Mary Queen of Scots - 2019

ماری استوارت & apos، s رونان & apos؛ تلاش برای براندازی الیزابت دوم، الیزابت اول، ملکه انگلستان، او را قبل از اعدام محکوم به سال‌ها حبس محکوم کرد.

اعضای اصلی فیلم


Jack Lowden

Henry Darnley بازیگر

Saoirse Ronan

Mary Stuart بازیگر

Margot Robbie

Queen Elizabeth I بازیگر

Joe Alwyn

Robert Dudley بازیگر

Angela Bain

Snuffer Woman بازیگر

Richard Cant

Thomas Andrews بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Mary Queen of Scots 2019 با کیفیت 480

این فیلم اتلاف وقت بود و واقعیت دو زن قدرتمند را نادیده گرفت که توسط خدمتکاران او در مورد پسران و سکس اش مورد حمله جنسی قرار گرفته بود و بیشتر فیلم را در مورد مردان و زنان مورد آزار قرار می‌دهد. من نمی‌توانم لهجه غلیظ ایرلندی هنرپیشه آلمانی را از پشت سر در بیاورم، رونان و مری! چه اشتباهی مرتکب شده‌است! با وجود این که این فیلم را به عنوان یک شخصیت کارتونی به نمایش گذاشته بودند و با وجود این حقیقت تاریخی که در مقایسه با زنان هرزه و scheming که در مقایسه با زنان هرزه و scheming که در مقایسه با زنان هرزه و flip، در مقایسه با زنان هرزه و flip که در مقایسه با زنان هرزه او، در مقایسه با زنان هرزه و dummies، نقش یک نمایش نهایی را ایفا می‌کردند، نقش یک نمایش کامل را ایفا می‌کردند. این فیلم آنقدر وحشتناک بود که من فقط با ناامیدی در آنجا نشسته بودم! هیچی در مورد این فیلم درست نبود مری و الیزابت هیچ وقت همدیگر را ندیده بودند! !! !! !! !! ! مری در FRANCE بزرگ شده‌بود و هرگز لهجه اسکاتلندی نداشت که یک ایرلندی ایرلندی را تنها بگذارد! شوهر همجنس باز جدی! هیچ اتفاق دیگری در آن زمان هرگز رخ نمی‌داد! روی هم رفته ۲ ساعت از زندگیم بود که هیچوقت نمیتونم برگردم وقت تو رو با این چرندیات هدر نده!

فیلم Mary Queen of Scots 2019 با کیفیت 480

لینک مستقیم فیلم Mary Queen of Scots 2019

اگر این فیلم داستان تاریخی را فراموش کرده باشد، داستان تاریخی باید شامل داستان‌های تخیلی در گذشته باشد، اگر چه آن‌ها می‌خواهند داستان تاریخی را فراموش کنند، اما در صورتی که آن‌ها می‌خواهند داستان تاریخی را فراموش کنند، این فیلم داستان تاریخی است که هر کدام از آن‌ها می‌خواهند داستان را از بین ببرند، اما در عین حال او با شوهر مری بعد از جشن عروسی اش با شوهر مری ازدواج می‌کند و یا اینکه شوهر حقیقی او ممکن است دو بار با او ازدواج کند. اما خود او برای لذت بردن مری از رفتار مساوی با دیگر سیاهان در قرن شانزدهم اسکاتلند ناامید شد و هرگز نشان نداد که اولین باری که یکی از این دو فیلم مورد انتقاد قرار می‌گیرد، آخرین باری است که یکی از این دو فیلم مورد انتقاد قرار می‌گیرد. این داستان یک قسمت بد از دوران حکومت با ارزش‌های بالاتر تولید می‌باشد. به اندازه یک ساعت عشق، رونان و او در این فیلم خیلی خوب بودند من توصیه نمی‌کنم که از لحاظ تاریخی صحیح باشد که این previews چیزی نیستند که نشان می‌دهند فیلم واقعا چیست. اگر می‌خواهید یک سازگاری عالی و صادقانه این قطعه از تاریخ را تماشا کنید، بعد از سری ۷۰ % اوایل دهه ۷۰ که الیزابت جکسون به جکسون خیره می‌شود به نظر نمی‌رسد، من به طور کامل آن را برای علاقمندان به تاریخ جوان و کسانی که از تاریخ آن‌ها حقیقتا درست هستند، توصیه می‌کنم.

دانلود زیر نویس فیلم Mary Queen of Scots 2019

خدای من اشتباه‌ات تاریخی ای نه که در آن روزها اسکاتلند و انگلستان آن امپراتوری bast را که بعدها در دوران ملکه ویکتوریا داشتند داشته باشند، به نظر می‌رسد که فیلم اول با ویکتوریا که همه نجبای سیاه از آن امده‌اند را گیج کرده‌است؟ خدای من، من فقط به خاطر نابودی تاریخ که جوان را گیج می‌کند، این یکی از بدترین فیلم‌هایی است که تا به حال دیده بودم و مبالغه نمی‌کنم، اما هنوز دو ساعت از عمرم را صرف تماشای این مزخرفات کرده‌ام که وقت تلف کردن این مزخرفات را تلف نمی‌کنم. در قرن ۱۶ اسکاتلند و انگلستان با لهجه اسکاتلندی که در قرن ۱۶ اسکاتلند وجود نداشت و انگلیس هرگز با لهجه اسکاتلندی صحبت نکرد و من شک دارم که هیچ کدام از آن‌ها به عنوان هیچ گونه تخصیص فرهنگی به فرهنگ آسیایی یا سیاه پوستان صحبت نکنند و متاسفانه در بدترین حالت این فیلم تاثیر زیادی روی مردم می‌گذارد و متاسفانه احتمالا بر برخی از مردم تاثیر خواهد گذاشت که فکر کنند افرادی از رنگ در بریتانیای کبیر مقام و مقام دارند. فقط تماشای فیلم و یاد lord افتادم که فکر نمی‌کردم آن قدرها هم بد باشد! با همه استعداد و استعدادی که در این کار داشتم، انتظار داشتم چیزی سرگرم‌کننده باشد، اما نه بو گندو، و این بوی گند می‌دهد به آسمان بالا! منظورم اینه که من می دون ستم که این یکی از اون عکس‌های تاریخی بوده که در واقع اون عکس‌های تاریخی رو در نظر گرفته ولی نه این خیلی؟ او سعی می‌کند که هر دو نقش یک بازی زنده و یک حماسه تاریخی را بازی کنند و در آن حال به نظر مری ملکه Robbie و او به عنوان پادشاه آرتور افسانه معروف است، و این هم به یاد مری ملکه scotts و رابین‌هود جدید است که به جای آن است که به جای آن، این تصاویر لعنتی را از خواب بیدار کنیم و سعی کنیم به جای آن یک فیلم خوب درست کنیم؟ ! ۴ تا از ۱۰

دانلود زیر نویس فیلم Mary Queen of Scots 2019

زیر نویس فارسی فیلم Mary Queen of Scots 2019

زیر نویس فارسی فیلم Mary Queen of Scots 2019

زیر نویس فیلم Mary Queen of Scots 2019

ماری ملکه اسکاتلند یک فیلم فعال تاریخی و نادرست تاریخی است که در هر دو نقش ایفا می‌کند و نقش بازی در فیلم را به نمایش می‌گذارد. در حالی که مشاهده یک فیلم تاریخی پیش از اینکه بتوانم این احتمال را بپذیرم که ممکن است یک برادر در یا حوالی الیزابت ۱۶ سال داشته باشد، اما نه ۶۷ یا ۸ آن وقت در صورتی که شما دوست داشته باشید که یک فیلم PC در history revisionist rub داشته باشید، من هرگز به این اندازه عصبانی نبودم.

هالیوود این قدر کلیشه‌ای است که لباس‌های دوست‌داشتنی من را به وحشت می‌اندازد، اما همه چیز به جای آن که این فیلم را با استفاده از اسامی واقعی به فروش برساند به این دلیل است که آن‌ها می‌توانستند با این پول کنار بیایند اما در غیر این صورت اسکاتلند باید شکایت کند که فرانسه لهجه فرانسوی دارد. بسیار خوب، من با بیان آنچه که دیگران پیش از این گفته بودند شروع خواهم کرد این فیلم یک آشفتگی شدید از اشتباه‌ات وحشتناک است و دنیای moronic در دهه ۱۵۰۰ نیز پر از مردم سیاه و آسیایی نبوده است. این باید متوقف بشه! آیا می‌توانیم به خاطر ساخت فیلم به سینما برگردیم؟ این شبیه به ساختن یک فیلم سیاه یا آسیایی پر از بازیگران سفید و سفید پوست است که می‌دانم باعث هیاهو و هیاهو می‌شود، اما به هر حال این امر خوب است زیرا این کار با دستور کار Hollywoods همخوانی دارد! من برای کسی که تمام فیلم‌ها را از حالا به روی ایمان خود در فیلم سازی تحریم کرده باشم، چیزی بیشتر از این نیست که در حال حاضر چیزی بیشتر از اینکه هالیوود بتواند دوباره شنیده شود وجود ندارد!

فیلم Mary Queen of Scots 2019 با زیر نویس

این یک نومیدی دردناک بود اگر چه کسی به سینما نمی‌رفت تا تاریخ نمایشنامه را تماشا کند، مانند همجنس‌گرایی و لباس cross که از درام واقعی این داستان جلوگیری می‌کرد؛ چرا که در این زمان ممکن است یک یا دو خدمتکار سیاه در دربار وجود داشته باشند، اما هرگز مطلقا هیچ وقت اعضای شورای خصوصی یا اعضای مجلس یک ناامیدی واقعی نبودند.

فیلم Mary Queen of Scots 2019 با زیر نویس

فیلم Mary Queen of Scots 2019 سانسور شده

فیلم Mary Queen of Scots 2019 سانسور شده

کدام یک از dialogaccents یا PC نادرست از کنترل یک درام تاریخی خارج شده‌اند؟ نمی‌دانم چه کسی این زن را برای هدایت این داستان به این زن داد؟ چرا؟ این افراد با آن معامله سفید بودند. پس‌زمینه تئاتر این کارگردان در نقاط مختلف نیز به طور دردناکی مشهود است؛ درست مانند بازیگران صحنه، من حدس می‌زنم که فکر می‌کند حضار قادر به شنیدن صدای بازیگران نیستند که او در مورد the شات گان بزرگ فراموش کرده‌است! یک ستاره ۰ اگر نمی‌توانستم به نت فلیکس زحمت بکشم، این فیلم که در سال ۱۵۶۰ توسط جورج فاکس پسر عموی ملکه الیزابت دوم به کارگردانی مری الیزابت دوم ملکه الیزابت دوم در اسکاتلند به عنوان ملکه قانونی انگلستان شناخته شده‌است، به عنوان یک حاکم قانونی برای ملکه الیزابت دوم، جیمز یکم انگلستان، به عنوان یک حاکم قانونی برای ملکه الیزابت دوم شناخته می‌شود. ماری استوارت تن‌ها وارث قانونی پادشاه اسکاتلند، جیمز پنجم، پس از مرگ نابهنگام او در سال ۱۵۶۰ توسط ملکه الیزابت دوم به دنیا آمد و در سال ۱۵۶۷ به عنوان ملکه الیزابت اول از اسکاتلند به دنیا آمد و به عنوان ملکه الیزابت اول به دنیا آمد، اما بسیاری از کاتولیک‌های انگلستان ماری را ملکه قانونی انگلستان می‌دانند.

فیلم Mary Queen of Scots 2019 سانسور شده

نکته در یک فیلم historial چیست که اشتباه‌ات بیشتری را در مقایسه با واقعیت در بر می‌گیرد؟ چنین آزادی‌هایی ممکن است در تئاتر قابل پذیرش باشند اما سینما امروزه بسیار برتر است و به همین دلیل این نوع چیزی که تاریخ نوشتن در دستور کار مدرن را رد می‌کند قطعا فقط در دهه‌های آینده اکران خواهد شد. چرا کسی در سال ۱۵۶۰ به دنبال کشف فیلمی است که در دستور کار سال ۲۰۱۸ شرکت می‌کند؟ این فیلم داستان فیلم برداری عالی بود، با این حال، اگر به دنبال یک فیلم تاریخی می‌گشت، الیزابت و مری در واقع هرگز قصد کشتن مری مری را نداشتند. او در واقع هرگز قصد کشتن ماری مری را نداشت، اما این فیلم یک مشت of خیالی بود و از نظر تاریخی دقیقا در مورد آنچه در تاریخ EnglishBritish اتفاق‌افتاده بود دقیق نبود. یک نفر قبل از این که این فیلم را درست کند نتوانستند تحقیقات شان را انجام دهند! بسیار ناامید کننده! !!

فیلم Mary Queen of Scots 2019 سانسور شده
دانلود مستقیم فیلم Mary Queen of Scots 2019
فیلم Mary Queen of Scots 2019 سانسور شده
فیلم Mary Queen of Scots 2019 با زیر نویس
زیر نویس فیلم Mary Queen of Scots 2019
زیر نویس فارسی فیلم Mary Queen of Scots 2019
دانلود زیر نویس فیلم Mary Queen of Scots 2019
لینک مستقیم فیلم Mary Queen of Scots 2019
فیلم Mary Queen of Scots 2019 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها