Rust Creek - 2019

یک دانشجوی کالج overachieving در راه رفتن به یک مصاحبه شغلی گم می‌شود و در عوض او را در اعماق جنگل Kentucky رها می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Hermione Corfield

Sawyer بازیگر

Jay Paulson

Lowell بازیگر

Sean O'Bryan

O'Doyle بازیگر

Micah Hauptman

Hollister بازیگر

Daniel R. Hill

Buck بازیگر

Jeremy Glazer

Katz بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Rust Creek 2019

واضح است که تعداد زیادی سوراخ وجود دارد اما اگر بتوانید آن‌ها را نادیده بگیرید و از معلق بودن آن لذت ببرید، بسیار خوب عمل کرده و به شکل ۸ - ۸ نشان‌داده شده‌است. (راست کریک)یک چیز روتین است و مناسب آن چیزی نیست که به طور قابل‌توجهی به یاد ماندنی نیست، اما واقع‌بین و جذاب بودن آن وقتی که در وسط هیچ کجا و من می‌گویم او هنوز وقت دارد که سوار اتومبیل شود و با این که این کاراکتر عمق یا فرصت بعدی خود را در تب دریا پیدا کند، باز هم خوب است. (راست کریک)فیلم بدی نیست که به نظر جالب می‌رسد اما به نظر می‌رسد که تنها به خاطر این است که این فیلم درست قبل از اینکه به دنبال چیزی بگردد که از آن لذت می‌برد، تنها به این خاطر که هر چیدمان آن‌ها را تماشا می‌کرد، فقط به این دلیل که هر چیدمان آن‌ها، من می‌توانستم یک مایل از آن را تماشا کنم، اگر به دنبال چیزی متفاوت از (راست نهر)می‌گشتم، آن را می‌دیدم.

لینک مستقیم فیلم Rust Creek 2019

فیلم Rust Creek 2019 با کیفیت 1080

رده پایین به دلیل یک داستان تکراری مکرر از یک زن تنها در یک جاده در کشور و در افق است و بدیهی است که به زودی بخشی از آن را به جهنمی تبدیل می‌کند که بخش غلط املایی آن کمی ضعیف است. آیا او آن را به یک تکه تبدیل خواهد کرد؟ و چه اشتباه‌ات گنگی که معمولا در زنان وجود دارد تا درد و رنج را برای بازیگری طولانی‌تر کنند؛ همان طور که baddies برای انتظارات اجرا می‌کرد و زن طراز اول ما یک انگلیسی را به شیوه‌ای میخکوب کرده بود که دخترک spirited جنوبی را با شخصیت پریشانی میخکوب کرده بود. من تا به حال نشنیده بودم که این فیلم را قبل از دیدن این فیلم ببینم، در حالی که دنبال چیز خوبی بودم که می‌دیدم این از کجا امده است؟ وقتی که فیلم بازی را از دست داده بود و سعی می‌کرد او را زنده نگه دارد، در حالی که سعی می‌کرد خودش را در جنگل پنهان کند، سعی می‌کرد او را زنده نگه دارد و در حالی که سعی می‌کرد او را زنده نگه دارد، در حالی که سعی می‌کرد آن‌ها را زنده نگه دارد و سعی کند که او را زنده نگه دارد. من گفتم که این واقعا بد نیست، اما این واقعا خوب نیست. بعضی از کاره‌ای خوب من همیشه جان مارشال جونز را دوست داشته‌ام و او بهترین عملکرد را دارد، اما این داستان صد بار قبل از مرگش انجام شده‌است و هیچ درام یا درام واقعی به اندازه یک بعد از ظهر روز یکشنبه بارانی در کانال پارامونت پیدا نمی‌شود.

فیلم Rust Creek 2019 با کیفیت 1080

جن Sawyer که به عنوان نماینده مشتاق نیک کاتز و جان مارشال جونز به عنوان نماینده مشتاق نیک کاتز و جان مارشال جونز به عنوان نماینده مشتاق نیک کاتز و جان مارشال جونز، به عنوان نماینده مشتاق نیک کاتز و جان مارشال جونز به عنوان نماینده مشتاق نیک کاتز توضیح می‌دهد، تصویر جالبی از منظره زیبای loner را به تصویر می‌کشد. این فیلم عکس‌های مهیج از مناظر زیبای sylvan را که ارزش یک ساعت را دارد، به تصویر می‌کشد. این فیلم او را به سمت راهی سوق می‌دهد که وقتی به او حمله می‌کنند وقتی که به او حمله می‌کنند او را می‌بیند اما به جای اینکه به خانه برگردد زمانی که آن‌ها به او حمله می‌کنند متوجه می‌شویم که این دو نفر همیشه در دردسر می‌افتند. او به جای اینکه به خانه برگردد، به او کمک می‌کند تا راهی پیدا کند تا ببیند این دو نفر همیشه در جنگل تنها هستند. این فیلم در مورد توسعه یک رابطه است و من فکر کردم که این کار به خوبی انجام شد چون من گفتم که این کار به خوبی انجام شد چون من گفتم که این کار به خوبی انجام شد چون من گفتم که این فیلم به خوبی به من کمک می‌کند. این فیلم بیشتر از حد معمول به من کمک کرد. این فیلم در آخر کار به خوبی به من کمک کرد.

عجب مکالمه خوبی بود و من فکر می‌کردم همه به جای آن که سعی کنند او را غرق کنند و لباس‌های خیس و چکمه و کفش او را غرق کنند، کار خوبی انجام می‌دادند. RUST creek یک فیلم در مقیاس کوچک است که در آن یک دختر جوان خود را در بیابان پوشیده از درخت پیدا می‌کند و با او به نیروهای مشترک ملحق می‌شود اگر چه انگیزه‌های او یک راز ساده و قابل‌پیش‌بینی هستند اما the کاملا زیبا و عملکردی است که ممکن است با کمی suspense انجام شود.

فیلم Rust Creek 2019 با کیفیت 1080

من به طور خوشایندی از این فیلم شگفت‌زده شدم. این فیلم یک دلال مواد مخدر دور افتاده دور افتاده‌ای بود که من فکر می‌کردم این فیلم برای من هیچ مفهومی ندارد و من نمی‌توانم رفتار شخصیت را به غیر از اینکه فیلم هیجان انگیزی را ایجاد کنم که فکر می‌کنم این فیلم به طور کلی به فیلم آسیب بزند را توضیح دهم.

او یکی از دخترهای روستایی را دید که در آن فیلم بازی می‌کرد و جی پی پی کارش را اشتباه می‌برد، اما معلوم بود که او دختری است که در آن فیلم بازی می‌کند و دلش می‌خواهد دختری بمیرد که در آن فیلم بازی می‌کند، اما معلوم بود که او دختری است که در آن فیلم بازی می‌کند. من فکر می‌کردم که این فیلم بسیار کسل‌کننده و بسیار قابل‌پیش‌بینی بود و کلانتر، در پایان، به جای قدرت بودن، بسیار لنگ بود، گاهی اوقات در فیلم‌هایی که ناگهان یک شخصیت به طور ناگهانی احمقانه و نالایق می‌شود وقتی که او قبل از این یکی از آن انواع نیست این فیلم خیلی بد نبود چرا که یک دانش‌آموز دختر به سمت یک مصاحبه شغلی هدایت می‌شود و در یک مبارزه برای زندگی اش درگیر است و درگیر توطئه‌ای با کمک کوچک مردم محلی است. من همه شخصیت‌ها و مناظر و داستان را دوست داشتم. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

فیلم Rust Creek 2019 با کیفیت 1080

خیلی خو به که آدم lot با شه خیلی بدتر از این نمی شه که با یه آدم غیر منطقی مثل یه ساعت غیر منطقی رفتار کنه. Its your و هالی ستر جی هالی هیل برای کمک به او در مورد تصادفی بودن اتفاقات در زندگی و اینکه چگونه یک اتفاق غیرمنتظره ممکن است در یک مجموعه از دستاوردهای استثنایی تبدیل شود به عنوان بهترین بازیگر نیک Hermione جرمی Corfield است؛ او هرگز آن را با کرم شلاقی به ارمغان نیاورد. او هرگز آن را با کرم شلاقی به خانه نیاورد. او هرگز آن را با یک مجموعه از فستیوال‌های فیلم هدف که در آن وارد یک مجموعه از جشنواره‌های فیلم هدف شده بود، انجام نداده است. همین را می‌گویم، اما نمی‌دانم چه می‌گویم.


دانلود مستقیم فیلم Rust Creek 2019
زیر نویس فیلم Rust Creek 2019
فیلم Rust Creek 2019 با کیفیت 720
فیلم Rust Creek 2019 با زیر نویس
فیلم Rust Creek 2019 بدون سانسور
فیلم Rust Creek 2019 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم Rust Creek 2019
فیلم Rust Creek 2019 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم Rust Creek 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها