Merlin and the Book of Beasts - 2009

Sorcerer کتاب Camelot را با یک باغ‌وحش از کتاب جادویی کینگ آرتور & apos گرفته و دختر Avlynn از (مرلین)می‌خواهد تا به او کمک کند تا به او کمک کند تا وقتی که او رهبری می‌کند، بتواند به او کمک کند.

اعضای اصلی فیلم


James Callis

Merlin بازیگر

Laura Harris

Avlynn بازیگر

Jesse Moss

Lysanor بازیگر

Patrick Sabongui

Tristan بازیگر

Donald Adams

Sir Galahad بازیگر

Jim Thorburn

The Arkadian بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اجازه دهید صادق باشیم؛ اگر در این فکر بودید که آیا این فیلم برای شما است، پاسخ بله است! به نظر می‌رسد که در یک دعوای با خودم در یک آینه محلی، همه می‌دانند که بخشی از شخصیت مرموز او قادر به شنیدن یا درک نکردن حداقل ۵۰ % از آنچه که او می‌گوید به نظر می‌رسد که بخشی از شخصیت اسرار آمیز او را در نظر بگیرید، هرچند که آن‌ها به عنوان بخشی از شخصیت مرموز او قادر به شنیدن چیزهایی هستند که می‌گوید: من تقریبا معتقد بودم که بخشی از شخصیت مرموز او قادر به شنیدن و یا حتی سرکوب آن نیست. ساکت بودن؟ یا چیزی که بسیار عالی است باید بگویم که من عاشق روشی هستم که در آن قدرت Medussas در قدرت از فرد گرفته تا یک فرد آهسته آهسته و یا قالب سنگ سریع، که یک زن را می‌شناخت در عمق شخصیت و پیشرفت داستان قرار داشت. لطفا این فیلم را تماشا کنید. این فیلم داستان پیرمردی است که در فیلم تخیلی زندگی می‌کند اما در عین حال توانایی حفظ یک فیلم فانتزی را ندارد، اما او هنوز توانایی حفظ یک فیلم فانتزی را ندارد، اما فکر نمی‌کنم برای این بینندگان که بزرگ‌تر از ۱۰ تا ۱۲ سال است با هم مبارزه کنند.

Merlin and the Book of Beasts

من فکر می‌کنم افرادی که در این فیلم بازی می‌کنند، در اصل مطلب را از دست داده‌اند. این فیلم یک فیلم از حدود ۱۰ بازیگر با دو صحنه اضافه بر روی صحنه نمایش بود. با این حال، من استدلال خواهم کرد که فیلمی با آن چیزهایی که بر علیه آن رقابت می‌کنند، بسیار بهتر از فیلم است. اگر شما یکی از آن چیزهایی هستید که ممکن است بخواهید از این فیلم لذت ببرید، از این فیلم لذت ببرید اگر شما یا آن چیزهایی را که ممکن است بخواهید از این فیلم لذت ببرید، در صورتی که به خاطر کیفیت بالای بودجه و سرگرمی هالیوود ممکن است از این فیلم لذت ببرید، ممکن است از این فیلم لذت ببرید. اگر به دنبال بودجه عالی و عالی هالیوود هستید، می‌توانید از این فیلم لذت ببرید. اول از همه اینها یک افسانه Arthurian است که در زمانی بعد از آن که بچه‌ها بزرگ شده‌اند این یک قطعه فانتزی است که شادمانه با توجه کمی به صحت تاریخی یا افسانه‌ای تاثیر می‌گذارد و من فقط می‌توانم نتیجه بگیرم که غر غر و صداهایی که برای فیلم‌های تلویزیونی ساخته شده‌است، چند برش بالاتر از میانگین است که تنفس هوای تازه در این قطعات است.

Merlin and the Book of Beasts

در ابتدا من از (مرلین)و کتاب سرود حیوانات در مکان اول انتظار داشتم، اما همیشه این امید را به دست می‌آورد که شخصیت‌های اسطوره‌ای، به شکلی غیر عادی به نظر برسند و داستان سرود حیوانات به نحو مضحکی خسته‌کننده باشد. این فیلم به شکل مضحکی در فیلمی درباره افسانه Arthurian رخ می‌دهد که به طور مرتب قبل از تولید فیلم شان به درستی انجام نمی‌دهد. این فیلم خیلی بد است، اگر چه اثرات ویژه برای یک فیلم ب منفی خیلی بد نیست، اما در تمام این مدت است که این نمایش را در بعضی قسمت‌های مختلف پخش می‌کند، و آن هم مثل این است که در تمام طول این فیلم نقش مهمی بازی می‌کند، اما اگر جرات داشته باشید هر چیزی را که آدم بدا خل و چله و یک قاتل زشت و کثیف است، در آغاز همه چیزهایی که فکر می‌کنید مسخره است، تماشا نکنید. این قطعا بهترین فیلم (مرلین)نیست که تا به حال بودجه کم داشته باشد، اما این فیلم وحشتناک نیست! جیمز callis یک بازیگر انگلیسی است که تلاش می‌کند یک لهجه انگلیسی را تکرار کند و نه خیلی با موفقیت، من ولز هستم. ((مرلین)احتمالا بسیاری از خدایان رومی را در فعالیت‌های مذهبی روزانه خود جذب کرده‌است.

Merlin and the Book of Beasts

دانلود زیرنویس فارسی فیلم arthur.and.merlin.2015

این خیلی بد است، حتی بدتر از آن چیزی که این معامله را مهر و موم می‌کند، بازی atrocious ای است که بدتر از پهلوانان یا (مرلین)در این جوک است؟ من فکر می‌کنم (مرلین)برای بازی بدتر پیروز می‌شود! !! دیگران پشت سر کسی که این فیلم را به نمایش می‌گذارد پیروی می‌کنند باید حقوق خود را به خدمه پس دهند چون آن‌ها بهترین کار را انجام دادند، مطمئن هستم که طراحی لباس و طراحی بسیار خوب است. اسب‌ها عالی بودند! واقعا ناراحت بودم که بازیگری که با (مرلین)بازی می‌کند، در بعضی از نمایش‌های خوب بازی کرده و احتمالا به خوبی انجام می‌دهد.

بنابراین من تماشای این فیلم را امروز به پایان بردم و تنها چیزی که حتی نیمی از آن را در فیلم تماشا می‌کردم، فیلم acting بود و تمام اطراف من حس می‌کردند که برای تماشای فیلمی که او در آن تلویزیون بازی می‌کند، چقدر خوب بود، اما متاسفانه در این فیلم بسیار وحشتناک بود، به خصوص تاکیدی که او برای نقشی که در تمام این فیلم بازی کرده بود، بسیار وحشتناک بود. فیلم‌های کمی وجود دارند که من تا به حال از آن لذت بردم. این یک شاهکار مطلق است کارگردانی این فیلم خیلی عالی است و یک امتیاز موسیقی زیبا که در تمام طول روز در ذهن شما گیر می‌کند و امیدوارم که من تنها کسی نیستم که به طور رسمی این فیلم را به عنوان یکی از موارد مورد علاقه خود قرار دهم.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم arthur.and.merlin.2015

دانلود فیلم arthur and merlin knights of camelot

این فیلم آنقدر وحشتناک است که آسیب می‌بیند! متاسفانه من خودم را وادار کردم که هر کدام از کتاب‌های اصیل آرتور را بدانم. از این رو، هیچ یک از افرادی که در این فیلم کار کرده‌اند، هیچ وقت چیزی از افسانه Arthurian نشنیده اید و فقط می‌خواهم یک فیلم تخیلی غیر پیچیده را تماشا کنم که همه چیز درست است. اما حالا برای جزییات بیشتر، تریستان & پسر تریستان خوانده می‌شود؟ جدا؟ اسم پسر Galahads Lysanor است؟ یک نام فرانسوی زیبا با توجه به این داستان باید در اواخر قرن ششم و هفتم به کار گرفته شود، در حالی که آن‌ها ستاره‌های porn ارزان‌قیمت را که در Gorgons بازی می‌کردند به دست آوردند؟ چرا در جهان به خود به عنوان As If اشاره می‌کند؟ جهان Arthurian هیچ ارتباطی با یونان باستان نداشته است! اگر این فرضیه را کنار بگذارید که همه پادشاهان بزرگ بریتانیایی از جنگ تروجان پایین آمدند و حتی بیشتر به این دلیل چرا این شیطان بزرگ می‌خواست مردم را با نیروی وحشیانه of بکشد؟ چیزی که احتمالا جالب توجه ترین و قابل‌پیش‌بینی بود چیزی بود که آن‌ها احتمالا به نظر من خنده‌دار بودند و این فقط یک تولید تلویزیون بود. چیز دیگری هم وجود دارد اگر بخواهید فیلم really great را ببینید که (مرلین)در سال ۱۹۹۸ با سام اونیل (Sam Neill)بازی می‌کند!

دانلود زیرنویس فیلم arthur and merlin 2020

(مرلین)و کتاب سرود حیوانات یکی از بهترین فیلم‌های ماجراجویانه است که به اندازه کافی جالب نیستند، اما من نمی‌توانم درک کنم که چرا آن‌ها جیمز callis را استخدام کردند تا در این فیلم نقش (مرلین)را بازی کند. به طوری که انگار یک نسخه کارتونی از شخصیت (مرلین)بود. بودجه کم و فانتزی بالا به ندرت یک ترکیب خوب است، اما این مقدار زیادی از خنده‌های ناخواسته را دارد که هرگز (مرلین)به نظر نمی‌رسد که (مرلین)بیشتر اهل Jamaican باشد. می‌توانم بگویم که من تمام فیلم‌ها را در ژانر کمدی دیدم (مرلین)یکی از شخصیت‌های محبوب من است و این فرد، جیمز callis، کسی نیست که در باتل استار بدی نیست. شمشیر یا شمشیر نیست و مانند هر شمشیری است که در صحنه عقاب روی داده باشد؟ بقیه فیلم شبیه بخش بزرگی از Xena یا هرکول است که آن قدرها هم بد نیست.

دانلود فیلم merlin and arthur 2020

داستان آرتور به برخی فیلم‌ها و داستان‌های بزرگ منجر شده‌است که بازگو کردن داستان، اساطیر و روایت خوب را بازگو نمی‌کند اگر او زبان انگلیسی را به کار برده باشد، اگر (مرلین)آن دختر را در انگلستان به کار می‌برد، چه لهجه believable در یونان وجود دارد که چگونه شمشیر از بانوی دریاچه فاصله گرفت؟ یک‌بار و آینده کینگ را امتحان کنید و یا یک جفری از مانمث را برای نسخه‌های بهتری از این داستان امتحان کنید، مطالب کافی در داستان آرتور بدون اصلاح یونانی وجود دارد. کارتون Disney براساس سفید داستان بسیار بهتری نسبت به این نسخه بود. من باید وقتم را صرف نوشتن یک بررسی در این فیلم کنم که ممکن است کسی را که عاشق این فیلم است و کسی که عاشق مرلین و شاه ارتور است که دوست دارد این فیلم را دوست داشته باشد یا حداقل آن را لذت بخش باشد. من به طور جدی با آن بررسی دیگر مخالف بودم و واقعا فکر می‌کردم که این فیلم داستان فیلم علمی‌تخیلی خیلی کم است و نه فقط در صورتی که آن‌ها آشغال‌ها را تماشا کنند، من دوست دارم فیلم علمی‌تخیلی و اژدها را تماشا کنم. به نظر می‌رسید که خیلی سخت تلاش می‌کنند فیلم D & D را تماشا کنم، چون حداقل آن‌ها به اندازه کافی تلاش می‌کنند تا من را درگیر کنند.

دانلود فیلم merlin and arthur 2020

دانلود فیلم merlin and the book of beasts دوبله فارسی

من حدس می‌زنم که شما باید داستان کلی را به اندازه کافی خوب درک کنید تا بتوانید شخصیت اصلی فیلم را درک کنید (مرلین)که به نظر می‌رسد یکی از سرب زیر در پس‌زمینه بماند، حتی فرد بد هم با استفاده از تابع رو به جلو of ما، تاثیر زیادی بر روی صحنه نمی‌گذارد.


دانلود فیلم merlin and the book of beasts 2009
دانلود فیلم merlin and the book of beasts 2009 دوبله فارسی
دانلود فیلم merlin and the book of beasts 2010
دانلود فیلم merlin and the war of the dragons
دانلود فیلم merlin and the book of beasts دوبله فارسی
دانلود فیلم merlin and arthur 2020
دانلود زیرنویس فیلم arthur and merlin 2020
دانلود فیلم arthur and merlin knights of camelot
دانلود زیرنویس فارسی فیلم arthur.and.merlin.2015

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها