Once - 2008

یک روز مدرن موسیقی در مورد a و یک مهاجر و هفته پر مشغله آن‌ها در دوبلین، که تمرین می‌کنند و ترانه‌هایی را ضبط می‌کنند که داستان عشق شان را بازگو می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Glen Hansard

Guy بازیگر

Markéta Irglová

Girl بازیگر

Hugh Walsh

Timmy Drummer بازیگر

Gerard Hendrick

Lead Guitarist بازیگر

Alaistair Foley

Bassist بازیگر

Geoff Minogue

Eamon بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای است که برای این فیلم ساخته می‌شود و آن را برای یک مرد جوان با هم دوست خواهد داشت. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای برای این فیلم است و آن را برای همیشه در نظر می‌گیرد. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای برای این فیلم است و آن را برای همیشه در نظر می‌گیرد. یک‌بار مراجعه کنید زیرا یک‌بار دیگر ممکن است برگردید

Once

من باید بگویم که من عاشق این فیلم هستم و با یک دوست ژاپنی به دیدن آن رفتم و او هم آن را دوست داشت. یک فیلم ساده و ساده در مورد دو نفر که در زمان خاصی در زندگی شان جلسه داشتند را خواندم و من کاملا موافقم که فیلم سازان با صحنه‌های مختلف آشنا شده‌اند. من کاملا موافقم که فیلم سازان با مکان‌های خاصی در یک خیابان بازی می‌کنند، اما به نظر می‌رسید که بازیگران باید از طریق شهر راه بروند تا به آن‌ها برسند. اما جالب بود که به شهر دابلین کمک کردم تا شهری متفاوت برای آنچه که ساکنان برای توصیه من به کار روند، تنها رفتن و دیدن آن باشد اگر شما به خاطر دیدن چیزی غیر پیچیده، بدون بیش از حد احساساتی بودن، احساس خوبی داشته باشید.

Once

لینک مستقیم فیلم Once 2008

من شانس آوردم که این فیلم را از دیگران متمایز کنم اما اجرای آن بسیار ساده است اما اجرای آن چیزی است که برای هر کدام از آن‌ها ساده است. این فیلم یک نوع دوستانه از عشق را نشان می‌دهد که برای هر کدام از آن‌ها ساده است. این فیلم داستان دیگری را نشان می‌دهد که زندگی را برای همیشه روشن می‌کند اما ممکن است تاثیر بزرگی بر روی شما بگذارد که می‌دانم یک‌بار دیگر تماشا می‌کنم.

همانطور که قبلا ذکر کردم، من واقعا دوست ندارم که در سینما زندگی کنیم. به هر حال به نظر من این فیلم خیلی خیلی متفاوت از آن چیزی است که قبلا در سینما دیده بودم. به همین دلیل ما فکر می‌کردیم که این فیلم خیلی خیلی متفاوت است. در مقیاس ده روز یک روز ۱۲ است! این فقط ثابت می‌کند که جادو لزوما به یک بودجه عظیم نیاز ندارد؛ یک اسکریپت عالی و اله‌ام بخش از بازیگری می‌تواند آن روز را حمل کند، همان طور که می‌توانید امیدوار باشید و شخصیت‌های ما برای یک ساعت و نیم با این لبخند راحت روی صورت‌هایمان نشسته بودند و لطفا درک کنید که من کلا از موزیکال متنفرم اما این یکی کار می‌کند! Irglova و Hansard برای نقش‌هایی عالی هستند که کار دوربین عالی است و کل تجربه به یک امید برای آینده فیلم نیاز دارد. شما فقط باید به ایندی سفر کنید تا چیزهای واقعا عالی را پیدا کنید و تنها نروید؛ کسی را که واقعا از بودن با آن لذت می‌برید ببرید.

فیلم Once 2008 با زیر نویس

گاهی اوقات من متوجه شدم که چرا کسی این فیلم را نه تنها در آهنگ‌ها، بلکه به جای آن که به سادگی به آن توجه کند، به نمایش می‌گذارد، بلکه به جای آن که به جای دوربین نمایش دهد، به ما می‌فهماند که این فیلم نه تنها به خاطر این که برای این دو نفر مهم است یا نه، بلکه ممکن است تنها چیزی باشد که همه دوست دارند یا نه، بلکه ممکن است تنها چیزی باشد که همه مردم در اینجا اظهار نظر می‌کنند، بلکه این است که این فیلم داستان یک فیلم دوست‌داشتنی را به ما نشان می‌دهد.

دانلود زیر نویس فیلم Once 2008

این فیلم داستان جالبی است که در مدت ۱۷ روز و در یک فروشگاه موسیقی با آن دختر کارگر که دوست دارد در یک فروشگاه موسیقی فیلم بازی کند و آن را به عنوان یک دوست به یاد می‌آورد، چیزی نیست که من در طول روز در یک کارگاه موسیقی با آن آشنا شدم. این فیلم داستان جالبی است که من در یک تئاتر تاریک با ده معاون و نویسنده آن را به یاد می‌آورم. من دوست دارم که چطور فیلم از صحنه‌های کلیشه‌ای هالیوود دور ماند اما به جای آن، آن را واقعی نگه داشت. به جای آن، موسیقی بسیار عالی است و حالا شما را با چیزهای زیادی برای فکر کردن و صحبت کردن درباره بعد از آن لذت می‌برد. این جایزه بهترین نتیجه این است که پسر من تابستان گذشته در ایرلند بود و برگشت و گفت چه خبر است؟ به جای اینکه سرش را بالا بیاورد؟ من متوجه شدم که در فیلم ایرلند خیلی خنک است، به خصوص در امتداد ساحل. این فیلم داستان عشق را به نمایش می‌گذارد، اما نه آن طور که شما ممکن است انتظار داشته باشید که فیلم داستان عاشقانه زیبایی برای کسانی داشته باشد که در فیلم بازی می‌کنند، اما نه آن طور که شما ممکن است انتظار داشته باشید که این فیلم داستان عاشقانه زیبایی برای کسانی باشد که در آن فیلم بازی می‌کنند.

در پافشاری مداوم دوستی که من به ندرت در فیلمی دیدم که به ندرت به دیدن فیلم علاقه داشتم، به تنهایی این احساس sinking را دارم که وقتی خدا می‌داند ما به همه صفحه موجود نیاز داریم، خدا می‌داند که ما به هر صفحه موجود نیاز داریم. به شما هشدار داده شود که ممکن است به قدری تحت‌تاثیر قرار گیرد که موسیقی متن را از همه ویدیوهای مرتبط با YouTube خریداری کنید و قادر نخواهید بود آن را با الهام جادویی از ذهنتان دور کنید. این فیلم نشان می‌دهد که DV تنها یک فیلم موزیکال مدرن به نظر می‌رسد، بلکه یک فیلم بلند فیلم است که در آن اعداد موسیقی در فروشگاه‌های موسیقی قدیمی کثیف و آپارتمان به چشم می‌خورد. این فیلم داستانی درباره مهاجرت درباره موسیقی به نمایش می‌گذارد، اما نه در یک فیلم tale آزار دهنده - یک شاهکار با اجراهای مرکزی عالی و موسیقی شگفت‌انگیز.

چه کسی فکر می‌کرد؟ از همه فیلم‌ها برای بیرون آمدن از این فصل تابستان به اندازه کافی لذت بخش است که هیچ کدام از ما در زندگی با کسی که در آن زندگی می‌کنیم و یا شاید به همان سرعتی که به ما مربوط می‌شود، زندگی کنیم. این نوع فیلمی است که در آن زندگی ما را بهتر درک می‌کند. این نوع فیلم است که باعث می‌شود احساس بهتری در مورد افراد داشته باشید و ممکن است باعث شود که شما احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید.

دانلود زیر نویس فیلم Once 2008


فیلم Once 2008 با زیرنویس چسبیده
دانلود مستقیم فیلم Once 2008
فیلم Once 2008 با کیفیت 1080
زیر نویس فیلم Once 2008
زیر نویس فارسی فیلم Once 2008
فیلم Once 2008 بدون سانسور
دانلود زیر نویس فیلم Once 2008
فیلم Once 2008 با زیر نویس
لینک مستقیم فیلم Once 2008

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها