Mountains May Depart - 2015

دانلود فیلم Shan he gu ren 2015

زندگی تائو و آن‌هایی که نزدیک او هستند در سه دوره زمانی متفاوت سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۲۵ بررسی شده‌است.

اعضای اصلی فیلم


Tao Zhao

Shen Tao بازیگر

Yi Zhang

Zhang Jinsheng بازیگر

Jing Dong Liang

Liang Jangjung aka Liangzi بازیگر

Zijian Dong

Zhang Daole aka Dollar بازیگر

Sylvia Chang

Mia بازیگر

Sanming Han

Liangzi's friend بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم Shan he gu ren 2015

همانطور که در طول فیلم در سه دوره متمایز از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۲۵ نشان داده می‌شود، این موضوع به طور قابل‌توجهی با توجه به تغییر شکل دوربین در طول سه دوره متمایز در سال ۱۹۹۹ و در حالی که سبک ویرایش بسیار آهسته است، اما به نظر می‌رسد که آهنگ ویرایش بسیار آهسته است، اما در عین حال آهنگ ویرایش به طور قابل‌توجهی آهسته و مستقیم به نظر می‌رسد. فیلم چشم بادام ارزش پیدا کردن و نگاه کردن به این داستان را دارد و دارای قلبی است که به شما نتایج اشتباه‌ات و اثر پروانه‌ای را نشان می‌دهد که تمام اعمال ما را نقض می‌کند.

زیر نویس فارسی فیلم Mountains May Depart 2015

این فیلم داستان یک زن جوان به نام تائو است که در سال ۱۹۹۹ در یک شهر کوچک به نام تائو پس از گذشت حدود ۴۰ دقیقه در شهر کوچکی قرار می‌گیرد که از نظر اقتصادی بسیار متفاوت است اما همه آن‌ها از شخصیت خود که در حال حاضر از نظر اقتصادی در حال پیشرفت است و در حال حاضر از نظر اقتصادی به دلیل تغییر چشم‌انداز شهری که در حال حاضر از نظر اقتصادی به جلو حرکت می‌کند و این که چگونه این شخصیت‌ها تغییر می‌کنند، کاملا متفاوت است. من یکی از معدود کسانی بودم که به عنوان یک طرفدار بزرگ جیا به شدت ناامید شدم. این یک کودتای واقعی است که استفاده از یک ۳۳۱ در بخش اول با شکوه است، طبیعت اجراهای نمایشی من را به عنوان استعاره برای جابجایی و سردرگمی در فاصله قابل‌توجهی بین چین و تجربه غربی جهان مورد حمله قرار می‌دهد. فیلمبرداری در پرت بین ۸ تا ۱۱ سال ۲۰۱۵ انجام شد.

زیر نویس فارسی فیلم Shan he gu ren 2015

من بعد از تماشای فیلم چینی دیگری که به تازگی فیلم چینی دیگری را تماشا کرده و از آن لذت بردم، بسیار خوب است که بگویم من بسیاری از فیلم‌های چینی را تماشا نکرده‌ام اما به نظر می‌رسد که آن‌ها می‌توانند کاملا سرگرم‌کننده باشند. این فیلم نشان می‌دهد که آیا او حق انتخاب مناسب را دارد یا اینکه در طول یک دوره زمانی ۲۵ ساله چگونه تغییر می‌کند. این فیلم نشان می‌دهد که آیا او حق انتخاب مناسب را دارد یا نه. این فیلم به ما می‌گوید که اگر چه آینده دیدگاه ما را گسترش می‌دهد اما ما می‌توانیم تمرکز خود را از آنچه واقعا برای زندگی شاد ضروری است، از دست بدهیم.

مدرن‌سازی تاثیر خوبی داشت و در غیر این صورت برای من وحشتناک بود. انتقادات thoughtful منتقدین دیگر تقریبا همه چیز را بیان می‌کنند اما من می‌خواهم اضافه کنم که طرفداران Zhangke از این تلاش لذت می‌برند و حتی وقتی که من دقیقا نمی‌دانستم چه چیزی در این فیلم وجود دارد لذت بخش است، حتی زمانی که شما تازه‌کار هستید، من اول برخی از فیلم‌های دیگرش را امتحان می‌کنم تا درک بهتری از چیزی که این کارگردان را به این شکل خاص می‌کند، امتحان کنم.

ویزای فرانسه # ۱۴۲۲۸۳ می توان گفت که این فیلم یک تجربه عجیب و غریب از یک فیلم است؟ خوب به این دلیل که یک داستان بسیار زیبا و یکنواخت برای نمایش فیلم به نمایش در می‌آید و آن چیزی است که این داستان را بسیار جالب می‌کند و این چیزی است که باعث می‌شود بیننده برای فیلم داستان خیلی جالب تری به نمایش بگذارد در حالی که این فیلم داستان جالبی را برای نمایش فیلم به نمایش می‌گذارد. برای اکثر موارد، این فیلم به زیبایی نوشته شده‌است، کارگردانی برای فیلم خیلی غیر ضروری است اگر چه ترتیب توالی در استرالیا خیلی غیر ضروری است. من هیچ چیزی برای فیلم پیدا نکردم. فقط به زبان انگلیسی بگویم که همه اجراهای آن‌ها عالی هستند اما به یاد خواهید داشت و فیلم به طور کامل به پایان می‌رسد.

زیر نویس فارسی فیلم Shan he gu ren 2015

این فیلم داستان خود را چندین دقیقه در اروپا تغییر می‌دهد اما من مخالف آن چیزی هستم که انتظار می‌رود این فیلم به عنوان یک مقاله ساده به نظر برسد به جای اینکه یک مطالعه شخصیت داشته باشد و بنابراین دو ساعت به طور ناموجه به نظر می‌رسد. برخی از ردیف‌های این بخش در سال ۱۹۹۹ توسط کارگردان و the در سال ۲۰۰۱ فیلمبرداری شد.


دانلود مستقیم فیلم Shan he gu ren 2015
فیلم Shan he gu ren 2015 با کیفیت بالا
فیلم Shan he gu ren 2015 بدون سانسور
زیر نویس فیلم Shan he gu ren 2015
فیلم Shan he gu ren 2015 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فارسی فیلم Shan he gu ren 2015
دانلود زیر نویس فیلم Shan he gu ren 2015

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها