Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House - 2017

اعضای اصلی فیلم


Josh Lucas

Charlie Bates بازیگر

Liam Neeson

Mark Felt بازیگر

Ike Barinholtz

Angelo Lano بازیگر

Brian d'Arcy James

Robert Kunkel بازیگر

Bruce Greenwood

Sandy Smith بازیگر

Wayne Pére

John Ehrlichman بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017

من فقط احساس می‌کردم که این فیلم فقط برای دانش درست است، اما در آن زمان احساس می‌کردم که در حال انجام این فیلم هستم که به خاطر دانش آمریکایی بودم، اما در آن زمان احساس می‌کردم که در حال انجام این فیلم هستم که شاید من بیشتر از آن لذت ببرم و پیشینه بهتری از این رسوایی داشته باشم، بنابراین می‌توانستم از آن مرد بیشتر قدردانی کنم. خدایا! ای کاش این روز ۴ بود! من می‌دانم که این را می‌دانم که در هیچ جایی نزدیک به مرد پر از مهارت و مهارت‌های پلیسی قرار نگیرد که لیام Neeson بزرگ انقدر مشهور شده که بازیگران کالیبر او برای رسیدن به یک چالش واقعی که می‌دانند چیست؟ شما می‌دانید که چالش واقعی چیست؟ در حالی که در حال نشستن پشت این سوختگی آرام بودم نمی‌توانستم باور کنم که این فیلم تنها یک ساعت و چهل و سه دقیقه است که به آن علاقه نشان می‌دهد. این فیلم می‌تواند به عنوان یک شریک برای تمام روسای جمهور که یک سال زودتر از سال ۱۹۷۲ اداره می‌شود را در نظر بگیرد. او به عنوان یک شریک برای تمام روسای جمهور در نظر گرفته می‌شود که او را خائن فرض خواهد کرد. او یک نسخه از این مرد را در نظر می‌گیرد و اجازه می‌دهد کمی بینش داشته باشد که به اندازه کافی خوب است.

زیر نویس فارسی فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017

من عاشق فیلم‌های جاسوسی هستم، نه آن‌هایی که مانند جیمز باند برای نمونه کار می‌کنند، اما مارک احساس interesting کند و کسل‌کننده است. در اولین دقایق سینما متوجه شد که مارک احساس Felt را دارد و از آن پس مارک ظاهرا Felt نوعی جذابیت را نشان می‌دهد که معمولا این نوع فیلم‌ها را حداقل به بهترین شکل بیان می‌کند. بسیاری از فیلم‌ها از وقایع مربوط به رسوایی واترگیت ختم شده‌اند که احتمالا معروف‌ترین آن‌ها مارک Neeson، جایی در بخش بسیار مناسب از این موضوع است که داستان مردی که بین وفاداری او به موسسه‌ای تبدیل شده‌است که او به تنهایی نقش بزرگتری را در اینجا ایفا می‌کند، اما به نظر می‌رسد داستان داستان‌سرایی بیشتر در اینجا نقش بزرگتری ایفا می‌کند. به نظر می‌رسد که این فیلم به عنوان یک رقابت حرفه‌ای برای بینندگان FBI در مدت ۳۱ سال و بعد از اینکه او تصمیم بگیرد که افشای اسرار او به عنوان بهترین راه‌حل برای حمایت از FBI در نظر گرفته شود به عنوان رئیس بخش جالب توجهی که در طول جلسات مصاحبه با مارک Sullivan و مارک اسمیت به دست اورده است به نظر می‌رسد.

زیر نویس فارسی فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017

فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 با کیفیت بالا

این دو واقعیت که به نظر من بیشتر از این دو واقعیت ناامیدکننده است نمایش نهایی است که به نظر می‌رسد در تمام روسای جمهور با آسانژ و Snowden و چلسی منینگ به نظر می‌رسد بسیار جالب توجه است به طوری که بیننده می‌تواند آن‌ها را به سرعت به رسمیت بشناسد. لیام Goldwyn اگر یک خرده haggard به نظر برسد این کار هدر دادن وقت نیست، اما باید مراقب باشد.

فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 با کیفیت بالا

فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 با کیفیت 1080

هر تاریخی که یک فیلم را به نمایش می‌گذارد، فیلم در پشت صحنه نمایش می‌دهد و به دنبال حقیقت و عدالت است و در عین حال به دنبال حقیقت و عدالت است در حالی که به دنبال حقیقت و عدالت است در حالی که این فیلم به دنبال حقیقت و عدالت است در حالی که این فیلم داستان فیلم کاملی است که به عنوان اطلاع‌رسانی به آن نگاه می‌کند. او به عنوان یک فرد مطلع از شخصیت اصلی ایرلندی به نام مارک Neeson به عنوان یک مرد شجاع که هیچ انتخابی جز تبدیل شدن به یک فرد مطلع به نام مارک Felt نداشته باشد به عنوان مردی شجاع که هیچ انتخابی جز تبدیل شدن به یک فرد مطلع به نام مارک Lane نداشته باشد به عنوان مرد شجاعی که به نظر آن‌ها هیچ کسی نمی‌تواند با آن مخالفت کند وجود دارد. این فیلم داستان خوبی در تاریخ سیاسی مدرن آمریکا به حساب می‌آید، اما من از آن خوشم می‌آید، اما من دوست داشتم که این فیلم یک‌بار دیگر کمی خسته‌کننده باشد اما من آن را دوست داشتم. این یک تلاش خوب از کارگردان پیتر Landesman بود که اگر وقت آزاد داشته باشید و چند دلار اضافی برای خرج کردن این فیلم داشته باشید برایتان جالب است.

این فیلم داستان معاون رئیس اف بی آی را بازگو می‌کند که به او نشان نداده است که او به چه کسی دستگیر می‌شود یا چیزی که نشان می‌دهد این فیلم داستان هیجان‌انگیز را درک می‌کند به خصوص این واقعیت که مارک Felt احتمالا در طی آن زمان و تمام سال‌های بعد از زندگیش فشار زیادی را تحمل کرده‌است. من نمی‌دانم چرا بینندگان فیلم‌ها و کارگردانان فیلم را تنها به این دلیل که آن‌ها آزادی را با حقایق هالیوود برای ادامه فعالیت و ساخت فیلم جالب می‌دانند، ادامه می‌دهند. یکی از نویسندگانی که تنها کسی بود که بخشی از وضعیت واقعی را احساس می‌کرد، تنها کسی بود که تنها کسی را احساس می‌کرد که بخشی از وضعیت واقعی را احساس می‌کرد. تنها کسی که بخشی از وضعیت واقعی را احساس می‌کرد تنها کسی بود که تنها به این دلیل که تعبیر دیگری را دوست نداشته باشد، ما نیاز به تماشا و دیدن فیلم داریم.

فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 با کیفیت 1080

زیر نویس فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017

از همان ابتدا برای درک تمام چیزهایی که شما انجام می‌دهید باید توجه دقیقی به هر صحنه و گفتگو داشته باشید در حالی که در اکثر قسمت‌های فیلم داستان جالبی پیدا کردم که به نظر من این فیلم داستان جالبی را در نظر گرفت اگر شما از یک ساختار فیلم نیمه پیچیده و نیمه پیچیده برای فیلمی که به نظر من کمی طنز در آن دیده می‌شود لذت ببرید. در مورد این داستان کنجکاو بودم، اما این فیلم خیلی خسته‌کننده بود و من حتی بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم که تو باید به این موضوع پی ببری. فقط به نمایش زندگینامه مردی که به مدت ۳۱ سال برای FBI کار می‌کرد نگاه کرد و خبر داد که اگر شما یک معتاد سیاسی مثل من هستید شما واقعا این فیلم را دوست خواهید داشت اگر شما یک معتاد سیاسی باشید اما نه تنها بسیار خوب، من آن را بسیار خوب یافتم. واقعا دلم می‌خواست این فیلم برای این فیلم مهم می‌بود، نه اینکه به لیام نگاه می‌کردم و با صدای بلند حرف می‌زدم چیزی از این فیلم یاد می‌گرفتم، نه اینکه به جای نگاه کردن به آن، خواب می‌دیدم. داستان of عمیق که اسرار واترگیت به واشنگتن‌پست را فاش کرد و چرا این مساله ممکن است مثل تمام روسای جمهور باشد به جای ساختن یک پرونده از خارج از ساختمان همچنان لذت بخش است به خاطر عملکرد و حضور لیام Neeson در حالی که عنوان نشان می‌داد که عنوان سنگین سنگین نبوده است.


دانلود فیلم mark felt 2017
دانلود فیلم mark felt دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم mark felt
دانلود فیلم mark felt 2017 دوبله فارسی
دانلود فیلم mark felt زبان اصلی
دانلود فیلم mark felt دوبله فارسی
دانلود فیلم سینمایی mark felt
دانلود مستقیم فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017
فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 با لینک مستقیم
فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 دوبله فارسی
زیر نویس فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017
فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 با کیفیت 1080
فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017
دانلود زیر نویس فیلم Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها