Red Sorghum - 1988

دانلود فیلم Hong gao liang 1988

هنگامی که صاحب یک کارخانه شراب جذام آلود در دهه ۱۹۳۰ چین درگذشت چند روز پس از ازدواج برنامه‌ریزی‌شده او، بیوه جوان او مجبور به اداره کارخانه شراب سازی شد و در حالی که با راهزنان مست مست خود و ارتش مهاجم ژاپنی مبارزه می‌کند

اعضای اصلی فیلم


Yimou Zhang

کارگردان

Gong Li

Wo Nainai (My Grandma) بازیگر

Wen Jiang

Wo Yeye (My Grandpa) بازیگر

Rujun Teng

Wo Luohan Yeye (Uncle Luohan) بازیگر

Ji Liu

Wo Die (My Dad) بازیگر

Ming Qian

Wo Nainai ta Die (My Grandma's Dad) بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم چشم‌انداز چینی‌ها را با عشق به عشق نشان می‌دهد که فیلم سازان برای مردم خود و فرهنگ آن‌ها که زمانی که شاد هستند و یا وقتی که آن‌ها در درد و رنج هستند به خوبی نشان داده شده‌اند، اما عکس نهایی قرمزی که بین او و یو به نمایش گذاشته می‌شود این است که شما نگاهی به فرهنگ چینی می‌اندازیم و از همه مهم‌تر شراب قرمز قرمزی را می‌بینید که برای نشان دادن یک زندگی در زمان جنگ چین دشوار است. مزارع sorghum و ترانه‌های عامیانه واقع‌گرایی جادویی چینی ژانگ yimou هستند. همه ما می‌توانیم چیزی جالب در این فیلم ببینیم، اما خوب است. در سادگی داستان فیلم داستان عشقی که توسط ژانگ of کارگردان نیروهای ژاپنی به نام ژانگ In منتشر شد داستانی عاشقانه را از دوران پدر و مادر خود نقل می‌کند که به سرعت با طیف گسترده‌ای از مشارکت عاطفی و ادای احترام اساسی به مقاومت چین در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به شهرت رسید.

این فیلم یک فیلم تاریخی و رمانتیک است که بازیگران سینمایی و کارگردانی آن بسیار خوب و عمیق هستند؛ و در جو دهه ۱۹۳۰ بسیار خوب به وجود آمدند. قطعا یکی از بهترین فیلم‌های ضد جنگ با یک پایان فراموش‌نشدنی است که در آن یک کودک آواز می‌خواند و عشق را به یاد می‌آورد و همچنین با بی‌رحمی ژاپن در چین، این فیلم فاقد کلمات است و کاملا وابسته به هنر فیلمبرداری شده توسط همان کارگردان است که هر تصویر می‌خواهد خود را در مغز شما بسوزاند.

Hong gao liang

فیلم Red Sorghum 1988 با کیفیت بالا

این فیلم داستان یک باکره جوان را که پدرش در سال ۱۹۳۰ با یک جذامی ثروتمند به ازدواج با یک جذامی ثروتمند برای ازدواج با یک جذامی ثروتمند در اواخر دهه ۱۹۳۰ با کمک مالی خود ادامه می‌دهد می‌تواند یک تجربه خشک باشد تا زمانی که شروع جنگ دوم چین در دهه ۱۹۳۰ با کمک مالی ژاپنی‌ها به عنوان یک تجربه خشک برخورد کرد. به گفته منتقدان دیگر، این فیلم داستان عشق را نشان می‌دهد اما این فیلم نه تنها به خاطر این که آیا این فیلم داستان عشق را دارد یا نه فقط به خاطر این که آیا این فیلم داستان یک داستان عاشقانه بوده‌است یا نه، اما متاسفانه این فیلم نه تنها به خاطر این که آیا این فیلم داستان یک داستان تاریخی است یا نه، بلکه این فیلم داستان یک فیلم تاریخی است. اما این فیلم نه تنها به خاطر این که آیا این فیلم داستان یک داستان تاریخی است یا نه، بلکه یکی از غنی‌ترین داستان‌ها در تاریخ جهان است، اما آیا ما هیچ کدام از این فیلم‌ها را نمی‌بینیم؟ او در فیلم دیگری به تصویر کشیده می‌شود اما نه از نظر فیزیکی و نه به عنوان شخصی که نه از لحاظ فیزیکی و نه به عنوان شخص دیگری از هنر سینما به تصویر کشیده می‌شود، اما نه به صورت فیزیکی یا نه به عنوان یک شخص دیگر، نه از لحاظ فیزیکی و نه به عنوان یک فرد دیگر جذاب نیست.

فیلم Red Sorghum 1988 با زیر نویس

خوب، من اعتراف می‌کنم که من طرفدار ژانگ Yimous فیلم هستم، اما به نظر می‌رسد که این فیلم به نظر من نامناسب و خسته‌کننده است اما به نظر می‌رسد که صحنه‌های طولانی فیلم بدون هیچ حرکتی بدون هیچ حرکتی و نه صدایی که معمولا آخرین چیزی است که من از آن شکایت می‌کنم! و هیچ چیز در حال رخ دادن نبود تداوم یا توضیح رویدادها برای یک داستان بی‌ربط کمک می‌کند، من امیدوارم کسی یک نسخه با مجموعه معقولی از subtitles را که من از کتابخانه محلی به آن نگاه می‌کنم را منتشر کند، امیدوارم که یک نفر نسخه بهتری برای ترجمه the داشته باشد، اما به نظر می‌رسد یک کیفیت بسیار آماتور دارد که به نظر می‌رسد آن را برای علاقمندان به فیلم‌های هنری جالب می‌کند. قرمز فیلمی است که توسط ژانگ Yimou کارگردان مشهور چینی به نمایش گذاشته می‌شود. این فیلم نشان می‌دهد که یک زن جوان زیبایی را می‌بیند که با این فیلم بازی می‌کند. حتی بدتر از آن که شخصیت زن به نظر می‌رسد که شخصیت پدربزرگ بسیار محدود است. در دهه ۱۹۳۰ یک زن جوان توسط پدرش به عنوان صاحب کارخانه شراب سازی در مزرعه later قرمز نزدیک به یکی از خدمتکارانش فرستاده شد. اما این فیلم رنگی است که به کارگردانی ژانگ Changwei نشان داده می‌شود.

فیلم Hong gao liang 1988 با زیر نویس

داستان مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۰۸ پکن که به طور ساده شروع می‌شود و این نشان می‌دهد که این داستان از نظر بصری زیبا است اما با آن لبه اضافی تاریکی انسان لذت می‌برد. داستانی که به سادگی آغاز می‌شود و گاهی اوقات باعث می‌شود که شما ناامید شوید. این داستان باعث می‌شود که شما ناامید شوید این خانه هنری است چیزی برای اندیشیدن و لذت بیشتر از این که مردمک چشم شما پر از هیجان بدون وقفه باشد. من قسم می‌خورم که به جای اینکه یک داستان جالب و پر پیچ‌وخم را تماشا کنم، به جای این که یک داستان جالب و پر پیچ‌وخم را تماشا کنم، به جای این که یک داستان جالب و پر پیچ‌وخم را تماشا کنم، به جای آن که یک داستان جالب و پر پیچ‌وخم را تماشا کنم. طبیعت داغ و طبیعی پس‌زمینه لنز و عکاسی بسیار عالی هستند ژانگ Yimou به طور حتم پودر Kurosawas با کاربردهای رنگ خیره‌کننده است و همچنین خورشید مستقیمی که باید ذکر شود نیز وجود دارد. خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون دشمنان تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو خون تو رو به نمایش می ده و مثل فیلم‌های دیگر تو را زنده می کنه و مثل فیلم‌های دی گه تو رو زنده می کنه و مثل بقیه فیلم‌های stories Red endearing are I to Poetry Poetry to to to brought brought brought brought brought brought brought brought are are are are are his his his his his and and and Gong Gong Gong Gong Gong Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Yimou Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle Muscle of of of of of of of of of of is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is is of

فیلم Hong gao liang 1988 با زیر نویس

نسخه‌های مختلفی از این فیلم وجود دارد که در فیلم برخی از آن‌ها دارای زیرنویس متفاوت هستند، اما با فرض این که شما دست خود را بر روی نسخه خوب نمایش می‌گذارید، این فیلم به خوبی نمایش داده می‌شود. این فیلم به خوبی نمایش داده می‌شود. این فیلم از همه فیلم‌های چینی متفاوت است که من دیده‌ام آن شخصیت منحصر به فرد خود را دارد و ارزش آن را دارد که به دنبال آن بگردد.


دانلود مستقیم فیلم Hong gao liang 1988
زیر نویس فیلم Hong gao liang 1988
فیلم Hong gao liang 1988 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی فیلم Hong gao liang 1988
فیلم Hong gao liang 1988 با کیفیت 480
فیلم Hong gao liang 1988 با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس فیلم Hong gao liang 1988
فیلم Hong gao liang 1988 بدون سانسور
فیلم Hong gao liang 1988 دوبله فارسی
فیلم Hong gao liang 1988 با زیر نویس
فیلم Hong gao liang 1988 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها