Paddington - 2014

Paddington (Paddington Sally)فیلمی است با بازی هیو Bonneville سالی و جولی والت رز، یک خرس جوان پرو به لندن سفر می‌کند تا خود را از دست بدهد و در ایستگاه Paddington به تنهایی خانواده مهربان براون را ملاقات کند.

اعضای اصلی فیلم

برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم انیمیشن Paddington 2014

این فیلم داستان بسیار جالب توجهی را برای بینندگان جوان و جوان به ارمغان آورده‌است. این فیلم داستان جالب توجهی را برای بینندگان جوان و جوان به ارمغان آورده‌است. این فیلم داستان جالبی را برای بینندگان جوان و جوان ایجاد می‌کند. این فیلم داستان غم‌انگیز و جالبی را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان جالب توجهی را به بیننده نشان می‌دهد. این فیلم داستان جالبی را به تصویر می‌کشد که در آن فیلم به عنوان یک کودک بی‌گناه شناخته می‌شود و باعث می‌شود احساس کنید که یک کودک بی‌گناه دوباره به عنوان یک کودک بی‌گناه آشنا می‌شود. این فیلم در مورد خانواده‌ای است که یک خرس عروسکی را در یک ایستگاه قطار پیدا می‌کند. آن‌ها خرس عروسکی را بعد از این ایستگاه می‌بینند که خرس عروسکی به دنبال یک ماجراجویی است که بعد از Paddington روی سکوی Paddington حرکت می‌کند. یک پیشنهاد فصلی گرم و جذاب که من برای اولین بار در سینما پیدا کردم، دیروز یک لیوان Paddington برای وارد شدن به روح خریدم و داستان خیلی جالب و سرگرم‌کننده است و برای بچه‌ها و بزرگسالان ماجراجویی بزرگی است و من از تماشای آن لذت بردم.

لینک مستقیم انیمیشن Paddington 2014

انیمیشن Paddington 2014 با لینک مستقیم

من باید این موضوع را قبل از ادامه دادن به این بررسی، قبل از اینکه این داستان را با توجه به داستانی هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز برای یک خرس و ماجراهای او در لندن بازگو کنم، در حالی که یک فیلم دوست‌داشتنی و با شکوه را به نمایش می‌گذارد، در حالی که برای یک حس قوی بریتانیایی و حس شوخ‌طبعی کامل که می‌تواند توسط مردم تمام سنین تعریف شود، احساس دلتنگی می‌کند. جالب است که این فیلم داستان جالب توجهی را به تصویر می‌کشد، اما این گفتگو به طرز شگفت انگیزی جالب و جالب توجه است، اما این گفتگو به طرز شگفت انگیزی جالب و جالب توجه به نظر می‌رسد، اما این گفتگو به طرز شگفت انگیزی جالب توجه است، اما این گفتگو به طرز شگفت انگیزی هیجان‌انگیز است. اما این گفتگو با تکان دادن سر او در سالن‌های مجلل در موزه تاریخ طبیعی، داستان جانی دپ (جانی دپ)را در فیلم دزدان دریایی کاراییب به نمایش می‌گذارد. یک کاوشگر جغرافیایی به تیره‌ترین پرو می‌رود و با دو خرس با استعداد مواجه می‌شود. او به جای او تنها است و تن‌ها در کنار ماری Brown سالی است. گرچه شوهرش هنری هیو Bonneville به جای او تنها است و تن‌ها در کنار مری براون قرار دارد. این فیلم داستان بسیار جالبی است و نیکول کیدمن با داستان واقعی خودش فیلم خانواده کوچک خانوادگی را تعریف می‌کند.

انیمیشن Paddington 2014 با کیفیت بالا

وقتی که خانه‌اش در Darkest پرو یک خرس جوان به لندن سفر می‌کند تا یک خانه جدید پیدا کند و به او کمک کند تا یک خانه مناسب را پیدا کند اما به اندازه کافی ساده است که شما را علاقه‌مند نگه دارد در حالی که به او کمک می‌کنند تا به تازه‌وارد کمک کند، اما در عین حال در هنگام صحبت کردن درباره قسمت شیطانی که این فیلم را تماشا می‌کند، به خصوص در طول تعطیلات زمستان بسیار ساده و لذت بخش است. Paddington که به خاطر شرایطی که در این فیلم برای اولین بار پس از خروج از این فیلم به عنوان یک جاذبه توریستی شناخته می‌شود، به همین دلیل است که این فیلم داستان را با توجه به آنچه که در این فیلم به دست اورده است، به راحتی به دست آورد. این فیلم داستان را با توجه به آنچه که در این فیلم به چشم می‌خورد، نشان می‌دهد. این فیلم به راحتی می‌تواند تاثیر آن را در نظر بگیرد. این فیلم به راحتی می‌تواند باعث شود که این فیلم داستان جالبی را به نمایش بگذارد.

این یک لحظه کلاسیک است: مواد خام یک گرم شدن قلب اما داستان کودکان سبک‌وزن است که زندگی واقعی و فیلم انیمیشن را به نمایش می‌گذارد. اما این مکالمه به طرز شگفت انگیزی خنده‌دار است اما این مکالمه ساده و جالب است. این فیلم داستان فیلم خانواده براون را واقعا واقعی و آسان می‌کند. این فیلم یکی از فیلم‌های خانوادگی بزرگ است. boy Paddington مثل کتاب جنگل در سکانس آغازین و مزایای مناظر زیبای لندن که داستان را به نمایش می‌گذارد، لذت و جذابیت فوق‌العاده‌ای دارد. جذابیت آن ممکن است تنها به خاطر لذت مطلق از سینما باشد و فیلم خوبی را تداعی کند که در آن می‌توانید کاملا از داستان عاری از استرس و شخصیت فیلم شاد آن لذت ببرید. همه ما عاشق این فیلم هستیم، خانواده شامل پنج ساله نشستن و تماشا کردن از شروع با استثنا خندیدن ما همه هیپنوتیزم شده‌ایم. فیلم داستان در تمام سنین برای نگاه کردن به مکان‌های گیج‌کننده بسیار عالی است. فیلم ویدئویی که صحنه‌های در دفتر ضبط را مورد تحسین قرار می‌دهد خنده‌دار است. من امیدوارم که فروشگاه‌ها از طریق آن لوله‌ها تغییر کرده باشند. آیا می‌توانید آن را بار دیگر به عنوان یک فیلم زیبا و خوب تماشا کنید؟ مطمئنم که مایکل باند اعتراضی نکرد تا من را به عنوان یک کودک می‌ترساند و خیلی بیشتر از این که کودکان در Chitty عاشق این فیلم هستند من نمی‌توانم این فیلم را به اندازه کافی تحسین کنم یا توضیح دهم که وقتی آن را گرم و فازی تماشا می‌کنم چطور احساس می‌کنم؟

انیمیشن Paddington 2014 با کیفیت بالا

دانلود زیر نویس انیمیشن Paddington 2014

بسیار خوب، من باید اقرار کنم وقتی به پوستر فیلم نگاه کردم، از خودم می‌پرسیدم که چگونه یک فیلم طول ویژگی در مورد یک خانواده انگلیسی که یک فیلم حرفه‌ای خلق می‌کند خوب است؟ این فیلم داستان جالبی است که به تازگی برای بچه‌ها نوشته شده‌است. این فیلم داستان جالبی است که به تازگی برای بچه‌ها نوشته شده‌است. این فیلم داستان جالبی است که برای بچه‌ها نوشته شده‌است. این فیلم داستان جالبی است که برای بچه‌ها نوشته شده‌است. این فیلم داستان جالبی است که برای بچه‌ها نوشته شده‌است. در ۹ دسامبر سال ۲۰۱۴ فیلم انتخاب در میدان Dorchester Tonight برای مدت چند ماه به تماشای این فیلم ادامه داد و به نظر می‌رسد که بهترین بازیگر آمریکایی Grantham را به نمایش می‌گذارد. این فیلم به خوبی توسط هیو Brown پخش شد که به نظر می‌رسید شخصیت ما زنده خواهد ماند و من با گروهی از مردم که به طور حتم به عنوان جوان‌ترین فرد در سال ۷۸ زندگی می‌کنند و قطعا یک فیلم برای کل خانواده است، به نمایش در آمد.

یک سازگاری عالی که از شخصیت‌هایی که در کتاب‌ها گنجانده شده بودند، یک معجزه بزرگ برای گرم شدن قلب و طنز و شوخی است، در حالی که بازیگران نمایش گرافیکی به طور حتم در حال لذت بردن از این فیلم شگفت‌انگیز هستند، اما این فقط به خاطر این است که خانواده من و من می‌خواستم فیلم طولانی‌تر شود و این نشانه خوبی از یک فیلم خوب است. اما واقعیت این است که در حقیقت هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد اما واقعیت این است که در حقیقت هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد، اما واقعیت این است که هر کسی می‌تواند در این فیلم احساس راحتی کند و احساس راحتی کند، اما این فیلم نه تنها باعث می‌شود که فیلم لندن بزرگ شود، بلکه لذت دیدن برخی مکان‌های بسیار آشنا در فیلم، بسیار لذت بخش باشد، و این لذت بخش بسیار خوبی برای دیدن افرادی از جمله بزرگسالان است.

بعد از چند دهه ورود به ایستگاه کینگز کراس در ایستگاه کینگز کراس باعث می‌شود بیننده به طور جدی به عنوان یک شخصیت تخیلی زندگی کند. این داستان به عنوان یک شخصیت تخیلی و جالب توجه بیننده را به خود جلب می‌کند. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه هر یک از اعضای خانواده او را با شخصیت منحصر به فرد مخاطب قرار می‌دهد. این فیلم به عنوان یک exception تخیلی و جالب توجه به شخصیت و شخصیت شخصیت فیلم بازی می‌کند، اما این فیلم نه تنها به عنوان یک fun تخیلی، بلکه به عنوان یک شخصیت فیلم بازی لذت بخش نیز در این فیلم وجود دارد، اما این فیلم داستان جالبی را برای بچه‌ها در نظر می‌گیرد. این فیلم بدون شک یکی از the و heartwarming فیلم‌هایی است که من انتظار دارم در زندگی ام فیلم خانوادگی واقعی را تماشا کنم، اما نمی‌توانم بگویم که آن‌ها به خاطر ترس از فاسد شدن فیلم، جذاب هستند اما من به سرعت او را به عنوان بخشی دیگر از قالب مورد قبول قرار دادم. حتی اگر شما فرزند نداشته باشید تا با شما عکس بگیرید، باید این فیلم را ببینید. من عاشق این بودم که خودم و شوهرم آن را تماشا کنیم و اگر هم سن و سال شما را با بچه‌ها دوست نداشته باشیم، حتی اگر هم سن و سال شما را با بچه‌ها دوست نداشته باشم، حتی اگر هم سن و سال شما را با بچه‌ها دوست نداشته باشم، حتی اگر هم سن و سن و سال شما را هم دوست نداشته باشم، حتی اگر هم سن و سال شما را با بچه‌ها دوست نداشته باشم، حتی اگر هم سن و سن و سال شما را هم دوست نداشته باشم، از آن لذت می‌بردم.


دانلود مستقیم انیمیشن Paddington 2014
انیمیشن Paddington 2014 بدون سانسور
انیمیشن Paddington 2014 با کیفیت 720
زیر نویس انیمیشن Paddington 2014
زیر نویس فارسی انیمیشن Paddington 2014
انیمیشن Paddington 2014 با کیفیت 1080
دانلود زیر نویس انیمیشن Paddington 2014
انیمیشن Paddington 2014 با کیفیت بالا
انیمیشن Paddington 2014 با لینک مستقیم
لینک مستقیم انیمیشن Paddington 2014

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها