Metropolis - 1927

در یک شهر آینده گرا به شدت بین کلاس کاری و برنامه ریزان شهر، پسر of apos، به شدت تقسیم می‌شود؛ طراح طبقه کارگر عاشق یک پیامبر طبقه کارگر می‌شود که پیش‌بینی می‌کند آینده یک ناجی برای حل اختلافات آن‌ها میانجیگری می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Brigitte Helm

Maria بازیگر

Alfred Abel

Johann (Joh) Fredersen بازیگر

Gustav Fröhlich

Freder Fredersen - Joh Fredersens Sohn بازیگر

Rudolf Klein-Rogge

Erfinder C.A. Rotwang بازیگر

Fritz Rasp

Der Schmale بازیگر

Theodor Loos

Josaphat بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Metropolis 1927 با کیفیت بالا

Metropolis یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌هایی است که بیننده را با تصاویری از صحنه‌های مربوط به آینده نمایش می‌دهد که شاید برای همیشه بیننده را به تفکر در مورد رابطه شان با جامعه تبدیل کند. این فیلم داستان بسیار ساده‌ای است و میراث غنی آن، داستانی بسیار ساده و میراثی غنی است که کارگردان فریتز لنگ ما را ترک کرده‌است. از اینکه خودم را در این فیلم میخکوب کرده بودم شوکه شده بودم. این فیلم بدون شک بهترین فیلم علمی‌تخیلی است که تا به حال دیده‌ام! بگذارید من موقعیت خودم را توضیح دهم که ما همه فیلم‌های علمی‌تخیلی مدرن را دیده‌ایم و بحث کردیم که بهترین فیلم تا به حال ساخته شده‌است، اما این فیلمسازان فیلم سرعت بالایی دارند و کامپیوترها تصور می‌کنند که امروز با تنها ابزار موجود در فریتز لانگ در ۱۹۲۵ و حتی اگر از یک camcorder مدرن استفاده کرده باشید، نزدیک است غیر ممکن باشد! این برای همه کسانی که به تاریخ فیلم علاقمند هستند و همچنین برای همگان جالب توجه است، و همچنین معانی دو معنای مذهبی و مذهبی تماشایی است.

فیلم Metropolis 1927 با کیفیت بالا

دانلود زیر نویس فیلم Metropolis 1927

Metropolis یک فیلم است که من واقعا لذت بردم؛ باید دید! A که شهر را طراحی می‌کنند و مسیول اجرای ماشین‌هایی هستند که شهر را ساخته و مسئول اداره ماشین‌هایی هستند که آن را زنده نگه می‌دارند، پسر مردی است که شهر را با زنی از طبقه کارگر طراحی کرده‌است. ماریا معتقد است که این دو طبقه برای کمک به برقراری ارتباط بین کلاس‌ها به یک میانجی نیاز دارند. اگرچه این فیلم در دهه ۱۹۳۰ خلق شد، به مسائلی مانند تفاوت بین طبقات اجتماعی - اقتصادی و سوال در صورتی که پیشرفت در تکنولوژی بهتر یا بدتر برای جامعه است، می‌پردازد. در این فیلم که توسط یک مخترع که در این فیلم ساخته شده‌است، یک کپی از کتاب را نمایش می‌دهد که توسط یک مخترع، که در واقع از دستش به عنوان ماده‌ای برای ایجاد a استفاده می‌کند، بسیار موثر است. این فیلم زمانی که کارگران به طور کامل به یک کپی از ماریا تبدیل می‌شوند، یک شهر قدیمی را نشان می‌دهد که به طور کامل مجهز به ابزار تست قدرت و برقی است که در زمان ایجاد تعادل ایجاد می‌کند. کتاب مکاشفه یوحنای رسول به عنوان یک دختر زیبا با نام اورفئوس و ماریا به عنوان یک دختر زیبا که زندگی هزاران کارگر را از چرنوبیل به عنوان یک دختر نجیب به عنوان یک دختر نجیب به عنوان اورفئوس و اورفئوس به عنوان یک جادوگر پلید به تصویر می‌کشد، در حالی که رویای Fredersens برای ساختن زندگی هزاران کارگر از طریق کتاب مکاشفه یوحنای رسول به چشم می‌خورد، و این صحنه‌ای است که در آن او به یک کپی از نقش ماریا به شکلی آشکار بر سر جیمز Whales می‌اندازد که به سختی نفس می‌کشد تا زنده بماند. تاثیرات نوری، سال‌ها پیش از زمان خود، به ویژه بهترین نوع خود تا دهه شصت، یعنی شروع of Hel را نشان می‌دهد.

زیر نویس فارسی فیلم Metropolis 1927

فریتز langs Metropolis اولین شاهکار واقعی علمی‌تخیلی است در فیلم شما می‌توانید تاثیر آن را در فیلم‌هایی مثل جنگ ستارگان فیلم دکتر Strangelove یا نحوه یادگیری این فیلم که در اواخر دهه ۱۹۲۰ از آن لذت بردند را مشاهده کنید. این فیلم بخشی از سبک cinematography است که ممکن است برای همه نباشد اما برای کسانی که مایل به خواندن این فیلم هستند این فیلم هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد! فیلم‌های ترسناک این فیلم در هر چیزی از لباس‌های خود به عنوان یک شهر مدرن آینده که ایده‌های آن هنوز در همه جا قابل‌مشاهده است و در هر دو فیلم یک فیلم بسیار خوب است و بیشتر فیلم‌ها اصالت آن را ندارند. این فیلم داستان واقعی فیلم علمی‌تخیلی را به نمایش می‌گذارد و نشان می‌دهد که چه کاری انجام می‌دهد تا نشان دهد که چه کاری انجام می‌دهد. این فیلم داستان واقعی یک فیلم علمی‌تخیلی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان واقعی فیلم علمی‌تخیلی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان واقعی اش را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان واقعی فیلم علمی‌تخیلی را می‌سازد. فیلمسازی آلمانی در طول جمهوری وایمار هرگز به نظر نمی‌رسد که شگفت‌انگیز باشد، این بار Lang که من در تماشای فیلم classic ۱۹۲۴ او را شگفت‌زده کرده بودم، اما شاید این کار احمقانه باشد و ما باید از مرد بخاطر جاه‌طلبی و نوآوری اش تشکر کنیم به خصوص وقتی که بعد از نقش او در دکتر Mabuse دوباره از دیدن آقای کلین Klein لذت بردیم.

این فیلم باید یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌هایی باشد که من در طول کل فیلم، تقریبا در یک حالت شوک پیدا کردم. فیلم برداری بسیار عالی بود و تاثیرات آن مستقیما از بعد دیگری به دست اورده بودند. پس از اینکه فیلم برداری فیلم برداری ستاره‌ها و پارک ژوراسیک نیز به عنوان محدودیت of در جلوه‌های ویژه شناخته می‌شوند اما آن‌ها حتی نزدیک نمی‌شوند، استفاده از زبان بدنی بسیار عالی است و به طور کامل توسط دوربین ثبت شده‌است و هرگز شاهد چنین رفتاری در فیلم برداری از جاه‌ای دیگر نبوده است. !! عالی است در هر جزئیاتی هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز با بسیاری از رهبران مذهبی و رهبران مذهبی، تعجبی ندارد که هیتلر این فیلم را دوست داشته باشد، اما موسیقی جدید برای نسخه ۱۳۹ دقیقه‌ای که من دیدم واقعا خوب بود و هر چیزی که بتواند به دست بیاورد به اندازه کافی برای این فیلم در نظر گرفته نشده است.

زیر نویس فارسی فیلم Metropolis 1927

فیلم Metropolis 1927 با کیفیت 480

اگر سعی کنید تصور کنید که در سال ۱۹۲۷ کودک کوچکی هستی و تجربه کردن of را در سینما تجربه می‌کنید، در یک قطار از پوست دانه‌دانه می‌شوید و به تجربه‌ای منحصر به فرد و فراموش‌نشدنی، فیلمی با پیام‌هایی بسیار فراتر از قدرت پیام، طراحی تولید بازیگران سینمایی و به همین ترتیب بر روی شاهکار unrepeatable. من شک دارم که در هر موردی که قبلا دیده بودم، چیزی شبیه به وضوح و زیبایی بازسازی camera، به همان اندازه که من قبلا دیده بودم، با توجه به زیبایی و زیبایی مناظر معاصر، به طور شگفت انگیزی ارزش آن را داشته باشم، اما حالا آمده‌ام از آن به عنوان یک حس کنجکاوی مهم باشم، اما حالا آمده‌ام از آن به عنوان اثر اصلی که همیشه بوده‌است، متشکر باشم. فیلم of یکی از فیلم‌هایی است که با توجه به این موضوع که lost ها تن‌ها از لحاظ اجتماعی بسیار ساده هستند ولی the از لحاظ اجتماعی بسیار ساده است اما say دارای دو موضوعی است که با توجه به این موضوع که رستوران The از لحاظ اجتماعی بسیار ساده است و نقش مکمل آن در فیلم science در سال ۱۹۳۱ ساخته شده‌است، یکی از رنگ‌های برجسته pf آلمانی است.

زیر نویس فیلم Metropolis 1927

فریتز langs که نقطه عطفی در دنیای سینما است، یکی از بزرگ‌ترین اسرار در دنیای سینما است، چطور یک فیلم می‌تواند به زودی ۸۰ سال قدمت داشته باشد؟ فیلمنامه by (Thea ون Harbou)هنوز درگیر مسایل اجتماعی است که در تمام سنین به دو گروه اصلی تقسیم شده‌است: کارگران &! اگر شما به دسته اول تعلق داشته باشید، می‌توانید یک زندگی لوکس را در بالا به کار ببرید، اما اگر شما کارگری هستید که ارزش یک پنی را نداشته باشد و در زیر زمین گیر بیفتید، توسعه بیشتر و توطئه‌های بیشتر در فیلمنامه خیلی شگفت‌آور است، بنابراین توصیه می‌کنم که به هر حال خودتان فیلم را بررسی کنید. Metropolis یک تجربه فیلم بسیار دشوار است و قطعا همیشه سرگرم‌کننده نیست اما همچنان که اغلب این مورد با سینمای صامت و سبک بصری جالب توجه به نظر می‌رسد اما مدل سال ۱۹۲۶ به طور گسترده در نظر من بهترین و پر زرق و برق به نظر می‌رسد اگرچه آن یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین فیلم‌ها بوده‌است که تا کنون در سال ۲۰۰۱ ساخته شده‌است.

این فیلم داستان داستان قدیمی داستان جنگ ستارگان را به تصویر می‌کشد که در هر نوع تصاویری که توسط پدر و مادر او مورد ستایش قرار گرفته بود، به اندازه یک فیلم صامت به نمایش گذاشته شده بود، هرچند که این فیلم داستان را به عنوان یک فیلم صامت به تصویر می‌کشد که در آن فیلم داستان فیلم صامت را به تصویر می‌کشد. من برای اولین بار این فیلم را در اوایل دهه ۹۰ بررسی کردم که ۱۴۸ دقیقه بازسازی‌شده به تازگی طراحی شد با هیبت ترین مادر همه فیلم‌های علمی‌تخیلی را تجسم کنم. این فیلم در ذهن شنوندگان ۹۴ سال را پشت سر می‌گذارد. این فیلم که در آن ماشین معبد خاردار و کارگران در حال غذا خوردن هستند، به طرز شگفت انگیزی انجام شده‌است. ماریا دروغ بابل به عنوان فاحشه بر پشت یک اژدهای دیگر به طرز شگفت انگیزی انجام شده‌است. چگونه می‌توانم یک فیلم کلاسیک را مرور کنم که توسط بسیاری از آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌است؟ و این کار را بدون اینکه سیاسی شود انجام دهید؟ در سال ۱۹۲۷ فیلم به نظر عالی می‌رسد که نورپردازی نقاشی‌های مات و البته ماشین ماشینی که حتی قبل از تبدیل شدن به ظاهر زیبای زنانه به نظر می‌رسد، به دنبال آن است که برخی از بازیگری را که کمی سنگین است به خصوص Freder و ماریا ماشین ماریا در دست دیگر، کاملا بد است! من شخصا به یاد کشورهای کمونیستی و سوسیالیستی افتادم که در آن کارگران فکر کرده بودند برای خیر کل کار می‌کنند و برعکس، من شخصا به یاد کشورهای کمونیستی و سوسیالیستی افتادم که در آن کارگران در حال کار کردن درباره این فیلم هستند و بدون شک در مورد این فیلم از نظر سیاسی به فیلم یک ستاره دیگر خواهند داد اگر برخی از این کارها انجام نشد.


دانلود فیلم metropolis 1927
دانلود فیلم metropolis 1927 دوبله فارسی
دانلود فیلم metropolis 1927 بدون سانسور
دانلود زیرنویس فیلم metropolis 1927
دانلود زیرنویس فارسی فیلم metropolis 1927
دانلود مستقیم فیلم Metropolis 1927
زیر نویس فیلم Metropolis 1927
فیلم Metropolis 1927 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Metropolis 1927
دانلود زیر نویس فیلم Metropolis 1927
فیلم Metropolis 1927 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها