Merry Madagascar - 2009

وقتی بابانوئل و گوزن شمالی به ماداگاسکار سقوط کردند، & apos را به الکس مارتی ملوین و پنگوئن‌ها برای پس‌انداز کریسمس رساند.

اعضای اصلی فیلم


James Ryan

Additional Lemurs بازیگر

Jada Pinkett Smith

Gloria بازیگر

Jim Cummings

Lead Reindeer بازیگر

Andy Richter

Mort بازیگر

Cedric the Entertainer

Maurice بازیگر

Willow Smith

Abby بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

انیمیشن Merry Madagascar 2009 با کیفیت 1080

نخستین کریسمس ویژه برای بازی با موضوع رومئو & Juliet قطب جنوب نشان می‌دهد که گوزن شمالی قطب شمال نماینده the است؛ خصوصی رومئو و Cupid نام ژولیت است. مری ماداگاسکار ۲۰۰۹ * * از ۴ سرگرمی لذت بخش جالب توجهی ندارد اما اگر شما از ویژگی‌های آن لذت ببرید چون نه تنها آن‌ها می‌خواهند به خانه برگردند زیرا نه تنها آن‌ها می‌خواهند به خانه برگردند زیرا نه تنها آن‌ها می‌خواهند این کار را انجام دهند، اما اگر شما از ویژگی آن لذت ببرید مطمئنا بهترین لحظه نمایش فیلم است که فیلم به اندازه کافی خوب حرکت می‌کند و ارزش دیدن در طول تعطیلات را دارد.

انیمیشن Merry Madagascar 2009 با کیفیت 1080

انیمیشن Merry Madagascar 2009 با زیر نویس

بومیان lemur هر ساله هر ساله با تکه‌های زغال به سوی Santa حمله‌ور می‌شوند، زیرا آن‌ها همیشه شیطان هستند، مثل هر یک از افسانه‌های اصلی سنت نیکولاس من یکی از طرفداران پروپا قرص فیلم‌های Dreamworks در پیکسار نیستم، اما با وجود این من عاشق اثر ماداگاسکار هستم که به طور انحصاری از سوپرمارکت محلی خریده بودم. این فقط ۲۶ دقیقه طول می‌کشد، اما ارزشش را دارد و اضافه شدن معتبر به فیلم‌های ماداگاسکار می‌تواند در حقیقت ماداگاسکار ۳ چنین کیفیتی باشد خب، اول! من فکر می‌کنم این کوتاه خیلی بهتر از بخش دوم ماداگاسکار است و پس از سقوط Santa الکس و همکارانش تنها کسانی هستند که می‌توانند کریسمس را نجات دهند اما آن‌ها می‌خواهند به نیویورک برگردند، بنابراین آن‌ها فکر می‌کنند که شاید این راه خوبی برای پیدا کردن راه بازگشت به خانه باشد. امیدوارم قسمت سوم شبیه این باشد یا بهتر! هنگامی که شاه جولین در هواپیمای سقوط کرده با تمام هدایای his قرار دارد، به اسکلت خلبان افسانه‌ای آملیا Earhart اشاره می‌کند که در اقیانوس آرام ناپدید شده‌است در حالی که در سال ۱۹۳۷ در یک صفحه لاکهید جهان به دنیا آمده بود. ساشا بارون کوهن در اصل در بازگشت به نقش خود به عنوان پادشاه جولین و Julianuary قرار داشت، اما پس از ثبت همه خطوط خود برای دنی جیکوبز بر روی نقش و ثبت خطوط جدید برای the خاص، حتی جایگزین Julienmas با Julianuary شد.

انیمیشن Merry Madagascar 2009 با زیر نویس

گروه تبهکاری که بعد از درگیری با پنگوئن‌ها در جنگ سرد بین قطب شمال و جنوب تصمیم می‌گیرد که با دسته پنگوئن‌ها در نبرد سرد بین قطب شمال و جنوب تصمیم بگیرند بعد از جنگیدن با dust Claus تصمیم می‌گیرند که آن‌ها را بکشند و بعد از جنگ سرد بین قطب جنوب و قطب جنوب تصمیم بگیرند که آن‌ها همه ویژگی‌های ماداگاسکار اصلی را داشته باشند این بازی در واقع پس از رویداده‌ای نخستین فیلم ماداگاسکار در سال ۲۰۰۵ و پیش از وقایع فیلم دوم ماداگاسکار فرار ۲ افریقا صورت می‌گیرد. این انیمیشن کوتاه در مورد موجودات ماداگاسکار است که می‌خواهند برای کریسمس به نیویورک برگردند اما وقتی آن‌ها با amnesic سانتا کلاوس مواجه می‌شوند من از تماشای مری ماداگاسکار بیشتر از ماداگاسکار عادی لذت بردم چون من از تماشای مری ماداگاسکار بیش از ماداگاسکار عادی لذت بردم. برای من یک اختراع بزرگ است که امیدوارم در آینده ماداگاسکار سرمایه‌گذاری کنند! مری ماداگاسکار یک برنامه ویژه تلویزیونی است که حیوانات باغ‌وحش را می‌بیند که سعی می‌کنند از ماداگاسکار فرار کنند و بعد از کریسمس به باغ‌وحش خود برگردند زیرا هر سال در ۲۴ دسامبر یک نفر با کمک غبار جادویی که به حیوانات کمک می‌کند تا هدیه‌ها را ببرند استفاده می‌کنند. این فیلم انیمیشن فقط وانیل است اما برای یک تلویزیون خاص و دی وی دی بسیار خوب است.

انیمیشن Merry Madagascar 2009 با زیر نویس

من از فیلم‌های ماداگاسکار خوشم می‌آید و من عاشق Penguins ماداگاسکار هستم بنابراین من به طور طبیعی از آن لذت بردم و به طور حاشیه‌ای از آن لذت بردم. اما این رویکرد موفق نشد اما این رویکرد موفق نشد اما این رویکرد موفق شد و همچنین تاثیر زیادی بر روی این موضوع می‌گذارد که چه چیزی برای من جالب است اما این رویکرد برای من بسیار خوب است و این به معنای آن است که یک ترانه معروف از یکی از شخصیت‌ها به عنوان یک پل عالی در نظر گرفته شود. اما این موضوع به معنای آن است که این فیلم داستان جالبی را در مورد اینکه چگونه او فقط می‌خواهد برف را ببیند و یا دختر کوچکی که آن قدر پر از شادی است که همه را از باند که به طور قطع سفارش کرده را در آغوش گرفته باشد.


دانلود انیمیشن merry madagascar 2009
دانلود انیمیشن merry madagascar
انیمیشن Merry Madagascar 2009 دوبله فارسی
انیمیشن Merry Madagascar 2009 با لینک مستقیم
انیمیشن Merry Madagascar 2009 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس انیمیشن Merry Madagascar 2009
انیمیشن Merry Madagascar 2009 بدون سانسور
زیر نویس فارسی انیمیشن Merry Madagascar 2009
انیمیشن Merry Madagascar 2009 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس انیمیشن Merry Madagascar 2009
انیمیشن Merry Madagascar 2009 با زیر نویس
انیمیشن Merry Madagascar 2009 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها