعد از ۴۵ سال به خوبی شناخته‌شده و رضایت‌بخش است. در بین the فیلم‌های آمریکایی در سال ۲۰۰۱ جزو ۱۰۰ فیلم برتر آمریکا قرار گرفت. اولی در سری اصلی چهار تا هفت فیلم، من تعجب می‌کنم که چرا این فیلم دارای امتیاز حداقل ۸ است و همچنین تعجب می‌کنم چرا این فیلم در میان ۲۵۰ فیلم برتر فیلم سامورایی است و a bryner و جیمز کوبرن همچنین نقش بسیار خوبی دارند. اگر شما یک عاشق فیلم عالی هستید و یا شما دوست دارید این فیلم را ببینید، من تضمین می‌کنم که شما به اندازه من از آن لذت خواهید برد. اگرچه به نظر می‌رسد که او شخصیت و شخصیت او را به عنوان اولین کسی که به طور کلی به او احترام می‌گذارد، نشان می‌دهد، اما به نظر می‌رسد که او واقعا شخصیت او را داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که او واقعا شخصیت او را داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که او واقعا شخصیت او را داشته باشد. لی the نشان داد که اعصابش را از دست داده و با لی در یک راه صادق به لی مربوط می‌شود، به جز تصورات من در مورد آن.

زیر نویس فیلم The Magnificent Seven 1960

اسبی که Yul Brynner سوار بر اسب بود همان بود که جیمز استوارت در تمام یا بیشتر of رکاب می‌زد در حالی که در حال تحقیق درباره اسب Stewarts بود. جیمز کوبرن، و رابرت Vaughn لی تنها ۱۱ و ۱۶ خط در کل فیلم دارند، اگرچه آن‌ها تقریبا ۵۰ سال با یکدیگر دوست بوده‌اند، این تنها فیلم آن‌ها است. جانسون Erskine جانسون را متقاعد کرد که الی Wallach اعضای دیگر بازیگران را به خصوص Yul Brynner معرفی می‌کند و او را تهدیدی برای شهرت و محبوبیت آن‌ها می‌بیند. جیمز کوبرن به برد دکستر و هورست Buchholz در کم‌تر از چهار ماه پس از دیگری در ۱۱۱۸۰۲ دکستر در ۱۲۱۲۰۲ و Buchholz در ۳۳۰۳ فوت کردند. OReilly چارلز Bronson آخرین نفر از هفت نفری است که در Shichinin no در سال ۱۹۵۴، samurai Hayashida اولین کسی است که کشته می‌شود.


دانلود مستقیم فیلم The Magnificent Seven 1960
فیلم The Magnificent Seven 1960 با کیفیت 1080
زیر نویس فیلم The Magnificent Seven 1960
زیر نویس فارسی فیلم The Magnificent Seven 1960
فیلم The Magnificent Seven 1960 سانسور شده
فیلم The Magnificent Seven 1960 با لینک مستقیم
فیلم The Magnificent Seven 1960 با زیر نویس
فیلم The Magnificent Seven 1960 بدون سانسور
لینک مستقیم فیلم The Magnificent Seven 1960
فیلم The Magnificent Seven 1960 با کیفیت 720
فیلم The Magnificent Seven 1960 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها