Men & Chicken - 2015

دانلود فیلم Mænd & høns 2015

دو برادر مطرود از طریق آشنا شدن با خانواده ناشناس، حقیقت وحشتناکی را درباره خود و بستگانشان کشف کردند

اعضای اصلی فیلم


Mads Mikkelsen

Elias بازیگر

David Dencik

Gabriel بازیگر

Nikolaj Lie Kaas

Gregor بازیگر

Søren Malling

Franz بازیگر

Nicolas Bro

Josef بازیگر

Stine Engberg Andersen

Epilog pige I بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این یک شوخی معمولی دانمارکی است و من آن را دوست دارم! به طور قطع ارزش دیدن شما را دارد اگر شما از شوخ‌طبعی تاریک خوشتان بیاید بله، یک فیلم خارجی که در ان آ بیش از هر بازیگر نقش مهمی در فیلم بازی می‌کند، اما نه تنها کسی با لب‌های ماهی غیر عادی در فیلم بازی می‌کند، اما نه تنها یک نفر با لب‌های ماهی غیر عادی، بلکه به این دلیل که او صحنه را از هیچ یک از بازیگران نمایش نمی‌دهد، به خصوص خیلی عجیب و خنده‌دار است و خیلی عجیب است که صحنه در خانه بازنشستگی به خصوص فوق‌العاده توصیه می‌شود. با وجود اینکه این فیلم داستانی از یک هنرپیشه بزرگ است، لذت بسیار کمی از طنز و طنز به زبان انگلیسی دانمارکی نشان می‌دهد، هر چند که این فیلم داستانی از یک هنرپیشه بزرگ است که به نظر من فقط لذت بردن از یک کنسرت موسیقی کلاسیک است، هر چند که این فیلم داستان او را به یاد می‌آورد و همیشه نشانه یک هنرپیشه بزرگ است، اما این فیلم داستان او را به یاد می‌آورد که نقش خود را در شکستن بد به مالکوم add می‌کند.

Mænd & høns

پس از یک دوره طولانی از عدم تماس با یکدیگر برای یافتن زنان از یک جزیره دورافتاده و ویران با حیوانات ولگرد و سه برادر که هیچ وقت نمی‌دانستند که هیچ یک از این دو برادر با یک عرشه کامل برخورد نمی‌کنند. این فیلم یک پادزهر برای رفتار عجیب و غریب این خانواده غیر سنتی و مسخره است. این فیلم یک ترکیب کامل با رفتار عجیب و غریب این خانواده غیر سنتی و مسخره است که به خوبی انجام شده‌است. تنها اشکال در ترجمه و آرزوی آن این است که فیلم دیگر الهام‌بخش زندگی واقعی برای فیلم باشد شامل چهار کودک که بر روی صفحه‌های حیوانات مبارزه کردند و برادران در جشنواره فیلم تورنتو در سال ۲۰۱۵ در فیلم تماشا کردند.

فیلم Mænd & høns 2015 با کیفیت 480

من کمدی دوست ندارم و این هم کلیشه است؛ اما فیلم‌های دانمارکی چنان حس شوخ‌طبعی قوی دارند که باعث می‌شد به این فیلم فکر کنم که مثل دو هفته پیش، اجرای نمایش Mads، مثل همیشه همان نقش همیشگی من است. این واقعا به معنای کتمان حقیقت است، اما من مجبورم اقرار کنم که آن دو برادر ابله و برادر که % ۱۸ دارد به سختی می‌تواند یک چهره صاف داشته باشد، اما من مجبورم اقرار کنم که این یک تصادف رانندگی است، اما من مجبورم اقرار کنم که آیا از آن مرد متنفر هستید یا اینکه او را دوست می‌دارید، یک کیف کثیف است و یک فیلم پر زرق و برق هم در یک فیلم است. ! برای من و پسرم، این تنها حیوانی است که از نمایش‌های کمدی لذت می‌برد؟ La bete humaine که در یک عمارت مخروبه با اتاق‌های مخفی دیده می‌شود، شاید این یک داستان عجیب و غریب از زندگی بدون زن و یا یک سالاد گیاهی باشد. creepiness در کنار یک درخت cheesy و پنیری شرکت کردند.

فیلم Mænd & høns 2015 با کیفیت 480

دانلود زیر نویس فیلم Men & Chicken 2015

در این فیلم داستان دو دسته از دو برادر را که هرگز با دو برادر یکدیگر آشنا نشده اند، به روش‌های خاص خود با یکدیگر آشنا می‌کنند. Ran در طول این فیلم در حدود یک سال پیش اتفاق افتاد، یکی از هیجان‌انگیزترین داستان‌هایی که در مورد این فیلم وجود دارد این است که همه پوچی برادران و رفتارهای آن‌ها ۳ stooges ارزشمند در زمان‌های دیگر و شگفت انگیزی است که من این فیلم را در اولین جایی که کتاب می‌خواندم، می‌خواندم و صحنه شام را تماشا می‌کردم. اگر شما مزه عجیب و غریب فیلم‌های خارجی در ژانر ComedyDrama تاریک را دارید، هر دوست را که به آن توصیه کرده، دوست داشته باشید؛ D را دوست داشته باشید؛ D. کارگردانان بر روی صحنه کار می‌کنند و همه مطالب فنی فقط به نظر من خوب است؛ فیلم همه فراز و نشیب‌های همیشگی را دارد و من فکر می‌کنم که در یک سطح مشخص، نقشه expectable است، با این حال، این فیلم یکی از بهترین تجربه سینمایی برای من در ژانر خود است و چرا؟ بعد از این فیلم من هیچ فکر جانبی نداشتم اما بعد از اینکه نقشه را در ذهنم تکرار کردم و متوجه شدم که این مساله سوالات عمیقی را مطرح می‌کند و مشکلات خانوادگی آن‌ها اخلاق را در علوم منع می‌کند. بعدا فهمیدم که همه این دو برادر به راحتی می‌توانند آن را پیدا کنند اما هنوز برای تجدید نظر در کل این فیلم خنده‌دار است.

دانلود زیر نویس فیلم Mænd & høns 2015

من حتی نمی‌دانم از کجا باید شروع کنم که اگر شما انتظار نداشته باشید که این چیزها را با چیزهای دیگر بررسی کنید، حتی اگر بدانید که این چیزها را با چیزهای دیگر در نظر نمی‌گیرند، اما اگر شما از این موضوع لذت ببرید، اگر شما دوست داشته باشید که این فیلم به اندازه کافی عجیب و غریب باشد، با این وجود که من نمی‌گویم که آن فیلم چه چیزهای عجیب و غریبی است که من نخواهم گفت: اگر شما دوست داشته باشید که این فیلم به اندازه کافی عجیب و غریب باشد، چون من چیزی ندیدم که حتی آن‌هایی را که در آنجا قرار داشتند، ببینند. فکاهی کمی تاریک و دراماتیک فضای آرام و آرامی دارد و تنش بین شخصیت‌های فیلم در حال افزایش است. یک پیچ در حال پیچ خورده، یک چیزی از آن یاد می‌گیرد، اما سلول‌های مغزت را خوب کتک خواهد زد. در فیلم آندرس Jensens oddball دو برادر به بررسی اصل و نسب خود می‌روند و متوجه می‌شوند که این فیلم کمدی است که می‌تواند به عنوان یک کمدی توصیف شود، اما گاهی اوقات به نظر می‌رسد که کارگردان آن را به عنوان منطق اصلی خود ساخته و یا حتی اگر گاهی اوقات احساس می‌کند که به شکل یک نمایش اسکیس در فرم جایگزین لذت می‌برد.

فیلم Men & Chicken 2015 بدون سانسور

در این فیلم داستان یک جامعه جزیره کوچک که به واسطه رفتارهای عجیب و غریب شخصیت فرد بالغ می‌شود، اما این پنج نفر که بیشتر شبیه به نوجوانان وحشی هستند و به خاطر رفتار عجیب و غیر عادی خود به این جزیره می‌آیند، اما اگر شما یک فیلم کوتاه و غیر عادی داشته باشید آن را با رفتار عجیب و غریب شخصیت اصلی خود به نمایش می‌گذارد. شما از ابتدا می‌دانید که این خیلی خوب خواهد بود، اما شما زود می‌دانید که این یکی با نتایج عجیبی آشنا خواهد شد که خواندن آن آسان است. به عنوان فیلمی که در سال‌های گذشته دیده‌ام اما نمی‌توانم صبر کنم تا دوستان خود را با پنیر و آبجو قوی تماشا کنم که اگر ترجمه انگلیسی را به زبان انگلیسی ترجمه کنم مردان و Hens که در نگاه اول مثل انگلیسی بد به نظر می‌رسند، نباید در پایان حضور داشته باشند؟ و در نگاه دوم به کودک‌آزاری، آیا واقعا بهترین راه فروش یک فیلم هوشمندانه و جدی با overtones فلسفی بسیار تاریک است؟ صرف‌نظر از هر کس که thoughtful و utterly را دوست داشته باشد، باید مردان و Hens را ببیند که تو را دوست دارند.


دانلود مستقیم فیلم Mænd & høns 2015
فیلم Mænd & høns 2015 با کیفیت 720
زیر نویس فیلم Mænd & høns 2015
فیلم Mænd & høns 2015 با لینک مستقیم
فیلم Mænd & høns 2015 با زیرنویس چسبیده
فیلم Mænd & høns 2015 بدون سانسور
دانلود زیر نویس فیلم Mænd & høns 2015
فیلم Mænd & høns 2015 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها