Money Monster - 2016

هنگامی که یک سرمایه‌گذار خشمگین آن‌ها و خدمه آن‌ها را به عنوان گروگان می‌گیرد، میزبان تلویزیون مالی لی گیتس و تولید کننده او در وضعیت بسیار شدیدی قرار دارند.

اعضای اصلی فیلم


Julia Roberts

Patty Fenn بازیگر

George Clooney

Lee Gates بازیگر

Christopher Denham

Ron Sprecher بازیگر

Jodie Foster

کارگردان

Jack O'Connell

Kyle Budwell بازیگر

Dominic West

Walt Camby بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اما در این مورد او و مدیر مستند جودی فاستر به خاطر فیلم‌های ضد مالی معروف هستند و بنابراین در این مورد، مدیر و مدیر مستند از جودی فاستر سعی می‌کنند به راحتی در فیلم ۹۰ دقیقه‌ای شرکت کنند. اما در این مورد او و مدیر مستند از جودی فاستر سعی می‌کنند نسبت به توجیه واکنش‌های خشونت‌بار و به خصوص رفتار Ides محتاطانه عمل کنند، به خصوص به این دلیل که رفتار speculators ثابت شده‌است.

Money Monster

این فیلم در مورد اینکه چگونه پول نقد در بازارهای سهام گم می‌شود و در عین حال مضحک است که چگونه پول نقد در بازارهای بورس از دست می‌رود و یک سرمایه‌گذار آماتور nincompoop از سرمایه گذاران خارج می‌شود و در عین حال با نوشتن این بررسی کوبنده تنها چیزی که ارزش نگاه کردن در این فیلم را دارد واقعا خنده‌دار است. من به شدت توصیه می‌کنم که شما این فیلم مزخرف را تماشا نکنید و خودتان را به دردسر نیندازید. او در این فیلم داستان مفصلی دارد که با زور اسلحه در فیلم بازی می‌کند و به همین دلیل است که او در این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان مفصلی دارد که او در فیلم بازی می‌کند و به همین دلیل در فیلم بازی می‌کند که به طور شگفت انگیزی در فیلم بازی می‌کند. در کل داستان فیلم داستان جالبی است که در آن شما به یک چهارم از فیلم اهمیت نمی‌دهید.

Money Monster

لینک مستقیم فیلم Money Monster 2016

به محض اینکه پلیس نیویورک به دوست دختر اجازه داد تا به تلویزیون برود و فیلم را در پس‌زمینه نگاه کند، این فیلم بیشتر به یک شوخی تبدیل شد تا زمانی که می‌شنوید که پلیس نیویورک در حال برنامه‌ریزی برای شلیک به گروگان است تا جلیقه ضد بمب منفجر کند و وقت شما را هدر ندهید. من به عنوان بخشی از افسران اداره پلیس که از تماشای وضعیت گروگان‌گیری سال‌های سال ۲۰۰۸ لذت بردم، به عنوان بخشی از اداره پلیس احساس ناامیدی کردم و فکر می‌کنم که بسیاری از فیلم‌های سینمایی که از تماشای وضعیت گروگان‌گیری در سرتاسر دنیا لذت بردم، بسیار خوب بودند. به نظر من هم جورج کلونی و هم جک oconnell هر دو باید حداقل نامزد دریافت جایزه اسکار شوند.

لینک مستقیم فیلم Money Monster 2016

فیلم Money Monster 2016 با زیر نویس

این فیلم داستان جالبی به نظر می‌رسید ولی به زودی بدتر شد اما به محض این که فیلمنامه خیلی کوتاه بود، خانم فاستر به شدت غیر عادی رفتار می‌کرد. حتی دوشیزه Roberts هم به خاطر این که فیلمنامه خیلی بد بود به نظر می‌رسید. حتی دوشیزه فاستر به نظر می‌رسید که این نمایش به سرعت تولید شده و به خاطر نمایش تلویزیونی به سرعت تولید شده بود تا سینما. یک موضوع مشترک در فیلم‌هایی که وال استریت تا حد زیادی خراب است، بارها و بارها اجرا شده‌است و بسیاری از این فیلم‌ها به هم متصل می‌شوند تا از یکدیگر متمایز شوند. به دلیل توصیه گیتس به مردم برای خرید و فروش در یک وضعیت جالب توجه بسیاری از بینندگان انجام می‌دهند، اما به جای آن که به ما اجازه می‌دهد تا به عنوان یک جهان کوچک و تاثیرگذار بر روی یک مجموعه تلویزیونی بنشینند، اما نه به آن اندازه که آن را به عنوان یک جهان کوچک و تاثیرگذار بر روی یک مجموعه تلویزیونی می‌بیند، اما نه به آن اندازه که به نظر می‌رسد یک فیلم مهم است، اما نه به آن اندازه مهم است که این فیلم را تماشا کند و به طور کامل در فرآیند نمره ۸۶ به دقت سرگرم شود.

فیلم Money Monster 2016 با زیر نویس

دانلود زیر نویس فیلم Money Monster 2016

اگر این شرکت به اندازه کافی بزرگ باشد برای حفظ منافع به مدت یک روز، اگر شرکت به اندازه کافی بزرگ باشد برای حفظ علاقه به مدت طولانی ۸۰۰ میلیون دلار سود خواهد داشت، اما اگر این شرکت به اندازه کافی بزرگ باشد تا شاید بیش از ۸۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری داشته باشد، اما چرا این میانگین سهم بازار سهام را از دست می‌دهد اما چرا این میانگین سهام سهام جو را خریداری می‌کند؟ آیا او معمولا در یک صندوق سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری می‌کند یا توسط شرکت مدیریت می‌شود؟ یک طرح دیگری وجود دارد که سهام یک شرکت دیگر را به طور مصنوعی کاهش می‌دهد تا میلیاردها دلار از ارزش بازاری خود را به دست آورد و پس از آن به جای اینکه دستگیر شود، نیاز به تلاش بیشتری برای قاچاق مواد مخدر داشته باشد. این داستان به قدری آشنا به نظر می‌رسد که به نظر یک ایده خوب برای کسی نشان می‌دهد که چطور حتی یک گروه از افرادی که این قدر آهسته و در نهایت قابل‌پیش‌بینی بودند، بدون هیچ گونه شگفتی به نظر می‌رسیدند.

دانلود زیر نویس فیلم Money Monster 2016

لی مک کلونی یک بعد از ظهر روز بعد از ظهر هنگامی که او و استودیوی او توسط KyleJack oconnell به گروگان گرفته شد، از نمایش یک بمب کنار لی استفاده کرد و با کمک of رابرتز (Money Roberts)به او کمک کرد که آیا لی از این زنده بیرون خواهد آمد؟ جورج کلونی در اینجا در حال حاضر معرکه است اما پس از آن او واقعا احساس می‌کند که برای کسی که در یک منطقه گیر کرده‌است خیلی تنبل است اما او واقعا دوست دختر باردار است که فکر می‌کند قصد دارد این فیلم را کنار هم بگذارد و وقتی آن صحنه‌ها شما را روی لبه صندلی شما نگه می‌دارد شما را در لبه صندلی تان قرار می‌دهد و او هم خیلی خوب کار می‌کند. چیزی شبیه به این فیلم با وجود اینکه یک مرد که پول را از یک انعام بد از دست داده بود، شبیه جیم Mad جیم Cramer که نمایش پر زرق و برق به سهام یک شرکت گفته می‌شود چیزی بیش از حد به the نیست که مردم نشان می‌دهند چه کسی از او خواسته‌است تا تمام تخم‌های خود را در یک سبد بگذارد؟ چه کسی به شخصیت ژرژ حق می‌داد که در پایان کار درست عمل کند، اما او همچنان با بی‌توجهی اندرز می‌داد که یک عامل اهریمنی یک بعدی به زمان مرگ برای پیدا کردن یک جنایتکار دیگر تبدیل شده‌است! جورج ان قدر جورج کلونی است که به عنوان یک مربی مالی عمل می‌کند نه اینکه نگران یا نگران باشد زیرا باید جک oconnor از Unbroken به نظر برسد و نه اینکه نگران و نگران باشد چون یک پلیس به نام جودی فاستر یک کارگردان بزرگ نیست و خیلی دیوانه‌وار شروع به قدم زدن می‌کند مثل روشی که او حرف می‌زند و عمل نمی‌کند.

دانلود زیر نویس فیلم Money Monster 2016

این فیلم یکی از بهترین بازیگران سینما است که به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای نمایش داده می‌شود که به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای و یا حتی افسران اصلی پلیس در حال حاضر به عنوان یک بازیگر مهم در نظر گرفته می‌شود. او به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای که در حال حاضر به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای شناخته می‌شود و یا حتی شخصیت‌های اصلی پلیس در فیلم بازی می‌کند، به عنوان یک عامل مهم در نظر می‌گیرد که چطور می‌تواند در مورد هیولاهای واقعی بازی کند. این فیلم یک فیلم هیجان‌انگیز و فوق‌العاده با بازیگران طبقه بالا است.

دانلود زیر نویس فیلم Money Monster 2016
دانلود مستقیم فیلم Money Monster 2016
فیلم Money Monster 2016 با کیفیت 1080
فیلم Money Monster 2016 با کیفیت 720
فیلم Money Monster 2016 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Money Monster 2016
فیلم Money Monster 2016 دوبله فارسی
دانلود زیر نویس فیلم Money Monster 2016
فیلم Money Monster 2016 با زیر نویس
لینک مستقیم فیلم Money Monster 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها