Rio - 2011

اعضای اصلی فیلم


Anne Hathaway

Jewel بازیگر

Jamie Foxx

Nico بازیگر

Carlos Saldanha

Second Waiter بازیگر

Carlos Saldanha

Second Waiter کارگردان

Rodrigo Santoro

Tulio بازیگر

Jesse Eisenberg

Blu بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

انیمیشن Rio 2011 با کیفیت 480

این فیلم انیمیشن ۳ بعدی منحصر به فرد است که به طور شگفت انگیزی از آن لذت می‌برد اگر چه تمام شخصیت‌های دوست‌داشتنی به تنهایی توانایی انجام این کار را دارند که به طور شگفت انگیزی از آن لذت ببرد اگر چه همه آن شخصیت‌های پرستیدنی به اندازه کافی شجاع نیستند برای این که اولین پرواز غیر معمول خود را با گرفتن اولین پرواز خود انجام دهد. چرا آن‌ها را به عنوان یک فرد منحصر به فرد نگه نمی‌دارد؟ لازم نیست کاری کنی که ثابت کنی حق با توست. چون تو که هستی! پس برای من، most نقل‌قول در این فیلم، از samba متنفرم، چون آن‌ها برای من یک‌سان هستند! این طلایی است که آرزو می‌کنم بتوانم همان چیزی را که امروزه رایج است را تکرار کنم.

انیمیشن رنگ نمایشی تماشایی بود که باید در ۳ بعدی نمایش داده شود و گفت: این فیلم در مورد شکار حیواناتی که دوست دارند بیشتر از آن‌ها لذت ببرد، نیست. این فیلم درباره شکار غیر قانونی است که دوست پسر ۹ ساله من دوست دارد این فیلم را دوست داشته باشد و سه بار آن را دیده باشد. داستان بلو - بلو که در ریو دو ژانیرو رخ می‌دهد، گروهی از مرغ‌های خانگی است که به نام JewelAnne Eisenberg زندگی می‌کند. او در حال حاضر به کمک دوستان جدید خود به نام LindaLeslie Mannin زندگی می‌کند. جالب است که اگر یک گروه از شخصیت‌ها به طور مداوم از تماشای فیلم انیمیشن پر زرق و برق لذت ببرند و از آن لذت ببرند، اما من به سرعت علاقه خود را به تماشای فیلم انیمیشن کامپیوتری خود یافتم. حتی اگر یک گروه از شخصیت‌ها به طور مداوم در حال بررسی مکالمات باشند، حتی اگر یک گروه از شخصیت‌ها به طور مداوم دوست داشته باشند و یا من واقعا برای هر کدام از آن‌ها توجه داشته باشم، همه آن‌ها بسیار ساده و پر زرق و برق هستند.

در حالی که به اندازه عصر یخ‌بندان که توسط همان مردم انجام شد آنقدر سرگرم‌کننده است که باعث می‌شود برزیل به اندازه کافی جالب توجه به نظر برسد، اما این سبک زندگی با جرمین است که یک پرواز بسیار سرگرم‌کننده از آهنگ سبک Conchords را می‌خواند و همچنین او را به عنوان یک سگ دیوانه بازی می‌کند که زیاد خوب نیست. این فیلم به عنوان یک پرنده نر که چندین سال قبل از این که یک پرنده به نام بلو - بلو به نام بلو - بلو به عنوان یک پرنده زن به دنیا بیاید مورد توجه قرار نگرفته است در حالی که در Riothe دو پرنده ربوده می‌شوند و ماجراجویی شروع می‌شود. این فیلم داستان جالبی است که من از آن لذت بردم اما در ریو او فیلم انیمیشن خیلی جالب و جالب توجه به نظر می‌آید اما در ریو او بیشتر از آن چیزی که من دوست داشتم جالب است. این فیلم داستان فیلم انیمیشن آمریکایی است که به طور کلی از آن لذت می‌برد. این فیلم داستان فیلم انیمیشن آمریکایی است که به راحتی به آن علاقه دارم. آیا تا به حال کسی فکر کرده بود که فیلم‌های انیمیشنی به راحتی ساخته شده‌اند؟ این فیلم داستان یک فیلم ساده است که در آن بسیاری از آن‌ها به عنوان حیوانات خانگی نگهداری می‌شوند که در معرض خطر انقراض قرار دارند. این فیلم داستان یک فیلم ساده است که در آن بسیاری از آن‌ها به عنوان حیوانات خانگی در معرض خطر انقراض قرار دارند.

انیمیشن Rio 2011 با کیفیت 480

لینک مستقیم انیمیشن Rio 2011

در شب‌های متوالی ما دو فیلم انیمیشن جدید را فیلم گرفتیم و ریو دو فیلم انیمیشن بسیار عالی را در ریو دو ژانیرو مشاهده کردیم. اما در آخر بیشتر فیلم‌ها در ریو دو ژانیرو رخ می‌دهند. این فیلم ماجراهای بسیاری دارد اما در نهایت تعجب می‌کنم که آیا Blu و جواهر واقعا با هم کنار هم می‌آیند؟ او چشمک می‌زند و می‌گوید: بله، آن‌ها در نهایت فرار از اسارت را چندین بار از دست می‌دهند، اما آن‌ها واقعا از اسارت فرار نمی‌کنند، اما آن‌ها تشخیص می‌دهند که چطور حتی زمانی که با هم زنجیر شده‌اند، فرار کنند و بلو - بلو هرگز یاد نگرفته است که پرواز کند! اما در نهایت او قهرمان و بلو - Ray و Jewel هستند که یک آشغال تازه به رنگ آبی کوچک دارند.

لینک مستقیم انیمیشن Rio 2011

انیمیشن Rio 2011 سانسور شده

فیلم انیمیشن ساز قرن بیستم و داستان‌های جالب توجهی که من از آن لذت بردم، این حس شگفتی همیشگی را داشتم که فیلم داستان را به عنوان شخصیت جالب توجه قرار داده و در عین حال به عنوان برنده برای لذت بردن از آن لذت برده بود. Rio یک فیلم خوب است که من از داستان لذت بردم اما همسرم خیلی مشکل داشت قبل از این که فیلم را به طوطی خود تبدیل کند که طوطی‌ها و طوطی‌ها هیچ وقت از دهان شما تغذیه نمی‌کنند. طوطی می‌تواند از باکتری در دهان انسان ۳ بار به یک پرنده غذا دهد؛ احمق! شکلات برای پرندگان سمی است؛ آن‌ها را خواهد کشت ۴ Cockatoos شرور نیستند؛ آن‌ها کمدین‌های محبوبی هستند و یا دوست ندارند muffins را دوست داشته باشند. می توان گفت که همسر من در میانه این بررسی نوشت که برخی صاحبان ساده برخی از این مسائل را با طوطی‌های خود امتحان نمی‌کنند و پیام بدی فرستادند: تنها چیزی که همسرم دوست داشت این بود که آن‌ها شکارچیان را در نور بد نشان می‌دادند! در پایان، یک پایان خوب که سرگرم‌کننده و سرگرم‌کننده بود، فیلم ۷ squawks را از ۱۰ بیرون آوردم

تنها چیزی که در طول ۱۵ سال پیش از فرا رسیدن او توسط یک متخصص حیوانات برای همراهی با یک دختر نوجوان به عنوان یک زن جوان به خاطر انقراض ممکن، تنها شروع چیزی است که من به طور تصادفی یکی از بهترین انواع آن را در نظر می‌گیرم. یک فیلم کودکان جذاب با چند لحظه واقعا خنده‌دار و داستان منحصر به فرد فیلم انیمیشن به خوبی انجام شد و صدای برخورد با شخصیت‌ها یک پیغام مهم در چند جبهه به راحتی مصرف شد.

دانلود زیر نویس انیمیشن Rio 2011

و یا اینکه چه اهمیت دارد این است که فیلم جالب است و نه تنها برای مخاطبان جوان، بلکه برای بزرگسالان لذت می‌برد به خاطر اینکه دو ستاره فیلم بازی در یک تبلیغ برای یک شرکت تلفن همراه با بازی در یک تبلیغ برای یک شرکت تلفن همراه در نظر گرفته می‌شوند. این فیلم در مورد یک macaw آبی است که برای جفت پرنده به ریو دو ژانیرو آورده شده‌است. این فیلم جذابیت کافی برای کودکان جوان ندارد اما برای بزرگسالان لذت کافی وجود ندارد برای لذت بردن از این که در ریو و ریو یک چیز گم‌شده وجود دارد و من از آن خسته شدم. این فیلم نه موسیقی به یاد ماندنی دیزنی را ندارد و نه قلب پیکسار را دارد، اما ریو هنوز هم یک فیلم سرگرم‌کننده است و فیلم انیمیشن پر جنب و جوش است و من همیشه آن را دوست دارم وقتی که یک فیلم از یک پرتغالی استفاده می‌کند و بچه‌ها آن را دوست دارند بنابراین برای همه جالب بود.

من فکر می‌کنم که این فیلم داستان دو پرنده زیبا و بلو - Ray در برزیل را نشان می‌دهد که همراه با لیندا در آن زندگی می‌کنند و به لیندا می‌گوید که آن‌ها باید دو پرنده را کنار هم بیاورند تا بقای گونه‌ای را ادامه دهند که با کمک دوستان their و صاحبان آن‌ها در حال فرار هستند. بلو Hathaway یک نویسنده برزیلی است که توسط یک صاحب کتاب‌فروشی دستگیر و به آمریکا قاچاق می‌شود. او به لیندا می‌گوید که بلو - بلو آخرین مرد گونه‌ها است و او نیاز دارد بلو - بلو - بلو را به ریو دو ژانیرو برساند. این نمایش به غیر از رنگ‌های بی‌نظیر کودک است.


دانلود انیمیشن rio 2011
دانلود انیمیشن rio 2011 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس انیمیشن rio 2011
دانلود انیمیشن ریو rio 2011 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن rio 2011
دانلود مستقیم انیمیشن Rio 2011
انیمیشن Rio 2011 با کیفیت بالا
انیمیشن Rio 2011 با کیفیت 1080
دانلود زیر نویس انیمیشن Rio 2011
انیمیشن Rio 2011 سانسور شده
لینک مستقیم انیمیشن Rio 2011
انیمیشن Rio 2011 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها