The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe - 2005

چهار کودک از طریق یک کمد به سرزمین of سفر می‌کنند و از افسانه شخصی‌شان استفاده می‌کنند تا آن را با راهنمایی یک شیر اسرار آمیز آزاد کنند.

اعضای اصلی فیلم


Jim Broadbent

Professor Kirke بازیگر

James Cosmo

Father Christmas بازیگر

Tilda Swinton

White Witch بازیگر

James McAvoy

Mr. Tumnus بازیگر

Elizabeth Hawthorne

Mrs. Macready بازیگر

Georgie Henley

Lucy Pevensie بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم the chronicles of riddick دوبله فارسی

این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای است که در داستان پیتر سوزان ادموند نوشته شده‌است. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای را برای نمایش خانوادگی به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای است برای نمایش خانوادگی که در طول جنگ جهانی دوم به نمایش گذاشته می‌شود. در حالی که این فرضیه را رد کرده بودم که در طول ۲ ماه گذشته بر روی صفحه نمایش نشسته‌ام، با لبخندی بزرگ به چهره من نگاه می‌کند و به همان اندازه که من قبلا تصور کرده بودم کار خارق‌العاده‌ای انجام داده باشم، با لبخندی occasional به چهره من نگاه کرد. این فیلم داستان تخیلی را تجربه کرده بود که من هرگز احساس نمی‌کردم در این فیلم سخنرانی کنم. هنگامی که بیشتر گل و لای را که توسط منتقدان به این فیلم پرتاب می‌شود، مورد بررسی قرار می‌دهند، پیدا خواهند شد که با فروش صدها میلیون نسخه، خود را با فروش صدها میلیون نسخه کپی کنند. تنها سوال اصلی که برای ما باقی می‌ماند این است که داستان را در کل تفسیر کنیم، بلکه تفسیر adamsons از داستانی که گفته می‌شود با شخصیت لوسی و اصلان Waldens اثر خاصی ایجاد کرده‌است و منابع Disneys یک شاهکار ادبی خلق کرده‌اند که هیچ خونی و خون بدون هیچ گونه خون و خون و خون در rendition از اصلان وجود دارد که در هیچ یک از آن‌ها هیچ چیز فوق‌العاده‌ای وجود ندارد.

دانلود فیلم the chronicles of narnia the lion the witch and the wardrobe

من این فیلم را با امید بسیار زیادی دیدم و آن‌ها با هم آشنا شدند. این فیلم بهترین فیلم سال است و بهترین فیلم برای هالیوود این است که به نظر من بهترین فیلم در یک سری هفت فیلم است. تصاویری که برای این فیلم بسیار جذاب بودند، بسیار تکان‌دهنده بودند. این فیلم به خوبی انجام شد من این سریال را به عنوان یک کودک توصیف کردم و به تازگی آن‌ها را با پیش‌بینی اینکه آیا آن‌ها این داستان را به اندازه کافی خوب تطبیق داده‌اند، در نظر گرفتم، اما مطمئنم که من برای دیدن آن به تئاتر می‌روم تا آن را چند بار دیگر بر روی صفحه نمایش بزرگ ببینم. فیلم فوق‌العاده‌ای از شخصیت‌های منتخب به زیبایی ساخته شده‌است و جلوه‌های ویژه - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -. بله، آن‌ها در حال صحبت کردن هستند. سازندگان فیلم کار بسیار خوبی را انجام داده‌اند و زبان بدن حیوانات مختلف بسیار خوب است. اولین صحنه جنگ تماشایی بود و بهترین مسیر شگفت‌انگیز برای موسیقی شگفت‌انگیز بود که کار ویرایش شگفت انگیزی از سری فیلم‌های کمدی بسیار جالب را که به نظر می‌رسد بسیار جالب توجه است انجام می‌دهد.

با این حال، به نظر من این فیلم صحنه‌ای بسیار زیبا به نظر می‌رسد، اما برخی از صحنه‌ها به نظر جالب توجه هستند، به خصوص وقتی که کارگردان آن صحنه را تاریک‌تر از نمایش فیلم‌های کمدی نشان داد، اما صحنه‌های اضافه و گفتگو نتوانست به عنوان شخصیت نمایشی بازی کند، اما صحنه‌های اضافه‌شده و گفتگو نتوانست به اندازه یک فیلم مخدوش بلکه لذت بخش باشد. من به اندازه کافی خوش‌شانس بودم که در یک نمایش پیشرفته شرکت کنم و به طرز شگفت آوری متعجب شدم. این فیلم درس‌های مهمی برای بزرگسالان دارد اما یاد آوری هم برای بزرگسالان دارد. برای اینکه مطمئن شوید که از طریق اعتبارات نهایی خواهید ماند تا آهنگ زیبایی را بشنوید که به ویژه برای فیلم نوشته شده‌است.

دانلود فیلم the chronicles of narnia the voyage of the dawn treader

من امشب رفتم تا فیلم جدید Narnia را ببینم و باید بگویم که بسیار تحت‌تاثیر قرار گرفتم. من هیچ وقت به فیلم‌های تخیلی تبدیل نشده بودم تا وقتی که ارباب حلقه‌ها از ابتدای فیلمی که من به ندرت در مورد فیلم‌های جدید هیجان‌زده بودم خیلی خوب بود اما من در مورد این فیلم خیلی هیجان‌زده بودم. این فیلم براساس کتاب کودکان نوشته شده بود، اما من فکر می‌کنم ما شاهد شروع یک سری فیلم‌های حماسی عالی هستیم. ۱۰ ستاره‌ها! من این فیلم را خیلی دوست داشتم، از زمانی که اعلام شد که من نمی‌توانم این شانس را برای دیدن یک پیش‌نمایش چاپ در صبح امروز از دست بدهم، اما در حالی که برخی ضعف‌های قطعی در کیفیت انیمیشن وجود داشتند، به طور حتم به طور حتم در حال خفه کردن من از تئاتر نبود، با این احساس خشنودی که هر بار که کتاب سی لو یس را می‌خواندم، از تئاتر خارج شدم. اجرای نمایش قطعا به طور حتم Tilda Swintons به عنوان جادوگر سفید بود اما من همه actorsvoices را از لوسی کوچک، جورجی هنلی به شخصیت باشکوه اصلان لیام، دوست داشتم. فکر می‌کردم که بچه‌ها شغل خوبی را با توجه به بی‌تجربگی نسبی خود و مقدار کار صفحه نمایش آبی که بعد از آن یک صحنه کوچک دیگر وجود دارد، انجام دادند.

دانلود فیلم the chronicles of narnia 2010

به یاد دارم وقتی جوان‌تر بودم، این را تماشا می‌کردم که وقتی نگاهش می‌کنم، احساس می‌کنم که جادو هنوز واقعی است. او نقش خود را بسیار خوب بازی کرد و نقش خود را بسیار خوب بازی کرد و نقش خود را بسیار خوب بازی کرد و به خوبی با همسالان خود بازی کرد. چه فیلم شگفت انگیزی! من فقط یک نمایش از آن را با گروهی از بازیگران و نویسندگان دیگر تماشا کردم و همه جا به تحسین ختم شد. نگاه شیطانی سرد او می‌توانست هر کسی را که دوست داشتم متوقف کند - به خصوص جورجی جورجی که نقش لوسی لیام لیام را بازی کرده بود و من احساس می‌کردم که مشتاقانه منتظر فیلم‌هایی هستم که دنبال خواهند شد. این فیلم تاثیر ویژه‌ای دارد که بر روی دکمه بازبینی نمایش داده می‌شود، به خصوص لوسی و پیتر این فیلم تاثیر ویژه‌ای بر روی دکمه بازبینی دارد، به خصوص لوسی و پیتر این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد هیچ کدام از فیلم‌های تخیلی دیگری که تا به حال دیده باشید جالب است اما به من اعتماد نکنید و به آن نگاه نکنید. تماشاگران در این بعد از بعد از صحنه‌های آغازین جنگ، بیننده را از صحنه‌های آغازین جنگ ویران می‌کنند، جایی که به نظر می‌رسد کارگردان اندرو آدامسون در مدت ۲ یا چهار بار تلاش خود را برای جلب توجه بیننده به جایی که در آن، تکنولوژی ناپدید می‌شود و شما شروع به قبول عملکرد و نه اثر ویژه می‌کند، به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان مهیج و Neesons است که در بسیاری از سطوح برای بحث در مورد آن به عنوان یک شیر واقعی عمل می‌کند و نقش بسیار خوبی را برای لذت بردن از آن می‌تواند داشته باشد.

دانلود فیلم the chronicles of narnia 4

در حالی که ضربان قلب من به اندازه کافی برای شخصیت داستان جالب توجه است، به طوری که به نظر من بهترین فیلم داستان فیلم است، به طوری که به نظر من بهترین فیلم داستان فیلم داستان فیلم است، به طوری که به نظر من بهترین فیلم داستان فیلم داستان فیلم است. به طوری که به نظر من بهترین فیلم داستان فیلم داستان فیلم است. !


دانلود فیلم the chronicles of narnia the lion the witch and the wardrobe 2005
دانلود زیرنویس فارسی فیلم the chronicles of narnia the lion the witch and the wardrobe 2005
دانلود فیلم the chronicles of narnia 3 دوبله فارسی
دانلود فیلم the chronicles of riddick 2004
دانلود فیلم the chronicles of narnia 2005 زبان اصلی
دانلود فیلم the chronicles of narnia
دانلود فیلم the chronicles of narnia prince caspian 2008
دانلود فیلم the chronicles of narnia 2005
دانلود فیلم the chronicles of narnia prince caspian
دانلود فیلم the chronicles of narnia دوبله فارسی
دانلود فیلم the chronicles of narnia 1 دوبله فارسی
دانلود فیلم the chronicles of narnia 4
دانلود فیلم the chronicles of narnia 2010
دانلود فیلم the chronicles of narnia the voyage of the dawn treader
دانلود فیلم the chronicles of narnia the lion the witch and the wardrobe
دانلود فیلم the chronicles of riddick دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها