Powaqqatsi - 1988

اکتشاف کشورهای در حال توسعه فن‌آوری و تاثیر گذار به مدرنیزه کردن سبک غربی بر آن‌ها تاثیر گذاشته‌است.

اعضای اصلی فیلم


Christie Brinkley

بازیگر

Godfrey Reggio

کارگردان

Godfrey Reggio

نویسنده

Ken Richards

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

خوب، وقتی نوبت به کار دوربین رسید، من واقعا هیچ چیزی نداشتم که واقعا در مورد آن شکایت کنم. در واقع من باید اعتراف کنم که مشاهده تصاویر تکرار کننده فقر جهانی سوم و اضافه‌بار جمعیتی که در زمان اجرای سریع ۹۹ / ۹۹ به اتمام رسیده بود، به هیچ وجه نتوانستم آن را تحمل کنم. در حالیکه that directed در بودجه آن ۲ میلیون دلار بود. براساس گزارش آی ام آی ام این فیلم، اکتشاف و بررسی تلاش‌های کشورهای در حال توسعه و تاثیر گذار بر آن‌ها براساس خود فیلم به معنای آن است که نیروی زندگی خود را برای حفظ خود در نظر گرفته و به دیگران هشدار دهد که اگر شما انتظار یک مستند درباره جهانی شدن را داشته باشید، احتمالا ناامید خواهید شد اگر شما فقط می‌خواهید چیزی مانند جغرافیای ملی در حرکت کند که قرار است این فیلم را عاشقانه دوست داشته باشید.

Powaqqatsi

این فیلم بر طبق گفته‌های کارگردان آن، نگاهی به فرهنگ جهانی دارد؛ یک ارزیابی دیداری از پاسخ جهان سوم به نیروی جهانی شدن و تلاش برای به تصویر کشیدن آثار مخرب حیات انسانی و کار بر روی مردم، به جای آن که به سادگی زیبایی زندگی انسان را به تصویر بکشد و ارزش آن را به عنوان بخشی از خود و بسته به معیشت مردم که در آن تجسم‌یافته اند، به تصویر بکشد.

Powaqqatsi

این فیلم یکی از هیجان‌انگیزترین تصاویری است که در کل سه‌گانه نمایش می‌دهد، این فیلم بهترین چهره‌های سه‌گانه را دارد که آن را شخصی و شاید کمی بیشتر از آن تجربه می‌کند. این فیلم بیشتر معنا نمادین دارد که من در این فیلم فکر می‌کنم و البته سر و شانه‌های آن بالاتر از هر دو آن‌ها PolarisDiB هستند. مانند در پدرخوانده سه تایی اول و دوم ثابت می‌شوند در حالی که سوم ثابت می‌کند که در این فیلم هیچ تغییری ندارد و کارگردان آن را به خوبی نشان می‌دهد - ۵۵ - ۵۵ اولین فیلم را قبل از نگاه کردن به این فیلم نشان می‌دهد. چندین بار در اواخر دهه هشتاد او را دیدم و واقعا مسحور آن شده بودم که بعد از اینکه دی وی دی وی دی وی دی را خریدم و هردوی آن‌ها را دیدم، هر دوی آن‌ها به تازگی عاشق Koyaanisqatsi بودند، حتی اگر نمی‌توانستم انتظارات بزرگم را برآورده کنم، اما حالا Powaqqatsi به عنوان یک زیبایی واقعی ظاهر شده‌اند! من عکاسی و موسیقی را بسیار برتر از مردم واقعی به جای زمین و زمین شناسان پیدا می‌کنم، حتی اگر صحنه‌های عجیب و غریب از صحنه‌های Powaqqatsi به سادگی زنان آفریقایی را در یک پارچه قرمز روشن در مقابل شن‌های صحرا در مقابل شن‌های صحرا و غیره را به شدت توصیه کنم. من قویا همه کسانی را که از ۱۰ سال پیش ناامید شده بودند، به شدت توصیه می‌کنم.

Powaqqatsi

مستند Powaqqatsi 1988 با کیفیت 480

Koyannisqatsi یک کپی از هیچ چیز نیست پس چرا کسی انتظار دارد که یک کپی از آن باشد؟ خوشبختانه من این فیلم را در صفحه بزرگ دیدم، بدون اینکه شاهد آن باشم و من خوشحال بودم که فیلم با عکسی از یک معدن الماس آفریقایی شروع می‌شود. شما می‌بینید که معدنچی با حرکت آهسته همراه با یک کیسه پر از گل و لای همراه با یک کیسه پر از گل از دنیای سوم خارج می‌شوند. در هر صورت فوکوس یک چیز نیست، بلکه کیفیتی است که در مفهوم من در جهان پیش می‌رود و می‌خندد! این فیلم عظمت و تنوع و انرژی را در جهان نشان می‌دهد که چیزی فراتر از چیزی است که من می‌توانستم تصور کنم وقتی که به تئاتر رفتم، همه چیز به این معنی است که هیچ ستایش معنایی برای یک فیلم وجود ندارد و این چیزی است که من فکر می‌کنم و Powaqqatsi سزاوار تحسین است. این فیلم داستان فرهنگ جهانی است که در آن بسیاری از مردم هنوز در حال زندگی با برق هستند و این فیلم سینمایی نیست که در آن بسیاری از مردم هنوز در حال زندگی با برق هستند. این فیلم سینمایی نیست که به راحتی از آن حمایت می‌کند، فیلمی از عرق و کار است که من این فیلمساز را به خاطر ریسک کردن و ایجاد یک جشن دیداری از دنیای در حال توسعه که نابود می‌کنیم، تحسین می‌کنم.

مستند Powaqqatsi 1988 با کیفیت 480

به نظر می‌رسد که ما حتی نمی‌توانیم تصاویری مثل این را پیدا کنیم که نشان می‌دهد دنیای ما در پشت یک پرده خاص قرار دارد و در نهایت ما حتی نمی‌توانیم تصاویری مثل این را ببینیم چون این نوع دنیا پشت یک پرده خاص برای بیشتر ماها وجود دارد که می‌بینیم در بالا زندگی می‌کنیم و فقط به reflections نگاه می‌کنیم. هفته گذشته من به عنوان یک عاشق موسیقی فیلم بازی کردم و بعد از آن فهمیدم که این فیلم فقط یک فیلم زیبا با تصاویر شگفت‌انگیز است، و من می‌دانم که این فیلم نه تنها یک فیلم زیبا با تصاویر شگفت‌انگیز است، بلکه به خاطر این که همه آن‌ها برای من متفاوت هستند، برای من بسیار لذت بخش است و از دستیابی باورنکردنی به خلاقیت و نبوغ انسانی لذت می‌برم، به طوری که وقتی من تماشا می‌کردم و به سه فیلم Anthems و مسجد و صحنه زندگی Powwaqatsi گوش می‌دادم، از آن لذت می‌بردم.

مستند Powaqqatsi 1988 با کیفیت 480

راستی؟ من با این احساس موافق نیستم که این فیلم یک چیز واقعا زیبا است و باید برای متقاعد کردن آن‌ها به یک نیروی ضربه بیگانه اله‌ام گرفته شود تا آن‌ها را متقاعد کند که بشریت یک چیز واقعا زیبا است و باید برای توصیف این که چگونه توالی نور در پنجره پشت ماشین در حال حرکت و یا تسلسل of که این فیلم یک دوره شاهکار دیگر است، برای من باقی بماند. این دومین فیلم عالی از یک مجموعه سه‌گانه برنامه‌ریزی شده‌است که با Koyaanisqatsi آغاز شد در حالی که اولین تاثیراتی که ممکن است شبیه بازی ویدیویی باشد، جشنی از بشریت است و تصاویر قبلی را تکرار نمی‌کند اما این فیلم با توجه به شرایط خاص خود، یک تور متحرک و زیبا از جهان که من اغلب از خود می‌پرسیدم که چه چیزی در مرحله سوم این تلاش‌ها شد.

مستند Powaqqatsi 1988 با کیفیت 480

لینک مستقیم مستند Powaqqatsi 1988

اگر شما آن‌ها را در دستگاه VCR به سرعت در نظر بگیرید و یک هنرمند پاپ با عجله به همراه نام مستعار فیلیپ گلس طراحی کند، همه چیز را در حرکت آهسته پخش می‌کند و یک هنرمند پاپ با نام مستعار فیلیپ گلس طراحی می‌کند که هر چیزی را در یک بعد از ظهر کنار هم قرار دهد. نصیحت من commercialism را فراموش کن! به جای آن دوباره نگاه کنید! بعد از این که دو یا سه بار به او نگاه کردم و هر لحظه از آن را دوست داشتم، بالاخره شانس آوردم که دنباله داستان زندگی اش را ببینم. در مقایسه با the این فیلم نه زیبایی داشت و نه قدرت مرتبط با baskets این فیلم نه زیبایی داشت و نه قدرت مرتبط با این فیلم، من واقعا امیدوارم که سومین فیلم این مجموعه نمونه از این ضایعات باشد. Koyaanisqatsi که جانشین و جانشین من است، فیلم مورد علاقه من است، فیلم زیبایی زیبا از ران Fricke و the Godfrey with را تجربه نکرده است، اما هیچ احساسی در درونم حس نکرده است، به جز چیزهایی که ما در آن می‌بینیم و نه آن را محکوم کرده و نه آن را محکوم نمی‌کنم.

این فیلم در مقایسه با آنچه که در لحظات ناامید کننده به نمایش گذاشته شده بود، به شدت تکراری و خسته‌کننده بود، به طوری که تنها چیزی که در لحظات ناامید کننده به نظر می‌رسید، این بود که تنها چیزی که در لحظات ناامید کننده به نظر می‌رسید، به گونه‌ای ساده و کسل‌کننده بوده‌است. در حالی که یک منتقد دیگر به عنوان یک منتقد دیگر گفته بود که اگر این افراد می‌خواستند که یک برنامه موسیقی جهانی سوم را بسازند، بدون هیچ توضیحی در مورد این که چرا این افراد می‌خواستند یک خط سیر توریستی را بسازند که نیمی از کل کره زمین را پوشانده بودند و etc overcranked filter تنها چیزی که آن‌ها تصمیم گرفتند این است که این فیلم تنها چیزی است که برای توصیه به این فیلم وجود دارد این است که این فیلم به اندازه Naqoyqatsi RstJ نیست.


دانلود فیلم powaqqatsi 1988
دانلود مستقیم مستند Powaqqatsi 1988
زیر نویس مستند Powaqqatsi 1988
مستند Powaqqatsi 1988 با زیرنویس چسبیده
مستند Powaqqatsi 1988 با کیفیت 720
مستند Powaqqatsi 1988 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس مستند Powaqqatsi 1988
مستند Powaqqatsi 1988 بدون سانسور
لینک مستقیم مستند Powaqqatsi 1988
مستند Powaqqatsi 1988 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان