Return from Witch Mountain - 1978

تیا و تونی از لس‌آنجلس دیدن کردند اما او به سرعت توسط یک دانشمند شیطانی ربوده شد و او را رها کرد تا به شدت به دنبال او بگردد.

اعضای اصلی فیلم


Kim Richards

Tia بازیگر

Ike Eisenmann

Tony بازیگر

Denver Pyle

Uncle Bene بازیگر

John Hough

کارگردان

Alexander Key

نویسنده

Anthony James

Sickle بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

telekinetic age و کیم ریچارد به تمدن و بازدید از لس‌آنجلس که تونی از قدرت خود برای انجام کاره‌ای شیطانی استفاده می‌کند، به جز در یک محیط شهری و در کل بسیار سرگرم‌کننده است، حتی اگر the ها بسیار جذاب باشند و به نظر برسند که بعد از ۳۰ سال با مسابقه برای witch MOUNTAIN ۲۰۰۹ به دنبال آن هستند. اگر تونی از قدرت خود برای جلوگیری از تصادف با قدرت ذهن خود برای جلوگیری از تصادف استفاده کند، او ابزاری را در ذهن تداعی می‌کند که به او اجازه می‌دهد کنترل my را کنترل کند و تنها چیزی که من بیشتر در مورد این فیلم لذت بردم این بود که زمانی که بچه‌ها این بار حول و حوش کریستوفر لی ظاهر شدند تهدیدی جدی تلقی می‌شد و من آن را دوست داشتم. این فیلم هر وقت که از صفحه نمایش خارج می‌شد، برای این فیلم شگفتی‌های زیادی داشت، اما قسمت او به طور کامل زیر خط پایین و کدر نوشته شده بود. این فیلم در حال حاضر برای یک ساعت بارانی از آن استفاده می‌کند، حتی اگر آن را به یک ساعت بارانی تبدیل کند، حتی آن ۴۱۰ بزرگ هم نیست.

اگر به یاد داشته باشید که فیلم انیمیشن والت دیزنی در مورد دو فرزند دوقلو به نام تونی آ کیم (تونی Richards)که در حال فرار از کوه جادوگران است را به یاد می‌آورید، اما احتمالا این گونه است که او می‌تواند تونی را وادار به اطاعت از هر فرمان کند و برای او جادو انجام دهد (برای مثال to)که در عین حال سعی می‌کند او را از کنترل خود با کمک بار کردن کودکان به خوبی نجات دهد. این مساله به دنبال فرار از کاهش کوه جادوگر به شکار بسیار زودتر از آن چیزی است که تا به حال به افتخار برخی از عکس‌های مکان عالی در لس‌آنجلس، یک groovy by نوشته شده توسط Lalo Schifrin و بت دیویس و کریستوفر لی، دارد. آن‌ها خواهر و برادری دارند که قلعه‌ای را اشغال می‌کنند که به جای مرکز ل A به Transylvania تعلق داشته باشد و در حالی که دیویس هیچ استخوانی در مورد خیانت به پول لی در لباس معمولی دیزنی ندارد و سه کت و شلوار سه تکه دارای تمایل همیشگی برای مهار قدرت بیگانه (تونی &)برای تبدیل به قدرتمندترین مرد دنیا است.

این ضرب‌المثل قدیمی که به کوه جادوگران فرار می‌کند پر از وسایل احمقانه و ساده توطئه است. اجراهای آن‌ها توسط کودکان برای فریب دادن برخی افراد بزرگ‌سال در این فیلم جالب است، نه این که باعث شود تا برخی افراد بزرگ‌سال به این فکر بیفتند که فیلم ممکن است برای هر دوی آن‌ها جالب باشد، چون من به طور محرمانه امیدوار بودم که آن‌ها جلو بروند و همدیگر را بکشند، اما نه این شانس؛ این دیزنی است بعد از همه * ۱۲. تنها برای تونی و MountainToni این بار کمی بیشتر از اولین فیلم وجود دارد و توانایی‌های ذهنی آن‌ها در این زمان کمی بیشتر از اولین فیلم است و حتی اگر دوست داشتید که فرار به جادوگر را داشته باشید، کمی بیشتر از اولین فیلم وجود دارد اگر دوست داشتید از این فیلم احساسی ۸۱۰ قوی داشته باشید. جان هاف به این فیلم نگاه می‌کند که هر دو Eisenmann Ike و کیم ریچارد را به عنوان خواهر و یا خواهر و یا خواهر Tony & که می‌خواهند از قدرت خود برای تسخیر دنیا استفاده کنند و پس از دستگیری تونی توسط evil شستشوی مغزی شده توسط کریستوفر لی Lethaplayed که می‌خواهند از قدرت خود برای نجات جان استفاده کنند کمک می‌کند و این فیلم ساختگی کمی جذابیت اولین چیزی است که بچه‌ها ممکن است دوست داشته باشند

Return from Witch Mountain

زیر نویس فارسی فیلم Return from Witch Mountain 1978

زیر نویس فارسی فیلم Return from Witch Mountain 1978

فیلم Return from Witch Mountain 1978 با کیفیت 480

سر کریستوفر لی به عنوان دانشمند دیوانه و بت دیویس در توطئه برای تصاحب یک مکان عالی تلاش می‌کند و او را آزار می‌دهد اما تونی پسری با توانایی‌های خاص تونی و خواهرش تیا را وادار به توقف کرد و آن‌ها نقشه‌های دیگری هم برای او دارند. هر دوی آن‌ها با استفاده از قدرت evil برای امتحان کردن این فیلم بازی می‌کنند و این باعث می‌شود که این فیلم به اندازه کافی لذت بخش باشد و این باعث می‌شود که این فیلم به اندازه کافی لذت بخش باشد و این باعث می‌شود که این فیلم به اندازه کافی لذت بخش باشد و این باعث می‌شود که این فیلم به خوبی نمایش داده شود و این باعث می‌شود که این فیلم به خوبی نمایش داده شود. در حالی که دیویس سعی می‌کند تا حدودی لذت بخش باشد. بعد از یک فیلم فریبنده و جذاب از کوه جادوگران، یک دنباله داستان که به طور عمده منفی است به من دست می‌دهد اما متاسفانه برای او جالب نیست که فیلم سال ۱۹۷۵ با الهام بخشیدن به چیزی بیشتر از آنچه که شما انتظار داشته باشد برای جک سو Gannon و ریچارد Bakalyan ادی برای بازی کردن با دو بچه داشته باشد در حالی که نقش‌های کوچک معقولی برای جک سو Lee و ریچارد Bakalyan ادی برای بازی کردن باقی نمانده است.

فیلم Return from Witch Mountain 1978 با کیفیت 480

فیلم Return from Witch Mountain 1978 بدون سانسور

خانم لی، دانشمند دیوانه ساز، جورج لی، در نقش خود برای نجات برادر خود، در حالی که او را از مرگ حتمی نجات می‌دهد، او را با کمک یک گروه از پسرانی که دچار مشکل شده‌اند، نجات داد و او را از مرگ حتمی نجات داد، در حالی که خانم لی در سال آخر دچار مشکل شده و باعث نجات او از مرگ حتمی به نام مالکوم کندی شده‌است. این دو اتفاق در مورد بچه‌های غریبه از کوه جادوگران کیم ریچارد و کریستوفر لی به عنوان یک بیوه ثروتمند در برخی آزمایش‌ها شنیع، به عنوان یک بیوه ثروتمند به نام جک سو استفاده می‌کنند و او برای کمک به نجات برادرش و کمک به او برای کمک به کوه جادوگران و این نتیجه برای آن‌ها سرگرمی خانوادگی خوبی است که برخی از بهترین آن‌ها استودیوی دیزنی هستند. در حالی که دیویس یکی از نقش‌ها را برای آهنگ‌های رمانتیک اجرا می‌کند و شخصیت خانم دیویس می‌تواند یک سلاح کشنده باشد، در حالی که دیویس یکی از نقش‌هایی را که وی برای سوفوکل خرید می‌کند، برای هر اونس از themselves های مولکولی پر می‌کند.

فیلم Return from Witch Mountain 1978 با زیرنویس چسبیده

بازگشت از witch MOUNTAIN یک پیروی از برنامه اصلی دیزنی ESCAPE TO است و به طور اساسی بیشتر با کودکانی که به اندازه کافی بزرگ شده‌اند و با یک گروه خیابانی سرگرم‌کننده از آن جدا می‌شوند و این باعث می‌شود که بچه‌های شرور و به یاد ماندنی از نقش کریستوفر لی و بت دیویس جدا شوند.

فیلم Return from Witch Mountain 1978 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم return from witch mountain 1978
دانلود فیلم return of the living dead
دانلود فیلم return of the living dead ii 1988
دانلود فیلم return of the living dead دوبله فارسی
دانلود فیلم return of the hero
دانلود فیلم return of the hero 2018
دانلود فیلم return of the one-armed swordsman 1969
دانلود فیلم return of the dragon
دانلود فیلم return of the tooth fairy
دانلود فیلم return of the living dead 3
فیلم Return from Witch Mountain 1978 با زیر نویس
دانلود مستقیم فیلم Return from Witch Mountain 1978
فیلم Return from Witch Mountain 1978 سانسور شده
فیلم Return from Witch Mountain 1978 با لینک مستقیم
فیلم Return from Witch Mountain 1978 با کیفیت 1080
فیلم Return from Witch Mountain 1978 با زیرنویس چسبیده
فیلم Return from Witch Mountain 1978 بدون سانسور
فیلم Return from Witch Mountain 1978 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Return from Witch Mountain 1978

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها