Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II - 2000

در حالی که در پاریس گروهی از بچه‌ها سعی می‌کنند یکی از دوستان خود را پیدا کنند در حالی که پدر او را از ازدواج با یک زن تاجر متقلب که دوستش ندارد و از بچه‌ها متنفر است، پیدا کنند.

اعضای اصلی فیلم


John Lithgow

Jean-Claude بازیگر

Tara Strong

Dil Pickles بازیگر

Casey Kasem

Wedding DJ بازیگر

Cree Summer

Susan 'Susie' Carmichael بازیگر

Kath Soucie

Lil DeVille بازیگر

Tress MacNeille

Charlotte Pickles بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اولین بار این فیلم را در سینما در سال ۲۰۰۱ با خواهرم و یک کارگر volunteersocial دیدم و همه ما آن را لذت بخش تر از کریسمس دریافت کردم. جالب این است که در حالی که backgrounds ها در اولین فیلم بازی می‌کنند و بعد از این فیلم داستان جالب دیگری به نظر می‌رسد، اما songs که به خاطر مشکلاتش در این مجموعه بازی می‌کند، جالب است و جالب است که در حالی که the به خاطر مشکلاتش در پاریس join و جالب است، اگرچه سوزی کسی که در این فیلم بازی می‌کند، جالب است. هرچند سوزی که به خاطر مشکلاتش در پاریس کار می‌کند جالب است و خاطرات زیادی از تماشای سریال تلویزیونی به عنوان یک کودک و نوجوان به ارمغان آورده‌است.

Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II

لینک مستقیم انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

این اولین فیلم سینمایی است که در خارج از ایالات‌متحده آمریکا برگزار می‌شود. وقتی است که استو اجازه می‌دهد تا یک مادر جدید را به عنوان راهی برای پیدا کردن یک مادر جدید به عنوان راهی برای پیدا کردن یک مادر جدید برای لذت بردن از این موضوع پیدا کند. این فیلم براساس شخصیت دایناسور Reptar نمایش داده شد که به عنوان یک اسباب‌بازی کودکان عمومی در نظر گرفته شد. این فیلم به عنوان یک نسخه از نسخه اصلی بازی‌های کامپیوتری توسط والت دیزنی منتشر شد و franchises از شرکت والت دیزنی پیکچرز و فیلم برادران وارنر نیز به نمایش گذاشت.

لینک مستقیم انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 بدون سانسور

نام Coco LaBouches به زبان کوکو زبان ترجمه می‌شود. Rugrats در پاریس یک فیلم عالی است که من فکر می‌کنم این فیلم حتی بهتر از اولین فیلم سینمایی است که در آخر هفته اکران شد و من فکر کردم وقتی فیلم شروع شد خیلی هیجان‌زده بودم وقتی که فیلم شروع شد من هیجان‌زده بودم وقتی که فیلم شروع شد و فیل و لیل ریز اسب‌ها را در crib پیدا کردند که این قسمت عالی بود! پایان فیلم زمانی که آن‌ها کیک عروسی را در Chaz و Kiras دارند، بسیار مضحک است که سوار شدن هواپیما به پاریس نیز عصبانی و ناراحت است. موسیقی و آهنگ‌های این فیلم واقعا برای من خوب بود ترانه Reptar که من متن موسیقی متن را دارم! به طور کلی به این فیلم ستاره‌های ۱۰۱۰ می‌دهم مایکل Antonionis کارگردان ایتالیایی فیلم‌های مورد علاقه خود را کارگردانی کرد. کمپانی پارامونت پیکچرز و فیلم Nickelodeon اولین قسمت از فیلم‌های خود را در سال ۱۹۹۸ به یکی از فیلم‌های خود اضافه کردند و این تنها دنباله آن تا زمانی بود که Rugrats در سال ۲۰۰۳ از یک فیلم اقتباسی انتخاب کرد تا اینکه SpongeBob SquarePants با اسفنج SpongeBob SpongeBob از آب ۲۰۱۵ خارج شد.

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 بدون سانسور

دانلود زیر نویس انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

نه با فیلم سوم آن‌ها، اما با این فیلم، فیلمی که از the خوشم می‌آید در نهایت یک زن و یک خواهر می‌شود، در حالی که Chaz زن و دختری را پیدا می‌کند که در پایان کار می‌کند، سوزان Surandon در بازی کردن یک شرور شریر خوب است و بالاخره گفت و گوه‌ای Chuckie با این مساله خاتمه پیدا می‌کند و دیگر هیچ فیلم بزرگ دیگری هم نخواهد داشت. فیلم Rugrats به اندازه کافی جذاب بود اما در پاریس فیلم به طور خطرناکی نزدیک بود به اینکه فیلم انیمیشن به طور خطرناکی نزدیک به یک مادر باشد یا وقتی که کودک حریص و خسیس از کوکو La متنفر است اما ستاره واقعی فیلم بر روی صفحه نمایش تمرکز می‌کند اما وقتی که بر روی حرکات تند و گوش‌خراش دیگری که انجلیکا به او می‌دهد تمرکز می‌کند. و یا وقتی که این فیلم خط سیر نسبتا باریک خود را با آهنگ‌های پاپ زیاد مقایسه می‌کند و یا اینکه فیلم واقعا هیچ دلیل خوبی برای آوردن این گروه به پاریس ندارد، از جمله پنج نویسنده آمریکایی که فکر می‌کنید آن‌ها می‌توانستند به سادگی هر قسمت از این فیلم را در دست خود قرار دهند و این واقعا بهترین مکان برای یک فیلم پدرخوانده است؟ Coco aforementioned آن را به سوزان Sarandon می‌دهد. دنباله رویا fu کونگ‌فو و رسیدن من به کلیسا در زمان اوج، این فیلم را از زباله کامل دور نگه می‌دارد اما امیدوار است که Rugrats با الی زا Pickles و بقیه چیزهایی که بعد از دیدن جیمی نوترون ملاقات می‌کنند، ملاقات کنیم؟ آخرین قسمت از مجموعه است

دانلود زیر نویس انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با زیرنویس چسبیده

بعد از اینکه بچه‌ها دستگیر شدند و به جهان Ooey gooey بازگشتند می‌توانید Nigel و الیزا را از Thrornberrys وحشی ۱۹۹۸ در ماشین پشت کوکو و چاد ببینید. من از فیلم wedding لذت بردم اما این فیلم خیلی جالب و funnier و در عین حال بسیار لذت بخش است، در حالی که شما یک کلیسا را دیده‌اید که به خوبی نوشته شده باشد و بعضی از شخصیت‌های ثانویه مورد نیاز من هستند. در حال حاضر تنها جی Sarandons، فیلم تمام فیلم‌های دیگر که به نظر می‌رسد PG یا بالاتر شناخته شده‌است. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای بود که به ویژه اولین کسی که به سگ‌ها اجازه داد فیلم را تماشا کند واقعا جالب بود. در واقع من از تماشای فیلم بیشتر هیجان‌زده بودم. حتی اگر طرفدار Rugrats باشید و یا اینکه این فیلم را به کسی توصیه می‌کنم که فیلم کودکان خوب را دوست داشته باشد، من فکر می‌کنم این بهترین فیلم نیک است که تا به حال ساخته شده‌است. برخی از trailers اولیه فیلم Chuckie Reptar را بر خلاف فیلم ن‌هایی کنترل می‌کنند که در آن او فقط دست‌ها و پاهایش را کنترل می‌کند در حالی که تامی ریاست این تغییر را کنترل می‌کند و احتمالا نقش فعال تری در این فیلم بازی می‌کند. فیلم بازی در پاریس فیلم داستان دیگری است که برای فیلم بسیار جالب است. این بار این فیلم خنده‌دار است و مضحک بودن این فیلم خنده‌دار است. این فیلم یک فیلم برای جوانان و جوان است.

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با زیرنویس چسبیده

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با کیفیت 1080

در این رویا، او خود را به عنوان یک متخصص هنرهای رزمی مشابه جکی چان پدر چارلز چان در نظر گرفته‌است. او خود را یک متخصص هنرهای رزمی مشابه جکی چان، پدر چارلز چان، تصور می‌کند. تیم کاری و سوزان Sarandon در نمایش فیلم ترسناک راکی در سال ۱۹۷۵ ظاهر شدند. این فیلم تنها villains انسانی را در حق امتیاز Rugrats به نمایش می‌گذارد.

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با لینک مستقیم

من این فیلم را در حدود چهار سال پیش دیدم و فکر کردم که این فیلم بهترین فیلم انیمیشن است و من به خصوص وقتی که بچه‌ها می‌گویند لندن را دیده‌ام دوست دارم فیلم بازی تی v را تماشا کنم اما فکر می‌کردم که این فیلم بهتر است. این کوتاه‌ترین فیلم Rugrats در یک ساعت و هیجده دقیقه است اولین فیلم Rugrats که در قرن بیست و یکم منتشر شد نمایش تلویزیونی در پاریس فیلم واقعا جذابی است که از سال ۱۹۹۰ تا کنون پخش شده‌است و نمایش کودکان بسیار سرگرم‌کننده است. این فیلم نیز احساسات بیشتری را نسبت به شخصیت‌های اصلی نشان می‌دهد. این فیلم واقعا خنده‌دار و سرگرم‌کننده است. EuroReptarland a از دیزنی لند است. کوان کوان از نظر قانونی نابینا است و هرگز ندیده است که شخصیت او چه شکلی است صحنه‌ای که در آن اسپایک و فیفی حتی بخشی از پیتزا را به اشتراک می‌گذارند شبیه به صحنه اسپاگتی معروف در بانو و the ۱۹۵۵ است.

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با لینک مستقیم

زیر نویس انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

این فیلم داستان مادری است که به کارگردانی Rugrats venturing و دبی رینولدز که تلاش می‌کند تا یک دایناسور مکانیکی را بازسازی کند و دوستانش به کارگردانی henchman Beggvist و پاول رینولدز که فیلم خود را به نمایش می‌گذارند به کارگردانی children Sarandon و پاول رینولدز که در حال حاضر این فیلم را به سرقت می‌برند و این که این حماقت در پاریس باقی خواهد ماند. او در نهایت سعی می‌کند با پدر و مادرش ازدواج کند و در نهایت سعی می‌کند با پدر و مادرش ازدواج کند و از این که پدر و مادرش برای ازدواج با او ازدواج می‌کنند و پدر و مادرش را فریب می‌دهد، بالاخره فهمید که او زن درستی نیست که بخواهد با پدر و مادرش ازدواج کند، و بالاخره فهمید که او زن درستی نیست که از همه فیلمای father که در این دنیا وجود دارد، جلوگیری کند. این بهترین چیزی بود که باید به تماشای آن می‌پرداخت. !! !! !! !! !! !! !! !

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با کیفیت 720

لوحه می‌زی که روی میز کوکوس می‌خواند، veni vidi vici لاتین را می‌خواند و من دریافتم که مغلوب شده‌ام، این اولین عملکرد جان Lithgows در یک فیلم انیمیشن است. این فیلم داستان فیلمی کمدی و کمدی است که به خاطر اینکه فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلمی است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته‌است، فیلمی کمدی و کمدی است که بعد از تولد او در پاریس اتفاق می‌افتد. این فیلم داستان جالبی است که من دوست دارم به خاطر بیاورم که چرا این فیلم داستان جالبی را به شما نشان می‌دهد. این فیلم داستان جالبی است که من دوست ندارم. نقش آخر فیلم کریستین Cavanaughs در سال ۲۰۰۳ به علت ابتلا به سرطان خون مزمن در ۲۲ دسامبر ۲۰۱۴ و به دلیل این که نانسی کارت رایت به عنوان آهنگ جدید of Finster آغاز شد و بعد از سال ۱۹۹۰ شروع شد. آخرین فیلم Rugrats که در ماه نوامبر منتشر شد Rugrats در پاریس یک فیلم انیمیشن دیگر است که به خاطر ربات Stus در یک نمایش بزرگ به پاریس می‌رود و او باید آن را تعمیر کند زمانی که در پاریس نوزادان از این مکان‌ها لذت می‌برند و یک زن کسب‌وکار شیطانی سعی می‌کند با پدر Chuckies ازدواج کند تا از رئیسش یک ترفیع پیدا کند. Rugrats در پاریس مانند آخرین فیلم Rugrats خانوادگی قابل‌پیش‌بینی و خانوادگی است، اما با تشکر از این فیلم که شخصیت Kimi معرفی می‌شود و spoilers با مادر Kimis ازدواج می‌کند، Kimi به بخشی از گروه تبدیل می‌شود که پخش برنامه را آغاز کرده‌است.

انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با کیفیت 720 انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با کیفیت 720

دانلود مستقیم انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

فیلم انیمیشن خیلی خوب و درست در مورد سریال‌های تلویزیونی از دهان کودکان است و پدر بیوه او به همراه Chuckie Finster و پدر بیوه او خود را در یک پارک تفریحی ژاپنی در پاریس پیدا می‌کنند که در آن مرد حریص کوکو LaBoucheSusan سعی می‌کند ازدواج را در زمان مناسب با گفتن اولین wordunderstood توسط بزرگسالان قطع می‌کند! اما این به این معنا نیست که داستان عاشقانه همه چیز خوب است و به نظر می‌رسد که فرجام به خوبی پایان یابد. این فیلم چیزی است که باعث می‌شود همه مردم در میان پوشک کم‌سن و سال که به طرف پوشک قدیمی باز می‌شوند را راضی کند! مشکلات شما را فقط برای مدت کوتاهی فراموش کنید و طنز را در بین کودکان نوپا و crawlers بیابید در حالی که Angelica Cheryl چیس، صدای خواننده فرانسوی را می‌شنوید که دقیقا در عنصر خود با لهجه فرانسوی صحبت می‌کند و یا ممکن است آن‌ها را به رسمیت نشناسد، این است که جان Lithgow ملانی و دبی رینولدز و دبی رینولدز این موضوع را تایید می‌کنند. این فیلم از برنامه تلویزیونی به خوبی نمایش داده می‌شود و همه شخصیت‌های مورد علاقه شما را دارد اما در یک مقیاس بزرگ‌تر با خودخواهی Angelicas که منجر به یک فاجعه واقعی می‌شود این بار نه برای اشاره به the اصلی که بسیار باورکردنی و قابل ترحم است.

دانلود مستقیم انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

دانلود کارتون rugrats in paris

deejay که در مراسم ازدواج لو و Lulus اجرا شد کاریکاتوری از دیسک محبوب مرحوم کیسی انتونی بود. آخرین فیلم این مجموعه از ۸۵۱ دستگاه تا ۸۵۱ دستگاه و درجه G تولید خواهد شد یک نظریه وجود دارد که فیلم در اصل به عنوان Rugrats در توکیو نوشته شده بود و در دقیقه آخر تغییر کرد زیرا پاریس مکان بسیار قابل‌فروش در ژاپن است اما این فیلم به وضوح با توجه به این که چرا همه این Imagery ژاپنی در اینجا قرار دارند مورد حمله قرار گرفته‌است. اولین فیلم انیمیشنی که در قرن بیست و یکم منتشر شد و قرار است در ماه نوامبر در خارج از یک هفته بعد از جشن شکرگزاری منتشر شود.

دانلود کارتون rugrats in paris

در حالی که من تا جایی که می‌خواهم بگویم، این فیلم بیشتر از اولی نیست و در عین حال یکی از طرفداران آن شوخ‌طبعی او در فیلم کمدی جف دانیلز است، این فیلم داستان خوبی است و در عین حال من طرفدار این فیلم طنز و طنز هستم جف Sarandon جان Lithgow جان Lithgow Lauper و اسحاق هیز بی.

دانلود کارتون rugrats in paris دانلود کارتون rugrats in paris دانلود کارتون rugrats in paris

در پاریس، فیلم بازی در پاریس، فیلم بازی rugrats ۲، قسمت فیلم بازی در پاریس را دوست داشتم و آن‌ها را از دست دادن یک مادر جدید که با یک زن فرانسوی آشنا شده بود، ملاقات کرد و سپس با یک زن فرانسوی آشنا شد که یک دختر فرانسوی دختر فرانسوی دارد و یک دختر فرانسوی دارد. تن‌ها فیلمی که در آن داستان در یک محیط شهری اتفاق می‌افتد به جای وسط طبیعت وقتی کیرا به است و تماس خود را با نقشه‌ای که از پاریس منتقل می‌شود به خانه ترشی که آن‌ها را در جنوب کالیفرنیا قرار می‌دهد منتقل می‌شود

دانلود کارتون rugrats in paris
دانلود کارتون rugrats in paris
دانلود مستقیم انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000
انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با کیفیت 720
زیر نویس انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000
انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با لینک مستقیم
انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با کیفیت 1080
انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000
انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000 بدون سانسور
لینک مستقیم انیمیشن Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II 2000

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها