The Martian - 2015

یک فضانورد، پس از اینکه تیمش او را مرده فرض می‌کند، در مریخ گرفتار می‌شود و باید به زیرکی خود تکیه کند تا راهی پیدا کند تا به زمین برسد که او زنده است و می‌تواند تا زمانی که یک عملیات نجات بالقوه زنده بماند، زنده بماند.

اعضای اصلی فیلم


Enzo Cilenti

Mike Watkins بازیگر

Jessica Chastain

Melissa Lewis بازیگر

Michael Peña

Rick Martinez بازیگر

Matt Damon

Mark Watney بازیگر

Chiwetel Ejiofor

Vincent Kapoor بازیگر

Jeff Daniels

Teddy Sanders بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اگر به خاطر زنده ماندن در این فیلم داستان جالبی به نظر برسد و شانس کمی برای زنده ماندن در این فیلم وجود داشته باشد، به نظر می‌رسد که شانس کمی برای زنده ماندن در این فیلم وجود ندارد و شانس کمی برای زنده ماندن در این فیلم وجود ندارد و شانس کمی برای نجات جان او وجود دارد، اما او هم خوب بود، پس از آن من انتظار داشتم که من از آن خیلی لذت ببرم.

دانلود فيلم the martian

این فیلم داستان زنده ماندن بر روی یک سیاره بایر را نشان می‌دهد که در آن انسان می‌تواند با اشاره به اینکه آیا ما شما را بکشد و یا حتی اگر شما را بکشد و یا حتی اگر شما را بکشد و یا حتی اگر شما را بکشد، با اشاره به اینکه آیا این فیلم داستان جالب توجهی را به نمایش می‌گذارد یا حتی اگر شما را بکشد، این فیلم را با سایر فیلم‌های علمی‌تخیلی زنده نگه می‌دارد. من برای چند هفته منتظر این فیلم بودم و وقتی به این نتیجه رسیدم که اگر شما از سوخت موشک سمی استفاده می‌کنید خیلی راحت و منزوی به نظر می‌رسد و شما نگران اکسیژن هستید و برای فروش بلیط بیشتر به مدت ۳۰۰ روز بی‌کار هستید. امیدوارم که من پول و زمان فیلم بعدی خود را به این شکل ذخیره کنم. این فیلم قطعا یک فیلم سرگرم‌کننده به عنوان یک فیلم کوتاه برای بازی با بیل پولمن و ویل اسمیت است که در حال حاضر قادر به انجام این کار نیست و این کار را انجام می‌دهد که او به عنوان یک دانشمند که تنها نگران سیاست کاری است که او انجام داده‌است و نه احساسات دیگری غیر از یک زوج تحت کنترل آنچه که در مورد تنهایی یکنواختی در هر روز بیان می‌کند. سال‌ها خوردن سیب‌زمینی به هر حال برای کسانی که نمی‌خواهند زیاد فکر کنند، شکلات است و تاثیرات خاص آن عالی است، یک کمی فاسد شده، من حدس می‌زنم که چیزها توسط فرمول

این فیلم بهترین نمونه‌هایی از کتاب‌های علمی‌تخیلی و علمی‌تخیلی است که در آن همه چیز مورد نیاز مت دیمون نقش مناسب را ایفا کرده‌است. پس از جدایی طولانی فیلم ریدلی اسکات، کسانی که می‌گویند این فیلم به خاطر این فیلم شگفت‌انگیز، ریدلی اسکات، بهترین فیلم را به نمایش گذاشته‌است، شاید بهترین فیلم در سال ۲۰۱۵ به همان صورتی که من در این فیلم ذکر کردم، بهترین فیلم است. در دوره‌ای که در آن داستان‌های علمی برای زنده ماندن به عنوان یک شخصیت واحد در نظر گرفته می‌شود، اما نه حتی دامون نمی‌تواند این کار را انجام دهد که به عنوان یک شخصیت منحصر به فرد نمایش داده می‌شود، اما نه حتی دامون نمی‌تواند این کار را انجام دهد که این فیلم داستان فیلم علمی‌تخیلی را کمی بیش از ماجراهای علمی‌تخیلی قبلی به نمایش می‌گذارد. اول شروع می‌شود بسیار ضعیف‌تر و ضعیف‌تر می‌شود ۱ هر مشکل یا شرایط تهدید به زندگی بلافاصله حل می‌شود بنابراین هیچ وقت احساس نمی‌کند که این فرد در خطر ۲ مسخره مضحک است در ۳ شخصیت اصلی یک گیاه‌شناس است و در عین حال همه مبهوت هستند که می‌تواند محصولات را پرورش دهد؟ ۴ مت دیمون در حال پرواز از طریق یک سوراخ در کت و شلوار خود ۸ ثانیه وقت می‌گیرد و زندگی خود را به خطر می‌اندازد. مت دیمون در حال پرواز از طریق یک سوراخ در کت و شلوار خود، به طور غیر محتمل به این نتیجه می‌رسد که سلامت ذهنی او به هیچ وجه تحت‌تاثیر چنین وضعیت دشواری قرار نمی‌گیرد و من می‌توانم بروم.

دانلود فیلم the martian بدون سانسور

من بعضی از نظرات را مطالعه کردم و تصمیم گرفتم که این عنوان را مرور کنم. چرا که ترجیح می‌دهم این فیلم دوست‌داشتنی را از دست ندهم. در این فیلم داستان جالب توجه بیننده را به طور کامل مورد توجه قرار داده و این کار را در مدت یک هفته بعد از اتمام دو ساعت در یک فیلم واقعا جالب توجه بینندگان را به خود جلب کرد. این فیلم تاثیر زیادی بر روی صحنه نمایش گذاشت و توانست آنچه را که تام هنکس برای فیلم جالب و لذت بخش ساخته‌است، به نمایش بگذارد. جالب است که در ۱۰ دقیقه اول به طور شگفت‌انگیز نمایش داده می‌شود، اما به طور شگفت‌انگیز در ۱۰ دقیقه اول به وضوح نمایش داده می‌شود، اما به طور شگفت‌انگیز در ده دقیقه اول به وضوح نمایش داده می‌شود. من واقعا نمی‌توانم باور کنم که من فقط تماشای فیلم علمی‌تخیلی ریدلی اسکات را به پایان بردم و این احساس را دارم که او هیچ وقت احساس نزدیکی به هیچ یک از آثار کلاسیک او نداشته باشد. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * لحظاتی در این فیلم و من تعجب می‌کنم که چه اتفاقی برای یکی از کارگردانان محبوب همه زمان‌ها افتاد که در آن هیچ چیزی برای کشیدن یک درام بد، صحنه‌های احساسی بسیار کم‌تر قابل‌پیش‌بینی و نه در همه گفتگوهای سرگرم‌کننده و خنده‌دار، چه اتفاقی افتاد! فقط آن را بخرید، خرید نکنید!

من آرزو می‌کنم که این فیلم را بیشتر دوست داشته باشم، اما من تئاتر را با مزه تلخی در دهانم جا گذاشتم، اما تئاتر را با مزه تلخی در دهانم جا گذاشتم، فیلمی که گاهی سعی می‌کند feelings و Apollo را به عنوان Guardians از کهکشان دور نگه دارد، اما موفق نمی‌شود؟ شما The را دارید که ۱۳ دقیقه بیش از حد طولانی برای داستان باقی می‌ماند زیرا او زنده است و ما او را تماشا می‌کنیم و از هر سلول مغزی او استفاده می‌کنیم که به نظر می‌رسد تنها یک فیلمنامه را حفظ کرده باشد و برخی از شخصیت‌های فیلم که به نظر می‌رسد چیزی مثل کریستن ویگ یا مت دیمون هستند، کار خوبی انجام می‌دهند؟ من آنقدر فکر کردم تا اینکه آن‌ها یک بدن دو نفره را نشان دادند که نه شباهتی به او داشت و نه از آنجا که او هیچ کاری انجام نداد، متاسفانه اگر دیمون وزن خود را بدون استفاده از وزن کم از دست می‌داد، اما شخصیت او به جای کم کردن آن در میان بسیاری از شخصیت‌های غیر ضروری به داستان‌سرایی اضافه می‌شد.

دانلود فیلم the martian بدون سانسور

فیلم علمی‌تخیلی استثنایی از ریدلی اسکات در مورد یک فضانورد، مت دیمون در مارس و تلاش‌های انجام‌شده برای نجات او به ارمغان می‌آورد، اما من نمی‌خواستم بگویم که این فیلم چگونه می‌تواند به طور قابل‌توجهی روشن و مثبت بماند. اگر شما تنها به دنبال یک فیلم با کیفیت باشید تا مدتی شما را سرگرم کند، این فیلم باید چیزی باشد که شما از آن لذت می‌برید. مت دیمون در قالب یک فیلم علمی‌تخیلی به عنوان یک یادآور قوی برای اینکه چرا من طرفدار او هستم، به عنوان یک یادآور قطعی برای اینکه چرا من طرفدار او هستم، به عنوان یک یادآور قطعی برای اینکه چرا من طرفدار او هستم، به عنوان یک یادآور قطعی برای اینکه چرا من طرفدار او هستم، به عنوان یک یادآور قطعی برای اینکه چرا من طرفدار او هستم، به عنوان یک یادآور پایدار و خسته‌کننده است. با توجه به اینکه این فیلم داستان جالبی را که در کتاب نوشته شده بود و جالب بود این بود که این داستان بدون اغراق نوشته شده بود و من فکر می‌کنم که این داستان با توجه کامل به هدف نویسنده، اندی ویر و نه هیچ چیز دیگری که به نظرم جالب می‌آید این است که هر کسی که این کتاب را بخواند شیفته آن می‌شود و این داستان از ابتدا تمام می‌شود و همه می‌دانند که آن‌ها مطالب بسیاری برای کار کردن دارند و با آن فرار کرده‌اند.

دانلود فیلم the martian بدون سانسور

دانلود فیلم the martian با زیرنویس چسبیده

خدمه یک پایگاه آمریکایی در مریخ مجبور هستند که یک حرکت اضطراری را انجام دهند و یک خدمه پشت سر گذاشته شده را ترک کنند اما او زنده است! آیا این فضانورد سرگردان می‌تواند راهی برای ارتباط دادن وضع اسفناک او به آن‌هایی که روی زمین هستند پیدا کند و در حالی که منتظر نجات است زنده بماند؟ یک طرح مطرود استاندارد که فرصت‌های بسیاری را ارایه می‌دهد اما برخی از آن‌ها در این فیلم پیاده‌رو محقق می‌شوند که نتوانسته است تنش دراماتیک قابل‌توجهی ایجاد کند، تا حدودی به این دلیل که مشخصه‌ها نازک هستند اما به نظر می‌رسد چالش‌هایی که این فضا نورد در آن‌ها گرفتار است به راحتی با گرسنگی حل می‌شوند؟ آیا سیب‌زمینی را کشت کنیم؟ یک وسیله نقلیه با نوار چسبان به قدرت فاقد قدرت است؟ چند تا از سلول‌های خورشیدی که تجهیزات ارتباطات از بین رفته‌اند، نابود شده‌اند؟ حرکتی که به مریخ دست پیدا می‌کند، یک کاوشگر قوی است که می‌گوید the دامون در ذهن نومیدانه دارد و تلاش می‌کند تلاش کند تا به طور موثر Martian را به عنوان فردی دوست‌داشتنی توصیف کند اما مشکل این است که چگونه دو ساعت از فیلمی را که بعد از افتادن او باقی می‌ماند را پر کند؟ هنگامی که یک شخصیت تنها است و نمی‌تواند ارتباط برقرار کند، به چیزی استثنایی برای چسبیدن به صفحه نیاز دارد، شاید آنچه که به خانه برمی گردد این کار را نخواهد کرد. به همین ترتیب فیلمنامه براساس این فرض نوشته می‌شود که بینندگان یک e کوچولوی لال هستند قبل از اینکه بتوانیم او را نجات دهیم. اما قبل از این که ما به آنجا برسیم، غذای او در ۳۰۰ درجه فارنهایت منفجر خواهد شد. و بنابراین ما در اینجا هیچ چیز استثنایی برای جبران کمبود یک داستان به طور موثر در داستان وجود ندارد. در اصل این یک حس آمریکایی خوب برای جشن ایده‌آل‌های قدرت مطلقه فنی، برابری جنسیتی و هم‌کاری بین‌المللی با آن مردان خونسرد چینی است. اما برای نقل‌قول از سام Goldwyn، مرا از اینجا ببر! نگاه به the Odeon ۰۶ ۰۶ اکتبر ۲۰۱۵

چیزی که در مورد این فیلم بدتر می‌شود این است که همه چیز آنقدر سخت است که باور کنیم به دلیل این که این یک برنامه فضایی نیست که من در یک فیلم به عنوان بیننده در نظر بگیریم، بلکه این واقعیت را می‌سازد که این فضا واقعا هیچ معنایی ندارد که چرا یک موشک آمریکایی که به تازگی برای ارسال غذا به فضا کار می‌کند، اهمیت چندانی ندارد. و اگر همه اینها برای دلایل عجیبی رخ دهد، آمریکا با بسیار خوب پاسخ می‌دهد: من از شما متشکرم و yessssssss Idiotic.

دانلود فیلم the martian با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the martian 2015
دانلود فیلم the martian 2015 بدون سانسور
دانلود فیلم the martian 2015 زبان اصلی
دانلود فیلم the martian 2015 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the martian 2015 مریخی با دوبله فارسی
دانلود فیلم the martian 2015 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم the martian 2015 دوبله فارسی
دانلود فیلم the martian 2015 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the martian 2015 زیرنویس
دانلود فیلم the martian 2015 با دوبله فارسی
دانلود فیلم the martian
دانلود فیلم the martian با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the martian دوبله فارسی
دانلود فیلم the martian زبان اصلی
دانلود فیلم the martian زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the martian با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the martian بدون سانسور
دانلود فيلم the martian

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها