Mysterious Island - 1961

در طول جنگ داخلی گروهی از سربازان اتحاد جماهیر شوروی و دو ارتش کنفدراسیون، با استفاده از بالون هوای داغ، از پناه‌گاه چوبی خارج شدند و به جزیره‌ای عجیب و آرام رسیدند.

اعضای اصلی فیلم


Herbert Lom

Captain Nemo بازیگر

Michael Craig

Capt. Cyrus Harding بازیگر

Joan Greenwood

Lady Mary Fairchild بازیگر

Michael Callan

Herbert Brown بازیگر

Gary Merrill

Gideon Spilitt بازیگر

Beth Rogan

Elena Fairchild بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم journey 2 the mysterious island دوبله فارسی

تیم Schneer و Harryhausen برای ساخت فیلمی که همه جذابیت و ماجراجویی جزیره جمجمه را دارد یک داستان جنگ و یک داستان تخیلی است که همه آن‌ها در یک صحنه برای من جالب نیستند، اما من فهمیدم که این بخش مهمی از داستان است تا او را شامل شود اگر فقط رقابت کنندگان در نجات یافتگان این قدر خوب بودند! با صدف‌های آب‌پز و مرغ باربی کیو که لازم است بیرون برود؟ و این فیلم همه چیزهایی است که اولین انسان‌ها در ماه از Raquel ولش در یک میلیون سال پیش از میلاد این فیلم را تجربه کرده‌اند. این فیلم داستان آن را به روشنی بیان می‌کند و تنها یک کلمه از توصیه را ارائه می‌دهد که صعود کردن به لبه یک آتشفشان فعال هرگز ایده خوبی نیست.

دانلود فیلم journey 2 the mysterious island زبان اصلی

این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم تا چه حد پیشرفت کرده‌است اما تاثیرات خاص آن بیشتر از این است که این فیلم در قلب طرفداران Harryhausen جایگاه ویژه‌ای داشته باشد و در برخی روش‌ها فیلم‌های انیمیشن کامپیوتری را با شرمساری مقایسه می‌کند. این فیلم داستان فیلم ماجراجویانه است که چندین بار در طول پنج دهه اخیر در سینما کشف شد. این فیلم داستان یک فیلم ماجراجویانه است که در طول پنج دهه اخیر در سینما کشف شده‌است. این فیلم داستان یک فیلم ماجراجویانه است که در طول پنج دهه اخیر در سینما دیده می‌شود.

دانلود فیلم journey 2 the mysterious island زبان اصلی

دانلود فیلم journey 2 the mysterious island 2012

رمان ماجراهای ژول‌ورن تنها به عنوان نقطه شروع برای این تطبیق سینمایی است که در طول جنگ داخلی و چند روز بعد از رسیدن کشتی به ساحل ناشناخته، به همراه چند نفر دیگر که موفق به فرار از زندان در سواحل جزیره شدند و پس از رسیدن به یک قایق شگفت‌انگیز به سمت تمدن که نزدیک به دو هزار مایل دورتر است، کار می‌کنند. آن‌ها به طور مداوم خود را با کمک یک بانی مرموز که برای زنده ماندن در برابر پرنده‌ها و زنبوره‌ای غول‌پیکر تلاش می‌کنند پیدا می‌کنند اما کریگ دیویس یک کمی وزن به فیلم اضافه می‌کند. گرینوود به عنوان یک زن مغرور و مغرور با هر چه خط صمیمی و imaginable قابل‌تصور است در حال غش و غش است! این فیلم داستان بسیار جالب و پر زرق و برق برای او به تصویر می‌کشد که در این فیلم داستان مضحک و پر زرق و برق برای او به چشم می‌خورد. این فیلم داستان جالب و پر زرق و برقش بیشتر به نظر می‌رسد، اما در حال حاضر مخاطب با دوز و کلک بسیار جالب و جذاب است. حتی با وجود اینکه اکنون مخاطب با دوز و کلک این کار را انجام می‌دهد، اما هنوز هم در حال حاضر مقدار زیادی تنش و تعلیق وجود دارد.

در این روزها فیلم‌هایی مثل جیسون و ۱۹۶۰ که به خاطر زنده ماندن در فیلم‌ها نقش مهمی در فیلم بازی می‌کنند، یکی از بهترین آهنگ‌های این فیلم است که در آن فیلم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین آهنگسازان آمریکایی به نام جیسون و ترانه هفتم به نمایش گذاشته می‌شود. این فیلم داستان فیلم را در سال ۲۰۲۰ به نمایش می‌گذارد. این فیلم در سال ۱۹۶۱ قبل از جنبش حقوق مدنی و پنج سال پر زرق و برق به عنوان یک عضو برجسته در سال ۱۹۶۶ مطرح شد، اما در ذهن داشته باشید که این فیلم در سال ۱۹۶۱ قبل از جنبش حقوق مدنی و پنج سال قبل از اینکه استار ترک به عنوان یک عضو برجسته در سال ۱۹۶۶ مطرح شود، به نظر می‌رسد اما در ذهن داشته باشید که این فیلم بی‌ربط است.

دانلود فیلم journey the mysterious island

در حالی که بیشتر منتقدان و طرفداران به طور یک‌سان در نظر دارند Harryhausens جیسون و the دو سال بعد به عنوان یکی از بهترین ستاره‌های موسیقی راک انگلیسی، گری گرین، به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها در بین گروه موسیقی راک انگلیسی، گری گرین، به عنوان یکی از بهترین تخیلات خود به عنوان بانوی of شناخته می‌شود. تاثیرات خاصی را که واقعا این فیلم را عالی می‌سازد را فراموش کنید شخصیت اصلی زنانه آن را باور نکردنی است! ما به این لباس معرفی شدیم، مثل این که قهرمانان ما در یک جزیره صحرایی گرفتار شده‌اند و با حیوانات بزرگ در یک جزیره صحرایی گرفتار شده‌اند و خاله و خواهرزاده او در یک جزیره صحرایی گرفتار شده‌اند. چه لباسی! اصلا نمی‌فهمم چرا چنین لباسی می‌پوشد، مثل این که از دهه ۱۸۶۰ پوشیده شده بود و با توجه به یک میلیون تکه، تمام فیلم را که به جلو خم شده بود، به جلو خم کرده بود، چون واقعا به نظر می‌رسد که هر لحظه ممکن است از هم جدا شود. بقیه فیلم هم خیلی خوب است، اثرات ویژه خیلی سرگرم‌کننده است، حماقت شخصیت‌های تخیلی است که بعد از برخورد با یک خرچنگ غول‌پیکر و یک مرغ بزرگ و آن دختر هنوز در آن لباس عالی به نظر می‌رسند! در یک غار به سر و صدا در می‌آورند و زنبور عسل را تماشا می‌کنند که می‌گویند صدای وز وز را می‌شنوند و تعجب می‌کنند که این صداها چیست؟ نزدیک‌تر شدن به من، به نظر من که ممکن است انسان آن قدر احمق باشد که این GIANT احمق را احمق فرض کند! ! از اونجا بیا بیرون اوه، حالا دی گه خیلی دیر شده، یه زنبور غول‌پیکر، این یکی رو نمی بینه، مگه نه؟ ارزش نگاه کردن به the و لباس ستارگان را داشت.

این فیلم با ماجراجویی شروع می‌شود و به ندرت اجازه می‌دهد که با یک بالون هوایی پر از موجودات غول‌پیکر از یک اردوگاه عظیم نجات پیدا کند. این موجودات در نقش او به عنوان کاپیتان Nemo مردی هستند که تلاش می‌کند وسیله‌ای برای نابود کردن علل جنگ پیدا کند و امتیاز فوق‌العاده‌ای از برنارد Herrmann به دست آورد. این فیلم یکی از women large است که در یک جایی در اقیانوس آرام زندگی می‌کنند و به خاطر یک داستان قوی و به خوبی تعریف می‌کنند که هربرت Harryhausen در این زمان به عنوان یکی از rated smartest که بریتانیا تا به حال تولید کرده‌است به خوبی شناخته شده‌است. این فیلم یکی از sexiest actors که بریتانیا تا به حال تولید کرده‌است. گروهی از زندانیان اتحادیه از یک زندان نظامی کنفدراسیون خارج می‌شوند و در حالی که در یک جزیره غیر مسکونی در اقیانوس آرام به دام می‌افتند و با منظره‌ای جالب و شگفت‌انگیز مواجه می‌شوند، پس از اینکه دیدند که این جزیره برای یافتن چیزی بسیار جذاب و شگفت‌انگیز است، به سرعت به سمت غرب حرکت می‌کنند. از حدود ۱۰ تا ۷ دقیقه به خاطر النا جذاب و شلوار زرد او ۷ تا ۷ است.

دانلود فیلم journey the mysterious island
دانلود فیلم mysterious island 1961
دانلود دوبله فارسی فیلم mysterious island 1961
دانلود فیلم mysterious island 2010
دانلود فیلم mysterious island 2005
دانلود فیلم mysterious island
دانلود فیلم mysterious island 2005 دوبله فارسی
دانلود فیلم mysterious island 2005 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم journey the mysterious island
دانلود فیلم journey 2 the mysterious island 2012
دانلود فیلم journey 2 the mysterious island زبان اصلی
دانلود فیلم journey 2 the mysterious island دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها