Mystic River - 2003

زندگی سه مرد که زمانی که یکی از آن‌ها یک تراژدی خانوادگی دارد، از هم پاشید.

اعضای اصلی فیلم


Laurence Fishburne

Whitey Powers بازیگر

Brian Helgeland

نویسنده

Adam Nelson

Nick Savage بازیگر

Dennis Lehane

نویسنده

Emmy Rossum

Katie Markum بازیگر

Marcia Gay Harden

Celeste Boyle بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم به ندرت اتفاق می‌افتد که این فیلم به ندرت اتفاق می‌افتد و حتی هنگامی که این فیلم به ندرت اتفاق می‌افتد، این فیلم شما را می‌گیرد و شما را لرزاند نه تنها دلیلی که این فیلم بهترین فیلم را برد بازگشت پادشاه در هر سال دیگری است و به همین دلیل است که این فیلم بهترین لحظه آن را بررسی می‌کند و شما ناامید نخواهید شد. در همان شب زوج سابق به قتل رسیدند و یک خانواده را به قتل رساندند، اما در عین حال به نظر می‌رسد که این فیلم بیشتر از اتفاقات پیش‌بینی‌نشده رخ می‌دهد که در حال حاضر قاتل سابق به قتل می‌رسد، اما بعد تحقیقات آن‌ها آن‌ها را در جهت دیگری به قتل می‌رساند، در حالی که آن‌ها در حال حاضر در حال انجام شکار خود برای قاتل هستند، پس همه چیز روبه‌راه می‌شود؟ یک دوست دوران کودکی که تصادفا در یک تصادف رانندگی کرده بود، یک دوست قدیمی را که به دلیل تصادف رانندگی در یک ماشین تصادف کرده بود، به قتل رساند اما تصادف رانندگی یکی از دوستان قدیمی او بود که تصادفا یک راننده را کشته بود. در همان شب اولین دوست دوران کودکی که یک نفر دیگر را کشته بود، یک نفر دیگر را کشت و به جای آن بدن انسان را به جایی که چندین روز در آنجا پیدا نشده بود ترک کرد.

دانلود فیلم mystic river x265

من عاشق این فیلم بودم که تیم رابینز، شان پن و کوین Bacon را دوست داشتم و من عاشق طرحی بودم که در ابتدا قرار بود آن را به شکل ۹ ستاره ثابت کنم. اما این فیلم آخرین واکنش عجیب شخصیت او به نام شان Penns و همسرش بود که هیچ پشیمانی در مورد آن نداشت و در پایان سخنان عجیب و غریب او چه بود؟ مثلا او ناگهان به یک supervillian تبدیل می‌شود به هیچ دلیلی و من برای آن زندگی نمی‌کنم. چرا کوین Bacon به شیوه‌ای واکنش نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد که او برای حل قتل کار خود را انجام می‌دهد و او آن را تا آن زمان به طور جدی جدی گرفت و آن حرکتی عجیب و غریب که در پایان به شان پن انجام می‌دهد؟ چرا؟ من می‌گویم که در اینجا spoilers نوشته نشده است، اما هر کسی با IQ بیشتر از ۵۰ سال اول کتاب را نخوانده است و فقط می‌تواند امیدوار باشد که این فیلم داستان قابل قبولی داشته باشد و هیچ کدام از آن‌ها دوست‌داشتنی نیستند و هیچ یک از آن‌ها دوست‌داشتنی نیستند.

دانلود فیلم mystic river x265

وقتی که من در نهایت سعی کردم در حالی که فیلم‌های کوچکی را تماشا می‌کردم که فیلم و شخصیت‌های آن را به هم متصل کرده بودم، هیچ کدام از شخصیت‌های فیلم را با چنین عواقب غم‌انگیز و مجازات سنگینی نگاه نداشتم. این فیلم خیلی خوب عمل کرد و به خوبی کارگردانی شد که من هرگز نمایش شان را از جیمی در این گروه پنج‌ستاره فراموش نخواهم کرد.

دانلود فیلم mystic river x265

دانلود فیلم mystic river film2movie

در حالی که شخصیت قاتل در فیلم شخصیت خود را آشکار می‌کند و نقش خود را در فیلم بازی می‌کند، نقش خود شان در نقش خود شان نقش بازی می‌کند و در عین حال به خاطر این که نقش خود را در فیلم بازی می‌کند، نقش خود شان را در فیلم بازی می‌کند و این نشان می‌دهد که چگونه آن اشتباه‌ات در نقش خود او نقش بازی می‌کنند. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * و آن‌ها به طور تصادفی به او شلیک کردند و بعد مجبور شدند دوباره به او شلیک کنند و او را با چوب هاکی شکست دهند. به من اجازه دهید چه چیزی را به عنوان یک راه آرام و آهسته برای ۲ ۱۴ ساعت سپری کنم که تیم رابینز یکی از موارد مورد علاقه من آن قدر جذاب بود که نقطه مورد این فیلم بود؟ و این حفاظت در پایان جایی است که همسر Jimmys به او می‌گوید که قوی است و سپس او را تخت می‌کند؟ موضوع از چه قرار بود؟ کاش به جای آن بیل را برای سومین بار دیده بودم.

دانلود فیلم mystic river دو زبانه

این فیلم داستان یک فیلم خوب است اما به نظر می‌رسد که این فیلم داستان خوبی برای کشتن کسی باشد که هیچ مدرک معتبری برای کشتن یک نفر نداشته باشد.


دانلود فیلم mystic river 2003 بدون سانسور
دانلود فیلم mystic river 2003 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم mystic river 2003
دانلود فیلم mystic river 2003 زبان اصلی
دانلود فیلم mystic river 2003 دوبله فارسی
دانلود فیلم mystic river 2003 زبان اصلی بدون سانسور
دانلود فیلم mystic river 2003 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم mystic river 2003 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم mystic river 2003 با لینک مستقیم
دانلود فیلم mystic river 2003 دوبله فارسی سانسور شده
دانلود فیلم mystic river
دانلود فیلم mystic river با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم mystic river دوبله فارسی
دانلود فيلم mystic river
دانلود فیلم mystic river زیرنویس
دانلود فیلم mystic river دو زبانه
دانلود فیلم mystic river film2movie
دانلود فیلم mystic river x265

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها