Raise the Red Lantern - 1991

دانلود فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991

زن جوان چهارمین همسر یک لرد ثروتمند است و باید یاد بگیرد که با قوانین سخت و تنش‌های موجود در خانواده زندگی کند.

اعضای اصلی فیلم


Yimou Zhang

کارگردان

Gong Li

Songlian بازیگر

Jingwu Ma

The Master بازیگر

Saifei He

Meishan (Third Wife) بازیگر

Cuifen Cao

Zhuoyan (Second Wife) بازیگر

Qi Zhao

Housekeeper بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

او به عنوان یک زن جوان به عنوان همسر و دوست او در خانه خود حاضر می‌شود و در نهایت سعی می‌کند به عنوان یک نمایش آشکار به دیگران کمک کند و آن‌ها را به عنوان یک نمایش آشکار به دیگران منتقل کند و آن‌ها را به عنوان یک نمایش آشکار به دیگران منتقل کند. او در نهایت راز وحشتناک را کشف خواهد کرد. این یک فیلم masterful است که تنها در هر بیننده بهتر می‌شود.

فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991 دوبله فارسی

برای من مهم نیست که چه کسی می‌گوید این فیلم متعلق به ۱۰ فیلم برتر دهه ۹۰ جهان است، داستان حمله ضمنی به کارگردانی هنری کمونیست و their acting لی در این فیلم بسیار هیجان‌انگیز بود. تنها در یک لیست بسیار طولانی از فیلم‌ها که سو استفاده‌های زنان در دهه ۱۹۲۰ را ثبت می‌کنند، اما یک دهه از هر کشوری را در بر می‌گیرد و شما یک دهه از این فیلم‌ها را در نظر می‌گیرید و خواهید دید که چنین مقدار عظیمی از مواد در مکان اول وجود دارد و این یک چیز زیبا برای دیدن است و پیام به خوبی دریافت و درک شده‌است که ما می‌دانیم چه کسی مسئول است!

فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991 دوبله فارسی

لینک مستقیم فیلم Raise the Red Lantern 1991

ژانگ Yimou یک تصویر ماندگار از زندگی یک زن تحصیل‌کرده جوان در دهه ۹۰ میلادی را به عنوان یکی از چهره‌های برجسته مرد یا زن در دهه‌های ۱۹۹۰ و بسیاری دیگر از زیبایی آشکار Her لی به دست آورده‌است. این فیلم فراتر از زیبایی آشکار silks لی است که ترکیبی غیرقابل توضیح از آرامش و ریاضت اقتصادی را در بر می‌گیرد. این فیلم نشان می‌دهد که او در اواخر پاییز امسال در کنار خانه‌های خود و در کنار هم در کنار یکدیگر قرار دارند و برای رسیدن به این فیلم تلاش می‌کنند تا پیچیدگی‌های وظایف و آداب و رسوم خود را در خانواده خود به دست آورند. * * * * * در دهه ۱۹۲۰ میلادی، Songlian گونگ لی، دانشجوی سابق yr، می‌گوید که قصد دارد با مردی ثروتمند ازدواج کند که پدرش مرده‌است و خانواده دیگر توان پرداخت شهریه را ندارد. مادرش به او هشدار می‌دهد که ازدواج کردن با ثروت، تبدیل به عشقی می‌شود که Songlian به تلخی پاسخ می‌دهد، آیا این سرنوشت ما نیست؟ لی در حالی که در مرکز بقیه فیلم بازی می‌کند، به دلیل عدم اعتماد به نفس و عدم اعتماد به نفس در آن جامعه، به دلیل عدم اعتماد به نفس و عدم اعتماد به نفس به دلیل عدم اعتماد به نفس و عدم احترام به آن‌ها به دلیل عدم اعتماد به نفس و عدم احترام به آن‌ها به دلیل عدم اعتماد به نفس و عدم احترام به آن‌ها به دلیل عدم اعتماد به نفس و عدم احترام به آن‌ها به دلیل عدم اعتماد به نفس و عدم اعتماد به نفس در تلاش برای رسیدن به این هدف است.

لینک مستقیم فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991

فیلم Raise the Red Lantern 1991 با کیفیت 480

این فیلم یک فیلم سخت است که نشان می‌دهد شادی در این مکان برای هر کسی که دوست داشته باشد و نه به عنوان خانه‌ای که برای رسیدن به هیچ استقلالی قائل نیست اما نه تنها او را از خرافات محروم می‌کند و نه حتی او را از خرافات آزاد می‌سازد و نه حتی او را از خرافات آزاد می‌سازد. Songlian قبل از ازدواج با مردی که او را با سه زن دیگر به اشتراک گذاشته‌است احساس حسادت می‌کند، اما این تنها کسی است که به اندازه دیگران آزار دهنده است. ما آمریکایی‌ها به دنیای ما در حال حرکت سریع و به همان اندازه در حال قدم زدن با یکدیگر آشنا می‌شویم، اما این فیلم به تدریج به عنوان وضعیتی که کاملا ناآشنا به نظر می‌رسد و اظهار نظر در مورد جامعه چینی در دنیای امروز بسیار مناسب است، اما علاقه اصلی به من، حالت آرامش متفکرانه و فضایی نسبتا رویایی است که به طور پیوسته تا زمانی که درست باشد، ایجاد می‌شود.

دانلود زیر نویس فیلم Raise the Red Lantern 1991

هر فریم از این فیلم با فیلم عکاسی عالی هنر و مسیر هنر نمایش داده می‌شود. من هیچ وقت فکر نمی‌کردم که چیزی به این زیبایی را در یک فیلم خارجی تماشا کنم. این فیلم داستان انسان نیست و احتمالا چیزی است که به نظر می‌رسد که محبوبیت آن از دهه ۹۰ خیلی کم است، اما این یک شاهکار است! در پاسخ به این اظهار نظر که این فیلم نه تنها چیزی جز مرگ و یا تغییر و ترکیب موسیقی در یک کار سینمایی است، من شخصیت کاملا قابل believable را در یک کار سینمایی پیدا کردم. این فیلم نه تنها به معنای مرگ و یا دیوانگی است و برای کسانی که به خواننده اپرا می‌خندند، می‌تواند تنوع فرهنگی را بپذیرد و اجازه دهید که ذهن و قلب شما گسترش یابد. آیا می‌توان آن را اجتناب‌ناپذیر و ناامیدانه توصیف کرد؟ شاید به دلیل احساسات و انگیزه‌های پنهان کاری که ما می‌توانیم به راحتی توصیف کنیم این است که خانم چن تا حدودی به خاطر احساسات و انگیزه‌هایی که از این مرد می‌گیرد، تنها وظیفه شان برای خدمت به ارباب و پیدا کردن جای او در دنیای زنان است، اما ما درک می‌کنیم که او باید به نفع استاد باشد و مکان او را در جهان پیدا کند، اما متوجه می‌شویم که او نمی‌تواند با قدرت برقراری و حفظ مکان، resentments و خیانت را داشته باشد.

دانلود زیر نویس فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991

این فیلم داستان فیلم واقعی فلوت را به تصویر می‌کشد که به دلیل اهمیت آن به عنوان یک یادآوری غم‌انگیز برای من در نظر گرفته شده‌است. این فیلم داستان فیلم واقعی است که به خاطر اهمیت آن به عنوان یک یادآوری غم‌انگیز برای من در نظر گرفته شده‌است. این فیلم داستان فیلم واقعی است که به خاطر اهمیت آن به عنوان یک موضوع جالب توجه را به خود جلب می‌کند. من در مورد این فیلم برای مدت طولانی در مورد این فیلم فکر می‌کنم که یکی از قوی‌ترین فیلم‌هایی است که من تا به حال تجربه کرده‌ام. این فیلم به طور قانونی در حال خوابیدن با چهار زن است. این فیلم نشان می‌دهد که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. این فیلم نشان می‌دهد که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. این فیلم به طور قانونی در حال مرگ است و این فیلم به صورت لایه‌های به تصویر کشیده می‌شود و هر کاراکتر به عنوان یک طرفدار سینمای خارجی ساخته می‌شود.


دانلود مستقیم فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991
فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991 با کیفیت 1080
فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991 با کیفیت 720
زیر نویس فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991
فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991 با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991
فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991 با کیفیت 480
لینک مستقیم فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991
فیلم Dà hóng denglong gaogao guà 1991 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها