Rams - 2016

دانلود فیلم Hrútar 2016

در یکی از دره‌های دور افتاده ایسلند، دو برادر که & apos را به دست آورده‌اند و در ۴۰ سال با هم صحبت نکرده اند باید برای نجات آن چیزی که & apos برای آن‌ها dearest است، گرد هم آیند.

اعضای اصلی فیلم


Sigurður Sigurjónsson

Gummi بازیگر

Theodór Júlíusson

Kiddi بازیگر

Charlotte Bøving

Katrin بازیگر

Jón Benónýsson

Runólfur بازیگر

Gunnar Jónsson

Grímur بازیگر

Sveinn Ólafur Gunnarsson

Bjarni بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Hrútar 2016

این یک فیلم برای افرادی است که عاشق فیلم ایسلند هستند و در اینجا مانند دیگر فیلم‌ها ایسلند یک پس‌زمینه عالی برای سینما است و آن‌ها فقط از طریق یک سگ صحبت می‌کنند. عشق و نفرت چیزهای زیادی دارند که در هر کدام از آن‌ها یک عاشق پر شور را رها می‌کند و یا آن که از آن نفرت پرشوری که به مدت چهل سال در حال اجراست و با وجود بسیاری از چیزهایی که در بسیاری از اهالی ایسلند وجود دارد که در آن more از مردم وجود دارند که علاقه شدیدی به گوسفند دارند و نه به آن اشتیاق. این فیلم براساس تجربه شخصی و هم جدا از انزوا و انزوا به همراه شخصیت ایسلندی برای حفظ استقلال خود و ادامه دادن به روش‌های جدا آن‌ها برای حفظ استقلال خود تلاش می‌کنند و او پاسخ داد که این دو شخصیت مهم هستند و کارگردانی بیش از مردم برنده جایزه Regard Certain در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در سال ۲۰۱۵ است.

لینک مستقیم فیلم Hrútar 2016

دانلود زیر نویس فیلم Rams 2016

اگرچه در این فیلم تنها یک صحنه وجود داشت که من از آن لذت بردم، اما این فیلم به زیبایی فیلمبرداری شده‌است و داستان به خوبی نوشته شده‌است، هر چند که این فیلم شروع به کند کردن ارزش آن می‌کند، از طریق این فیلم این فیلم را به همه توصیه می‌کنم. اما رمز موفقیت در این روش زندگی انسان و زندگی من در دنیای واقعی مثل یک داستان خیالی است و آن چیزی است که شما دوست داشته باشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید و آن‌ها را بکشید. این فیلم به نظر من اولین فیلم از ایسلند است که زندگی روزمره آن‌ها را تماشا می‌کند و با کمک به خلق و خوی این فیلم نشان می‌دهد که این مردان برای حیوانات زندگی می‌کنند و اینکه چه مقدار از آن‌ها به گوسفندان خود نیاز دارند، یک صحنه بسیار ویژه است، اما داستانی که آن‌ها به ما می‌گویند به پایان می‌رسد، بدون اینکه ما چیزی را از دست بدهیم.

هر دو برادر who و Kiddi در رقابت با یکدیگر در رقابت‌های دامی که به طور معمول به دام پروری خود نیاز دارند و برای جلوگیری از شیوع بیماری به اندازه کافی به دام می‌افتند. اما در نهایت به احساس تبدیل شدن به یک تصویر به‌یادماندنی تبدیل شده‌است. بررسی‌های دیگر در حال حاضر این طرح را خلاصه کرده‌اند، به همین دلیل این فیلم به خوبی نمایش داده شد و باعث ایجاد حس واقعی از آنچه مردم در جامعه‌ای که بیشتر از همه می‌دانیم این بود که آیا رابطه آن‌ها در نهایت تغییر خواهد کرد یا حتی اگر همه ما زنده بمانند، این دقیقا همان چیزی است که آن‌ها امیدوارند که با بردن گوسفندان به کوهستان به چه چیزی دست پیدا کنند؟ مقامات قبلا می‌دانستند که یک برادر همه گوسفندانش را نابود نکرده است، بنابراین هیچ راهی برای فرار از آن‌ها وجود نداشت مگر اینکه آن‌ها تصمیم بگیرند که در کوه‌ها زندگی کنند و حتی اگر به طور خاص به گوسفندان گفته می‌شد که این نوع فیلم به طور کامل فاقد منطق است و برای این نوع فیلم ساخته شده‌است، این یک فیلم نیست که من توصیه می‌کنم.

Rams با صدای بلند و پر سر و صدای بلند ماشین به من یاد می‌دهند که چگونه به خاطر تصویر عجیب و غریب این صحنه‌ها به من یاد می‌دهند، اما در اینجا او را تماشا می‌کند که در حال تماشا کردن این گوسفند مرده بر روی لبه راه‌آهن است، اما عدم وجود تفسیر عمیق و انعطاف‌پذیری برای درک آن‌ها توسط انسان‌ها به عنوان یک کل ارزش آن است و تنها در اینجا متمرکز شده‌است. من هیچ ایده‌ای نداشتم که این فیلم در واقع نوعی کمدی است که من تصور کردم که این فیلم چقدر غلط است که من برای چیزی که به آن تعلق دارم نیستم و هر کسی که با این فیلم برخورد کند بسیار عالی است و به آن اجازه می‌دهد که به طور کامل شکوفه دهد. مطمئن نیست اگر من این را به کسی توصیه کنم اما چسبیده به آن حتما چیزی خواهد بود که برخی از بینندگان به طور کامل سپاسگزار خواهند بود.

دانلود زیر نویس فیلم Hrútar 2016

فیلم Hrútar 2016 با کیفیت بالا

این فیلم داستانی با جزئیات بسیار بسیار خوبی است که در آن زندگی شان در برابر هر یک از این دو برادر که تنها چند صد متری از یکدیگر زندگی می‌کنند و به دلیل آن که آن‌ها از یک خانه به دیگری منتقل می‌شوند در صورتی که آن‌ها نسبت به یکدیگر تنفر داشته باشند، این یکی از آن جواهرات کوچک است که شایستگی آن را دارد که آن را به منتخب نهایی زبان خارجی رمز اسکار که توسط ایسلند تحویل داده می‌شود منتقل کند اما برای فهرست نهایی آن چه حیف است. شما واقعا می‌توانید درباره یک فیلم ایسلندی که ویژگی‌های اصلی داستان اصلی دو برادر پرورش گوسفند که در ۴۰ سال با هم حرف نمی‌زدند صحبت کنید؟ بله، خوب به نظر می‌رسد که این بخش از سازندگان فیلم دنیا آخرین کسانی هستند که صحنه را برای مدت طولانی بر روی صفحه نمایش می‌گذارند تا بیننده بتواند به طور کامل بگوید که آن را دیده‌اند! تنها مشکل در اینجا صحنه‌ای است که به نظر شما صحنه رقابت بین این دو گروه که تا حدی بی‌اطلاع هستند، اما تمرکز اصلی داستان به یاد تراژدی فنا ناپذیری است که بین این دو فرد نادان دست و پنجه نرم می‌کند. بسیار خوب، یک تصمیم در رابطه با برخی از جنبه‌های ارتباط وجود دارد اما شما احساس می‌کنید که در هر صورت چه چیزی در مورد بقا وجود دارد؟ امکان بین زندگی یا مرگ در این شرایط در فضای باز یخ زده به اندازه داستان کم‌تر است و به طور کلی با توجه به ویژگی‌های عجیب و غریبی که شما را در حال نگاه کردن به آن نگاه می‌دارد، اما حداقل آن باعث می‌شود که کانال‌های فروش فیلم دنیای ارزان به طور معمول دست به دست هم بدهند.

فیلم Hrútar 2016 با کیفیت بالا

زیر نویس فارسی فیلم Hrútar 2016

این فیلم داستان جالبی است که در طی نسل‌ها پس از اینکه یک فیلم مستقل از آن‌ها به عنوان یک فیلم مستقل مورد استفاده قرار می‌گیرد، با توجه به این واقعیت که چرا این قدر به شدت مورد ستایش قرار گرفته‌اند، به عنوان یک شخصیت شگفت‌انگیز مورد ستایش قرار می‌گیرد. ~ ~ ~ در حالی که جهان در میان زیبایی‌های طبیعی شدید زندگی روستایی زندگی می‌کند و از داستانی قدیمی در مورد زندگی کشاورزی لذت می‌برد. در حالی که داستان این فیلم درباره احساسات و معنا نیست که رمز پنهان این داستان در رابطه با احساسات و معنا نیست، اما در عوض درباره نحوه تعامل با مردم و زندگی آن‌ها در رابطه با احساسات و معنا نیست. ~ ~ ~ اما در عوض اینکه چگونه این مجموعه داستان درباره زندگی آن‌ها در کانال دیسکاوری و رمز فریبنده ساخته شود، این فیلم داستانی است که باعث می‌شود شما فکر کنید و سوال کنید.


فیلم Hrútar 2016 دوبله فارسی
دانلود مستقیم فیلم Hrútar 2016
زیر نویس فیلم Hrútar 2016
فیلم Hrútar 2016 با کیفیت 1080
فیلم Hrútar 2016 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم Hrútar 2016
فیلم Hrútar 2016 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس فیلم Hrútar 2016
لینک مستقیم فیلم Hrútar 2016