Raging Bull - 1980

زندگی با جک LaMotta که خشونت و temper او را به اوج قدرت رسانده بود، زندگی او را در خارج از مدرسه نابود کرد.

اعضای اصلی فیلم


Robert De Niro

Jake La Motta بازیگر

Cathy Moriarty

Vickie La Motta بازیگر

Frank Vincent

Salvy بازیگر

Mario Gallo

Mario بازیگر

Martin Scorsese

کارگردان

Joe Pesci

Joey بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم raging bull زیرنویس چسبیده

من فکر می‌کنم که من در اقلیت هستم اما به نظر من هیچ دلیلی وجود ندارد که آقای لا Mottas یک بوکسور قوی باشد یا حتی یک فیلم خوب برای او وجود داشته باشد. در واقع آقای لا Motta به خاطر حرف زدن با همسر برادرانش به شدت آزار می‌دهد اما باید یک درس زیربنایی وجود داشته باشد که من از people بول یاد گرفتم این است که آقای لا Motta یک jerk خشن بود.

دانلود فیلم raging bull زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم raging bull زیرنویس

برای مثال اگر شما به یکی از تابلوهای نقاشی نگاه کنید نه تنها به این دلیل که شما به اندازه کافی برای تماشای یک فیلم ورزشی هستید و نه برای اینکه بتوانید به بهترین وجه خود را به عنوان بهترین دوست خود در نظر بگیرید، به همین دلیل است که او به اندازه کافی برای تماشای یک فیلم ورزشی تلاش می‌کند. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌هایی است که رابرت دنیرو در فیلم نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم را از دهه ۱۹۴۰ و اوایل دهه ۱۹۵۰ از دست داد و در نهایت سعی کرد به عنوان یکی از بهترین boxers که در سال ۱۹۸۰ به عنوان جایزه اسکار بهترین فیلم را از دست داد به عنوان بهترین فیلم برای مردم عادی تبدیل شود. این فیلم در سال ۱۹۸۰ بهترین فیلم را از دست داد. من همچنین فکر می‌کنم که این فیلم بهترین فیلم را از دست داده‌است. این فیلم در سال ۱۹۴۱ برنده جایزه اسکار شد. این فیلم نشان می‌دهد که او یک هنرمند بسیار استعداد است که در این فیلم زندگی آشفته جیک Scorcese را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اجراهای زنده نگه می‌دارد. این فیلم به عنوان یکی از معدود کسانی است که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اجراهای خود در این فیلم بازی می‌کند. این فیلم به عنوان یکی از معدود کسانی است که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اجراهای خود در این فیلم ایفای نقش می‌کند. این فیلم به این معنی است که شما یکی از معدود افرادی هستید که ابتذال از نظر شما به چه چیز خوبی می‌رسد؟ من نمی‌دانم که دوست دارم فکر کنم می‌توانم از یک فیلم زیبا لذت ببرم اما فکر می‌کنم چیزی که می‌توانم قدر بیشتر از آن را درک کنم این است که چه چیزهایی را درک می‌کنم یا می‌خواهم درک واقعی احساسات واقعی را درک کنم.

دانلود فیلم raging bull زیرنویس

دانلود فیلم raging bull دوبله فارسی

به راحتی یکی از قدرتمندترین فیلم‌هایی که من تا به حال دیده‌ام، حداقل ده بار آن را تماشا کرده‌ام و این فیلم بهترین فیلم داستان او است که چگونه این مرد به راحتی با آن برخورد می‌کند و چه چیزی باعث خرد شدن صحنه بوکس به خاطر ضعف قلب می‌شود اما هیچ راه دیگری برای گفتن این داستان وجود ندارد اگر به عنوان انسان عمل کنیم و آن را تماشا کنیم چون این فیلم مرا وادار به ارزیابی مجدد زندگی ام می‌کند.

دانلود فیلم raging bull دوبله فارسی
دانلود فیلم raging bull 1980 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم raging bull 1980
دانلود فیلم raging bull 1980 زبان اصلی
دانلود فیلم raging bull 1980 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم raging bull 1980
دانلود زیرنویس فارسی فیلم raging bull 1980
دانلود فیلم گاو خشمگین raging bull 1980
دانلود فیلم raging bull
دانلود فیلم raging bull با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم raging bull دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم raging bull زبان اصلی
دانلود فیلم raging bull با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم raging bull بدون سانسور
دانلود فیلم raging bull دوبله فارسی
دانلود فیلم raging bull زیرنویس
دانلود فیلم raging bull زیرنویس چسبیده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها