On Body and Soul - 2017

دانلود فیلم Teströl és lélekröl 2017

اعضای اصلی فیلم


Alexandra Borbély

Mária بازیگر

Géza Morcsányi

Endre بازیگر

Réka Tenki

Klára بازیگر

Zoltán Schneider

Jenö بازیگر

Ervin Nagy

Sanyi بازیگر

Itala Békés

Zsóka بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Teströl és lélekröl 2017 با زیر نویس

Enyedi یک داستان عاشقانه زیبا تبدیل کرده‌است که کمی از رئالیسم جادویی را در آن به وجود آورده‌است. این حس مانند یک رویا درونی است که اگر کمی به دو طرف متمایل باشد ممکن است اشتباه از بین برود اما آن‌ها در اینجا با فیلمبرداری زیبا و اجراهای بسیار عالی، که این یکی از بهترین رمان‌های سال است، احساس خوبی داشتند. این فیلم را یکی از the فیلم‌ها را به تازگی مورد توجه قرار می‌دهم که اخیرا یک زن اوتیسم و یک مرد با یک بازوی لنگ وقتی شروع می‌کند که مرد هیچ تلاشی برای فهمیدن این که چگونه زن متفاوت است، به خاطر عدم تمایل مرد به تلاش برای رسیدن به زنی که دچار مشکلاتی حتی لمس کردن این رومانتیک است، انجام می‌دهد. من آن را شنیع و منزجر کننده می‌یابم و بدیهی است که بعد از اینکه مرد رابطه جنسی با او برقرار کرد، او تنها باید بعد از یک تلاش انتحاری برای طبیعی‌تر کردن وضعیت اوتیسم حاضر باشد. واقعا اگر این فیلم رمانتیک باشد، من نمی‌خواهم هیچ ارتباطی با داستان عاشقانه داشته باشم اما به نظر من این فیلم یک فیلم معمولی است که بیش از حد به آن توجه می‌کند چون با موضوع اوتیسم در یک روش بسیار کودن به نظر می‌رسد اما این فیلم داستان بدی نیست.

فیلم Teströl és lélekröl 2017 با زیر نویس

فیلم On Body and Soul 2017 با لینک مستقیم

فیلم زیبا و عجیب و شگفت‌انگیز یک فیلم برای بزرگ‌ترها با قلب و ذهن به عنوان کسی که یک نقاشی را تماشا می‌کند لذت بردن به یک صحنه زندگی واقعی است. فضای بین کلمات که همه تصورات فراگیر را به حساب می‌آورد، آدم را به یک آدم مغرور تبدیل می‌کند این یک داستان عاشقانه زیبا در مورد دو نفر از افرادی است که از نظر اجتماعی خجالتی هستند و در حالی که در کشتارگاه کار می‌کنند متوجه می‌شوند که هر شب آن‌ها رویای یکسانی را برای یافتن روح خود دارند. به همین دلیل است که بعد از یک صحنه جالب و متحرک که در آن عشق خود را به گوزن نشان می‌دهند، به این دلیل که بالاخره تنها mates را پیدا کردند. در جشنواره فیلم Berlinale در سال ۲۰۱۷ که در آن دو شخصیت اصلی به طور غیر معمول به یکدیگر نگاه می‌کنند و مشاهده می‌کنند که این دو شخصیت اصلی چگونه به یکدیگر نزدیک می‌شوند، این دو شخصیت مهم نیستند، اما هیچ وقت احساس نمی‌کنند که این دو شخصیت اصلی در رویاهای خود به هم نزدیک می‌شوند.

فیلم Teströl és lélekröl 2017 با لینک مستقیم

این یک داستان بسیار اصیل و غیر مرسوم در تضاد بین دنیای مادی است که در آن نمایش رخ می‌دهد و دنیای معنوی نمادی از رویاها و زیبایی عالی در این داستان است که ما شعر زندگی را حس می‌کنیم و این ایده را گسترش می‌دهیم که گاهی اوقات ما در رویاهای خود به خودمان نزدیک‌تر می‌شویم تا در واقعیت تنها کاری که باید بکنیم این است که بیدار شویم یک داستان عاشقانه، من به این فکر نمی‌کنم که کاوش سطحی یا استثمار یک زن جوان با ناتوانی عمیق برای چنین فردی آسیب‌پذیر و آسیب‌پذیر، به سختی از او در ارتباط با دیگران محافظت کند و چگونه می‌تواند ناتوانی خود را با او مقایسه کند و چگونه می‌تواند از خیال‌پردازی مردانه زن جوان با مردی که بیش از دو برابر سن او است، فاصله بگیرد. به عنوان کسی که معلول ذهنی است و در عین حال بسیار جالب توجه است به نظر می‌رسد که این فیلم یک فیلم واقعا زیبا است که در ارتباط بین رفتار انسان و حیوانات بسیار جالب توجه است و واقعا به نظر می‌رسد که در ارتباط بین رفتار انسان و حیوانات بسیار قوی است و به نظر می‌رسد که فیلم بسیار زیبایی است که در ارتباط بین رفتار انسان و حیوانات بسیار جالب است. علاوه بر حساسیتی که در برخی موضوعات پزشکی به عنوان بخشی از زنجیره غذایی و تاثیر تغییرات آب و هوا و پیشرفت انسان در زیستگاه در نظر گرفته شده‌است، علاوه بر حساسیتی که در برخی موضوعات پزشکی به عنوان بخشی از زنجیره غذایی و تاثیر بر پیشرفت انسان در زیستگاه‌های طبیعی وجود دارد، اما شما احساس می‌کنید که بازیگران در یک محیط مشابه در حال کار کردن در یک محیط مشابه این فیلم هستند که در سینما نزدیک شما پخش می‌شود.

فیلم On Body and Soul 2017 با زیرنویس چسبیده

این فیلم یک شاهکار است اگر تنها برای این حقیقت که هر جزئیاتی وجود دارد به دلایلی که هیچ چیز بر مبنای چند بررسی دیگر برای این فیلم باقی نمانده است، این واقعیت به نظر می‌رسد که برای تمام منتقدین e، یک reviewer می‌پرسد چرا این فیلم باید در کشتارگاه رخ دهد؟ این عنوان می‌گوید که تمام بدن و روح، روح در سراسر فیلم است، ما شاهد روح حساس او نسبت به دیگران هستیم، در ابتدا او می‌گوید که احتمالا ماریا خجالتی است و برای محافظت از خودش به کشتارگاه نمی‌رود؟ وقتی ماریا وارد کشتارگاه برای کار کردن در کشتارگاه می‌شود و برای کار در کشتارگاه برای کار کردن با دیگران تلاش می‌کند، به همین دلیل است که ماریا نمی‌تواند احساسات حساسیت‌های خود را درک کند و در نتیجه او بتواند به طور فیزیکی ببیند که چه اندام زیبایی دارد وقتی که ماریا به طور فیزیکی تجربه می‌کند و با تجربه آن را در سطح روح تجربه می‌کند، زیبایی این است که این قطبیت آن‌ها می‌تواند با هم متحد شوند.

فیلم Teströl és lélekröl 2017 با زیرنویس چسبیده

در حالی که ماریا در تلاش برای غلبه بر این محدودیت در تلاش فیزیکی و اشتیاق فراوان در تلاش برای غلبه بر این محدودیت به نظر می‌رسد، اما ترس آن‌ها به قدری زیاد است که باعث می‌شود شما احساس تاسف کنید اگر برای گاوها کار کنید، به نظر کمی دورتر و زشت‌تر از ماریا قرار دارد، اما شاید فقط من در فستیوال بین‌المللی فیلم تورنتو دیده باشم.


دانلود مستقیم فیلم Teströl és lélekröl 2017
فیلم Teströl és lélekröl 2017 سانسور شده
فیلم Teströl és lélekröl 2017 با کیفیت 720
فیلم Teströl és lélekröl 2017 دوبله فارسی
زیر نویس فارسی فیلم Teströl és lélekröl 2017
فیلم Teströl és lélekröl 2017 با کیفیت 1080
فیلم Teströl és lélekröl 2017 بدون سانسور
فیلم Teströl és lélekröl 2017 با زیرنویس چسبیده
فیلم Teströl és lélekröl 2017 با لینک مستقیم
فیلم Teströl és lélekröl 2017 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها