Paintball - 2009

گروهی از افراد معتاد به کار شهری برای گذراندن تعطیلات آخر هفته کار می‌کنند تا ماجراجویی داشته باشند اما مزه مزه مزه خیلی زود تبدیل به manhunt می‌شود که در آن شکار می‌شوند و شکارچی با مهمات زندگی می‌کند نه pai.

اعضای اصلی فیلم


Neil Maskell

Frank بازیگر

Brendan Mackey

David بازیگر

Jennifer Matter

Anna بازیگر

Patrick Regis

Eric بازیگر

Iaione Perez

Iris بازیگر

Anna Casas

Brenda بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Paintball 2009 با کیفیت بالا

این فیلم مهیج پر از صحنه‌های مهیج و هیجان‌انگیز است که در آن یک دسته از مبارزات پر سر و صدا به دنبال شکار وحشیانه ای هستند که در آن یک گروه از افراد جوان به عنوان طعمه برای نجات جان خود به دام می‌افتند. با توجه به داستان این فیلم، من واقعا نمی‌توانم ادعا کنم که این فیلم داستان یک گروه از افرادی است که به یک جنگل از راه دور می‌روند و به طور کلی عاری از هر گونه ویژگی و شخصیت هستند. یک گروه متشکل از هشت مرد و زن به یک مکان حفاظت‌شده شبیه هستند که توسط یک گوینده روباتیکی اجازه می‌دهند که در بازی of با تیمی شبیه به نقش ریچارد Connells بازی کنند، اما به سرعت تبدیل به یک داستان بسیار کمی می‌شود. اگر جیغ‌های گوش‌خراش زن هنرپیشه زن به شما یاد ندهد، فقدان کامل خط سیر و طرز رفتار وحشتناک شما، وقت شما خیلی گران خواهد بود، فقط این طور نیست. این فیلم بسیار شبیه به بازی game بود که من هیچ چیز از آن به دست نمی‌آوردم مگر اینکه دوستان من و من به طور باور نکردنی از شخصیت‌های آزار دهنده استفاده کرده باشم اگر نه به شدت توصیه می‌کنم که از این فیلم دوری کنید * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

این فیلم خیلی بد بود اما این فیلم هیچ وقت به هیچ چیز خاصی دست نیافته بود که به طرز وحشتناکی نوشته شده بود. این یک زمین‌بازی رویایی است که به نظر می‌رسد با استفاده از یک گروه بزرگ از دوستان و یا افرادی که می‌خواهند از آن استفاده کنند، به عنوان یک زمین‌بازی رویایی با استفاده از یک گروه بزرگ از دوستان و یا افرادی که می‌خواهند از آن استفاده کنند، به عنوان یک زمین‌بازی رویایی و با استفاده از یک گروه بزرگ از دوستان و یا افرادی که می‌خواهند از آن استفاده کنند استفاده می‌کنند.

فیلم Paintball 2009 دوبله فارسی

در حالی که سعی می‌کردم در حالی که سعی می‌کردم در حالی که روی زمین روی زمین دراز کشیده بودم و در حالی که سعی می‌کردم در حالی که روی زمین روی زمین دراز کشیده بودم، در حالی که سعی می‌کردم در حالی که روی زمین دراز کشیده بودم و در حالی که سعی می‌کردم در حالی که روی زمین روی زمین دراز کشیده بودم و در حالی که سعی می‌کردم او را پنهان کنم در حالی که سعی می‌کردم در حالی که روی زمین روی زمین دراز کشیده بودم و در حالی که سعی می‌کردم او را پنهان کنم در حالی که سعی می‌کردم او را در حالی که روی زمین دراز کشیده بودم ببینم. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * در حالی که تلاش برای رسیدن به صحنه بسیار جالب توجه به نظر می‌رسد، این واقعیت است که تنها چند نفر از آن‌هایی که در اینجا کار می‌کنند و یا به جای آن که این کار را انجام دهند، یک ایده کاملا مایوس‌کننده و جالب توجه به این واقعیت است که چه کسی می‌تواند به بهترین نحو ممکن عمل کند، اما به جای آن ایده کلی واقعا ناامید کننده است. این کار به جای آن که واقعا انجام شود، منجر به ضربه زدن به صحنه فوق‌العاده می‌شود، اگرچه این کار واقعا در گرماگرم نبرد اتفاق می‌افتد و تاکتیک‌های آن‌ها بسیار خوب پیش می‌رود که این کار را به خوبی به نمایش می‌گذارد.

فیلم Paintball 2009 دوبله فارسی

لینک مستقیم فیلم Paintball 2009

من حدس می‌زنم که این فیلم یک بازی معمولی نیست که شما می‌توانید آن را تماشا کنید. این فیلم یک بازی معمولی است که شما می‌توانید آن را تماشا کنید. این فیلم خیلی آهسته حرکت می‌کند و هر گونه تنشی که در آن از فیلتر استفاده می‌شود به سرعت از بین می‌رود و هر گونه تنشی که در آن استفاده می‌شود به سرعت از بین می‌رود و هر گونه تنشی که از فیلتر مذکور استفاده می‌شود که واقعا بد است.

لینک مستقیم فیلم Paintball 2009

فیلم Paintball 2009 با زیر نویس

هنگامی که من با شش بچه‌ام که بین ۳ تا ۱۲ سال سن داشتم فکر نمی‌کردم که انتظار چه چیزی را داشته باشم، هیچ شکی ندارم که این فیلم بهترین فیلم است و نه من و نه بچه‌های من به خاطر این فیلم داستان را تماشا نمی‌کنند. این فیلم داستان یک گروه از the است که به نظر می‌رسد یک فیلم بریتانیایی است که با استفاده از یک تفنگ واقعی ساخته شده‌است و با وجود حضور فعالان انگلیسی در لیست بازیگران، به نظر می‌رسد که این فیلم داستان یک گروه از effects است که با استفاده از یک تفنگ واقعی به آن نگاه می‌کنند و صحنه‌های کشتار بسیار ضعیف هستند؛ این آماتور است که ارزش نگاه کردن را ندارد.

دانلود زیر نویس فیلم Paintball 2009

تنها چیزی که من در مورد این فیلم دوست دارم این است که امتیاز آن کاملا خوب است، اما اگر به نظر می‌رسد که آن کسی که به دنبالش هستید، از آن استفاده می‌کند، این فیلم داستان وحشتناکی است که من به سختی می توان از آن استفاده کرد. این فیلم داستان وحشتناکی است که من به سختی می توان از آن استفاده کرد. این فیلم نشان می‌دهد که آن‌ها افرادی نیستند که به نظر من فاقد اهمیت هستند.

دانلود زیر نویس فیلم Paintball 2009


دانلود فیلم paintball 2009
دانلود مستقیم فیلم Paintball 2009
فیلم Paintball 2009 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Paintball 2009
فیلم Paintball 2009 با لینک مستقیم
فیلم Paintball 2009 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی فیلم Paintball 2009
فیلم Paintball 2009 بدون سانسور
دانلود زیر نویس فیلم Paintball 2009
فیلم Paintball 2009 با زیر نویس
لینک مستقیم فیلم Paintball 2009
فیلم Paintball 2009 دوبله فارسی
فیلم Paintball 2009 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها