Pale Rider - 1985

اعضای اصلی فیلم


Clint Eastwood

Preacher بازیگر

Clint Eastwood

Preacher کارگردان

Michael Moriarty

Hull Barret بازیگر

Carrie Snodgress

Sarah Wheeler بازیگر

Sydney Penny

Megan Wheeler بازیگر

Chris Penn

Josh LaHood بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Pale Rider 1985 با کیفیت 1080

در اواسط دهه ۱۹۸۰ و در اواسط دهه ۱۹۸۰ یک دوره کوتاه از فیلم‌های وسترن پخش شد که در سال ۱۹۸۵ میلادی، سوار بر یک دوره کوتاه از فیلم‌های وسترن به سبک وسترن and در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. این فیلم در مقایسه با شین ۱۹۵۳ و ظهر در ۱۹۵۲ در مقایسه با شین ۱۹۵۳ الگوی سوراخ‌های گلوله در Stockburn همان الگویی است که کشیش در ابتدای فیلم داشت. revolver یک مدل Remington است که در سال ۱۸۵۸ از کلاه و سیلندر توپ به یک سیلندر که فشنگ فشنگ شلیک می‌کند، تغییر کرد. وقتی که کانوی ۲۳ بار توسط Stockburn و his کشته می‌شود، او هنوز هم نمرده است و خود را به کشتن می‌دهد، یک گلوله بیست و بیست و بیست و دو برابر چشمانش خواهد بود که بالاخره او را بکشد بیش‌ترین سود در غرب دهه ۱۹۸۰ صحنه افتتاحیه این فیلم که در آن یک شهر بی‌گناه مورد حمله قرار گرفته‌است شبیه به افتتاح of غربی The ولز است که در آن خانواده Joseys مورد حمله سربازان قرار گرفتند. Remade در نقش مبلغان مذهبی ۲۰۰۷ این فیلم در سال ۱۹۸۵ در جشنواره فیلم کن وارد رقابت شد.

فیلم Pale Rider 1985 با کیفیت 1080

زیر نویس فارسی فیلم Pale Rider 1985

کیت بریتون در صحنه‌هایی به عنوان یک کودک نوپا ظاهر شد و پدرش تکاور جنگل ناظر صحنه‌هایی بود که بر روی زمین عمومی نظارت می‌کرد و خواهر بزرگش با او بودند و مادر و دخترها برای بازی کردن به کودکان معدنچیان دعوت شده‌بودند. فریتز Manes یک شریک تولید کننده معمولی را به عنوان یک سوار بر روی صحنه انتخاب کرد که ظاهر آن یکی از هفت فیلم سینمایی است که در فیلم‌های Eastwoods ساخته شده‌است.

زیر نویس فارسی فیلم Pale Rider 1985

دفتر ولز فارگو که در آن واعظ از صندوق امانات بانکی در کلمبیا رکوردز دریافت کرده‌است، در کلمبیا در جایی که طلا در قرن نوزدهم استخراج شده‌است، فیلمبرداری شده‌است. این یقه کشیش از اواخر قرن ۱۸ است که باعث می‌شد خانواده immediately را به عنوان یک واعظ شناخته باشد، چون خیلی عادی نبود.

بیش‌ترین فروش در گیشه فروش در دهه ۱۹۸۰ منتشر شد. وارن کلارک در مصاحبه‌ای با روزنامه تایمز گفت که او در این فیلم نقش داشته‌است. یک فیلم زیبا و غیر ضروری و غیر ضروری جورج Stevenss در برابر داستان cattlemen در مقابل داستان an در مقابل sluice که از ناکجا ظاهر شد، یک فیلم زیبا و بدون خونریزی بود و به کلی فاقد هرگونه کشش واقعی و بدون هیچ گونه کشش واقعی بود. آهنگی که از سال ۱۹۸۲ تا دسامبر ۲۰۲۰ برای کانال تلویزیونی ۴ نیوز پخش شد و تا سال ۲۰۲۰ هنوز هم در حال استفاده است، اگرچه در دوره موسیقی کمی تغییر کرده‌است. اولین اسبی که به ریچارد کیل واگذار شد اولین باری بود که سوار بر اسب شد و سوار اسب قوی تری شد.


دانلود فیلم pale rider 1985 دوبله فارسی
دانلود فیلم pale rider 1985 با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم pale rider 1985
دانلود زیرنویس فیلم pale rider 1985
دانلود فیلم pale rider دوبله فارسی
فیلم Pale Rider 1985 با زیرنویس چسبیده
دانلود مستقیم فیلم Pale Rider 1985
فیلم Pale Rider 1985 با لینک مستقیم
زیر نویس فیلم Pale Rider 1985
فیلم Pale Rider 1985 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی فیلم Pale Rider 1985
فیلم Pale Rider 1985 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها