Pelé: Birth of a Legend - 2018

صعود از محله‌های فقیرنشین سائو پائولو برای هدایت برزیل به اولین پیروزی جام جهانی در سن ۱۷ سالگی در این نمایش زندگی‌نامه‌ای.

اعضای اصلی فیلم


Vincent D'Onofrio

Feola بازیگر

Rodrigo Santoro

بازیگر

Jeff Zimbalist

کارگردان

Jeff Zimbalist

نویسنده

Michael Zimbalist

کارگردان

Michael Zimbalist

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من واقعا شروع به تماشای این فیلم کردم تا چیزی در مورد داستان این داستان فوتبال بدانم، اما آیا این داستان واقعی است؟ صادقانه بگویم اگر این داستان درست باشد، من می‌توانم بگویم که داستان‌های دیزنی در دنیای واقعی وجود دارند بنابراین یک فیلم بیوگرافی درباره یک فیلم زندگی واقعی نیست و چرا به نام خدا یک فیلم برزیلی را به زبان انگلیسی انجام داده‌اند؟ چرا؟ ؟؟ ۲ نکته کم‌تر برای این فیلم فیلم ما به آن افتخار می‌کنیم که ما برزیلی هستیم و باید به آنچه که مهم نیست افتخار کنیم اما ما فیلم را به انگلیسی تبدیل کردیم؟ ؟؟ نه، چرا؟ ؟؟ پس ۱۰ ۲ نه در دو فیلم فانتزی پرتغالی = ۶ امتیاز برای دیدن و لذت بردن و گفتن در پایان این داستان واقعا چه اتفاقی افتاد؟

فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018 با زیر نویس

این فیلم نشان می‌دهد که اگر آمریکا در فیلمی بازی کند که به نظر می‌رسد شما در فیلمی بازی می‌کنید که از همه مهم‌تر از آن است که شما در فیلمی حضور داشته باشید که به آن علاقه دارید، بسیار جالب است که اگر u همه منابع یا فرصت‌ها را در دنیا داشته باشد، این فیلم به شما نشان می‌دهد که من مدام به تماشای این فیلم هستم که لذت تماشای یک چیز زیبا در این فیلم را دوباره تکرار می‌کنم. این یکی از بدترین films است که تا به حال دیده‌ام، این خجالت است، چون من طرفدار پروپا قرص pele هستم، چون دیدم که یک فیلم در مورد زندگی opposing است که من نمی‌توانستم صبر کنم، اما بعد بازی را کنار گذاشتم و تمام هیجان و هیجان از پنجره بیرون رفتم. اول از همه، زندگی pele که به جای نمایش دادن به pele، به جای آن که the را به ما نشان دهند این بود که در آن موقع که من دلم نمی‌خواهد مثل بچه‌ها بازی کنم، این کار را می‌کنم که آن‌ها را با یک پیچ‌گوشتی زنگ‌زده نشان بدهم، چون در آن موقع من یک ساعت چهل و سه دقیقه از عمرم را از دست داده‌ام. اما این فقط دو Cent است. توجه کنید که یک فیلم چطور می‌تواند در مورد موفقیت یک افسانه ورزشی باشد؟ واضح است که مطالب در حال گدایی برای برخی از برنامه‌های موسیقی و فرهنگ برزیلی است و این فیلم در حال صحبت با یک فرهنگ قدرتمند فرهنگی در اینجا و فرهنگ برزیلی و موسیقی است که به سادگی برخی از این صحنه‌ها را با شکوه در رنگ و ریتم خود قرار می‌دهد و یک حس محسوس وجود دارد که سازندگان این فیلم با شور و اشتیاق در مورد موضوع موضوع و موضوعات ساده مبارزه تعالی و topos خانوادگی صحبت می‌کنند؟ در حالی که بسیاری از فیلم‌ها در مورد فیلم‌های ورزشی با چنین نمایش ساده و در عین حال انگیزی از خود ورزش موفق بوده‌اند، اغلب در پس این موضوع محو می‌شوند. وقتی به انگلیسی ترجمه کردم تعجب کردم که چه چیزی در ترجمه گم شده‌است؟ من می‌توانم دوباره آن را در پرتغالی نگاه کنم به عنوان یک آمریکایی که اخیرا توسط حشرات فوتبال گاز گرفته شده‌است، بنابراین من درک عمیقی نسبت به ظرافت این ورزش دارم. این فیلم یک فیلم بسیار زیبا است و من امیدوارم که بسیاری از آمریکایی‌ها آن را تماشا کنند چون این نسل جوان احتمالا حتی نشنیده باشد که او بازی کند یا برقصد؟

لینک مستقیم فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018

در حالی که کاملا مطمئن هستم که به طور کامل از نظر تاریخی، یک فیلم عالی و داستان یکی از افسانه‌های واقعی این دنیا نیست، صحنه‌های فوتبال مثل حس familyheartfeltcountryfelt عالی هستند. این واقعا یک مستند نیست من این را به افرادی که علاقه‌مند به فوتبال هستند توصیه می‌کنم. کارگردانی فیلم و موزیک ویدیوی فوق‌العاده‌ای است که در طول دهه ۱۹۵۰ برای دیدن فیلم به نمایش در آمد و شما احساس کردید که فیلم در طول دهه ۱۹۵۰ در مقایسه با فیلم‌هایی که در سال ۱۹۵۸ به نمایش گذاشته شده بسیار احساساتی بوده‌است. اگر کسی از شما آن را ببیند، به شما توصیه می‌کنم که اولین و بعد فیلم را تماشا کنید. من امروز این فیلم را تماشا کردم و یا حداقل تا جایی که می‌توانستم سفر هواپیمایی را تماشا کنم و وحشت زده شدم که چطور یک داستان شگفت‌انگیز از آن لباس‌های پاره‌پاره شده برای بچه‌های فقیر به ارمغان اورده بود و به محض اینکه بچه‌های فقیر کفش‌های فوتبال خود را درآوردند، Pele شروع به بازی با پا برهنه کردند، اما چرا این کار را کردند؟ اوه، این پسر چاق اجتناب‌ناپذیر و بچه sighted را فراموش نکن و این پر از anachronism بود که منظورم بچه‌های برزیلی در دهه ۱۹۴۰ است که برای بازی از نوع ورزشی آمریکایی به هم می‌رسند؟ این داستان بدون مقدمه عجیب و غریب به حد کافی عالی بود.

دانلود زیر نویس فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018

یک فیلم عالی برای درک این بازی زیبا واقعا خوب است! Pele یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های ورزشی است که تا به حال دیده و بیشتر از هر چیز دیگری در این فیلم بازی می‌کند. در فستیوال فیلم TriBeCa در نیو یورک، من به عنوان مردی که به خاطر بازی کردن با او آشنا شده بودم و اینکه او می‌دانست که من هیچ برنامه واقعی ندارم، خوشحال بودم که این مرد چه کاری انجام داده بود و اینکه چه کاری برای بازی کردن انجام داده بود، خوشحال بودم که این مرد چه کاری انجام داده و چه کاری انجام داده بود. خیلی خوب است، نه من سلفی گرفتن سلفی گرفتم.

فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018 با کیفیت 480

این فیلم در مورد بهترین بازیکنان تیم ملی فوتبال آمریکایی که در این فیلم بازی می‌کنند با استفاده از جوراب و لباس‌های دیگر برای بازی در تیم ملی فوتبال بازی می‌کند. این فیلم نشان می‌دهد که در برزیل، فیلم‌های زیادی با استفاده از جوراب و لباس‌های دیگر که در فیلم بازی می‌کنند را نشان می‌دهد. این فیلم داستان فیلم بازی را نمایش می‌دهد و من می‌دانستم که او در فیلم یک نقش کوچک بازی می‌کند و من می‌دانستم که در فیلم نقش کوچکی در فیلم بازی می‌کند. ۸۱۰ ستاره برای سرگرمی پاک خوب


دانلود فیلم pele birth of a legend 2016
دانلود فیلم pele birth of a legend 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم pele birth of a legend 2016 زبان اصلی
دانلود فیلم pelé birth of a legend
دانلود زیرنویس فیلم pele birth of a legend 2016
فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018 سانسور شده
دانلود مستقیم فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018
فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018 دوبله فارسی
فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018 با کیفیت 720
فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018
لینک مستقیم فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018
فیلم Pelé: Birth of a Legend 2018 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها