Man with a Movie Camera - 1929

دانلود فیلم Chelovek s kino-apparatom 1929

مردی با دوربینی که بر روی شانه‌اش آویخته بود و زندگی شهری را با اختراع خیره‌کننده ثبت می‌کرد، به اطراف شهر سفر می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Mikhail Kaufman

The Cameraman بازیگر

Elizaveta Svilova

Woman editing film بازیگر

Dziga Vertov

نویسنده

Dziga Vertov

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

Chelovek s kino-apparatom

این فیلم داستان زندگی مردم شوروی را در این برهه از تاریخ به نمایش می‌گذارد، اما من فکر می‌کنم که این فیلم در حال حاضر تنها زندگی در صحنه‌های مربوط به دوران اتحاد جماهیر شوروی است، اما من فکر می‌کنم که این فیلم در حال حاضر تنها زندگی در صحنه‌های مربوط به دوران اتحاد جماهیر شوروی است، اما در بسیاری از موارد، این فیلم به همان اندازه واقعی است که فیلم برداری از یک دوربین امنیتی جدا می‌شود، اما این فیلم آن فیلم است؟ این فیلم یک جز کلیدی در چیزی است که طول فیلم در مقایسه با استاندارد معاصر ۱۱ ثانیه طول می‌کشد اما این یک جز کلیدی در چیزی است که فیلم جدا از همتایان خود انجام می‌دهد. این فیلم یک جز کلیدی در چیزی است که این فیلم را در ذهن خود ایجاد می‌کند یا نه اینکه خودش این فیلم را بسازد یا نه.

Chelovek s kino-apparatom

لینک مستقیم مستند Man with a Movie Camera 1929

فیلمی که با این تصاویر ساخته شده‌است، به سرعت در حال حرکت است و با تصاویری که در یک صحنه نمایش داده می‌شود، به سرعت در حال حرکت است و سپس به سرعت به سرعت در حال حرکت است. فیلم به آرامی در حال حرکت است و به سرعت در حال پخش تصاویری است که امروزه بسیاری از مردم از این سبک ویرایش سریع استفاده می‌کنند و ما به آن عادت‌کرده ایم و به فیلم‌هایی مثل اجرای لولا اجرا یا متوسط فیلم مایکل بی تان عادت‌کرده ایم. هنگامی که انسان با یک دوربین فیلم در یک مکان ناآشنا و به خصوص در زمان حال حاضر می‌شود، به راحتی می‌تواند یک تصویر موثر از آنچه که افراد روی صفحه نمایش می‌دهند تجربه کند، به ویژه در زمان حاضر، به راحتی می‌تواند به یک محیط خاص تبدیل شود، به خصوص در این زمان که این کار به خودی خود به جایی نامعلوم تبدیل می‌شود که در آن زمان به یک مکان مناسب بین تکنیک و مواد تبدیل می‌شود که در طول سالیان دراز مدت بسیار خوبی داشته‌است.

لینک مستقیم مستند Chelovek s kino-apparatom 1929

دانلود زیر نویس مستند Chelovek s kino-apparatom 1929

دانلود زیر نویس مستند Chelovek s kino-apparatom 1929

مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با کیفیت 480

صحبت کردن در مورد یک شهر خاص از دیدگاه فیلمسازان، با استفاده از یک ویرایش منحصر به فرد و چند گذار خوب در این فیلم، که مهارت قابل‌توجه سردبیر را به نمایش می‌گذارد، به نمایش گذاشته می‌شود. این فیلم خیلی بهتر از آن چیزی است که تا یک هفته یا چند روز پیش از آن شنیده بودم و من بسیار تحت‌تاثیر قرار گرفتم. آیا نیاز به اثبات اینکه انقلاب روسیه واقعا کار خوبی انجام دهد نیاز است؟ فقط تماشا کنید که فیلم تجربی فوق‌العاده‌ای را تماشا کنید و از انرژی‌های خلاقانه ای که در اکتبر ۱۹۱۷ آغاز شد قدردانی کنید.

مستند Man with a Movie Camera 1929 با کیفیت 1080

اگرچه من قبلا بارها و بارها از این موضوع آگاه بودم و با شور و شوق بسیار مورد توجه قرار گرفته بودم که باور کنم یک فیلم با یک امتیاز موسیقی سنتی و نه گفتگو و نه هیچ ارتباطی ممکن است به این اندازه هیجان‌انگیز باشد که من یک‌بار با یک امتیاز موسیقی سنتی و یک‌بار با یک امتیاز مدرن و بسیار پر زرق و برق آن را تماشا کردم. فیلم مرد با دوربین فیلم بسیار جذاب است برای فیلمی که بعد از چند دقیقه فیلمبرداری فیلم بسیار جالب و پر جنب و جوش و پر جنب و جوش و پر جنب و جوش است با نشان دادن فیلم و مرد نتیجه با دوربین فیلم نشان می‌دهد که زیبایی فیلم‌ها از هر صحنه‌ای که ممکن است در تاریخ سینما باشد بسیار عالی است.

مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با کیفیت 1080

David کافمن در دوم ژانویه ۱۸۹۶ در Bialystok اوکراین به دنیا آمد و برای جلوگیری از آزار و اذیت یهودیان به کار افتاد. این فیلم داستان یک فیلم مستند است که در سال ۱۹۲۹ به نمایش گذاشته شد. این فیلم داستان یک فیلم مستند قدیمی است که در سال ۱۹۲۹ به نمایش گذاشته شد. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه این فیلم داستان یک فیلم مستند است که توسط برادر narrative و Trotsky میخائیل ساخته شده‌است. این فیلم با تمرکز بر روی پنجره اتاق کار خود را به نمایش می‌گذارد و در حرکات هماهنگ با تصاویری از مردم عادی که به سرعت در حال حرکت هستند و در حرکت هستند، تصاویری از ماشین‌هایی که به سرعت در حال حرکت هستند و در حرکات هماهنگ حرکت می‌کنند. او توانست با نشان دادن این که چگونه مردم در فعالیت‌های روزمره خود با دوربین فیلم برداری می‌کنند و اینکه چطور می‌تواند زندگی روزمره خود را با استفاده از دوربین فیلمبرداری کند او توانست تمام احساسات خود را با نشان دادن اینکه چگونه او قادر به ثبت وقایع زندگی روزمره خود بود، به تصویر بکشد. این فیلم یک کارگردان بسیار خلاق است که ارزش یادگیری بیشتر در مورد آن را دارد.

مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با کیفیت 1080

مستند Man with a Movie Camera 1929 دوبله فارسی

مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 دوبله فارسی

این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم چگونه ساخته شده‌است به عنوان یک فیلم مستند از اینکه چرا استالین این نوع سینما را به عنوان تبلیغاتی نمایش می‌دهد که به طور عجیبی در تضاد با سبک زندگی روزمره طبقه کارگر بوده و این فیلم فقط برای کسانی است که اطلاعات پس‌زمینه‌ای را در زمینه سازه انگاری روسیه به نمایش گذاشته‌اند. من در مورد نسخه ارکستر Cinematic می‌نویسم، ممکن است موسیقی باشد، اما در نیمه اول این فیلم من از ناراحتی به نقطه‌ای می‌رسم که احساس می‌کنم می‌خواهم گریه کنم: چرا؟ تمام چیزی که ما در این فیلم می‌بینیم در سال‌های آشفته بعد از آن که فیلم را با یک دوربین روشن مقایسه کرد و آن را به عنوان یک مجرم جنگی تشبیه می‌کند و آن را به عنوان یک جنایتکار جنگی تشبیه می‌کند، در حالی که این فیلم داستان یک دستاورد بزرگ برای زمان خودش است و هنوز هم به آن مربوط می‌شود.

مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با زیر نویس

انسان با یک دوربین فیلمبرداری، فیلم مستند ساکت سال ۱۹۲۹ است که هیچ داستانی ندارد و هیچ کدام از بازیگران این فیلم در سال ۱۹۲۸ با دوربین عکاسی نمی‌کنند. این فیلم یکی از زیباترین فیلم‌ها است که من در سال ۱۹۲۸ با دوربین عکاسی کردم. من این فیلم را خیلی دوست داشتم که به عنوان یک تجربه فنی و فلسفی عمل می‌کرد و علاقه من به فیلم به جای آن که به عنوان یک تجربه فنی و فلسفی عمل کند، به جای آن که به طور موثر به تصاویر تاریخ تبدیل شود، در حالی که برای سانسور کردن یا حفظ شخصیت نمایشی زنی که به دنیا آمده‌است احتمالا برای حساسیت‌های مدرن سانسور خواهد شد. مانند هر فیلم صامت این فیلم به عنوان یک سمفونی خیره‌کننده از زیبایی تصاویر در نور خورشید و مراسم روز به عنوان یک سمفونی خیره‌کننده به من کمک می‌کند که تصویر جالبی از زیبایی تصاویر را به تصویر بکشد، به عنوان یک موجود زنده که به توجه ما در عکس‌های مجزا و یا freeze ناگهانی که نمایش فیلم برداری را نشان می‌دهد، کمک می‌کند که فیلم برداری را عمدا نگه می‌دارد.

مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با زیر نویس مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با زیر نویس

مستند Man with a Movie Camera 1929 با زیرنویس چسبیده

به نظر من عکاسی از دوربین در دهه ۱۹۲۰ بسیار سریع به نظر می‌رسید و گاهی اوقات در تمام طول فیلم برداری از دوربین فیلمبرداری می‌شد و به نظر من عکاسی از دوربین در دهه ۱۹۲۰ بسیار عجیب و عجیب به نظر می‌رسید. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه مدیران با استعداد در دهه ۲۰ به صحنه بازگشته اند و اینکه چگونه تاریخ نقش بزرگی را در تکنیک‌های ویرایش و ویرایش ایفا کرده‌است. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه مردم در هر دو قدمی تصویر خود را به عنوان یک ماشین نمایش می‌دهند. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه انسان می‌تواند وزن خود را به عنوان یک ماشین نمایش دهد. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه یک انسان در حال پیشرفت است و نه تن‌ها به عنوان یک ماشین، بلکه نشان می‌دهد که چگونه یک انسان می‌تواند وزن خود را به طور کامل به نمایش بگذارد. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه انسان می‌تواند وزن خود را به طور کامل به نمایش بگذارد.

مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با زیرنویس چسبیده

در حالی که من به طور کامل از این فیلم برای چند دلیل استفاده کردم که قبلا ذکر کردم مهم است که یک چیز را روشن کنیم که بارها در این نظرات کاربر اشتباه گرفته شده‌است، بلکه فقط خطاهای formalistic که آن‌ها را به عنوان ذاتی برای متاسفانه متاسفانه برای آیزنشتاین و Vertov مشاهده کرده بودند برای تولید این فیلم که به نظر من دولت کم‌تر سختگیر بود. در اینجا دو فیلمبردار در اینجا قرار دارند که در واقع شامل عکاسی از ویرایش و نمایش فیلم و ضبط فیلم و ضبط فیلم و ضبط فیلم و ضبط و ضبط و ضبط ماشین‌ها و دستگاه‌های ضبط فیلم و دستگاه‌های ضبط فیلم و ماشین گذاشتن فیلم و ماشین گذاشتن فیلم و ماشین گذاشتن آن‌ها به شوروی می‌شود. این فیلم تجربی است که به این معنی است که یک فیلم کامل نیست. کافمن Vertovs Cheloveks Kino یکی از بهترین فیلم‌های مستند ساخته‌شده از روسیه یا هر زمان دیگری برای فیلم کردن فیلم بدون هیچ عنوانی است و او به طور حتم موفق شد این فیلم را با the دیگری بسازد که در مقایسه با cinema دیگری که من دوست داشتم، توسط Flaherty controversial در بهار گذشته با Sergei Paradjanov و تاسف و ترحم توسط Orchestra ساخته شد. این فیلم ممکن است برای آمریکایی‌ها توضیح داده شود که اگر او دوربین خود را به عنوان شخصیت فیلم برداری در اولین صحنه نمایش دهد ممکن است برای آمریکایی‌ها توضیح داده شود که اگر او دوربین خود را به عنوان یک شخصیت در صحنه نمایش دهد ممکن است برای آمریکایی‌ها توضیح داده شود که اگر او دوربین خود را به عنوان شخصیت مورد استفاده قرار دهد ممکن است آن مرد با دوربین فیلم باشد که به جز دوربین عکاسی نگاه می‌کنند. این فیلم مستند و جالب است و بسیاری از تکنیک‌های ویرایش که آن‌ها در حال استفاده از فیلم‌های خوبی در روسیه قبل از انقلاب بودند را مورد بررسی قرار داده و کاره‌ای ویرایش زیادی در مورد این فیلم انجام می‌دهد که اگر کسی فکر کند که من شکایت دارم بسیار خوب است اگر کسی فکر کند که چرا آن را نبیند و تصمیم بگیرد چه کار می‌کند؟


دانلود مستقیم مستند Chelovek s kino-apparatom 1929
مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با زیرنویس چسبیده
مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با زیر نویس
مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 دوبله فارسی
مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با کیفیت 1080
مستند Chelovek s kino-apparatom 1929 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس مستند Chelovek s kino-apparatom 1929
لینک مستقیم مستند Chelovek s kino-apparatom 1929

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های موزیکال زبان