Nomad: The Warrior - 2007

دانلود فیلم Köshpendiler 2007

یک حماسه تاریخی در قرن ۱۸ قزاقستان آغاز شد که در آن یک مرد جوان قرار است کشور & apos را متحد کند؛ سه قبیله درگیر جنگ.

اعضای اصلی فیلم


Mark Dacascos

Sharish بازیگر

Jay Hernandez

Erali بازیگر

Kuno Becker

Mansur بازیگر

Jason Scott Lee

Oraz بازیگر

Doskhan Zholzhaksynov

Galdan Ceren, the Jungar Sultan بازیگر

Ayanat Ksenbai

Gaukhar بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این موفقیت بزرگ از سوی عظمت Bagatov، تولید کننده ارشد، حکایت از این دارد که چگونه قزاقستان اولین کشوری است که توسط شاهین قدرتمند ساخته شده‌است و چگونه بعدا به اهلی کردن زنان در سراسر آسیای میانه دست پیدا کرده‌است و هیچ نیازی به جلوه‌های ویژه ندارد که صحنه‌های نبرد را خرد و خمیر کند! موفقیت بزرگ! من این فیلم را در حین عبور از فروشگاه ویدیو دیدم و بعد از خواندن خلاصه آن که من آن را به خانه بردم و بعد از تماشای آن در زبان اصلی با subtitles انگلیسی فهمیدم که این فیلم یکی از چند استثنا است که من بسیار تحت‌تاثیر قرار گرفتم. جی بکر، جی هرناندز و جیسون اسکات لی در این فیلم خارجی به من گفتند که اگر شما به فیلمی مثل فیلمی مثل فیلمی که من به شدت توصیه می‌کنم علاقه‌مند باشید. فیلمبرداری فیلم و زمان تاریخی واقعا منحصر به فیلم‌هایی است که به اندازه کافی حماسی برای ارائه یک فیلم به اندازه کافی جالب هستند، اما این یک فیلم جنگی است که با تمرکز بیشتر بر روی دوره‌های تاریخی و مکان‌های تاریخی کم‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی فیلم به نظر من بد نیست اما به نظر من این فیلم می‌تواند تاثیر بسیار متفاوتی داشته باشد اما به نظر من این فیلم می‌تواند تاثیر زیادی از این موضوع داشته باشد که این فیلم به خاطر طراوت و تازگی زندگی مدرن آسیای میانه مانند باتیر Oirat aggressors و Qyz Jibek، یکی از معدود فیلم‌هایی است که واقعا ماهیت مبارزات یلی قزاق و یلی Jongar را نشان می‌دهد.

فیلم Köshpendiler 2007 با کیفیت 720

من این فیلم را خیلی دوست دارم - این فیلم خیلی خوب است و هیچ تفاوتی با فیلم‌های آمریکایی ندارد. به شما یاد آوری می‌کنم که مارک Dacascos بازی می‌کند، اما من به شما یادآوری می‌کنم که حتی بسیاری از بازیکنان به عنوان بازیگر آمریکایی بازی می‌کنند، اما من به شما می‌گویم که هیچ علاقه‌ای به تماشای فیلم ندارد. بنابراین می‌خواهم که شما از این فیلم هم لذت ببرید. !!

من منتظر نخست‌وزیر بودم که از همان ابتدا آن را تماشا می‌کردم و قرار بود دوباره به سینما بروم تا دوباره آن را تماشا کنم. !! !! !! !! ! من از طرز حرف زدن آن‌ها خوشم امده است و امیدوارم که فیلم در خارج موفق شود و امیدوارم فیلم زیادی در مورد تاریخ ما وجود داشته باشد که آن قدر بزرگ و جالب باشد! !! !! !! !! ! من خیلی به موضوع این فیلم افتخار می‌کنم که معنی خیلی زیادی دارد، و بازیگرها Ayana Ayana، مارک DacascosArchie، اسکات لی، همه‌شان خیلی عالی بودند! !! !! !! !! ! من طرفدار پروپا قرص فیلم‌های جنگ جویی هستم و بعد از نگاه کردن به Mongol که واقعا فوق‌العاده است و من شدیدا توصیه می‌کنم که در این مورد انتظار یک جنگ بزرگ را داشته باشم، اما در این صورت، من واقعا انتظار داشتم که یک نبرد بزرگ در این مورد انتظار داشته باشم، اما در این صورت، من واقعا انتظار داشتم که یک جنگ بزرگ و بزرگ با شمشیرها داشته باشم، اما آن وقت من واقعا انتظار داشتم که یک جنگ بزرگ و بزرگ با شمشیرها، این یکی از آن‌ها یکی از آن‌ها باشد. اگر شما همه فیلم‌های جنگی موفق هالیوود را دیده‌اید و به دنبال آن هستید، یک فیلم دوره جالب با مراقبت‌های عاشقانه است که به لباس‌ها اختصاص داده می‌شود و اگر شما بخواهید می‌توانید کمی از آن‌ها را تماشا کنید، به نظر می‌رسد که منصور یک شخصیت تاریخی مهم برای Khazakh و تعداد زیادی از آژانس‌های ملی آن‌ها است که در طی روزه‌ای اتحاد جماهیر شوروی امکان پذیر نبوده است.

لینک مستقیم فیلم Köshpendiler 2007

دلیل اینکه من تصمیم گرفتم تا این فیلم را اجاره کنم به این دلیل بود که مارک Dacascos در این فیلم نقش بدتری داشت، اما در واقع او تنها یک شخصیت کوچک بود و برای اجرای آن یک داستان عالی بود. این آلبوم پس از اینکه به مدت ۱ ساعت نمایش را تماشا کرد و تنها ۲ فیلم کوتاه و خسته‌کننده را مشاهده کرد این فیلم داستان عاشقانه است و این فیلم داستان عاشقانه تری را اضافه می‌کند و این فیلم داستان عاشقانه تری را اضافه می‌کند.

فیلم Köshpendiler 2007 با زیر نویس

فیلم Nomad: The Warrior 2007 سانسور شده

در حالی که او در یک روستای دورافتاده به نام منصور Braveheart به عنوان یک شخصیت ماهر ظاهر می‌شود و به طور طبیعی به عنوان بهترین دوست و بهترین دوست او در یک روستای دور افتاده توصیف می‌شود، این فیلم داستان فیلم بسیار بسیار جالب تری را در نظر می‌گیرد. این فیلم داستان فیلم ریدلی اسکات است که به طور کلی از آن لذت می‌برد، اما در حالی که این فیلم به نظر بسیار خوب می‌رسد چرا که چرا شکایت می‌کند؟ به همین دلیل است که من از آن خوشم می‌آید و طرفداران سبک نیز باید آن را در آغوش بگیرند.

این فیلم نقش بازیگران قزاق در نقش‌های رهبری را ایفا کرده‌است و جی هرناندز گفت که این فیلم نقش بازیگران قزاق در نقش‌های رهبری را ایفا کرده‌است و جی هرناندز گفت که این فیلم باید در زبان قزاقی اجرا شود و جی هرناندز گفت که او یکی از بهترین فیلمسازان قزاق است که از آن زمان که اصالتا اهل Mongolian نیست و نمی‌تواند روح واقعی و تاریخ of را بشناسد، در این فیلم حضور داشته باشد. من فکر می‌کنم لازم نیست که این فیلم را در پایان فیلم بیان کنیم، به نظر می‌رسد که او این کار را انجام داده‌است یا او رهبر بزرگی در مورد خود فیلم است، اما این حقیقت که نقش رهبری آن‌ها توسط یک خارجی بازی می‌شود به قدری نومید کننده است که به نظر می‌رسد فعالان خوب قزاق چگونه احساسات وطن‌پرستی در میان مردم قزاقستان را افزایش دهند؟ دوستان من از تماشای این فیلم با توجه به این واقعیت که کیفیت فیلم خیلی خوب به نظر می‌رسد، امتناع کردند اما به هیچ وجه باعث افتخار من برای فیلم به نظر نمی‌رسید اگر دوست داشته باشید که فیلم را دانلود کنید به onefilm دات آر یو، آن‌ها دو نسخه از فیلمی دارند که از کیفیت خوب برخوردار است.

من در سپتامبر ۲۰۰۳ در یک بعد از ظهر یکشنبه از قزاقستان بازدید کردم و به یک دریاچه مصنوعی در بالای شهر آلماتی رسیدم که در حال عکاسی از یک آمریکایی دیگر در انتهای این جاده پر دست‌انداز بود، حتی با وجود این که آن یک دریاچه مصنوعی بود من شوکه شده بودم که در مورد این فیلم با یک آمریکایی دیگر ملاقات کردم و سپس فهمیدم کشتی گیران ژاپنی که سوار هواپیما شده‌اند برای اضافه کردن پول به اینجا آورده شده‌اند! من انتظار داشتم که در فیلم محلی به دنبال جیسون اسکات لی و تصادفا این صفحه را پیدا کنم و فهمیدم که فیلم بلند مدت است و ظاهرا یک پروژه غرور آمیز برای رئیس‌جمهور قزاقستان است که من نمی‌توانم در مورد فیلم اظهار نظر کنم، اما از چیزی که در KZ دیدم فهمیدم که پس‌زمینه باید تماشایی باشد. این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد بهترین گزینه برای نمایش فیلم جالب به نظر برسد اما این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی است که بینندگان ما را از آن جدا می‌کند. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد.

دانلود زیر نویس فیلم Nomad: The Warrior 2007

درست است که من برای اولین بار صبر کردم تا فیلم برداری شود، به طرز وحشتناکی خسته‌کننده بود، اما وقتی بزرگ شد او سفید شد و این داستان هیچ کمکی نکرد چون مردم در فروشگاه ویدئویی که من در آن کار می‌کنم همیشه از من می‌پرسند که آیا این فیلم خوب است یا نه. خدای من، نه! horrible! این کار را برای خودت انجام می‌دهی! من یک فیلم دیگر را توصیه می‌کنم، شاید یکی از آن‌ها سرگرم‌کننده باشد. با وجود همه نظرات منفی که من خوانده‌ام اکثریت گسترده‌ای از این فیلم را دوست داشته‌ام و باعث افتخار من شد که یک قزاق بودن تعداد زیادی اشتباه تاریخی وجود دارد اما این یک فیلم است پس از آن نباید به طور تاریخی ۱۰۰ درصد صحیح باشد! !! فریاد کشیدم: ولی خیلی وقت پیش از این که kazakh را ترک کردم، باز هم احساس غرور می‌کنم. !! من یک نسخه بد را دیده‌ام و اگر در انگلستان نشان داده شود من قطعا خواهم دید که من و همسرم و دوستانم با من خواهند فهمید که قزاقستان یک کشور واقعی است و نه تنها یک شوخی علی Gs از آن guygay متنفر است؟ ؟؟ Cant صبر کنید تا نسخه آمریکایی را ببینید من آن را در زبان روسی دیدم اما تعجب کردم که چگونه به زبان انگلیسی صدای آن را می‌شنوم اما آن‌ها شبیه قزاق به نظر می‌رسند

فیلم Nomad: The Warrior 2007 بدون سانسور

من فکر می‌کنم که فیلم مشکل است، اگرچه اکثر بازیگران خارجی هستند، فیلم شجاعت ملت ما را نشان می‌دهد، احساسات bat ما حتی نشان می‌دهد که چقدر از آن خوشم می‌آید و به همه توصیه می‌کنم! بازیگران ما فوق‌العاده بازی می‌کنند! !! !! تمام دنیای سینما را می‌شکند! اما اقدامات قهرمانانه ما با این مبارزه خاتمه نمی‌یابند، ما داستان‌های زیادی داریم برای گفتن در آینده امیدوارم که فیلم‌های جدید زیادی در مورد تاریخچه ما وجود داشته باشد که من واقعا به فیلم‌های KAZAKH در چنین استاندارد و با کیفیت امید دارم! !! آرزوهای خوب من برای این که آن قدر کار کند که همیشه به کار ادامه دهد! و ملت از شما سپاسگزار خواهد بود من استدلال خواهم کرد که در واقع مفاهیم اصیل دیگری غیر از ریختن برخی نور در تاریخ قزاقستان وجود ندارد. اساسا یک اقدام زنده، نسخه خوبی از زندگی مصریان و Hebrews برای مسلمانان چادرنشین را احساس می‌کند. در حالی که این فیلم به زبان انگلیسی ترجمه شد و به زبان قزاقی چاپ شد، در حقیقت به نظر من این فیلم در زبان انگلیسی فیلمبرداری شده‌است و به زبان قزاق ترجمه شده‌است. در حقیقت من به طور کلی معتقدم که این فیلم همه کیفیت فیلمبرداری فیلم هالیوودی را به خود اختصاص داده‌است، اما به نظر من این فیلم در فیلم معاصر چندان رایج نیست. توجه داشته باشید که این فیلم توجه اکثر جوانان آمریکایی را جلب نمی‌کند.

فیلم Nomad: The Warrior 2007 دوبله فارسی

من این فیلم را دوست داشتم و دوباره آن را تماشا خواهم کرد اگر دوست دارید فیلم‌های حماسی این را از دست ندهید. این فیلم داستان تاریخی واقعی را حذف کرد و حتی چیزی که باقی می‌ماند این است که این فیلم داستان واقعی تاریخی بسیار لذت بخش است و حتی چیزی که باقی می‌ماند این است که این فیلم داستان واقعی بسیار لذت بخش است و با لذت مضاعفی که با لذت دوگانه آشنا شدن با بخشی از جهان که اغلب ما با آن آشنایی نداریم وجود دارد. منتقدان دیگر قبل از من این موضوع را به زبان قزاقی با زیرنویس انگلیسی دیدند که در ۴۰ نمایش آمریکایی در آخر هفته منتشر شد. تنها the بودن در زبان قزاقستان بودند که من سهم عادلانه خود را از dubbing بد دیدم و نمی‌توانستم بگویم که این دوره دوبله شده‌است! شاید آن طور که بیشتر بازیگران اصلی هستند، حماسی تاریخی فیلم برداری شده بود که شامل برخی ripoffs کوچک از بازگشت به گلادیاتور Snowy و Musa۲۰۰۱ بود، اما آن صحنه‌ها خیلی خوب کار می‌کردند. من انتظار نداشتم که تو صادق باشی، چون مارک Dacascos در آن بود، یک جنگجوی تهدید آمیز بازی می‌کرد و قطعا به عنوان شخصیت او شناخته می‌شد! راه رفتن به مارک! دخترها در این نمایش زیبا هستند و رفتار آن‌ها خوب است! این فیلم به طور حتم بر روی چشم‌ها و پر از آب‌نبات چشم حماسی که ۴۰ میلیون دلار تولید می‌کردند به خوبی قابل باور بودند اما من واقعا فکر نمی‌کردم که دو قهرمان اصلی به خوبی با آن مبارزه کنند. من واقعا فکر نمی‌کردم این دو قهرمان اصلی به خوبی از این زبان زشت بگذریم و تنها به خاطر این زبان زشت و آزاد کردن یک فیلم حماسی تاریخی آزاد بر روی مکان که به علاوه کتاب من است، تحسین کنند.


فیلم Köshpendiler 2007 دوبله فارسی
فیلم Köshpendiler 2007 بدون سانسور
دانلود زیر نویس فیلم Köshpendiler 2007
فیلم Köshpendiler 2007 سانسور شده
فیلم Köshpendiler 2007 با زیر نویس
لینک مستقیم فیلم Köshpendiler 2007
فیلم Köshpendiler 2007 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها