The Magnificent Seven - 2016

هفت مرد مسلح از مجموعه‌ای از زمینه‌ها توسط یک زن بیوه جوان انتقام گرفته می‌شوند تا از شهر خود در برابر ارتش خصوصی یک صنعت ویرانگر محافظت کنند.

اعضای اصلی فیلم


Manuel Garcia-Rulfo

Vasquez بازیگر

Vincent D'Onofrio

Jack Horne بازیگر

Peter Sarsgaard

Bartholomew Bogue بازیگر

Denzel Washington

Chisolm بازیگر

Ethan Hawke

Goodnight Robicheaux بازیگر

Chris Pratt

Josh Faraday بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

یک ستاره برای Denzel من فکر می‌کنم که او این کار را برای پول انجام داد، چون فیلم بد بو مانند نسخه ۲۰۱۶ بن هور را خسته‌کننده ساخت و این فیلم footnotes و the بی‌روح است که برای این نوع از فیلم ساخته شده‌اند. حالا مجبورم دو خط دیگر در مورد این فیلم بنویسم، اما نمی‌دانم چه بنویسم زیرا ارزش نوشتن در این فیلم را ندارم. بعد از اضافه کردن اینکه یک مرد سیاه‌پوست و مکزیکی به عنوان یک مرد سیاه‌پوست، به خصوص با توجه به یک استعداد فوق‌العاده مثل Denzel واشنگتن و در واقع به این دلیل که یک فرد سیاه‌پوست و مکزیکی به عنوان یک مرد سیاه‌پوست در پایان روز به این نتیجه رسیده‌اند که این فیلم بیشتر قابل‌توجه نیست و در عین حال به خاطر برخی صحنه‌های نبرد مسلحانه جدی بسیار قابل‌توجه است.

The Magnificent Seven

لینک مستقیم فیلم The Magnificent Seven 2016

بیشتر بررسی‌های بد در مقایسه با یک نسخه اصلی است، اما اگر شما آن را فراموش کنید و یک فیلم خوب را که مورد علاقه من است فراموش کنید. در این فیلم هفت شخصیت وجود دارد اما اگر بخواهید یک فیلم اکشن احمقانه را تماشا کنید، هفت شخصیت وجود دارد اما اگر بخواهید شخصیت جذاب و زیبایی داشته باشید و یک فیلم خوب تماشا کنید، همه داستان می‌تواند در عرض ۵ دقیقه از دست برود اما اگر بخواهید شخصیت جذاب و زیبایی داشته باشید و یک فیلم خوب تماشا کنید، چیزی متفاوت از آن وجود ندارد.

دانلود زیر نویس فیلم The Magnificent Seven 2016

هالیوود یک فیلم کلاسیک را انتخاب نمی‌کند و کار بی زرق و برق انجام می‌دهد و آن را بدتر می‌کند. این فیلم هیچ تلاشی برای ایجاد هیچ یک از شخصیت‌ها و آنچه که ما دریافت می‌کنیم انجام نمی‌دهد. هالیوود فکر می‌کند ما همه گوسفند هستیم و دوباره با remakes از آثار کلاسیک عالی که بهتر از اولی در ماه آبی است که موفق می‌شوند اما نه این بار! پول خود را هدر ندهید تا روی دی وی دی بروید و یا آن را رایگان تماشا کنید اگر بهتر است روز هفتم را با Yul Brynner تماشا کنید، و خواهید دید که این محصول چقدر بهتر است که آن را برای هیچ چیز کلاسیک نمی‌دانند! بسیار خوب، اول باید بدانید که تنها چیزی که از اصل به یاد می‌آورم، موسیقی و پاداش شما برای نشستن از طریق این است که شما آن موسیقی را در تمام نقش‌هایی که می‌تواند توسط هر نژادی ایفا شود، به دست می‌آورید، اما این فیلم به طور معکوس خم می‌شود تا نشان دهد که شما یک مرد سیاه‌پوست، یک مرد مسن آمریکایی و یک مرد مسن در ۳ سال گذشته، همگی به یک زن و یک زن تبدیل شده‌اند! و به احتمال زیاد یکی از این افراد همجنس گرا نه که مشکلی با این مساله وجود داشته باشد که بیشتر به آن‌ها شلیک کند و آه صبر کند تا همه شلیک کنند. اول از هر دوی این دو فیلم اصلی سامورایی و the Brenner چارلز مک کوئین را در حدود ۱۰۰ بار دیده‌ام؛ من عاشق هر دو آن فیلم‌هایی هستم که فکر می‌کردم این فیلم بسیار بزرگ است. آیا این فیلم بزرگ‌ترین فیلم تمام زمان‌ها بود؟ البته این بازتاب این نیست که چطور فیلم‌ها امروز انجام می‌شوند؟ البته که هست؟ بدون شک برخی از این هفت عضو این گروه که در اواخر دهه ۱۸۰۰ پرورش‌یافته اند، به شدت اغراق می‌کنند. اما آیا شما واقعا فکر می‌کنید که این فیلم داستان دیگری است که در اواخر دهه ۱۸۰۰ به آن ملحق شد. اما آیا شما واقعا فکر می‌کنید که هالیوود می‌تواند فیلمی بسازد که در آن تمام افراد بد مکزیکی هستند و همه قهرمانان، مانند فیلم دهه ۱۹۶۰، سفید پوستان هستند؟ بسیار جالب است که یک فیلم اکشن که در بسیاری از مکان‌ها به خوبی نمایش داده می‌شود فیلم اکشن را تماشا کند و مثل من بازی کند و اگر شما یکی از آن افرادی هستید که به رئالیسم کامل نیاز داشته باشند در خانه بنشینید و به این فکر کنید که چقدر واقع‌گرایی کامل به پایان خواهد رسید.

یک فیلم دیگر برای فیلم تلویزیونی که بیشتر شبیه فیلم هالیوودی است به صفحه نمایش وارد می‌شود، اما به نظر می‌رسد که هیچ کسی قابلیت بازی با زبان اصلی را نداشته باشد، به طوری که هیچ کسی قابلیت بازی با یک مشت ستاره معمولی را ندارد. این فیلم شبیه فیلم اخیر TARZAN است که پول خود را ذخیره می‌کند و تماشا می‌کند که فیلم هفت سامورایی برتر برای دیدن زیبایی فیلم و سرگرمی است. این فیلم ترسناک و عاری از هرگونه واقعیت، فیلم ترسناکی است از anachronisms زن ساکن with! شخصیت‌های مضحک و توالی عملی غیر محتمل یک توالی حتی یک خط مستقیم از Django cartoony و predictable که این پروژه را از نت فلیکس به دست نیاورده بود و a از اینکه مردم مسئول روشنایی سبز این پروژه را ببینند، مجبور به دیدن آن می‌شدند و سپس از هالیوود دور می‌شدند و در نقش the و کمدی بی‌نظیر خود در هفت سال باقی مانده بودند.

فیلم The Magnificent Seven 2016 با کیفیت بالا

اگر هر دوی این مردان بخواهند که این نوع تصاویر را برای ۲۰ سال آینده به همراه چند نقش دیگر اجرا کنند، خوشحال می‌شوم اگر هر دوی این آقایان بخواهند که این نوع عکس را به اضافه چند نقش دیگر اجرا کنند. این فیلم یک نسخه بازسازی‌شده دیگر است، که بسیاری از اعضای دیگر در اینجا با مهارت بهتر کنترل اسلحه دارند و هنوز هم روش بسیار خوبی برای گذراندن یک بعد از ظهر بارانی هستند. بعد از این که فیلم را مقایسه می‌کنم و فیلم را مقایسه می‌کنم برای من جالب است، اما بعد سوال این است که اگر شما به دنبال یک داستان عالی هستید، این فیلم داستان جالبی برای فیلم نیست، اما اگر شما به دنبال یک داستان عالی هستید، این فیلم داستان جالبی دارد که ممکن است برای بچه‌ها جالب نباشد. در مقایسه با هر چیزی که ثابت کند که کیفیت چیزی نیست اگر هیچ چیزی ثابت کند که کیفیت چیزی نیست اگر هیچ چیزی ثابت کند که کیفیت چیزی نیست اگر هیچ چیزی ثابت کند که کیفیت برای چنین دهکده کوچکی نیست و آماده برای کشتن حداقل ده دوازده نفر از روستائیان برای هیچ دلیلی برای چرا شما حتی به خودتان زحمت ندهید که آن‌ها زمین خود را بخرند؟ فقط به این دلیل که من به این ماموریت خودکشی ملحق خواهم شد، به این دلیل که من نمی‌توانم به این ماموریت انتحاری ملحق شوم، به این دلیل به شما ملحق می‌شوم که به شما ملحق شوم، اما نمی‌دانم چرا به خاطر اینکه چرا تغییر عقیده داده‌ام، به شما ملحق می‌شوم. روستاییان که؟ اما بعد از آن چیزی که ما درک می‌کنیم این است که چگونه آن‌ها به لحاظ فنی و روانی قادر به مقابله با تبه کاری هستند. در اینجا ما می‌بینیم که آن‌ها چگونه به لحاظ فنی و روانی قادر به مقابله با تبه کاران در این روستا هستند و سپس ما صبر می‌کنیم و صبر می‌کنیم تا زورآزمایی نهایی که منجر به کشته شدن مرگ و میر بیشتر می‌شود، ادامه پیدا کند.

این فقط دردناک و بی‌هوده بود که ما مجبور بودیم این کلیسا را برای ۲۵ درصد از این کلیسا تحمل کنیم و فیلم را تا آنجا که به من مربوط می‌شد، به پایان برسانم. این بود که اگر آدم بدا خل و چل یک دو توپ را از آن دور نگه می‌داشت و از این فاصله تا آنجا که من نگران بودم، اگر آدم بدا خل و چل یک چند تا توپ با خودش آورده بود و از این فاصله تا آنجا که می‌شد، تنها یک سلاح کشتار جمعی نبود که به آسانی می‌توانست the را از بین ببرد. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم به اندازه کافی برای یک ستاره نمایش داده می‌شود. این فیلم به اندازه کافی بزرگ و غیر طبیعی است. به همین دلیل است که این فیلم به اندازه کافی بزرگ و غیر طبیعی است. به همین دلیل است که این فیلم به اندازه کافی بزرگ و غیر طبیعی است.


دانلود مستقیم فیلم The Magnificent Seven 2016
فیلم The Magnificent Seven 2016 با لینک مستقیم
فیلم The Magnificent Seven 2016 با زیرنویس چسبیده
فیلم The Magnificent Seven 2016 با کیفیت 1080
فیلم The Magnificent Seven 2016 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم The Magnificent Seven 2016
فیلم The Magnificent Seven 2016 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس فیلم The Magnificent Seven 2016
لینک مستقیم فیلم The Magnificent Seven 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها