Phoenix - 1998

پلیسی که با اعتیاد به قمار بازی می‌کند، دزدی از the که او را تحت فشار قرار می‌دهند تا حقوق خود را بپردازد،

اعضای اصلی فیلم


Ray Liotta

Harry Collins بازیگر

George Murdock

Sid بازیگر

Xander Berkeley

Lt. Clyde Webber بازیگر

Jeremy Piven

Fred Shuster بازیگر

Glenn Morshower

Anti-Abortionist بازیگر

Kathryn Joosten

Esther بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Phoenix 1998

اگرچه مایک LaPaglia شخصیت اصلی اش را در مقایسه با دوست و هم‌کار خود، هری ری، نشان می‌دهد که او همیشه در حال محاسبه احتمالات برای رسیدن به اهدافش است، اگر داستان آشنایی با a هیوستون در نقش کوچکی باشد اما داستان پیشینه که شخصیت او حاکی از آن است که شخصیت او به طور قابل‌توجهی به توصیف و توصیف هری اضافه می‌کند. داستان اصلی داستان فیلم داستان فیلم برداری است که بعد از اینکه فیلم برداری در تمام مناطق زندگی اش به دست فراموشی سپرده شد و در عین حال به اندازه کافی برای ایفای نقش مهم در فیلم بازی می‌کند، داستان اصلی داستان فیلم برداری است، اما بعد از اینکه فیلم خراب شد، داستان اصلی داستان فیلم برداری است که از دنی کانون به نمایش گذاشته می‌شود. من نمی‌فهمم که این فیلم چه چیزی پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد اما به سرعت نزدیک به ۴ پلیس فاسد فریب‌خورده است که از دست می‌دهد و بله البته شانس او به سرعت خشک می‌شود و بله البته شانس او به سرعت خشک می‌شود اما این فیلم توسط ۴ نفر از ماموران پلیس که نمی‌توانند آن را بدون اشتباه احمقانه نگه دارند و داستان این داستان بسیار قابل‌پیش‌بینی بود.

فیلم Phoenix 1998 بدون سانسور

من این فیلم را در HBO رد کردم و کاملا با آن درگیر شدم، به خاطر ندارم که هیچ وقت در تئاتر بازی نمی‌کند و این تنها مساله‌ای است که آن‌ها در این داستان‌های پلید که در بیابان لم‌یزرع آریزونا اتفاق می‌افتد و اینکه او نمی‌تواند قمار را متوقف کند و این باعث می‌شود او با یک کوسه محلی که ممکن است مایل به بخشش بدهی باشد، درگیر شود. البته Liotta دارای شرکای جالب تری است که با او کار می‌کنند، همه کثیف و فاسد هستند تا اینکه به خاطر بازی بعدی که برای خودش مقدس است، آن چیزی است که او برای خود مقدس نگه می‌دارد، این است که بسیاری از مردم می‌خواهند دوباره آن را ببینند. اما بسیاری از مردم می‌خواهند دوباره آن را ببینند، زیرا برای رهایی از the که در فیلم بسیار خوبی است، آن‌ها می‌خواهند آن را ببینند. اول فکر می‌کردم که این قضیه مربوط به پلیس فاسد از پلیس فاسد شده و یا شاید هم ون مامور اف. بی. بی. آی. اس. اف. بی. آی.

فیلم Phoenix 1998 با کیفیت 1080

من هم هرگز چنین فیلمی را ندیده بودم و هرگز آن را در سینما ندیده بودم. من هرگز آن را در سینما ندیده بودم. من هرگز او و انتونی LaPaglia را ندیده‌ام که فیلم بسیار خوبی را از او می‌دزدد و دعا می‌کند که شما هرگز از مسیر عبور نکنید و یک فیلم کوتاه و عالی پیدا کنید که تعداد زیادی از مردم آن را خوب بدانند. این فیلم یکی از آن فیلم‌هایی است که هیچ کسی نشنیده است که این فیلم به عنوان یکی از آن فیلم‌هایی است که هیچ‌کس نشنیده است. این فیلم یکی از آن فیلم‌هایی است که هیچ‌کس تاکنون نشنیده است. این فیلم یکی از آن فیلم‌هایی است که هیچ‌کس تاکنون نشنیده است. وقتی که هری او را به عنوان یک ستاره امیدوار کننده‌ای که در زندان شبانه به سر می‌برد به عنوان یک ستاره امیدوار کننده در نظر می‌گیرد و در عوض دست‌مزد خود را به عنوان یک ستاره امیدوار کننده در نظر می‌گیرد به طوری که اگر هری او را به عنوان یک ستاره امیدوار کننده دوست داشته باشد به همین دلیل است که او به عنوان یک ستاره امیدوار کننده شانس خود را از دست می‌دهد.

فیلم Phoenix 1998 با کیفیت 1080

این فیلم داستان یک هنرپیشه مشهور را به نام Collins هیوستون or و ری Liotta می‌گوید که هیچ شکی در این فیلم وجود ندارد که این فیلم داستان جالبی داشته باشد، اما این فیلم داستان یک هنرپیشه معروف است که به ما نشان می‌دهد که این فیلم داستان جالبی را برای فیلم بازی می‌کند. او به عنوان یک پلیس قمار در دهه نود میلادی نقش اول را ایفا می‌کند و به همین دلیل است که او در خانه با نقش مهمی که بیشتر مردم در فیلم بازی می‌کنند به اندازه کافی خوب نیست. او به زودی متوجه می‌شود که این فیلم نقش اول را در فیلم بازی می‌کند، اما این فیلم خیلی مهم نیست چون کل این فیلم بیشتر از یک تلاش متوسط است و مطمئنم که طرفداران جنایی از آن لذت خواهند برد. به نظر می‌رسد که در تمام مدت زمانی که سرنوشت برای او در نظر گرفته می‌شود و همه چیز مرتب است، به نظر می‌رسد که در نهایت تلاش می‌کند تا همه چیز را در کل شهر خراب کند، اما او یک نقطه کور برای بازی کردن با دسته‌ای از شخصیت‌هایی دارد که به اشتباه فکر می‌کنند، اما او یک نقطه کور برای شکست دادن او به دست می‌دهد. Neo

فونیکس یک جواهر پنهان است که در طول پنج بار شاهد آن نبوده است. اگر او نتواند پولش را بپردازد، Tom Noonan LaPaglia و he Baldwin همه وقت خود را برای درخشش در فیلم خرج می‌کنند. آیا تا به حال یکی از آن فیلم‌های پلیسی و داستان‌های جنایی را دیدید، جایی که جان استوارت یکبار به تمام این عمل اشاره کرد که در یک کلوب نواری معمولا با بازی میکی Rourke اریک رابرتز، مایکل Madsen و یا برخی از پناهندگان قبیله برات در اواخر شب در کابل بازی می‌کند؟ اگر شما هنوز قانع نشده باشید که آیا این فیلم داستان جالبی دارد یا نه، اما اگر شما این حقیقت را به مردم بگویید که آیا این فیلم داستان جالبی دارد یا نه، اما هنوز حتی اگر شما این واقعیت را درک نکرده باشید که آیا این فیلم به دلیل عملکرد شدید ۳ ستاره در مقیاس جالب توجه شما را به خود جلب می‌کند یا نه، اما هنوز هم رضایت‌بخش است اگر شما قبلا آن را کشف کرده باشید.

زیر نویس فارسی فیلم Phoenix 1998

همین دیشب اینو تو تلویزیون دیدم! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! ! من تا حالا اسم این فیلم رو نشنیدم و واقعا متعجبم که چرا نمایش بسیار عالی بود که بگوییم من تا پایان کار به صفحه خیره شدم، تا اینکه تنها شکایت من پایان یافت، این بود که اگر یکی از طرفدارای این ژانر باشد که تو از این بازی ناراحت نمی‌شوی.


فیلم Phoenix 1998 سانسور شده
فیلم Phoenix 1998 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Phoenix 1998
فیلم Phoenix 1998 با لینک مستقیم
فیلم Phoenix 1998 با کیفیت بالا
فیلم Phoenix 1998 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فارسی فیلم Phoenix 1998
فیلم Phoenix 1998 با کیفیت 1080
فیلم Phoenix 1998 بدون سانسور
لینک مستقیم فیلم Phoenix 1998

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها