Primal Fear - 1996

یک پسر محراب متهم به قتل یک کشیش است و حقیقت چندین لایه مدفون شده‌است.

اعضای اصلی فیلم


Maura Tierney

Naomi بازیگر

Alfre Woodard

Shoat بازیگر

Richard Gere

Martin Vail بازیگر

Reg Rogers

Connerman بازیگر

Edward Norton

Aaron بازیگر

Laura Linney

Janet Venable بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم primal fear 1996 با زیرنویس فارسی

در این فیلم شخصیت‌های برجسته‌ای وجود دارند که به طور عمده در فیلم بازی می‌کنند اما در حقیقت یک تغییر اصلی وجود دارد که توسط لارا Gere انجام می‌شود. این فیلم تنها گزینه خوبی برای نمایش فیلم است اما در حقیقت یک چرخش اصلی وجود دارد که توسط نورتون بازی می‌شود و در صورتی که انتظارات شما در خط باشد، یک چرخش اصلی به صورت درخشانی در نظر گرفته می‌شود. از زمانی که او به خاطر مهارت‌های بازیگری دوگانه که به نام ادوارد نورتون بازی می‌کند و به خاطر مهارت full در یک کلیسای کاتولیک با چنان ظرافتی بازی می‌کند که حتی یک قاتل زنجیره‌ای شریر هم دیده می‌شود که این فیلم را دوست دارد و تعظیم دیگری به ادوارد نورتون کرد، به خاطر مهارت بازیگری دو جانبه در یک کلیسای کاتولیک با ظرافت فوق‌العاده‌ای انجام شد.

دانلود فیلم primal fear 1996 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم primal fear زیرنویس

Primal Fear یکی از معدود نکاتی است که به طور غیر منتظره‌ای به قلم ادوارد نورتون گفته می‌شود و او را بر روی لبه صندلی قرار می‌دهد و او را با تکان غیر منتظره‌ای تعقیب می‌کند. من مطمئن بودم که این بار واقعا خیلی خوب است که یک پسر کاتولیک در این زمینه با یک وکیل کاتولیک آشنا شود و در واقع او هم برای دفاع از آن مرد بیچاره، که به نظر من این است که این بار واقعا برای دفاع از یک اسقف کاتولیک به خطا می‌رود و حتی اگر هم برای دفاع از آن شخص مورد علاقه من باشد، این است که این بار به نظر من این است که او واقعا برای دفاع از آن مرد فقیر، از خانه اسقف در حال فرار از خانه اسقف اعظم است. اما در همان لحظه که این فیلم به پایان رسید، یقین حاصل کرد که یک نفر سومی در اتاق است، اما در همان لحظه که این فیلم به پایان می‌رسد، مطمئن است که یک نفر سومی در اتاق است، اما در همان لحظه که این فیلم به پایان می‌رسد، این فیلم به اندازه کافی ارزش دارد که این فیلم را به خاطر داشته باشد.

دانلود فیلم primal fear زیرنویس

این فیلم داستان خود را به عنوان فردی که به نظر می‌رسد در نهایت مهارت خاصی برای بازی کردن با او داشته باشد، به عنوان فردی که به نظر می‌رسد در نهایت مهارت خاصی برای بازی با او داشته باشد، نشان می‌دهد. این فیلم داستان را به یک نتیجه کاملا غیر منتظره تبدیل می‌کند. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های murder mysterypsychological است که من تا کنون دیده‌ام که این فیلم شما را میخکوب می‌کند و در نقش خود حدس می‌زند که این فیلم در نقش خود بازی می‌کند. اگر شما فکر می‌کنید که چه کسی او را برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جری Norton به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جری Fear به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به دست آورده‌است. Primal نشان می‌دهد که او نمی‌تواند با سگ‌های بزرگ مثل ریچارد گیر رقابت کند اما در عین حال توانایی بازی کردن با سگ‌های بزرگ مثل ریچارد گیر را دارد. در شهر بزرگ شیکاگو، فساد سیاسی و فساد اخلاقی یک sociopath فریبنده فریبنده است که در حال آواز خواندن برای نخبگان شهر در یک اعانه اجتماعی برای خیریه است. Outstanding Alfre John و Frances McDormand یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در سال ۱۹۹۶ برای رسیدن به آنجا به دست آورد اما ریچارد نورتون، پسر گروه کر در اولین فیلمش به قتل رسید و او عمق و احساسات خود را به فیلمی اضافه کرد که اگر در آن ۴ ۵ ستاره پنج ساله بود، بسیار متفاوت به نظر می‌رسید.

دانلود فیلم primal fear زیرنویس

Primal ترس همیشه در بهترین فیلم‌هایی خواهد بود که من اولین بار دیده‌ام که آن را به یاد دارم و هر بار و هر بار به همان اندازه غیرقابل باور نکردنی که تصور می‌کردم که این تمام است و همه چیز تمام می‌شود! این پسر نوجوان محبوب و hopelessly است که به بسیاری از بهترین عملکرد او در این فیلم نگاه می‌کند، اما در واقع او می‌داند که شخصیت او در حال سقوط است و او نمی‌تواند منتظر بماند که شخصیت او به عنوان فردی محبوب شناخته شود، اما در واقع او خودش را قربانی کرده‌است. ادوارد Nortons در این فیلم بسیار برجسته بود و کار او از آن زمان که در نقش خود به عنوان وکیل‌مدافع برجسته دفاع می‌کرد نقش خود را ایفا می‌کرد و شاید تنها انتقادی بود که برای داستان اصلی لازم نبود اما به طور قابل‌توجهی از آن کاسته نشد. اولین بار خطر مرگ را دیدم و به خاطر دارم که دیگر نمی‌خواهم این فیلم را ببینم، اما نه چرا که این فیلم برای اد نورتون افتاد که به خاطر این است که من هنوز دوست ندارم این فیلم را ببینم که به خاطر این است که این داستان برای اد نورتون افتاد. و پرده دوم هم گیج و مغشوش بود و وقتی همه چیز تمام شد و پر از چای قرمز بود، هیچ چیز بیش از حد در مورد بالا بردن قیمت معاملات املاک نبود که اگر آرن در تمام این مدت وانمود می‌کرد که به لکنت افتاده‌است چه مدت طولانی بود؟ تمام مدت اون یه پسر محراب بود؟ اگر حقیقت داشت، قبل از اینکه اسقف اعظم را ملاقات کند، قصد کشتن او را نداشت، به هر حال اگر او این طرح را برای کشتن او درست کرده باشد، حتما خیلی‌ها هستند که می‌دانند او مشکل دیگری دارد، هیچ تلاشی برای پیدا کردن دختر گم‌شده وجود ندارد؟ چه بلایی سر الکس اومد بعد از اینکه این فیلم رو افشا کرد؟ و اون باندپیچی بزرگی که روی گوشش وجود داشت نبود؟ و این سر و صدا از بین نرفت؟ ما می‌دانیم که آن‌ها او را دستگیر خواهند کرد تا اطلاعات حیاتی را فراهم کند؛ اگر او فهمیده بود که دلیل آن صحنه چه خواهد بود؟ هنوز صحبت از آن نوار ویدئویی بود که چرا اسقف هر برخورد جنسی را روی یک نوار فقط برای ضبط آخرین بار ضبط می‌کرد؟ از کجا معلوم که قبل از اینکه مدارک مهم را پاک کند کشته شده‌است؟ آیا او چند نفر دیگر را هم ضبط کرده بود یا فقط سه موضوع مربوط به نقشه بود؟ ضم نا قاضی قبل از این که او را متعهد به انجام کاری کند، ارزیابی روانی کاملی برای اجرای یک ارزیابی روانی لازم نکرده بود؟ با وجود اینکه آرن ادعا کرده بود که به خاطر این که به کسی حمله نکرده بود، نمی‌توانست به آسانی در مورد آن از یک نگهبان یا کسی چیزی شنیده باشد؟ البته اگر او این کار را می‌کرد، تعجبی نداشت که این بچه می‌توانست همه آن professionals باهوش را گول بزند.

دانلود فيلم primal fear

این فیلم قانون دادگاه عالی است که در آن فقط نشانه‌ها را پی‌گیری نمی‌کنید و انگشتان کسانی را که فکر می‌کنید در مورد کشف شخصیت‌های پیچیده که داستان را جالب نمی‌کنند و فیلم جالب و جذاب به نظر می‌رسد این فیلم را به همه شما توصیه می‌کنم که این فیلم را تماشا کنید

دانلود فيلم primal fear
دانلود فیلم primal fear 1996 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود زیرنویس فارسی فیلم primal fear 1996
دانلود فیلم primal fear 1996 دوبله فارسی
دانلود فیلم primal fear
دانلود فیلم primal fear با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم primal fear 1996
دانلود فیلم primal fear دوبله فارسی
دانلود فیلم primal fear با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم primal fear دوبله
دانلود فيلم primal fear
دانلود فیلم primal fear زیرنویس
دانلود فیلم primal fear 1996 با زیرنویس فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها