Prisoner of the Mountains - 1996

دانلود فیلم Kavkazskiy plennik 1996

دو سرباز روس یکی دیگر از سربازان روس با هم درگیر جنگ شدند و دیگری به سختی به چکمه و لباس مبدل شد و توسط یک پدر نگران اسلامی از روستایی دورافتاده به امید اینکه آن‌ها را برای پسر دستگیر شده خود معاوضه کند زندانی شد.

اعضای اصلی فیلم


Sergei Bodrov

کارگردان

Oleg Menshikov

Sacha Kostylin بازیگر

Sergey Bodrov

Ivan (Vanya) Zhilin بازیگر

Susanna Mekhraliyeva

Dina بازیگر

Jemal Sikharulidze

Abdul-Murat بازیگر

Aleksandr Bureyev

Hasan بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Prisoner of the Mountains 1996

فیلم عالی و جذاب درباره وضعیت در فیلم kaukasus یک فیلم بسیار حساس است که به شما این امکان را می‌دهد که در هر دو طرف با بازیگری و فیلمنامه بسیار عالی زندگی کنید. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه این فیلم داستان فیلمی را با درک عمیق طبیعت انسانی به تصویر می‌کشد و به او می‌گوید که چطور ممکن است شخصیت او به جای نجات دادن روح شیطان، به جای نجات دادن روح شیطان، به آسانی درک کند. این فیلم نشان می‌دهد که هیچ شخصیت خوب یا بدی وجود ندارد که باعث می‌شود بیننده به جای نجات دادن به شخصیت اش، به جای نجات دادن به شخصیت اش، به راحتی بتواند ازدواج کند؛ چرا که هیچ شخصیت خوب یا بدی در این فیلم بازی نمی‌کند.

این فیلم به روز رسانی داستان کوتاه لیو Tolstoys زندانی در قفقاز است. نقش رهبری of توسط سرگئی Bodrov پسر کارگردان بازی می‌شود. من فکر کردم که این فیلم داستان خوبی است برای تماشا کردن به ما نشان می‌دهد که همه ما انسان‌ها هستیم و همه ما احساسات و امیدها و رویاها را در هر دو طرف مبارزه می‌بینیم و همه آن‌ها با هم مخلوط می‌شوند تا تفاوت بین این دو فیلم نشان دهد که شما برای زنده ماندن به چه کاری نیاز دارید، حتی اگر این به آن معنی باشد که شما مجبورید به برخی افراد در این روند صدمه بزنید. پس از پایان جنگ در سال ۱۹۹۶ که توسط الکساندر پوشکین به عنوان نشانه‌ای از وضعیت زندگی اش مورد بررسی قرار گرفت، این فیلم نشان می‌دهد که او برای تقویت شجاعت خود به عنوان یک نشانه از وضعیت زندگی اش در سال ۱۹۹۶، به عنوان یک نشانه از وضعیت واقعی اش، به عنوان یک نشانه از وضعیت واقعی اش مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلم نشان می‌دهد که جنگ چگونه نشان‌دهنده یک وضعیت زندگی واقعی است. ممکن است فرض کنیم که این عنوان تنها به دو سرباز روس که توسط روستاییان در قفقاز گروگان گرفته می‌شوند اشاره می‌کند. این فیلم داستان فیلم خود را با تصاویری از شخصیت‌های مختلف نمایش می‌دهد که باعث ایجاد ترس و وحشت بین دو طرف می‌شود. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه when ها با استفاده از شخصیت‌های مختلف صحنه نمایش را مورد توجه قرار می‌دهند. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه دینا به او کمک می‌کند و در نهایت سعی می‌کند به او کمک کند تا به او کمک کند و در نهایت سعی می‌کند به او کمک کند تا به او کمک کند.

فیلم Kavkazskiy plennik 1996 با کیفیت 480

سرگئی Bodrov در اینجا نشان می‌دهد که او یکی از the فیلمسازان روس است که با این داستان جذاب جنگ چچن، پسر خود سرگی jr و اولگ منشیکوف و هر دوی آن‌ها را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان پوچی جنگ را منعکس می‌کند و ما را با امید اندکی برای صلح در قفقاز ۱۰ از ۱۰ به ارمغان می‌آورد. ارتش روسیه در اولین جنگ چچن که از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ به عنوان یک سرباز وظیفه به عنوان یک سرباز وظیفه به عنوان یک سرباز وظیفه در جنگ دوم به شمار می‌رود، به عنوان یک سرباز داوطلب در جنگ دوم کشته می‌شود، اما در عین حال هیچ چیز مهمی در مورد این موضوع وجود ندارد که اگر این فیلم داستان Babchenkos را خوانده باشد، در حقیقت هر دو طرف مرتکب اعمال وحشیانه ای می‌شوند که در واقع هر طرف مرتکب بیرحمی می‌شود.

یک درام نظامی به وسیله سرگی Bodrov Sr: داستان یکی از صرافی‌ها طی نخستین جنگ چچن، و هزاران تن از این صرافی‌ها در آن گوشت فاسد و شرم‌آور تاریخ مدرن روسیه توسط اولگ Menshikov به نمایش درآمد. به نظر می‌رسد که او فرزند پسری داشته باشد و از ایوان سوال کند که آیا او پسر عموی خود را دارد و یا اینکه او در جنگ با ایوان مخالف است یا خیر، اما او به سادگی باید در این مورد با او برخورد کند. این رابطه با اعتراف به اینکه آیا او پسر عموی خود را دارد یا نه، بلکه باید با اعتراف به اینکه او تنها کسی است که چوپان را کشته و او را نجات داده و ایوان را نجات داده‌است، برای او دشوار است.

در این فیلم من تقریبا هر چیزی که دوست دارم را در فیلمی پیدا می‌کنم که زندگی یک جامعه کوچک را به احساسات و عادات آن‌ها نشان می‌دهد. یک دلیل دیگر برای دوست داشتن فیلم‌های روسی هنگامی که the را دیدم کمی شوکه شدم وقتی اولین برداشت من این بود که این فیلم بسیار انسان‌دوستانه است و نقش واقعی بازیگران این است که این فیلم داستان دو شخصیت فردی از احساسات جاودانی است و من واقعا نمی‌فهمم چه چیزی در آن اشتباه بود که این قدر قدردانی پایین را به دست آورد؟ شاید این فقط این است که مردم غربی خیلی با روس‌ها متفاوت هستند؟ نمی‌دانم

همانطور که چیزهای دیگری که در مورد این فیلم وجود دارد این است که اجازه دهید بگوییم که شما یک آمریکایی آمریکایی هستید که به سرعت در آن زندگی می‌کنند و هر کسی که به صورت دوره‌ای از آن حمایت می‌کند این است که به آن‌ها اجازه می‌دهد افراد بیشتری را بکشند. این فیلم به خوبی نوشته شده و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا ذهن خود را که در فیلم بسیار نادر است بسازند. در جنگ بین روسیه و چچن، دو سرباز روس، Oleg Oleg and و himself سرگئی Bodrov پسر نوجوان او که توسط سربازان روس کشته شدند، به وسیله یک گروه از چچن کشته شدند. این فیلم داستان جالب دیگری است که توسط بازیگران روسی کشته شده‌است. یک دوستی بین چچنی‌ها و دو روسی که توسط روس‌ها دستگیر شده‌اند باعث ایجاد دوستی بین چچنی‌ها و دو روسی می‌شوند که بعد از یک حمله غافلگیرانه بین چچنی‌ها و دو روسی که توسط روس‌ها دستگیر می‌شوند را نشان می‌دهد، اگرچه the هنوز خیلی دقیق نیستند. این فیلم نشان می‌دهد که طرف انسانی سربازان که من این فیلم را به کسی که ندیده است، توصیه می‌کنم. این فیلم در فاصله ۲۰ مایلی از نبرده‌ای واقعی که بین روس‌ها و چچن رخ داده بود فیلمبرداری شد اما این فیلم داستان دو اسیر جنگی را به ما نشان می‌دهد اما حقیقت عجیب‌تر از داستان است وقتی که چریک‌ها حضور او را در یو اس اس پی بردند و تمام اعضای فیلم را اسیر کردند. حقوق او بزودی برای روبل روسیه تغییر یافت و تیراندازی چنان ادامه یافت که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است.

بهترین فیلم ضد جنگ که تا به حال دیده بودم، نفس‌گیر است، نمایش و کارگردانی برای هر کسی که فیلم‌های بزرگ را دوست داشته باشد برای هر کسی که فیلم روسی را دوست داشته باشد فوق‌العاده توصیه می‌شود.


فیلم Kavkazskiy plennik 1996 با کیفیت 480
لینک مستقیم فیلم Kavkazskiy plennik 1996

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها